» »

Rja na strehi in pod steklom

Rja na strehi in pod steklom

tehnicni ::

Ima kdo idejo kako rešit problem z rjo, ki jo imam na strehi in se vleče vse pod vetrobransko steklo? Rad bi dal nekomu to delat ampak ne vem komu, ker je potrebno dvigniti steklo in ga na koncu tudi zalepit nazaj. Najbolj me pa bega to, ker mi je kamenček zlomil steklo, katero imam zavarovano in bom dal zamenjat na pooblaščenem servisu, kjer pa močno dvomim da popravljajo rjo. Pozna kdo kakega avtoličarja, ki zrihta rja in ve dvignit steklo ter ga (vsaj za silo) nazaj zalepit za razumljiv denar? Pa bi po tem recimo šel na pooblaščenega na menjavo stekla.
Avto je Volvo, rje je pa za cca. 30cm^2.

tony1 ::

Pooblaščeni servisi imajo ponavadi vsi tudi ličarsko delavnico, tako da bo najbolj enostavno, da vse zrihtajo na enem mestu...

tehnicni ::

Ni to denarni samomor?

IL_DIAVOLO ::

To kar je okoli stekla, je najbolj drago popravilo. Pusti tak kot je.

tehnicni ::

Koliko je to neka okvirna cena? Nimam predstave za avtoličarstvo... Je to 100, 200€ ali je to 1000€ in gor?

Utk ::

Če ima steklo zavarovano tista rja ne bo draga. In itak da mora to istočasno naredit, ne bo najprej stekla, potem pa rjo, niti obratno.

tony1 ::

tehnicni je izjavil:

Koliko je to neka okvirna cena? Nimam predstave za avtoličarstvo... Je to 100, 200€ ali je to 1000€ in gor?


Čez 100 eur je hitro, vsekakor pa se da vnaprej ceno takšnega posega oceniti, in naj ti povejo, koliko bo stalo. Pri tem se lahko prebarva samo rjo, lahko malo več (t.i. naredi fliko) ali pa še pol strehe. Priporočam fliko, ker avto očitno ni več nov, bo to še najbolj cenovno smiselno...

tehnicni ::

Utk je izjavil:

Če ima steklo zavarovano tista rja ne bo draga. In itak da mora to istočasno naredit, ne bo najprej stekla, potem pa rjo, niti obratno.


Kako to misliš, da če imam steklo zavarovano rja ne bo draga?

tony1 ::

Večji del stroška bo menjava stekla (kar bo plačala zavarovanica), popravilo rje bo v primerjavi s tistim delom drobiž.

tehnicni ::

Aha, celo tako. Ok, bom pa šel na Volvo malo v poizvedbo. Ampak mi je sumljivo, ker niso najcenejši servis :D, je pa za moje pojme fajn dat to popravit, ker vemo da se rja samo širi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tehnicni ()

nsa_ag3nt ::

Za kakšno vrednost vozila gre ? Preveri cene podobnih letnikov/opreme na avtonetu.
https://gizmodo.com/c/goodbye-big-five


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Menjava vetrobranskega stekla (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
6837913 (5909) BCSman
»

Cena avtoličarjev

Oddelek: Na cesti
3915140 (13883) Bizkit45
»

Sanacija rje na pragovih avtomobila

Oddelek: Na cesti
2513732 (12084) jalovec09
»

Vinjeta - počena šipa

Oddelek: Na cesti
91675 (1493) bzzero
»

Zarjavel Noz

Oddelek: Loža
294645 (3555) Mercier

Več podobnih tem