» »

grafična kartica in matična plošca

grafična kartica in matična plošca

1 2
3
4

Geforce123 ::

DarwiN je izjavil:

Ampak zakaj si potem kupil novega Be quiet 500W pred tedni?

Če prav razumem boš laufal 10-core intela, nvidia 1660 in 32Gb rama, plus diski.. Za takšno sestavo je 500W napajalnik prek dovolj.



tisti be quiet straight power 500 w vezije 2.0 je 13 let star ..nisem kupil do zdaj novega--pač se bojim nemške proizvodnje ko sem videl za fantec ohišje je šel hudičevo v strah ko je počilo majhen vgrajen napjalnik 220 12v za zunajne raid diske 220v 12v
https://fantec.com/product/fantec-qb-35... bil je tak kot tale-samo ta je najnoveješi--pred 13 leti so pa naredili skodo verjetno tistih modelov številke

škoda da nisem povedal ali tožil firmo kaj se je zgodilo pri meni lahko bi me ubilo z računalikom skupaj

Zgodovina sprememb…

Geforce123 ::

samo do zdaj napajalnik za moj nov sistem sem kupil evga https://www.mlacom.si/evga-750-gq-80-go...

Zgodovina sprememb…

Geforce123 ::

Alien123 je izjavil:

DarwiN je izjavil:

In kaj je narobe z Be Quiet napajalnikom? Sej 500W in 1x8 pin napajanje mora bit dovolj za tvoj sistem.


Do zdaj so mi najboljši napajalniki. Prej sem imel corsairove, glasni u pm..




https://www.kajkupiti.si/najboljsi-napa...

tukaj so najboljši napajalniki za leto 2018
za leto 2019 in 2020 najboljših napajalnikov pa ne najdem na spletu strani

Zgodovina sprememb…

Geforce123 ::

pozdravljeni vsi

z napajalnikom mam sranje pri nakupu vendar sem se odločil za evga supernova 850 GQ in sem ga naročil..
cpu je 9th genaracije Intel Core i9-9820X 3,3 GHz (Skylake-X) Socket 2066 - boxed
pred kratkim sem prebral da ta napajalec evga supernova 850 GQ je pripravljen 4th generacije processorjev

saj sploh se mi zdi verjetno da se ne bo zagnala osnovna plošča oziroma cpu skupaj 9th genaracije Intel Core i9-9820X 3,3 GHz (Skylake-X) Socket 2066 - boxed
torej kateri evga model napajalca je sploh za cpu pripravljen za cpu 9th genaracije Intel Core i9-9820X 3,3 GHz (Skylake-X) Socket 2066 - boxed.
mi pomagate pred tem odgovorit će bo sploh imel zagon procesorja 9th generacije
vnajprej se z spoštovanjem zahvaljujem za odgovore

https://forums.evga.com/Other-EVGA-Prod...

Zgodovina sprememb…

hojnikb ::

s tvojga posta sploh ni za razumet kje je problem?

ja, vsaj dovolj mocan atx napajalnik bo delal s to platformo, tut tvoj
#brezpodpisa

Geforce123 ::

problem je tega napajalcA evga supernova 850 GQ in se se mi zdi trenutno da ne bo bootal računalnika cpu matična plošča ne bo se zagnala pač bo vrglo ven z boota to se bojim da bo to--ker ne bo imel dovolj sposobnosti za cpu 9th genaracije skylake x-series

tista dva 2x 8 pinska konektorja za CPU1 In CPU2 imata sposobnosti kompatibilnosti cpu..
ali bo sploh se zagnal boot ?

napajalec evga supernova 850 GQsem kupil pri mlacom spletni trgovini..sranje je to ko imajo malo starejše napajalnike kaksnih 3 leta nazaj

Zgodovina sprememb…

Geforce123 ::

ker sem komaj danes videl na spletu evga Napajalec za katere genarecije cpu je napajalec za napajanje cpu1 in cpu2
prosim vas lepo pomagajte mi odgovorit z špotovanjem.kateri evga model stevilke napajalca je pravi za 9th i9 cpu procesorjev..

Zgodovina sprememb…

Geforce123 ::

https://www.evga.com/products/specs/psu...

tak napajalec sem naročil

Ready for 4th Generation Intel Core Processors (C6/C7 Idle Mode) tako piše tega prej nisem videl niti v mlacom trgovini ni pisalo da je pripravljen 4th genracije procesorjev..kaj naj zdaj naredim

Zgodovina sprememb…

solatko ::

Geforce123 - Nekaj napajalnikov z 2-mi priključki za procesor - rabiš 1x4+4 in 1x4. Tudi ta, ki si ga naročil, bo delal s to ploščo.

https://www.funtech.si/si/vsi-oddelki/k...
https://www.funtech.si/si/vsi-oddelki/k...
https://www.funtech.si/si/vsi-oddelki/k...
Delo krepa človeka

DarwiN ::

Geforce123 je izjavil:

Ready for 4th Generation Intel Core Processors (C6/C7 Idle Mode) tako piše tega prej nisem videl niti v mlacom trgovini ni pisalo da je pripravljen 4th genracije procesorjev..kaj naj zdaj naredim

To ne pomeni, da je napajlnik primeren samo za 4. gen, ampak za vse procesorje od 4. generacije naprej, ker vse podpirajo ta C6/C7 varčevalna stanja.

Skratka, vse štima. Edino lahk bi prihranil s 550/650W različico. 850W je 2x preveč za tvoj sistem.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Geforce123 ::

hvala solatko če je res temu tako..napajalec ima za cpu1 in cpu2
ki sem ga naročil 2x8 pin(4x4)..ali gre tudi to gor za cpu1 in cpu2 za mojo novo plato ?

Zgodovina sprememb…

solatko ::

DarwiN - Procesorji x so kar požrešni, je že prav, da je vzel tega, sploh če bo več grafik priklopil.
Geforce123 - Oba sta deljiva 4+4, tako, da brez skrbi. En gre cel, drugi boš pa videl, saj gre samo en od obeh lepo. Drugi je pač višek, tako, kot so bili enojni, če je bil na plošči priklop 1x4.
Delo krepa človeka

Geforce123 ::

DarwiN je izjavil:

Geforce123 je izjavil:

Ready for 4th Generation Intel Core Processors (C6/C7 Idle Mode) tako piše tega prej nisem videl niti v mlacom trgovini ni pisalo da je pripravljen 4th genracije procesorjev..kaj naj zdaj naredim

To ne pomeni, da je napajlnik primeren samo za 4. gen, ampak za vse procesorje od 4. generacije naprej, ker vse podpirajo ta C6/C7 varčevalna stanja.

Skratka, vse štima. Edino lahk bi prihranil s 550/650W različico. 850W je 2x preveč za tvoj sistem.



ja vem da je malo preveč za moj sistem ampak bo z matično ploščo brez skode ? .v mlacomu za 650 w različico bi moral čakati 3 tedne ker ni več bil dobavljiv..pa so rekli da je še dobavljiva razlicica EVGA supernova 850 GQ in sem ga naročil potem ta napajalnik EVGA supernova 850 GQ

imel bom samo eno grafično gor asus tuf 1660 gaming 6 gb ima pa podatek 450w priporočljivo porabe

Zgodovina sprememb…

DarwiN ::

Ta GQ je 2015 model in so enega našli v skladišču pri Mlacomu. ;)

Seasonic Focus bi bil boljši nakup.

Ampak ok, delovalo bo enako.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

solatko ::

Geforce123 - Procesorj je pa tudi okoli 150W, tako, da je kar v redu, obremenitev okoli 60% je za konfiguracijo najboljše.
Delo krepa človeka

Geforce123 ::

solatko je izjavil:

Geforce123 - Procesorj je pa tudi okoli 150W, tako, da je kar v redu, obremenitev okoli 60% je za konfiguracijo najboljše.


hvala z spoštovanjem za odgovore torej ne rabim se bat da bi bilo kaj narobe za EVGa super nova 850 GQ potem bo delal enako ?

https://www.google.com/search?ei=AG1SXs......0.0..1861689...0.0..0.0.0.......0......gws-wiz.KRZyWDMPrHg&ved=0ahUKEwjEzd290-fnAhUIrosKHSPMDYMQ4dUDCAo tukaj sem vam dal iskalni kriterij za 9th generacije za izvedbo z napjalnikom zdruljivosti ..jaz ne najdem boljši iskalni kriterij..

Zgodovina sprememb…

Geforce123 ::

https://www.google.com/search?ei=AG1SXs......0.0..1861689...0.0..0.0.0.......0......gws-wiz.KRZyWDMPrHg&ved=0ahUKEwjEzd290-fnAhUIrosKHSPMDYMQ4dUDCAo tukaj sem vam dal iskalni kriterij za 9th generacije za izvedbo z napajalnikom združjivosti cpu itd ..jaz ne najdem boljši iskalni kriterij..


https://ark.intel.com/content/www/us/en...

če je kaj več za povedati mi z veseljem pišite kaj več o tem

Zgodovina sprememb…

hojnikb ::

generacija procesorja sploh ne igra nobene vloge... Vse kar je bistveno je to, da je napajalnik atx in da je dovolj močan. To je to, nobene zanosti več.
Za takšen setup, kot ga imaš ti, bi bil 400W napajalnik vrh glave.
#brezpodpisa

Geforce123 ::

hojnikb je izjavil:

generacija procesorja sploh ne igra nobene vloge... Vse kar je bistveno je to, da je napajalnik atx in da je dovolj močan. To je to, nobene zanosti več.
Za takšen setup, kot ga imaš ti, bi bil 400W napajalnik vrh glave.



eni pravijo da se pregreva Gpu če je nekaj več watow kot ga priporoča grafična in je za nekaj let krajše dobe GPU tako sem jaz na zečetku tako mislil in opažal par let gretja Gpu za 15 let dobe..ne vem če je to točen podatek..tak je pisalo na spletu pri nas pri najbolših napajalniki 2018

upam da se ne bo preveč pregrevala moja nova grafična v novi asus prime x299 deluxe II plati

Zgodovina sprememb…

hojnikb ::

zarad premočnega napajalnika se grafična sigurno nebo pregrevala 8-O

grafična 100W, procesor 150-160W, to defenitivno nerabiš 850W napajalnik...
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

Geforce123 ::

hojnikb je izjavil:

zarad premočnega napajalnika se grafična sigurno nebo pregrevala 8-O

grafična 100W, procesor 150-160W, to defenitivno nerabiš 850W napajalnik...



aha najlepša hvala za odgovor potem je vse vredu vse skupaj ...

Zgodovina sprememb…

hojnikb ::

naslednjic napisi tukaj za predlog sestave, ker tak sestav ni kaj prida smiseln, kot ga imas sedaj, vsaj v 2020 ne.
#brezpodpisa

Geforce123 ::

hojnikb je izjavil:

naslednjic napisi tukaj za predlog sestave, ker tak sestav ni kaj prida smiseln, kot ga imas sedaj, vsaj v 2020 ne.


saj je to dobro če kupujemo plate vsaj 3 leta nazaj model potem je še smiselna konfiguracija za to. ne .mislim da bi vsake tri leta kupovali nove plate po tistem ..ko mine nekaj let in imaš na voljo danes za leto 2018 močan processor ..potem ko kaj programiraš open source image pač rabiš malo močan processor 10 cores za to da ti hitreje compiled process naredi za program

pred 15 leti ko imam računalnik še starega je proccesor core 2 duo ..ima samo 2 cores--celi dan je rabil mi compiled paketke ki so v linuxu compiled da mi je ustavaril OPenPLI image ..učim se kako je sestavljen image za SAT sprejemnika ..zato sem se odločil kupiti 10 core Cpu proccesor

Zgodovina sprememb…

hojnikb ::

pravilna izbira je am4 in 3950x. ali pa trx4
#brezpodpisa

Geforce123 ::

hojnikb je izjavil:

pravilna izbira je am4 in 3950x. ali pa trx4


eh saj je sranje to kupovat..saj 10 cores je dovolj zame hitrost kompilirat program v linux paketkih..samo mečejo denar vstran.
firme pa so lene pri specifikacijah kaj vse še paše v kompletu sestave novega računalnika
za novi računalnik sestave asus prime x299 deluxe II i9x-series proccesorja je očitna hitrost presejšna od core 2 duo proceesorja..ne verjamem da kupujejo vsakih tri leta računalnike..morda vsakih 5 let

Zgodovina sprememb…

Geforce123a ::

pozdravjeni vsi

sestavila sva računalnik bližini mojega kraja končno ,vnaprej sva mislila da je to bila tovarniška napaka matične plošče Asus prime x299 Deluxe II v biosu Uefi sistemu ima legacy bios tudi pa še uefi funkcije lahko deluje oboje uefi and legacy ali pa samo uefi only in še legacy only to je zanimiva plošča vendar zaradi malomarnosti v biosu so vklopili pred tovarniško optimalno nastavitev za vse funkcije v bisou in so samo eno neumnost so vklopili je ta medtem ko greste v svoj bios se reši ta težava pod onboard advanced devices configuration/wifi 802.11ac controller in onemogoči to nato potem windows 10 pred instalacijo gredo naprej brez bsoda z BUG CODE NDIS Driver..saj napaka se zgodi pred instalcijo win10 če je vklopjena omrežna vgrajena wifi kartica kar pomeni da windows10 nima tega najnovejšega driverja za wifi vgrajene v matični plošči kartice in ni fiksno in po namestitvi instalcije će je vklopjena wifi vgrajena kartica v biosu in potem pridobi napako BSOD pred instalacijo windows 10..ali morda veste če bo sploh asus firma nastavila to njihovo napačno neumnost pri nastavitvi biosa ker je bila pred tovarniško nastavitev default vklopjena vgrajena wifi kartica morala pa bi biti po default tovarniško nastavitev Disabled izklopjena da potem pri instalaciji se ne pojavi ta Bsod bug code ndis driver pred instalcijo windows10 usposobljeni instaler matične plošće ki ga sva sestavila skupaj mi je že najnovejši bios flashal za stabilnost cpu in Ramov deluje odlično ta funkcija še boljše to skupaj v matični plošči Asus prime x299 deluxe II..pa še nekaj opazil sem da legacy bios mi da bolj mir če pa je na uefi and legacy pa se mi je samo enkrat disk po treh dneh z neznanega razlog kar sam šel disk nedodeljen in sem moral formatitati disk in sem izgubil iz diska geslo za slotech za vpis in sem se ponovno registriral..mi lahko poveste če bo sploh obstajala flash datoteka pri asusu za to matično ploščo Asus prime x299 Deleuxe II tako da bi bila po tovarniški nastaviti defaulta izklopjena wif0ft 802,11ac controller ker so oni po malomarnosti vklopili wifi in sem mel sranje pred instalacijo bsoda to je vse kar je bilo samo ena napaka zaradi asusa v biosu

Geforce123a je izjavil:

pozdravjeni vsi

sestavila sva računalnik bližini mojega kraja končno ,vnaprej sva mislila da je to bila tovarniška napaka matične plošče Asus prime x299 Deluxe II v biosu Uefi sistemu ima legacy bios tudi pa še uefi funkcije lahko deluje oboje uefi and legacy ali pa samo uefi only in še legacy only to je zanimiva plošča vendar zaradi malomarnosti v biosu so vklopili pred tovarniško optimalno nastavitev za vse funkcije v bisou in so samo eno neumnost so vklopili je ta medtem ko greste v svoj bios se reši ta težava pod onboard advanced devices configuration/wifi 802.11ac controller in onemogoči to nato potem windows 10 pred instalacijo gredo naprej brez bsoda z BUG CODE NDIS Driver..saj napaka se zgodi pred instalcijo win10 če je vklopjena omrežna vgrajena wifi kartica kar pomeni da windows10 nima tega najnovejšega driverja za wifi vgrajene v matični plošči kartice in ni fiksno in po namestitvi instalcije će je vklopjena wifi vgrajena kartica v biosu in potem pridobi napako BSOD BUG CODE NDIS pred instalacijo windows 10..ali morda veste če bo sploh asus firma nastavila to njihovo napačno neumnost pri nastavitvi biosa ker je bila pred tovarniško nastavitev default vklopjena vgrajena wifi kartica morala pa bi biti po default tovarniško nastavitev Disabled izklopjena da potem pri instalaciji se ne pojavi ta Bsod bug code ndis driver pred instalcijo windows10 usposobljeni instaler matične plošće ki ga sva sestavila skupaj mi je že najnovejši bios flashal za stabilnost cpu in Ramov deluje odlično ta funkcija še boljše to skupaj v matični plošči Asus prime x299 deluxe II..pa še nekaj opazil sem da legacy bios mi da bolj mir če pa je na uefi and legacy pa se mi je samo enkrat disk po treh dneh z neznanega razlog kar sam šel disk nedodeljen in sem moral formatitati disk in sem izgubil iz diska geslo za slotech za vpis in sem se ponovno registriral..mi lahko poveste če bo sploh obstajala flash datoteka pri asusu za to matično ploščo Asus prime x299 Deleuxe II tako da bi bila po tovarniški nastaviti defaulta izklopjena wif0ft 802,11ac controller ker so oni po malomarnosti vklopili wifi in sem mel sranje pred instalacijo bsoda to je vse kar je bilo samo ena napaka zaradi asusa v biosu


Geforce123a je izjavil:

pozdravjeni vsi

sestavila sva računalnik bližini mojega kraja končno ,vnaprej sva mislila da je to bila tovarniška napaka matične plošče Asus prime x299 Deluxe II v biosu Uefi sistemu ima legacy bios tudi pa še uefi funkcije lahko deluje oboje uefi and legacy ali pa samo uefi only in še legacy only to je zanimiva plošča vendar zaradi malomarnosti v biosu so vklopili pred tovarniško optimalno nastavitev za vse funkcije v bisou in so samo eno neumnost so vklopili je ta medtem ko greste v svoj bios se reši ta težava pod onboard advanced devices configuration/wifi 802.11ac controller in onemogoči to nato potem windows 10 pred instalacijo gredo naprej brez bsoda z BUG CODE NDIS Driver..saj napaka se zgodi pred instalcijo win10 če je vklopjena omrežna vgrajena wifi kartica kar pomeni da windows10 nima tega najnovejšega driverja za wifi vgrajene v matični plošči kartice in ni fiksno in po namestitvi instalcije će je vklopjena wifi vgrajena kartica v biosu in potem pridobi napako BSOD BUG CODE NDIS pred instalacijo windows 10..ali morda veste če bo sploh asus firma nastavila to njihovo napačno neumnost pri nastavitvi biosa ker je bila pred tovarniško nastavitev default vklopjena vgrajena wifi kartica morala pa bi biti po default tovarniško nastavitev Disabled izklopjena da potem pri instalaciji se ne pojavi ta Bsod bug code ndis driver pred instalcijo windows10 usposobljeni instaler matične plošće ki ga sva sestavila skupaj mi je že najnovejši bios flashal za stabilnost cpu in Ramov deluje odlično ta funkcija še boljše to skupaj v matični plošči Asus prime x299 deluxe II..pa še nekaj opazil sem da legacy bios mi da bolj mir če pa je na uefi and legacy pa se mi je samo enkrat disk po treh dneh z neznanega razlog kar sam šel disk nedodeljen in sem moral formatitati disk in sem izgubil iz diska geslo za slotech za vpis in sem se ponovno registriral..mi lahko poveste če bo sploh obstajala flash datoteka pri asusu za to matično ploščo Asus prime x299 Deleuxe II tako da bi bila po tovarniški nastaviti defaulta izklopjena wif0ft 802,11ac controller ker so oni po malomarnosti vklopili wifi in sem mel sranje pred instalacijo bsoda to je vse kar je bilo samo ena napaka zaradi asusa v biosu

Geforce123a je izjavil:

pozdravjeni vsi

sestavila sva računalnik bližini mojega kraja končno ,vnaprej sva mislila da je to bila tovarniška napaka matične plošče Asus prime x299 Deluxe II v biosu Uefi sistemu ima legacy bios tudi pa še uefi funkcije lahko deluje oboje uefi and legacy ali pa samo uefi only in še legacy only to je zanimiva plošča vendar zaradi malomarnosti v biosu so vklopili pred tovarniško optimalno nastavitev za vse funkcije v bisou in so samo eno neumnost so vklopili je ta medtem ko greste v svoj bios se reši ta težava pod onboard advanced devices configuration/wifi 802.11ac controller in onemogoči to nato potem windows 10 pred instalacijo gredo naprej brez bsoda z BUG CODE NDIS Driver..saj napaka se zgodi pred instalcijo win10 če je vklopjena omrežna vgrajena wifi kartica kar pomeni da windows10 nima tega najnovejšega driverja za wifi vgrajene v matični plošči kartice in ni fiksno in po namestitvi instalcije će je vklopjena wifi vgrajena kartica v biosu in potem pridobi napako BSOD BUG CODE NDIS pred instalacijo windows 10..ali morda veste če bo sploh asus firma nastavila to njihovo napačno neumnost pri nastavitvi biosa ker je bila pred tovarniško nastavitev default vklopjena vgrajena wifi kartica morala pa bi biti po default tovarniško nastavitev Disabled izklopjena da potem pri instalaciji se ne pojavi ta Bsod bug code ndis driver pred instalcijo windows10 usposobljeni instaler matične plošće ki ga sva sestavila skupaj mi je že najnovejši bios flashal za stabilnost cpu in Ramov deluje odlično ta funkcija še boljše to skupaj v matični plošči Asus prime x299 deluxe II..pa še nekaj opazil sem da legacy bios mi da bolj mir če pa je na uefi and legacy pa se mi je samo enkrat disk po treh dneh z neznanega razlog kar sam šel disk nedodeljen in sem moral formatitati disk in sem izgubil iz diska geslo za slotech za vpis in sem se ponovno registriral..mi lahko poveste če bo sploh obstajala flash datoteka pri asusu za to matično ploščo Asus prime x299 Deleuxe II tako da bi bila po tovarniški nastaviti defaulta izklopjena wif0ft 802,11ac controller ker so oni po malomarnosti vklopili wifi in sem mel sranje pred instalacijo bsoda to je vse kar je bilo samo ena napaka zaradi asusa v biosu

Zgodovina sprememb…

Geforce123a ::

oprostite ker še ne znam v slotech nastavit za pisanje gor..kar trikrat sem poskusil popravit stavke ..saj boste razumeli zakaj se gre teževa z mojo ploščo

Zgodovina sprememb…

Geforce123a ::

sranje je to da zdaj ne morem zaradi captcha The captcha test failed! ???? kaj naj pa zdaj naredim črke so slabo berljive teško je pri captchi

zdaj je pa šlo malo sem povečal text v firefox za da sem lažje videl za captcho pravilno vpisat

https://pastebin.com/H3aFT41v

Zgodovina sprememb…

rdecaluc ::

Čestitke da ti je uspelo. Naj ti dolgo služi.

Prosim ne se 6x citirat po 1000 besed, če nimaš več vprašanj si zmagal.
Est modus in rebus. ,typos

Geforce123a ::

vem samo živci me dajejo zadnje čase da bi pokazal in vprašal ljudi če je napaka v strojni opremi zato sem dal tisto gor..in zdaj ste mi pomagali za obstoj pastebina hvala.vestE kaj kako bi bilo fajn če bi slikice se dale gor tukaj ko pišemo o stvareh podrobnosti na forumu slotech za vsako ki jih doma slikajo kištice in podobno in kako so sestavili računalnike zelo lepo tako kot imajo drugi forumi..lepo vas prosim če bi to posodobili to stran za pastat slikice ki se potem takoj vidijo v oknu foruma kjer pišemo o stvareh.hvala

virtualni stroj v windows10 gre hudičevo hitro za 10 jeder in 20 niti..za špil pa nisem še probal če delajo znotraj virtualca recimo windows 7 , 8.....

ko bom probal špile v virtualni stroj v wmare 15 ..bom odgovoril kako se obnese cpu

Zgodovina sprememb…

Geforce123a ::

še nekaj prosil bi vas če kakšna stran obstaja ko pastaš slikice npr za slikanje kište in notrajnost računalnika čez steklo kište kako lepo zgledajo skozi rgb stvari

Gapi ::

Tukaj naložiš slikice

Moderatorja pa prosim če res zbriše neskončni tekst od Geforca. Tale stran rabi vsaj 10s več da se naloži. :)
No person is rich enough,to buy back his past.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gapi ()

Geforce123a ::

15 let je star digitalni fotoaparat powershot g5 niso ravno tako lepe slike kvalitete ali pa sem že pozabil nastavitve v digtalnega fotoaparata powershot g5 takrat še ni bilo full hd digitalnih fotoapartov da bi bila tako lepo ostra in gladka slika

Zgodovina sprememb…

Geforce123a ::

Geforce123a je izjavil:

15 let je star digitalni fotoaparat powershot g5 niso ravno tako lepe slike kvalitete ali pa sem že pozabil nastavitve v digtalnega fotoaparata powershot g5 takrat še ni bilo full hd digitalnih fotoapartov da bi bila tako lepo ostra in gladka slika




--- tukaj je bolj kvalitetna slikica

ventilator za cpu ne stoji samo zdi se ko da stoji ventilator za cpu 1 sec sprožilca na digitalnem fotoaparatu

Geforce123a ::

kaj pravite na mojo sestavo računalnika ki so na sliki mojega novega računalnika..z matično ploščco Asus Prime x299 Deluxe II
računalnik je fajn hiter kar ni slabo . virtualni stroj dela lepo brez štekanja win 7.....itd vprašal pa bi bolj podrobneje o uefi bios. na legacy only mam nastavljeno kar mi je vseć ko pa uefi po čem se razlikujeta uefi in legacy bios uefi, kaj uefi bios ni nič boljši od legacy biosa ? slišal sem pa da veliko ljudi sovražijo uefi funkcije--srečo pa imam da delaš lahko oboje na tej plošči in legacy in uefi bios..8-O vem pa to da uefi funkcija uporabblja GPT particije..legacy pa NTFS particijo ..mi poveste kaj menite na to o uefi..ali je vam vseč uefi

Zgodovina sprememb…

Geforce123a ::

imam nameščen programček skin preobleka za windows za core cpu informacije v windows kako to da ima 16 jeder v resnici jih je 10 pa 20 niti ..se čudim da jih ma več kot 10 jeder8-O. kaže pa 16 jeder. kaj to programček kaže narobe ? bom z digitalnim fotaparatom v samsung monitor FullHD poslikal pa dal jutri gor slikice pa se procentih pri 16 jeder kaže prav to vidim pri informacijah obremenjenosti Cpu jeder al kaj je že tisto
torej jih je verjetno 16 jeder ?

Zgodovina sprememb…

Geforce123a ::

moderatorja pa bi prosil če bi zbrisal kadar sem prijavljen gor tiste rožnate okvire ki je še ostalo po izbrisu me malo moti moram čakati da se naloži 10 sekund ..kaj se bo samo izbisalo rožnate okvirčke ki je še ostalo po izbrisu moje informacije o strojni opremi

Zgodovina sprememb…

Geforce123a ::

Geforce123a je izjavil:

moderatorja pa bi prosil če bi zbrisal kadar sem prijavljen gor tiste rožnate okvire ki je še ostalo po izbrisu me malo moti moram čakati da se naloži 10 sekund ..kaj se bo samo izbrisalo rožnate okvirčke ki je še ostalo po izbrisu moje informacije o strojni opremi

Geforce123a ::

oprostite včasih mi zmrzne po pisanju slotech stran..pa moram popravljat stavke

Gapi ::

Geforce123a je izjavil:

Geforce123a je izjavil:

moderatorja pa bi prosil če bi zbrisal kadar sem prijavljen gor tiste rožnate okvire ki je še ostalo po izbrisu me malo moti moram čakati da se naloži 10 sekund ..kaj se bo samo izbrisalo rožnate okvirčke ki je še ostalo po izbrisu moje informacije o strojni opremi



Tebi je izbrisana vsebina še vedno vidna. ostalim ne.
No person is rich enough,to buy back his past.

Geforce123a ::

sem slikal v ekran monitorja slika ni ravno tako ostra
16 jeder mi kaže v resnici ma ta cpu 10 jeder..

hojnikb ::

shitty program mas
#brezpodpisa

Geforce123a ::

hojnikb je izjavil:

shitty program mas


kaj je to za en drek program ? ko praviš
če veš morda kateri majhen programček bi mi kazal točno jeder v cpu

hojnikb ::

tega v resnici ne potrebuješ. Če te pa zanima stanje jeder, lahko to pogledaš v task managerju
#brezpodpisa

Gapi ::

Za zajem zaslona uporabiš tipko Print Screen in odpreš paint in daš Prilepi. Imaš pa windows 10 Snipping tool, nimam pojma kako je v slovenščini. Ali pa Gyazo
No person is rich enough,to buy back his past.

Geforce123a ::

tukaj so zastonj IPTV Programi in to filmski tudi in je zelo odlična 4k slika
to se vam dal da ne bo dolgčas in pa ste mi veliko pomagali o sestavi mojega novega računalnika zato vam dam ta IPTV ki je zastonj..naložite vnaprej potplayer x64 in potem v beležnico skopirajte spodnji in potem daste v potplayer in boste videli sliko v živo v 4k resoluciji

EXTM3U
#EXTINF:-1,Russian-Extreme-Ultra-HD,
http://dmitry-tv.ru/his/itv_zabava/CH_R...
#EXTINF:-1,Eurosport4K-UHD
http://dmitry-tv.ru/his/itv_zabava/CH_E...
#EXTINF:-1, Russian Ultra HD Cinema
http://dmitry-tv.ru/his/itv_zabava/CH_U...
#EXTINF:-1, Russian Ultra HD Cinema version2
http://a775798156-zabava-htlive.cdn.nge...
#EXTINF:-1,LOVE-NATURE-4K-UHD
http://dmitry-tv.ru/his/itv_zabava/CH_L...

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: rdecaluc ()

Gapi ::

Ok. Kok slovencev res razume rusko? Res da smo slovani in ruski jezik je slovanski jezik. Ampak je kar velika razlika med jeziki.
No person is rich enough,to buy back his past.

Geforce123a ::

ja to že..je pa za gledat -baje so rusi uspeli spravit resolucijo iz 1920x1080 v 4096 × 2160 tako da ne steka slika in dela 4096 × 2160 gladko v resoluciji 4k vsaj pri dvo jedernih cpu teče brez štekanja
tole v 4096 × 2160 res kaže pri codec informacije na potplayerx64 zaenkrat v vlc ne dela
je pa slika zelo lepa..tako da dela tudi v internet Iptv sprejmnikih tudi na pc samo Iptv lista skopiraš noter in je slika v 4k odvisno če ima sprejmnik codec posdobljen da uspodobi sliko za 4k resoluciji in pa fullhd 1920x1080p

Iptv tehnologija je komaj še v razvoju..je pa res da so nekateri ponudniki iptv malo blesavi ki so plačljiv iptv ki svetu plačujejo za iptv..če več uporabnikov gleda se slika ustavi. saj jim steka slika in podobno zmrzuje računalnik naprimer pri manj cpu jedrih.to še ni dobra tehnologija pa gredo na plačilo iptv za gledat..sem probal brezplačne iz celega sveta slika se ustavi in ne moreš gledat do konca..preveč ljudi to gleda.a je to tako al se motim

Zgodovina sprememb…

Geforce123a ::

Gapi je izjavil:

Za zajem zaslona uporabiš tipko Print Screen in odpreš paint in daš Prilepi. Imaš pa windows 10 Snipping tool, nimam pojma kako je v slovenščini. Ali pa Gyazo



core temp tudi se mi zdi da narobe kaže tam pa kaže samo cpu 9 core eden cpu core manjka torej jih mora biti 10 jeder

hojnikb ::

cist prav kaze, sam stet ocitno neznas.
#brezpodpisa
1 2
3
4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nova kišta | 1000€ | video obdelava (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
13611130 (6926) Yenk
»

Intel 7820x - težave

Oddelek: Pomoč in nasveti
353543 (2746) Predator X
»

Nov build - dilema (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
678292 (6595) D3m
»

Kupiti gaming comp sedaj ali počakati,... (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
545648 (3834) alpha1

Več podobnih tem