» »

Plačevanje z BTC brez Eligme

Plačevanje z BTC brez Eligme

WhiteAngel ::

V kar nekaj štacunah po državi je zdaj na voljo plačevanje z BTC, BCH in s še nekaj kriptovalutami prek Elipay. A je to že kdo uporabljal tu? Plačeval bi tudi jaz z BTC, ampak ne prek njihove closed aplikacije. Wallet uporabljam izključno od bitcoin-core, ki si ga sam skompajlam. Torej, ali lahko plačuješ v teh trgovinah z običajnimi BTCji prek BTC omrežja brez Eligma denarnice?

Uporabnik ::

To pa dvomim, da ti kje sprejmejo. Bodo čakali na 2-3 konfirmacije? Pomisli malo.

Machete ::

Obstajajo. Jaz sem plačal za 300 eur v moto trgovini nekaj tednov nazaj. Uporabil phone Atomic denarnico. Trajalo je minuto. Pomoje sploh ne čaka na confirmation.
S tem, da je bilo plačilo s crypto navedeno samo pod pogosta vprašanja, spodaj med logoti plačilnih opcij ni omembe crypto. Tako, da sem po naklučju videl.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

WhiteAngel ::

Uporabnik je izjavil:

To pa dvomim, da ti kje sprejmejo. Bodo čakali na 2-3 konfirmacije? Pomisli malo.


Če vejo, kdo si, gre lahko na zaupanje in ne čakajo confirmationov. npr. Če uporabljaš kartico zvestobe.

Vazelin ::

tista crypto pay tablica v Burger Kingu bolj kot ne sameva
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

WhiteAngel ::

A Burger King sploh je še v Sloveniji?

Vazelin ::

seveda.
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Machete ::

WhiteAngel je izjavil:

Uporabnik je izjavil:

To pa dvomim, da ti kje sprejmejo. Bodo čakali na 2-3 konfirmacije? Pomisli malo.


Če vejo, kdo si, gre lahko na zaupanje in ne čakajo confirmationov. npr. Če uporabljaš kartico zvestobe.


Prvič bil v trgovini, prvič videl vse ljudi. Kartic zvestobe kategorično nimam niti ene.
Poskeniral sem s telefonom njihov request QR kodo in sprintal mi je že v isti minuti račun (v evrski vrednosti).
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

WhiteAngel ::

A to z Eligmo ali z bitcoin core denarnico?

Zgodovina sprememb…

Machete ::

Pojma nimam kaj je imel on, ker sem pozabil. Jaz sem plačal iz svoje telefonske verzije ATOMIC denarnice.

https://atomicwallet.io
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Burger king v btc (strani: 1 2 3 417 18 19 20 )

Oddelek: Loža
964185389 (10452) ahac
»

Hitre blagajne Špar vs Mercator (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
14222357 (12936) janezvalva
»

Ukinitev gotovinskega plačevanja (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10523432 (20517) thramos

Več podobnih tem