» »

Na FDV odstranili pisoarje

Na FDV odstranili pisoarje

««
8 / 13
»»

FormerUser ::

Zato ker odrasli moški ne spada na ženski wc.

Smrekar1 ::

link_up je izjavil:

ne serite s tistim incidentom, ker je valda zenska naredila kar je pac mislila, da je prav.


Nedvomno. Zanima me ali se ji zločin lahko odpusti, ker je mislila, da dela prav?

Tudi jaz se ne strinjam, da sedem letniki sami okoli hodijo no!


Tu je opis dogodka:
V sredo sta se dva osnovnošolca, deček in deklica, oba letnik 2011, po pouku odpravila peš domov, ko ju je na Župančičevi ulici v bližini čokoladnice ustavila starejša ženska, ju ogovorila, prijela za roke in začela vleči po ulicah Kopra – kljub njunemu nasprotovanju, v pismu, ki smo ga prejeli v uredništvo, pripoveduje družinska članica osnovnošolke. "Zagrozila jima je, da če bosta jokala se drla ali karkoli, bo poklicala policijo in ne bosta videla več staršev," trdi. Dečka je nato pustila oditi in "mu dala poljub v slovo", deklico pa odpeljala na CSD Koper.

https://www.24ur.com/novice/slovenija/s...

En malček večji problem je, kot da ju je samo prisilno odvedla na CSD. Otrokoma je tudi grozila in ju ustrahovala. To otroku lahko pusti kar resno travmo za vse življenje. Kaj bo zdaj bolj pomembno, zveličano mnenje in dober občutek starejše gospe ali dobrobit dveh otrok?

FormerUser ::

D3m je izjavil:

To bo tvoj način vzgoje. ČE.

Tvoj je pa? Moški so prasci zato svoje princeske ne bom vodil na moški wc? It takes one to know one, ane.

link_up ::

A zakaj? Ker na moskem WCju si sprejet popolnoma normalno in nihce ne gleda otroka. Pri zenskah pa je vik in krik, ker tisto svinjarijo bi one gledale le ob svecah.
In and Out

TheBlueOne ::

FormerUser je izjavil:

Zato ker odrasli moški ne spada na ženski wc.


Sej ne bo ostal tam, tam je zgolj ker mora biti. Vodovodar tudi mora tu in tam tja, pa mu pravtako verjetno ni v interesu, samo ker je WC zenski.

Zgodovina sprememb…

D3m ::

FormerUser je izjavil:

D3m je izjavil:

To bo tvoj način vzgoje. ČE.

Tvoj je pa? Moški so prasci zato svoje princeske ne bom vodil na moški wc? It takes one to know one, ane.


Odvisno od stanja WCja.
|HP EliteBook|R5 6650U|

link_up ::

@Smrekar1 kaksno travmo?!? Travma, ker te je babica ustavila in se drla, da ne bos vec videl starsev?!? Kaksne travme ima pa moja babica od tega, ko so jo v soli se po prstih tolkli s sibo? Travme bodo kasneje v zivljenju, ko ne bo tako, kot so si zamislili. Te "travme" otrok pozabi v dveh tednih.
In and Out

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: link_up ()

jype ::

Komplicirate. Še FDVjevci so imeli precej krajšo debato o tem, kot branjevke s slo-techa.

DrDre95 ::

jype je izjavil:

Komplicirate. Še FDVjevci so imeli precej krajšo debato o tem, kot branjevke s slo-techa.


To da so se FDVjevci enoglasno strinjali da je pisoar supremacistična patriarhalna zahodna ideologija, ki jo je treba odstraniti, je nam vsem jasno.

FormerUser ::

TheBlueOne je izjavil:

FormerUser je izjavil:

Zato ker odrasli moški ne spada na ženski wc.


Sej ne bo ostal tam, tam je zgolj ker mora biti. Vodovodar tudi mora tu in tam tja, pa mu pravtako verjetno ni v interesu, samo ker je WC zenski.

Tudi vodovodar/vzdrževalec me je že presenetil na wc-ju in se potem OPRAVIČIL.

DrDre95 ::

FormerUser je izjavil:


Tudi vodovodar/vzdrževalec me je že presenetil na wc-ju in se potem OPRAVIČIL.


A za svoj privilegij?

nevone ::

V bistvu bi bila idealna rešitev, če bi imeli 3 vrste stranišč: ženske, moške in unisex. Ko bi se s časom pokazalo, da unisex obiskujejo tisti, ki v resnici malo bolj sproščeno to dojemajo in ker bi zaradi tega se pokazalo, da se na unisex straniščih v resnici pojavijo ljudje, ki nimajo nekih predsodkov, bi sčasoma unisex wc-ji postali dobri tudi za zmerne na moškem in ženskem wc-ju. Dobr, mau je tole idealizirano, a mislim, da bi lahko delovalo. Sedaj se pa eni in drugi trudijo druge in prve izriniti, zato se skupni jezik težko najde. Rešitev ni v omejevanju izbire, ampak v razširitvi.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: nevone ()

TheBlueOne ::

FormerUser je izjavil:


Tudi vodovodar/vzdrževalec me je že presenetil na wc-ju in se potem OPRAVIČIL.


Ce bos tako kisla, kot delujes v diskusijah, se ti bo verjetno opravicil se tisti ata s puncko. Problem resen...

Zgodovina sprememb…

Smrekar1 ::

link_up je izjavil:

@Smrekar1 kaksno travmo?!? Travma, ker te je babica ustavila in se drla, da ne bos vec videl starsev?!?


Ja.

nevone je izjavil:

V bistvu bi bila idealna rešitev, če bi imeli 3 vrste stranišč: ženske, moške in unisex.


Jup. To bi bilo čisto najboljše.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Smrekar1 ()

DrDre95 ::

nevone je izjavil:

V bistvu bi bila idealna rešitev, če bi imeli 3 vrste stranišč: ženske, moške in unisex. Ko bi se s časom pokazalo, da unisex obiskujejo tisti, ki v resnici malo bolj sproščeno to dojemajo in ker bi zaradi tega se pokazalo, da se na unisex straniščih v resnici pojavijo ljudje, ki nimajo nekih predsodkov, bi sčasoma unisex wc-ji postali dobri tudi za zmerne na moškem in ženskem wc-ju. Dobr, mau je tole idealizirano, a mislim, da bi lahko delovalo. Sedaj se pa eni in drugi trudijo druge in prve izriniti, zato se skupni jezik težko najde. Rešitev ni v omejevanju izbire, ampak v razširitvi.

o+ nevone


Saj vemo kateri ste najbolj zagreti za pravice mladih deklic da uporabljajo VC skupaj z vami.

Politician Who Advocated Mixed-Sex Restrooms & Changing Rooms Accused of “Sexual Activity” With a Child

Povej odkrito koliko sta si podobna s tem advokatom?

FormerUser ::

TheBlueOne je izjavil:

FormerUser je izjavil:


Tudi vodovodar/vzdrževalec me je že presenetil na wc-ju in se potem OPRAVIČIL.


Ce bos tako kisla, kot delujes v diskusijah, se ti bo verjetno opravicil se tisti ata s puncko. Problem resen...


Ne, ne bo rešen, ker jutri lahko pride drug ata s podobno idejo, kot vidim, vas ne manjka.

TheBlueOne ::

Smrekar1 je izjavil:


nevone je izjavil:

V bistvu bi bila idealna rešitev, če bi imeli 3 vrste stranišč: ženske, moške in unisex.


Jup. To bi bilo čisto najboljše.


Ce dodajas, se hitro najde se kdo, ki bi svojo vrsto, tako da je lahko zacaran krog. Optimizacija zadeve bolj zabetonira in konca diskusije, tako da samo unisex bi bilo bolj pametno.

FormerUser ::

nevone je izjavil:

V bistvu bi bila idealna rešitev, če bi imeli 3 vrste stranišč: ženske, moške in unisex. Ko bi se s časom pokazalo, da unisex obiskujejo tisti, ki v resnici malo bolj sproščeno to dojemajo in ker bi zaradi tega se pokazalo, da se na unisex straniščih v resnici pojavijo ljudje, ki nimajo nekih predsodkov, bi sčasoma unisex wc-ji postali dobri tudi za zmerne na moškem in ženskem wc-ju. Dobr, mau je tole idealizirano, a mislim, da bi lahko delovalo. Sedaj se pa eni in drugi trudijo druge in prve izriniti, zato se skupni jezik težko najde. Rešitev ni v omejevanju izbire, ampak v razširitvi.

o+ nevone

Nikogar ne želim izriniti in sem že na začetku povedala, da podpiram ločene unisex prostore, sem pa skoraj prepričana, da bi se ženski prostori še vedno obdržali in da bi jih obiskovala večina žensk, za moške pa ne bom špekulirala.

Smrekar1 ::

TheBlueOne je izjavil:


Ce dodajas, se hitro najde se kdo, ki bi svojo vrsto, tako da je lahko zacaran krog. Optimizacija zadeve bolj zabetonira in konca diskusije, tako da samo unisex bi bilo bolj pametno.


Morda res, ampak ne vidim nobenega razloga, da ne bi bil del sanitarij do nadaljnjega še vedno segregiran.
Vsekakor je to čista B tema.

TheBlueOne ::

FormerUser je izjavil:


Ne, ne bo rešen, ker jutri lahko pride drug ata s podobno idejo, kot vidim, vas ne manjka.


Ce to opazis kot mnenja na forumu, se ne pomeni, da je dovolj pogost pojav, da karkoli opravici. Bi jih ze morala nekoliko bolj pogosto srecevati.

Ampak ker smo tipi tipi in se tako ali tako ne bomo ravnali glede na tvoje mnenje, nas bos se naprej srecevala, tudi na WCju s froci. Tvoje sorte menda niti zenske ne upostevajo. ;)

Smrekar1 je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:


Ce dodajas, se hitro najde se kdo, ki bi svojo vrsto, tako da je lahko zacaran krog. Optimizacija zadeve bolj zabetonira in konca diskusije, tako da samo unisex bi bilo bolj pametno.


Morda res, ampak ne vidim nobenega razloga, da ne bi bil del sanitarij do nadaljnjega še vedno segregiran.
Vsekakor je to čista B tema.


Ma ne vem, ce imas prav. En dodaten WC pri stari infrastrukturi skoraj nikoli ne bo mogoc. Pravilo, da je vse unisex dosti lazje realiziras. Praviloma samo podres eno steno ali pa potrgas napise.

Zgodovina sprememb…

FormerUser ::

Ja? Potem se bom morala pa dosledno začeti pritoževati, da bodo za slabo pismene dodali na vrata še napis, moškim vstop prepovedan.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: jest10 ()

T-h-o-r ::

DrDre95 je izjavil:

jype je izjavil:

Komplicirate. Še FDVjevci so imeli precej krajšo debato o tem, kot branjevke s slo-techa.


To da so se FDVjevci enoglasno strinjali da je pisoar supremacistična patriarhalna zahodna ideologija, ki jo je treba odstraniti, je nam vsem jasno.

In kaj je problem? Tudi ti nasprotuješ patriarhalni zahodni ideologiji, ki Asadu podtika plinske napade
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

TheBlueOne ::

FormerUser je izjavil:

Ja? Potem se bom morala pa dosledno začeti pritoževati, da bodo za slabo pismene dodali na vrata še napis, moškim vstop prepovedan.


Tako tako, dodaj na seznam konstantnega tarnanja. :D Bos pripravila cel pravilnik kdo in kdaj sme vstopit, kako se najavi itn., da se malo zamotis, uposteval tako ali tako ne bo nihce.

DrDre95 ::

FormerUser je izjavil:

moškim vstop prepovedan.


To ni problem, ker itak velja da so trans ženske ženske.

Trubar ::

Kaj pa to? En WC s skolkami in pisoarji. Kolikor vem obstaja pripomocek za zenske, da tudi stoje opravljajo prvo potrebo. Problem resen. :D
Ref exchange link:
https://www.binance.com/en/register?ref=VV7U3WUE
https://www.kucoin.com/r/rf/Hu6Rx2

FormerUser ::

DrDre95 je izjavil:

FormerUser je izjavil:

moškim vstop prepovedan.


To ni problem, ker itak velja da so trans ženske ženske.

Ravno toliko kot da so morski konjički konji.

Zgodovina sprememb…

ginekk ::

AnotherMe je izjavil:

Kot ~40 star očka, s 3 letno hčerko - na kateri wc jo naj peljem? Na ženskega js ne spadam, na moškega pa tamala ne...


Ja sem bil ravno ta vikend spet v tej situaciji (tamala 5 let). Peljal sem jo na ženskega, ker je bil (nenavadno) bolj prazen. Naslednje dvakrat ni bilo treba brisat riti in je šla sama, sem samo čakal pred vhodom. Če je res sila grem sam lahko na kakršnegakoli in tudi nimam nobenih pomislekov, če pride ženska na moški WC.

On topic. Odstranitev pisoarjev se mi zdi zelo nefunkcionalna poteza, ker bo posledično manjša pretočnost za vse skupaj.

T-h-o-r ::

TERF alert TERF alert
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

DrDre95 ::

LET THEM PEE!!!!

trstenjak ::

FormerUser je izjavil:

Zato ker odrasli moški ne spada na ženski wc.

Res? Kam pa naj oče pelje svojo 3 - letno hčero na wc?

FormerUser ::

TheBlueOne je izjavil:

FormerUser je izjavil:

Ja? Potem se bom morala pa dosledno začeti pritoževati, da bodo za slabo pismene dodali na vrata še napis, moškim vstop prepovedan.


Tako tako, dodaj na seznam konstantnega tarnanja. :D Bos pripravila cel pravilnik kdo in kdaj sme vstopit, kako se najavi itn., da se malo zamotis, uposteval tako ali tako ne bo nihce.

Tako, ja. Da smo sploh dobile svoja stranišča je posledica konstantnega tarnanja, sicer bi se morale zadovoljiti z moškimi ali pač ostati doma in očitno bi se nekateri radi vrnili v te "zlate" čase.
Sicer so se do nedavnega tega držali vsi, v orto permisivnih, idiotskih časih bo treba pa očitno vse podrobno zapisati, dvakrat, črno na belo.

trstenjak je izjavil:

FormerUser je izjavil:

Zato ker odrasli moški ne spada na ženski wc.

Res? Kam pa naj oče pelje svojo 3 - letno hčero na wc?

Kaj je narobe z moškim wc-jem?

T-h-o-r je izjavil:

TERF alert TERF alert

INDEED. TERF = Telling Everyone Real Facts

Zgodovina sprememb…

AnotherMe ::

FormerUser je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:

FormerUser je izjavil:

Ja? Potem se bom morala pa dosledno začeti pritoževati, da bodo za slabo pismene dodali na vrata še napis, moškim vstop prepovedan.


Tako tako, dodaj na seznam konstantnega tarnanja. :D Bos pripravila cel pravilnik kdo in kdaj sme vstopit, kako se najavi itn., da se malo zamotis, uposteval tako ali tako ne bo nihce.

Tako, ja. Da smo sploh dobile svoja stranišča je posledica konstantnega tarnanja, sicer bi se morale zadovoljiti z moškimi ali pač ostati doma in očitno bi se nekateri radi vrnili v te "zlate" čase.
Sicer so se do nedavnega tega držali vsi, v orto permisivnih, idiotskih časih bo treba pa očitno vse podrobno zapisati, dvakrat, črno na belo.

trstenjak je izjavil:

FormerUser je izjavil:

Zato ker odrasli moški ne spada na ženski wc.

Res? Kam pa naj oče pelje svojo 3 - letno hčero na wc?

Kaj je narobe z moškim wc-jem?


Za mene ni nič narobe z moškim WC - ampak mala princeska pa noče hoče it na ženskega - verjetno ker enako kot ti ne mara moških v svojem WC :D
Nevem - potrpim še par mesecev in bo tak sma šla, pa bo meni vseeno za te debate - ampak trenutno pa se pritožuje tamala, če jo peljem na moški wc, ali pa se pritožujejo ženske, če jo peljem na ženski wc...
Težko je osrečit vse ženske :D

FormerUser ::

No, me veseli, da še nekdo pove, da se ženske pritožujejo, da ne izpade kot da sem jaz edina. Nimajo pa seveda nič osebnega proti tebi, pač večina nas ne mara moških v tako zasebnih prostorih, tako da fino, da vodiš hčerko v moški wc, vztrajaj pri tem.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: jest10 ()

D3m ::

|HP EliteBook|R5 6650U|

trstenjak ::

FormerUser je izjavil:

No, me veseli, da še nekdo pove, da se ženske pritožujejo, da ne izpade kot da sem jaz edina. Nimajo pa seveda nič osebnega proti tebi, pač večina nas ne mara moških v tako zasebnih prostorih, tako da fino, da vodiš hčerko v moški wc, vztrajaj pri tem.

Hčera je ženskega spola, zato želi na ženski wc. To odločitev moram spoštovati.

TheBlueOne ::

FormerUser je izjavil:

No, me veseli, da še nekdo pove, da se ženske pritožujejo, da ne izpade kot da sem jaz edina. Nimajo pa seveda nič osebnega proti tebi, pač večina nas ne mara moških v tako zasebnih prostorih, tako da fino, da vodiš hčerko v moški wc, vztrajaj pri tem.


Uf, nisi edina. Zato tudi v praksi nikamor ne prides, ker smo tipi od malega vajeni ignorirat zenske prebliske. 8-)

FormerUser ::

Dvojne pike za odkrit šovinizem. Če mi kdo gre še bolj na jetra od šovinistov so pa to potuhnjeni šovinisti.

trstenjak je izjavil:

FormerUser je izjavil:

No, me veseli, da še nekdo pove, da se ženske pritožujejo, da ne izpade kot da sem jaz edina. Nimajo pa seveda nič osebnega proti tebi, pač večina nas ne mara moških v tako zasebnih prostorih, tako da fino, da vodiš hčerko v moški wc, vztrajaj pri tem.

Hčera je ženskega spola, zato želi na ženski wc. To odločitev moram spoštovati.

Ti pa nisi ženskega spola, zato v ženskem wc-ju nimaš kaj iskat.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: jest10 ()

TheBlueOne ::

FormerUser je izjavil:

Dvojne pike za odkrit šovinizem. Če mi kdo gre še bolj na jetra od šovinistov so pa to potuhnjeni


TNX. No ce ti je da se ne pustis vodit kul karakteristika, se je pa nauci. Potem bo manj omejena na tipe in mi bos pomagala biti manj sovinist. ;)

KAVINSKY ::

FormerUser je izjavil:

Ti pa nisi ženskega spola, zato v ženskem wc-ju nimaš kaj iskat.


Torej naj spusti samo deklico na ženski WC?

https://www.dailymail.co.uk/news/articl...

trstenjak ::

FormerUser je izjavil:

Dvojne pike za odkrit šovinizem. Če mi kdo gre še bolj na jetra od šovinistov so pa to potuhnjeni šovinisti.

trstenjak je izjavil:

FormerUser je izjavil:

No, me veseli, da še nekdo pove, da se ženske pritožujejo, da ne izpade kot da sem jaz edina. Nimajo pa seveda nič osebnega proti tebi, pač večina nas ne mara moških v tako zasebnih prostorih, tako da fino, da vodiš hčerko v moški wc, vztrajaj pri tem.

Hčera je ženskega spola, zato želi na ženski wc. To odločitev moram spoštovati.

Ti pa nisi ženskega spola, zato v ženskem wc-ju nimaš kaj iskat.

Saj nisem nič iskal, hčero sem peljal na wc. Ampak ti verjetno niti ne veš, kaj to pomeni.

Mehmed ::

Ne se zdej nanjo spravljat. Vecina ljudi ima neka dvojna merila cim so otroci vpleteni. Ona bi pa brez oklevanja raje zajebala nedolznega otroka, kot prilagajala svoja nacela. Ni najlepse za videti je pa osvezujoce.

FormerUser ::

Jah, najbolj dvojna merila so pa tista, ko tipi pravijo, da so povsem harmless, če bi šla pa mala punčka v moški wc v spremstvu očeta, bi se jo pa zaj*balo, zakaj že.

trstenjak je izjavil:


Saj nisem nič iskal, hčero sem peljal na wc. Ampak ti verjetno niti ne veš, kaj to pomeni.

Ne, ne vem, vem pa, da sineta ne bi vlačila v moški wc.

TheBlueOne je izjavil:

FormerUser je izjavil:

Dvojne pike za odkrit šovinizem. Če mi kdo gre še bolj na jetra od šovinistov so pa to potuhnjeni


TNX. No ce ti je da se ne pustis vodit kul karakteristika, se je pa nauci. Potem bo manj omejena na tipe in mi bos pomagala biti manj sovinist. ;)

Vodljivost ni omejena zgolj na ženske, večina ljudi je vodljivih, ne glede na spol, sicer ne vem kaj ima to veze s temo, pa vendarle je to dejstvo.

Zgodovina sprememb…

TheBlueOne ::

FormerUser je izjavil:


Vodljivost ni omejena zgolj na ženske, večina ljudi je vodljivih, ne glede na spol, sicer ne vem kaj ima to veze s temo, pa vendarle je to dejstvo.



Morda sem narobe razumel, da si opisala mene kot odkrito sovinisticnega.

FormerUser je izjavil:

Jah, najbolj dvojna merila so pa tista, ko tipi pravijo, da so povsem harmless, če bi šla pa mala punčka v moški wc v spremstvu očeta, bi se jo pa zaj*balo, zakaj že.



To se ti pa ne da dopovedati, da tamale hocejo na zenski WC. Fotri bi verjetno raje videli, da jim ne bi bilo treba na zenski WC.

Zgodovina sprememb…

FormerUser ::

Še vedno ne vem kaj ima tvoj šovinizem opraviti z vodljivostjo.

Saj tamali bi tudi torto vsak dan, pa igračke po trgovinah... se jim pač pove, da tetam ni všeč in da bodo hude, če ati gre k njim na wc.

Mehmed ::

Sanse da bo en oce vprico hcerke nadlegoval folk na enem placu ali pa drugi vprico njega nadlegovali njo so tok mizerne, da se ne bi ubadal z njimi.
Edina stvar, ki jo lahko iz prakse ves je pa, da bo tudi najbolj beden zenski skret nudil zasebnost. Ker folk ne vlece genitalij ven, dokler se ne zapre v kabino.
Pri moskih skretih pa to ne velja. Vcasih imas sreco pa so narejeni kot se spodobi, vcasih lahko pa vidis v pisoar ze iz hodnika. Nihce ti ne more jamciti, da ne bo otrok videl kurcev po nepotrebnem.
In to sporocilo, ki ga posljes otroku, kako je njegov oce nedobrodosel med zenskami do te mere, da se mora zdej hci sprehoditi med odraslimi kurci do kabine je res carsko. En tak jebi se ti in tvoj mehur in tvoje morebitne travme, to je cena da imas moskega spremljevalca, tudi ce nimas vpliva na nic. Mad respect, da niti oklevas ne ob tem.

TheBlueOne ::

FormerUser je izjavil:

Še vedno ne vem kaj ima tvoj šovinizem opraviti z vodljivostjo.



Rekla si, da sem odkrit sovinist, ko sem povedal, da sem vajen ignorirat zenske. Samo ni tako samo pri zenskam, tam imam samo najdaljsi staz, nekje od rojstva. Zato sem posplosil iz sovinisticne na splosno karakteristiko.

FormerUser je izjavil:



Saj tamali bi tudi torto vsak dan, pa igračke po trgovinah... se jim pač pove, da tetam ni všeč in da bodo hude, če ati gre k njim na wc.


Ja samo, ce si tip, ki mu je vseeno kaj si kdo misli in je morda recimo moski WC zaseden, morda ni papirja, kar je dosti pogosto itn. pac gres na zenski WC. Ce pa tamalo od vrtca naprej ucijo, da punce hodijo na zenski WC pa je se toliko bolj brezveze. Zakaj bi spreminjal nekaj, kar te ne zanima, ker moti kaksno zensko? Ce bi to bil kriterij za spremembe, bi lahko ves cas kaj spreminjal, tipom pa se ne da niti pohistva prestavljat, kaj sele nonstop se prilagajat nekim specificnim zenskam.

Zgodovina sprememb…

FormerUser ::

Kakšnim specifičnim ženskam? Splošno sprejeta norma obnašanja je, da moški ne hodijo na ženska stranišča, zakaj potem sploh imamo ločena, če je vseeno.

Zgodovina sprememb…

vostok_1 ::

Kuhinja bi tudi morala biti spolno ločen prostor. Razen ko pridem po sendvič. :))
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

FormerUser ::

Mehmed je izjavil:

Sanse da bo en oce vprico hcerke nadlegoval folk na enem placu ali pa drugi vprico njega nadlegovali njo so tok mizerne, da se ne bi ubadal z njimi.
Edina stvar, ki jo lahko iz prakse ves je pa, da bo tudi najbolj beden zenski skret nudil zasebnost. Ker folk ne vlece genitalij ven, dokler se ne zapre v kabino.
Pri moskih skretih pa to ne velja. Vcasih imas sreco pa so narejeni kot se spodobi, vcasih lahko pa vidis v pisoar ze iz hodnika. Nihce ti ne more jamciti, da ne bo otrok videl kurcev po nepotrebnem.
In to sporocilo, ki ga posljes otroku, kako je njegov oce nedobrodosel med zenskami do te mere, da se mora zdej hci sprehoditi med odraslimi kurci do kabine je res carsko. En tak jebi se ti in tvoj mehur in tvoje morebitne travme, to je cena da imas moskega spremljevalca, tudi ce nimas vpliva na nic. Mad respect, da niti oklevas ne ob tem.

Potem se jo pač vzame v naročje, pokrije oči in nese do wc kabine. Sploh pa mali otrok ne bo imel nobenih travm, če bo mimobežno videl kak košček moških genitalij.

vostok_1 ::

FormerUser je izjavil:


Potem se jo pač vzame v naročje, pokrije oči in nese do wc kabine.


wow
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21
««
8 / 13
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako odmašiti cev v kopalnici (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13529461 (23149) radmannsdorf
»

feminizacija zahodnega moškega (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Loža
38173117 (65118) jype

Več podobnih tem