» »

Preprodajalci avtov na črno

Preprodajalci avtov na črno

zobnik ::

Ne bom dajal sem nobenih povezav, ampak ravno te dni sem z enim pisal, ko je prodal svoj avto l.2005 za 1000 evrov. Na avtu treba generalno. Čez 2 dni že na avto.net za 1900 evrov kot ohranjen, brezhiben.
Pogledam FB, isti oglas, ja kdo drug kot pa folk iz bivše Juge.
A država res ne more tem stopit na rep, al naj prevzamejo odgovrnost za preprodajo vozil ali pa naj nehajo nate*ovat ljudi.
  • zaklenil: bluefish ()

Machete ::

Mal preveč se s temi plehi za na odpad obremenjuješ. Ne vem kaj bi rad dosegel in kaj naj mi tu komentiramo sploh. Ta trg velja za leglo nategovanja, kupi neki že pa je.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: zobnik ()

starboi ::

Preprodajalci obstajajo odkar obstajajo avtomobili... kaj točno je smisel te objave kot pa udrihanje, ki je več kot očitno "zapakirano" v nacionalističnem tonu? Admini zaklenite in odstranite temo.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: zobnik ()

zobnik ::

Se prav podpirate nate*ovanje.

rawlit ::

A res misliš, da samo folk iz bivše Juge nateguje. V resnci imaš prav, tudi mi smo iz bivše države.
Jaz sem dal pred leti svoj avto v račun staro za novo, pri pooblaščenem prodajalcu. Ko sem ga oddal je imel 220k km, prodajali so ga z 180k.

ziga1990 ::

starboi je izjavil:

Preprodajalci obstajajo odkar obstajajo avtomobili... kaj točno je smisel te objave kot pa udrihanje, ki je več kot očitno "zapakirano" v nacionalističnem tonu? Admini zaklenite in odstranite temo.


zakaj ker nekdo pove da je problem in ker so tujci glavni del problema je pa takoj nacionalističen ?
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Parkiranje na Hrvaškem

Oddelek: Na cesti
51484 (1276) AndrejO
»

TV BOX

Oddelek: Zvok in slika
10743 (562) Konlov
»

Pocophone F1 - pixel 3 camera

Oddelek: Mobilne tehnologije
101965 (1245) bmwwww
»

Smart phone do 200 EUR

Oddelek: Kaj kupiti
101572 (1081) Hribowc
»

Nakup TV Samsung ali Philips

Oddelek: Zvok in slika
81913 (1785) krepki

Več podobnih tem