» »

Iščejo se posamezniki z željo jo ustvarjanju (data scientist)

Iščejo se posamezniki z željo jo ustvarjanju (data scientist)

travmaticno ::

Pozdravljeni,


star sem 27 let in entuziastičen nad umetno inteligenco in njeno zmogljivostjo(AI,deep learning,machine learning). Iščem podobno si misleče "vesoljce" programerje(zacetniki,napredni) - (python programerje, c++),skratka "klapo" s katero bi se učili in morda skozi čas postavili kakšen machine learning, deep learning koncept, ki bi nam odpiral dodatne možnosti do impementiranja kakšnega modela v resnično prakso in tesnejše sodelovanje, morda celo kaj več!


Če se kdo vidi oziroma ga zadeva zanima bi se lahko kdaj dobili in kakšno rekli.

*stay hungry stay foolish*



Lp Jan

kamiKaZaA ::

Ko bom v penziji, se vam mogoče pridružim. Trenutno nisem iz računalniških vod, se pa bom v penziji začel pospešeno o tem učiti, morda bo to že čez dve leti, pa čeprav še takrat nebom 40 let star. Trenutno še nisem na nivoju "junior", ampak je moj rang nekje še piščanca v lupini od jajce.

LP
od mogoče bodočega predčasnega penzionista z dosti časa in veliko volje do učenja.,
ko bom imel ogromno časa, ga bom vložil več kot 3/4 v učenje, raziskovanje,...

kuall ::

Lahko ti dam ideje za AI experimente (s psevdokodo), ti jih pa sprogramiraš, ker se meni ne da programirat.

Vazelin ::

Bom omenil kolegu. :)
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Epidemijo koronavirusa prva napovedala umetna inteligenca (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
7516130 (11499) Phantomeye
»

Najbolj priljubljeni in osovraženi programski jeziki (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
6921757 (16675) Kenpachi
»

Google DeepMind zmagal človeka v najkompleksnejši igri

Oddelek: Znanost in tehnologija
52126 (1869) vostok_1
»

Perspektivna področja računalništva (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5011938 (10273) jype

Več podobnih tem