» »

Amazon Echo Dot v Sloveniji

Amazon Echo Dot v Sloveniji

midiboss ::

Pozdravljeni. Ali obstaja kakšen servis ali work-around, da bi za Echo Dot v Sloveniji lahko usposobil kakšen (plačljiv) servis z glasbo?
Recimo; Tidal naj bi deloval, pa nikakor ni šlo usposobiti "Tidal Skill".

Hvala za pomoč.

OmegaBlue ::

Meni normalno deluje spotify. Drugega nisem probal.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

Tody ::

Amazon music tud dela

Reaper ::

Še eden s Spotify.

midiboss ::

Tody je izjavil:

Amazon music tud dela

Hmmm. Nečakinji, za katero sprašujem, zadeve ne spusti, ker plačilna kartica ni avstrijska. So kake nastavitve glede tega?
Mislim pa, da Spotify je cenovno manj atraktiven, kot Amazon Music (za Echo Dot).

black ice ::

Bodisi uporabiš prepaid kartice (ki jih čez mejo dobiš na vsakem bencinskem servisu) ali pa ustvariš račun na Revolutu ali kaj podobnega.

rokkolar86 ::

Pozdravljeni

Danes sem dobil echo dot 3 iz amazon.de, in nikakor ga ne morem nastavit, ker mi ga sploh ne najde na wifi omrezju, sem probal tudi preko racunalnika in ga enostavno ni. Sem pa kontaktiral amazon in trdijo da naprava deluje samo v avstriji in nemciji. Se ma kdo taksno izkusnjo?

Hvala

OK.d ::

Ali si naložil apk. na telefon?
Drugače resetiraj ruter in echodot.
LPOK.d

rokkolar86 ::

Na telefon, tablico, potem sem probal preko laptopa in ne najde, aja pa resetirat ga niti ne mores ker se ni bil nikoli prvi setup narjen.

Zgodovina sprememb…

OK.d ::

Drugače zadeva normalno deluje pri nas.
LPOK.d

rokkolar86 ::

Kopiram mail od amazona

thank you for the very nice phone call.

Please find below my recommendations for you, for our international Echo- Dot.

I could find as well one international version over the amazon.de marketplace for the Echo-Dot, that device should work us well in Slovenian, because its as well the international Version, just with our EU-power supply.

Echo Dot (3. Gen.) Intelligenter Lautsprecher mit Alexa, Anthrazit Stoff, internationale Version, EU-Netzteil
https://www.amazon.de/Echo-Dot/dp/B07DW...

Reaper ::

Jaz imam UK in DE verzije echo dotov gen 2 in gen 3 in delujeno BP, niso international verzije. Imam jih 6 ali 7, vse sem komot nastavil. Alexa app na telefon, echo dot v pairing mode (rumen oz. oranžen krog se vrti na ringu) in bi moralo delovati.

QueenA ::

Ali komu dela Spotify na Alexi? Meni napiše, da ni podprt v tej regiji.
Deezer se mi poveže, ne uspe mi ga pa dodati v rutino. Še komu tako?

Reaper ::

Dela, na amazon.com spremeni regijo za digitalne naprave / nakupe na US in bo zadeva šla čez.

Nwanko ::

A lahko nekdo napiše postopek kako nastavit echo dot in alexo. Meni še vedno javla regijsko napako za spotify in nikakor ne morem usposobit zadeve.

Reaper ::

Greš na aamzon.com, digital content in devices, izbereš državo ZDA, naredi restart Echo Dota in bi moglo delati.

mihas1919 ::

Živjo!
Jaz sem pa pred kratkim iz nemčije kupil dva Echo 4 zvočnika. Zanima me, kateri marketplace je najboljše, da imam nastavljen za Slovenijo? Trenutno imam na US, je kakšna razlika, če prestavim npr na de ali na .co.uk?
Kako pa je z nakupovanjem skillov, meni to ne deluje, je pri vas to ista težava in ste za to našli rešitev? Gor je nekdo napisal, da pomaga kartica iz tujine (Revolut)?
Sicer pa na splošno dela super in mi ni žal da sem jih kupil.
Je kdo od vas že kupil kak smart device in ga povezal z Alexo?
Hvala

Reaper ::

Pametne vtičnice in luči iz vseh vetrov, pa Logitech Harmony. Nastavljeno imej pa na US, da lahko koristiš Spotify Premium, če imaš naročnino itd. Če imaš nastavljeno na SLO, vsaj nazadnje, ko smo testirali, ni delovalo.

mihas1919 ::

Ja, imam Spotify premium in dela vrhunsko tudi istočasno na dveh zvočnikih na US regiji.
Kateri marketplace pa je sicer primarno za slovenijo? Na skills FAQ sem našel, da je to .co.uk, drži to?
Škoda edino, da se določenih skillov ne da omogočit zaradi regije, kot npr.
https://www.amazon.com/dp/B0BLXRFC7S/re...
Še eno vprašanje. Če bi jaz imel v tem primeru ameriško Viso/Mastercard, bi delalo nakupovanje v skillih?
Vse ostalo pa dela bp.

OK.d ::

LPOK.d

hafo123 ::

OK.d je izjavil:

Kmalu bo konec veselice.
https://www.monitor.si/novica/bodo-digi...

Za samo delovanje alexe to še nič ne pomeni. V tem mesecu bodo alexe zadnje generacije posodobljene tudi za nov protokol Matter.

OK.d ::

Trenutno ne, ampak če zadeva ne prinaša dobička je obsojena na propad.
Enako velja za Hey Google derivate.
LPOK.d

mihas1919 ::

Ko eni pišete, da bo vse skupaj propadlo je neumnost.
Dokler se bo zadeva dobro prodajala verjamite, da bodo zadevo še vedno posodabljali. Je pa res, da se zna zgodit, da bo treba za marsikatero funkcionalnost, ki bo dodana pač plačat. So pa tudi sami krivi, zakaj pa enostavno ne omogočijo, da bi lahko plačevali npr tudi mi iz Slovenije, s slovensko kartico iz amazon.com lahko naročiš izdelek, skilla pa ne moreš kupit. In tako je v vseh državah, ki nimajo supporta. Pa večina skillov sploh ni vezanih na delovanje v regiji.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Amazon Music Unlimited

Oddelek: Loža
358122 (2091) Robert
»

Echo Dot 3rd gen. - nakup (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Zvok in slika
16327829 (14966) Reaper
»

Kako najlažje naročiti iz Amazon.com?

Oddelek: Kaj kupiti
102479 (2097) akulp
»

Amazon pošilja Alexo od doma

Oddelek: Novice / Ostale najave
157903 (6136) vostok_1
»

Alexa - kaj in katero je potrebno kupiti, da dela v Sloveniji

Oddelek: Kaj kupiti
169311 (8507) Reaper

Več podobnih tem