» »

Na FDV odstranili pisoarje

Na FDV odstranili pisoarje

««
3 / 13
»»

FrRoSt ::

FormerUser je izjavil:

Vazelin je izjavil:

ti hipatija misliš da je večja šansa rejpa zaradi združenih stranišč? Lol

Ne samo, da jaz tako mislim, to kažejo tudi raziskave. Pa ni nujno, da gre za rape, že spolno nadlegovanje in vzbujanje nelagodja je povsem dovoljšen argument zakaj rabimo ločene prostore.

ZA tiste BOLJ PAMETNE!! ;)

Na wc - Tudi na moškem, že imaš LOČENE PROSTORE! Ker moški NE SERJEJO v pisuar! ;)

In malo POTREBO greš lahko opraviti tudi v ločene prostore in na ŠKOLJKO, zaradi tega v moških toaletah ni nobene diskriminacije in posmehovanja!

To je Bedakom in Ženskam verjetno TEŽJE razumeti!! :O

NO, sedaj, ko so BISERI INTELIGENCE odstranili pisuarje, se bo pač delala vrsta pred intimnimi prostori in moški bodo čakali, prisluškovali, in stiskali, ko bodo čakali za opravljanje malcene potrebe! ;)

Me pa veseli, da se je FDV smetana odločila odstraniti pisuarje in NI ukrepala kako drugače! :)):)):))

Morda bi lahko kar prepovedali šlice! ;) Menda celo zahtevali kar kakšno odstranitev penisov!? :)) Menda bi bila tudi v tem primeru zadeva rešena in potešena!? 8-O

Da CRKNEŠ od Smeha! :)):)):)):)):))
Noben človek ni otok, popolnoma sam zase; smrt slehernega človeka vzame
del mene, ker pripadam človeški vrsti; in zato nikdar ne pošiljaj poizvedovat,
komu zvoni; zvoni tebi.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: energetik ()

Mato989 ::

Raptor F16 je izjavil:

Reycis je izjavil:

Ampak na isti prostor kot eno stranišče lahko spraviš tri pisoarje pa še prostor ostane.


Problem je le, da med moškimi obstaja nenapisano pravilo : "eden vmes mora biti prost"


Samo dokler jih je dovolj na voljo... ko je pač vse zasedeno greš scat pač tudi zraven...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

AndrejS ::

Naslednja poteza je odstranitev FDV !

bluefish ::

FormerUser je izjavil:

Smo enaki, ne pa isti, zato je bolje, iz več razlogov, da imamo za določene zadeve ločene prostore.
Pričakovano, da prvi del povedi za forumske kvazi-feministke velja le takrat, ko jim to ustreza. Kot to lepo prikaže zgornji citat.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

Raptor F16 ::

jype je izjavil:

Jaz še vedno ne razumem, kako med uporabo pisoarja lahko tipkate.


Ni problem, če s trdim ščiješ.
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

Mato989 ::

Raptor F16 je izjavil:

jype je izjavil:

Jaz še vedno ne razumem, kako med uporabo pisoarja lahko tipkate.


Ni problem, če s trdim ščiješ.


Še ena stvar ki mi ni jasna, kako lahko s trdim ščiješ... jaz ne morem
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

nevone ::

FormerUser je izjavil:

Zakaj je varnost trans oseb pomembnejša od varnosti žensk?


Ker so po mnenju nekaterih ravno tako manjvredni. Pa mi smo ljudje, zaboga. Tisti, ki se jim trans ljudje, ki so pod različnimi pritiski zaradi svoje drugačnosti, smilijo, ne mislijo da so bolj pomembni od žensk, tu gre za druge kategorije. Ampak v igri, "who will dominate the world", to itak ni zelo pomembno, vem.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

Raptor F16 ::

Mato989 je izjavil:

Raptor F16 je izjavil:

jype je izjavil:

Jaz še vedno ne razumem, kako med uporabo pisoarja lahko tipkate.


Ni problem, če s trdim ščiješ.


Še ena stvar ki mi ni jasna, kako lahko s trdim ščiješ... jaz ne morem


Vse se da, če je nužda prehuda.

Mehur malo bolj stisneš, pa gre.
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

FormerUser ::

bluefish je izjavil:

FormerUser je izjavil:

Smo enaki, ne pa isti, zato je bolje, iz več razlogov, da imamo za določene zadeve ločene prostore.
Pričakovano, da prvi del povedi za forumske kvazi-feministke velja le takrat, ko jim to ustreza. Kot to lepo prikaže zgornji citat.


Ne gre toliko za to kaj bi komu ustrezalo ampak preprosto za dejstva in argumente, ki pa jih strani, ki ji v tej debati očitno pripadaš, kronično primanjkuje, zato so pa toliko močnejši pri etiketiranju.

nevone je izjavil:

FormerUser je izjavil:

Zakaj je varnost trans oseb pomembnejša od varnosti žensk?


Ker so po mnenju nekaterih ravno tako manjvredni. Pa mi smo ljudje, zaboga. Tisti, ki se jim trans ljudje, ki so pod različnimi pritiski zaradi svoje drugačnosti, smilijo, ne mislijo da so bolj pomembni od žensk, tu gre za druge kategorije. Ampak v igri, "who will dominate the world", to itak ni zelo pomembno, vem.

o+ nevone

Razumem zakaj se nekomu smilijo trans ljudje, ne pa tudi zakaj se jim enako ne smilijo ženske, ki so še vedno največja zatirana skupina na svetu, edini razlog, ki se mi kaže je mizoginija.

Zgodovina sprememb…

tikitoki ::

FormerUser je izjavil:

Filip8 je izjavil:

vsaj dva so prilagodili, koliko sem videl, nisem pa še vseh pogledal.

A lahko preveriš in poročaš?

Če bi pri nas preuredili eno ali dve stranišči na ta način, me ne bi motilo, dokler ostala ostanejo takšna kot so in imamo vsi izbiro in to proporcionalno z zastopanostjo. Je pa to zgornja meja moje strpnosti. Ideja o kateri so tudi razpravljali na FDV, da naj bi vsa javna stranišča v LJ preuredili na ta način, je čista norost, ne samo s finančnega ampak tudi simbolnega vidika. Ko smo urejali stranišča za invalide nismo zato VSEH stranišč naredili na ta način, da bi se invalidi slučajno ne počutili zapostavljene in zato ni potrebe, da tudi sedaj zaradi par sto ljudi rušimo ustaljene in delujoče ureditve.


Itak, to se strinjam zgolj z nasilnimo zenskami, ki zasedejo moskim namenjena stranisca, ker moski lahko lulajo po grmovju.

zmaugy ::

nevone je izjavil:

Je politično korektno lulati stoje ob dvignjenem pokrovu?

Ni, in ti to dobro ...

V tem primeru se škrofi naokoli.

... veš.

Ali bodo moške prisilili lulati sede?

Ja, snežinkice se bodo morale usesti, razen če se ne moremo strinjati, kakšna uporaba WC školjke je ustrezna.

o+ nevone


Da bi se vsedel pri No1 na javnem WCju? Nikoli. Stvar higiene.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

jype ::

Raptor F16 je izjavil:

Ni problem, če s trdim ščiješ.
Potem je pisoar napačna infrastruktura, ker potrebuješ školjko na stropu.

zmaugy je izjavil:

Da bi se vsedel pri No1 na javnem WCju? Nikoli. Stvar higiene.
Čudno, jaz pa za higieno običajno poskrbim tako, da WC, če je umazan, očistim. Na ekonomski še nekako razumem, da so japiji, ki se jim ves čas mudi, da na FDV ne bi imeli časa pred in za seboj pospravit, kot se spodobi, pa dvomim.

Raptor F16 je izjavil:

Transiči potrebujejo predvsem zdravniško pomoč, ne pa posebnega prilagajanja. Treba se je sprejet, da si se rodil kot moški ali ženska, ne pa pričakovat da se bo svet zate spremenil.
Medicina je že ugotovila, da je menjava spola pravilna pomoč za mnoge, tako da je tvoje zanikanje znanosti zdaj samo še škodljivo in nič več zabavno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

nevone ::

Razumem zakaj se nekomu smilijo trans ljudje, ne pa tudi zakaj se jim enako ne smilijo ženske,


Večini, ki se smilijo trans ljudje (pa ne per se, ampak v povezavi z vplivi nanje), se smilijo tudi ženske (pa spet ne per se, ampak kadar so žrtve okolja in nenazadnje lastnega ustroja).

Vse prerado v boju za lastne pravice spregledamo druge, ki so morda v nezavidljivi situaciji.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

FrRoSt ::

FormerUser je izjavil:


Razumem zakaj se nekomu smilijo trans ljudje, ne pa tudi zakaj se jim enako ne smilijo ženske, ki so še vedno največja zatirana skupina na svetu, edini razlog, ki se mi kaže je mizoginija.

8-O8-O8-O

Kaj pa, če bi jaz TUKAJ PRIJAVIL, da sem zatiran ravno s strani te največje skupine na svetu!???

Sicer ne od vseh, apak samo od nekaj bližnjih!? :O

To je pa NEMOGOČE!!??? ali kaj!??

TO se pa NE DOGAJA!? 8-O

To je pa samo neka (moja) fikcija!??? :)):)):))
Noben človek ni otok, popolnoma sam zase; smrt slehernega človeka vzame
del mene, ker pripadam človeški vrsti; in zato nikdar ne pošiljaj poizvedovat,
komu zvoni; zvoni tebi.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: tikitoki ()

Vazelin ::

Moški ki sovraži žensko mora apriori sovražiti tusi svojo mamo.
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

zmaugy ::

jype je izjavil:



Čudno, jaz pa za higieno običajno poskrbim tako, da WC, če je umazan, očistim. Na ekonomske še nekako razumem, da so japiji, ki se jim ves čas mudi, da na FDV ne bi imeli časa pred in za seboj pospravit, kot se spodobi, pa dvomim.


Jaz se običajno izognem javnim WCjem - če se le da to opravim doma ali v hotelski sobi. In ni moja naloga čistiti javnih WCjev. Z veseljem plačam za uporabo, če se to zahteva, ker vem da je vzdrževanje čistoče na javnih straniščih zoprno a potrebno opravilo.

FrRoSt je izjavil:

FormerUser je izjavil:


Razumem zakaj se nekomu smilijo trans ljudje, ne pa tudi zakaj se jim enako ne smilijo ženske, ki so še vedno največja zatirana skupina na svetu, edini razlog, ki se mi kaže je mizoginija.

8-O8-O8-O

Kaj pa, če bi jaz TUKAJ PRIJAVIL, da sem zatiran ravno s strani te največje skupine na svetu!???

Sicer ne od vseh, apak samo od nekaj bližnjih!? :O

To je pa NEMOGOČE!!??? ali kaj!??

TO se pa NE DOGAJA!? 8-O

To je pa samo neka (moja) fikcija!??? :)):)):))


No, a si torej zatiran s strani žensk?
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

jype ::

zmaugy je izjavil:

In ni moja naloga čistiti javnih WCjev.
Moja tudi ne. Saj sem že srečal javna stranišča, ki jim nisem bil kos, a to se mi pripeti precej redko, čeprav dosti potujem.

zmaugy je izjavil:

No, a si torej zatiran s strani žensk?
Seveda je. Ženske so na svetu zato, da mu služijo, pa se nekaj upirajo, kar je skoraj definicija feminističnega zatiranja moških.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

FormerUser ::

nevone je izjavil:

Razumem zakaj se nekomu smilijo trans ljudje, ne pa tudi zakaj se jim enako ne smilijo ženske,


Večini, ki se smilijo trans ljudje (pa ne per se, ampak v povezavi z vplivi nanje), se smilijo tudi ženske (pa spet ne per se, ampak kadar so žrtve okolja in nenazadnje lastnega ustroja).

Vse prerado v boju za lastne pravice spregledamo druge, ki so morda v nezavidljivi situaciji.

o+ nevone


Kaj se torej zgodi, če pride do navzkrižja interesov? Na katero stran se postavijo empatični ljudje? Res na tisto, ki je glasnejša, zna bolje lobirati in ima za sabo več denarja kot se zdi to v tem primeru?

Kaj pa denimo pravice Seline Todd, profesorice iz Oxforda, ki jo morata na predavanjih paziti dva bodyguarda zaradi groženj s smrtjo in ustrahovanja, ki jih je deležna s strani trans aktivistov? In daleč od tega, da bi bila edina. https://nypost.com/2020/01/24/oxford-pr...

Glugy ::

Včasih ni bilo pisoarjev nikjer. Sploh pa ni prijetno lulat zravn druzga desca. Nevem od kje taka ljubezen do te "moškosti" povezane z pisoarji.

Mato989 ::

Glugy je izjavil:

Včasih ni bilo pisoarjev nikjer. Sploh pa ni prijetno lulat zravn druzga desca. Nevem od kje taka ljubezen do te "moškosti" povezane z pisoarji.


Včasih tudi WCjev ni bilo nikjer ampak je bil SVET WC... včasih tudi kolib ni bilo ampak samo jame... včasih ni bilo niti Zemlje...

Ne vem od kod takšna ljubezen do hodit na WC če se lahko uščijem po prvi stavbi kot znak prave "moškosti" =)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Raptor F16 ::

jype je izjavil:

Potem je pisoar napačna infrastruktura, ker potrebuješ školjko na stropu.


Bolj napredni WC ji imajo naslon za glavo, pa se lah nagneš ;)

jype je izjavil:

Medicina je že ugotovila, da je menjava spola pravilna pomoč za mnoge, tako da je tvoje zanikanje znanosti zdaj samo še škodljivo in nič več zabavno.


Kako boš menjal spol ? Čakaj, če si normalno razvit v moškega ali žensko ? Zakaj bi se šel spreminjat ?

Razumem za tiste, ki so se razvili v nekaj vmes, da se jim medicinsko s posegi pomaga spremeniti najbližji funkcionalen spol.
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

vostok_1 ::

nevone je izjavil:

zato bodo vse žaljivke letele direktno na moške, ker so pač prasci


Moški tukaj izjavljajo, da bodo zasvinjali cel sekret, če se jim vzame pisoarje, ne ženske.

o+ nevone


Tako je. In to bi tudi morali narediti.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Vazelin ::

Ja samo zasvinjaš ga potem tudi sebi, če moraš na no.2:))
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

zmaugy ::

Vazelin je izjavil:

Ja samo zasvinjaš ga potem tudi sebi, če moraš na no.2:))


Na No2 se ne hodi na javno stranišče, ker se je treba vsesti na tisto posvinjano desko.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

vostok_1 ::

It's part of the process.

Kot rečeno. Fantje se morajo danes odločit ali bodo postali drugorazredni državljani ali vzeti vajeti v roke.
Honestly...vedno manj imam upanja, da bo kaj od njih. Mislim, da je degeneracija zahodnega moškega nekje proti zadnji tretjini.
Mogoče pa je to le darwin v akciji.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

fikus_ ::

A zato nekateri (politiki) navijajo za uvedbo obveznega služenja vojske, da bi tam prevzgajali snežinkice v moške? :))

nevone ::

Kaj se torej zgodi, če pride do navzkrižja interesov? Na katero stran se postavijo empatični ljudje?


Ponavadi na stran šibkejšega. Ampak to niso kar cele skupine, ampak so posamezniki iz različnih skupin.

Res na tisto, ki je glasnejša, zna bolje lobirati in ima za sabo več denarja kot se zdi to v tem primeru?

Ljudje morajo poleg empatičnosti zastopati tudi lastne interese in vsak posameznik se sam odloči, kolikšen del svojih virov bo prabil v ta namen. Če pa že apriori zavrača pomoč šibkejšemu pa pomeni, da nima empatije oz. ima negativno.

Kaj pa denimo pravice Seline Todd, profesorice iz Oxforda, ki jo morata na predavanjih paziti dva bodyguarda zaradi groženj s smrtjo in ustrahovanja, ki jih je deležna s strani trans aktivistov? In daleč od tega, da bi bila edina. https://nypost.com/2020/01/24/oxford-pr...

Niso vsi trans ljudje nadlegovalci, in ponavadi potem ravno oni žanjejo sranje, ki ga povzročajo drugi, in sicer tako, da se vse stlači v isti predal in da gor etiketo: Nenormalno-nevarno. Kako je potem človeku, ki se znajde notri samo zaradi oznake trans brez kakršnihkoli drugih okoliščin ... verjetno ne najbolje.

Statistika danes ni več dovolj dobra za obravnavanje družbenih vzorcev, ker so ti precej gnetljivi. Statistika današnjega dne jutri morda ne velja več, sploh ker smo sami oblikovalci te statistike.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

Mato989 ::

vostok_1 je izjavil:

It's part of the process.

Kot rečeno. Fantje se morajo danes odločit ali bodo postali drugorazredni državljani ali vzeti vajeti v roke.
Honestly...vedno manj imam upanja, da bo kaj od njih. Mislim, da je degeneracija zahodnega moškega nekje proti zadnji tretjini.
Mogoče pa je to le darwin v akciji.


Res je... v politični korektnosti smo šli do točke propada... Potrebujemo 30 let špartanske vzgoje da postavimo spet stvari na svoje mesto, ampak tokrat bo prepozno, kot je bilo prepozno za Šparto =)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Vazelin ::

Mato989: današnji mulci povsem pobesnijo že, če jim vzameš mobilni telefon.:) Ne rabiš niti vojske. Že to, da vzameš mobilnik enemu najstniku je isto, kot bi odvisnežu vzel crack.
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Raptor F16 ::

fikus_ je izjavil:

A zato nekateri (politiki) navijajo za uvedbo obveznega služenja vojske, da bi tam prevzgajali snežinkice v moške? :))


 "politik"

"politik"

Leva ... Leva ... leva desna ena dva

Vazelin ::

Mahnič pravi moški:)) Se strinjam z naborništvom, če gre Mahnič za ene 3/4 leta med nabornike, da pokaže kako se stvarem streže lol. Talk is cheap. Tja nekam na Babno polje pozimi, da pokaže kako to delajo pravi moški, da on ni snežinkica ampak kleni slovenski moški, kot so nekdaj bili
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

vostok_1 ::

Mato989 je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

It's part of the process.

Kot rečeno. Fantje se morajo danes odločit ali bodo postali drugorazredni državljani ali vzeti vajeti v roke.
Honestly...vedno manj imam upanja, da bo kaj od njih. Mislim, da je degeneracija zahodnega moškega nekje proti zadnji tretjini.
Mogoče pa je to le darwin v akciji.


Res je... v politični korektnosti smo šli do točke propada... Potrebujemo 30 let špartanske vzgoje da postavimo spet stvari na svoje mesto, ampak tokrat bo prepozno, kot je bilo prepozno za Šparto =)


Vazelin je izjavil:

Mato989: današnji mulci povsem pobesnijo že, če jim vzameš mobilni telefon.:) Ne rabiš niti vojske. Že to, da vzameš mobilnik enemu najstniku je isto, kot bi odvisnežu vzel crack.



Z vsakim letom me je bolj strah, da smo šli čez point of no return kar se tiče developed world. Zna biti, da bodo morale druge etnicitete prevzeti štafeto. Mislim, da bomo čez par generacij na zahodu s takim trendom zgolj še drooling idiots.

Baje obstaja študija, ki pravi, da možgani današnje mladine pri istih letih so manj razviti kot nekoč. To bi recimo povsem dobro razložilo drkanje 30 letnikov na Star Wars.

Kot rečeno, če vam ni do tega, se bodo drugi najdli. Afrika ima morda statistično nižje povprečje IQ-ja, ampak pri takem prebivalstvu z dovolj evolucijskega pritiska, čist možno, da bodo imeli več kompetentnih ljudi kot Evropa, ki svoje kompetentneže pušča zunaj gene poola.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

Furbo ::

Jaz podpiram, da nori levičarji že na faksu opozorijo nase s takimi javnimi stunti. Tako se bo narod hitreje zavedel neumnosti, ki jih prinašajo in jih ne bo zaposloval, upošteval in podobno.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

WizzardOfOZ ::

Raptor F16 je izjavil:

fikus_ je izjavil:

A zato nekateri (politiki) navijajo za uvedbo obveznega služenja vojske, da bi tam prevzgajali snežinkice v moške? :))


 "politik"

"politik"




U kakšen prašiček. Tega bi jaz dal v film Deliverance. Sigurno bi dobr krulu.
Edin hipatija bi bila proti, ker je v tistem filmu premalo žensk igralo.

vostok_1 ::

Vi se šalite. Ampak zadeve so smrtno resne.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

WizzardOfOZ ::

Ja, sds rabi imet nekaj, da sploh lahko govori o tem. Sej pokazat tako ali tako nima nič.

Mogoče pa vseeno; kaj pa če bi mulce spet 7 mesecev mal po blatu pustil rit in se igrat v peskovnikih (aja, ni treba zdej si že dost po rit v blatu rijejo :)))

FormerUser ::

nevone je izjavil:

Kaj se torej zgodi, če pride do navzkrižja interesov? Na katero stran se postavijo empatični ljudje?


Ponavadi na stran šibkejšega. Ampak to niso kar cele skupine, ampak so posamezniki iz različnih skupin.

Kaj pa če se križajo interesi dveh skupin? Glede na to, da je celoten establishment (MSM, tehnološki velikani, politiki..) danes na strani trans aktivistov so v šibkejši poziciji gender-critical ženske.

nevone je izjavil:

Ljudje morajo poleg empatičnosti zastopati tudi lastne interese in vsak posameznik se sam odloči, kolikšen del svojih virov bo prabil v ta namen. Če pa že apriori zavrača pomoč šibkejšemu pa pomeni, da nima empatije oz. ima negativno.

Sama empatija, brez pravičnosti in razuma, je lahko tudi škodljiva in se jo lahko zlorabi. Sploh pa ne gre za to, da bi v naprej zavračali pomoč šibkim, ampak, da se upoštevajo interesi vseh in da se sprejemajo optimalne rešitve.

Zgodovina sprememb…

vostok_1 ::

Joj babe

There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Vazelin ::

Hipatija: si kdaj že bila v kakšnem fitnessu? Večina fitnessov je unisex. Ločena je samo slačilnica. In kljub temu stvari funkcionirajo. Ne vem zakaj ne bi na unisex stranišču, kjer se posameznik zapre v kabino. Kje lahko pride do tenzije? Pred umivalnikom lol?
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

vostok_1 ::

Ti si bil kdaj v fitnessu?

Moral bi vedet, da večina žensk, in vedno več tudi tipov se hodi tam kazat. Torej ekscesno izkazovanje zunanje seksualnosti.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

FormerUser ::

Naš fitness ni unisex. Imamo žensko in moško stranišče z umivalnikom in ločene garderobe.

Vazelin ::

FormerUser je izjavil:

Naš fitness ni unisex. Imamo žensko in moško stranišče z umivalnikom in ločene garderobe.

Še vedno moški in ženske trenirajo skupaj. Npr. ko tečeš na treadmillu se ti pol metra stran ženska razteguje in vadi s tisto elastiko in dela keglove vaje. Ali kaj podobnega. A to na fitnessu te ne moti? Zapiranje v kabine na WC pa ja?
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

jype ::

Kako pa veš, da dela keglove vaje?

Vazelin ::

jype je izjavil:

Kako pa veš, da dela keglove vaje?

Ali kaj podobnega
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Unilseptij ::

FormerUser je izjavil:

Za tiste, ki se sprenevedajo glede "varnostnega tveganja", ki sem ga omenila:

The vast majority of reported sexual assaults at public swimming pools in the UK take place in unisex changing rooms, new statistics reveal.

The data, obtained through a Freedom of Information request by the Sunday Times, suggests that unisex changing rooms are more dangerous for women and girls than single-sex facilities.

Just under 90 per cent of complaints regarding changing room sexual assaults, voyeurism and harassment are about incidents in unisex facilities.


https://www.independent.co.uk/life-styl...

Ta tvoja logika je čudna... in citiraš samo Angleže, kjer seveda furajo še tradicioalno pojmovanje in je za nekatere ženske sexual harassment že to, da v unisex slačilnicah pač lahko vidijo tiča (in, o groza, to lahko doleti še celo otroke :)). Podam še en članek v podkrepitev absurdnosti take logike:
https://www.independent.co.uk/news/uk/h...

Torej, če ženske seveda mislite, da niste čisto enake moškim glede osnovnih pravic in svoboščin, da potrebujete posebno zaščito (ločene prostore in podobno), potem bomo moški seveda z veseljem prisluhnili, ampak dajte se no že odločit. Da pa se sklicuješ na raziskavo, ki pravi, da je v unisex slačilnicah več nadlegovanja kot v ločenih!!!, pri čemer ni jasno, kako do nadlegovanja v ločenih prostorih sploh lahko pride (razen, če moški kar vdre notri ali kaj :D), je pa že preveč za mojo skromno logiko...

vostok_1 ::

Saj mogoče boste počasi spredvideli kaj vam že toliko časa govorim. Ko boste na lastni koži občutili.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

K0l1br1 ::

Unilseptij je izjavil:

Da pa se sklicuješ na raziskavo, ki pravi, da je v unisex slačilnicah več nadlegovanja kot v ločenih!!!, pri čemer ni jasno, kako do nadlegovanja v ločenih prostorih sploh lahko pride (razen, če moški kar vdre notri ali kaj :D), je pa že preveč za mojo skromno logiko...

Naivnež. V unisex nadlegujejo random, v ločenih ženske nadlegujejo ženske, kar očitno ni vedno nadlegovanje. ;)

Vazelin ::

HIpatija: ko bi ti vedla kolikokrat moški na fitnessu pogledajo kako fejst deklino:D Tako na skrivaj seveda, da ni preveč opazno. Tiste yoga pants dodajo svoje k "vizualizaciji"
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

jype ::

vostok_1 je izjavil:

Saj mogoče boste počasi spredvideli kaj vam že toliko časa govorim. Ko boste na lastni koži občutili.
Prosim, napiši datum, da bomo vedeli, če se že lahko norčujemo iz tvojih napovedi, ali je še prezgodaj.

Vazelin je izjavil:

HIpatija: ko bi ti vedla kolikokrat moški na fitnessu pogledajo kako fejst deklino:D Tako na skrivaj seveda, da ni preveč opazno. Tiste yoga pants dodajo svoje k "vizualizaciji"
A tebi se zdi, da se Hipatiji s tem zdi kaj narobe?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

FormerUser ::

Vazelin je izjavil:

HIpatija: ko bi ti vedla kolikokrat moški na fitnessu pogledajo kako fejst deklino:D Tako na skrivaj seveda, da ni preveč opazno. Tiste yoga pants dodajo svoje k "vizualizaciji"

Jaz, če bi imela izbiro, bi hodila v women only fitness, ampak ker tega ni, sem pač v mešanem okolju, ni optimalno ampak vseeno ne toliko moteče kot unisex garderobe.

««
3 / 13
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako odmašiti cev v kopalnici (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13528988 (22676) radmannsdorf
»

feminizacija zahodnega moškega (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Loža
38172664 (64665) jype

Več podobnih tem