» »

Bilo je nekoč: HTC

1
2
»

PrihajaNodi ::

Zakaj je druga liga? Meni gre na zivce ker ni vec sredinskega gumba.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Phantomeye ::

2dark je izjavil:

Phantomeye je izjavil:

HTC je bil moj prvi smart phone, ker je bil kar affordable zame svežega študenta. Takrat se spomnim, da mi je sošolka kazala, da si je kupla Huawei. Sem bil like "what the f. je to". Kako se je vse obrnilo na okoli.



Nisi ravno vedel kdo je Huawei. Ti ni za zamerit.


Jah, takrat je Huawei ravno vstopil na trg mobilcev oz. je vstopil na evropski trg. Kitajskih konglomeratov pa takrat nisem poznal.

2dark ::

Phantomeye je izjavil:

2dark je izjavil:

Phantomeye je izjavil:

HTC je bil moj prvi smart phone, ker je bil kar affordable zame svežega študenta. Takrat se spomnim, da mi je sošolka kazala, da si je kupla Huawei. Sem bil like "what the f. je to". Kako se je vse obrnilo na okoli.



Nisi ravno vedel kdo je Huawei. Ti ni za zamerit.


Jah, takrat je Huawei ravno vstopil na trg mobilcev oz. je vstopil na evropski trg. Kitajskih konglomeratov pa takrat nisem poznal.



Jaz sem po naključju izvedel, kako močan je Huawei , ko sem takrat pri Simobilu dobil njihov USB modemček.

sleby ::

touch hd, sensation xl, 2x m8, m9 windows in trenutno u11.
vse imam se vedno delujoce doma.

aja, pozabil se m10:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sleby ()

pirlo ::

Buddah je izjavil:

Niso delali na design-u? Poglej HTC M7 in kasneje M8 (ki je bil s strani določenih označen kot telefon leta). Kar se tiče oblikovanja so bili gladko pred Samsungom (ki takrat ni premogel ničesar drugega kot plastiko) medtem, ko Huaweija še zares ni bilo. Apple pa je bil pač apple. Je bil pa HTC vodilni kar se tiče stereo zvočnikov na telefonu (boomsound na M8 je bil res kul), kasneje so prvi pokazali squeeze funkcije, ki jih je potem povzel google. Hkrati je bil HTC Sense najbolj spoliran shell za Android- Samsung je bil v tistih časih daleč daleč zadaj kar se tega tiče.

Lovorik je bilo skratka kar veliko- ampak se od tega ne da živeti, sploh če tega ne kapitaliziraš. Telefone so izdajali zadnji v vrsti, z vse manj unikatnimi lastnostmi, vse slabšim dizajnom in vse višjo ceno. Sem jih tudi sam nehal spremljati kake 2-3 leta nazaj.

Imam pa doma še vedno HTC Hero. Definitivno unikaten mobilnik :)

Live photos si še pozabil.
Bili so res dobri ampak so predolgo, za moj okus, vztrajali na Sensu. Kak vanilla android mid range bi jim vedno prinašal lepe prodajne številke. Pa tudi s prodajo ekipe Googlu so si verjetno naredili medvedjo uslugo pri potopu. Od vernikov pa lahko živita samo cerkev in Apple :)

gruntfürmich ::

htc bi moral kot sony najavit električni, pa še avtonomni avto.
delnica bi šla takoj gor...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

poweroff ::

PrihajaNodi je izjavil:

jype je izjavil:

ETA 80 je lepša od iphona.


Ni to. Ios je najbolj optimiziran operacijski sistem. Takoj ko dobim nov iphone se mi vse sinhronizira in je enako kot na starem.

Ravno to je dokaz, da ni optimiziran.

V resnici je to zlata kletka z napako. Po nekaj časa uporabe to pač vidiš... če nisi pripadnik Kulta.
sudo poweroff

PrimozR ::

shadeX je izjavil:

Še zanimivost, če kdo še ne ve: Prvi komercialni telefon na katerem je tekel Android je bil ravno HTC-jev (HTC Dream).


Pa drugi tudi. HTC Magic. Launch telefon za Android 1.6 Donut.

shadeX ::

Jup.

In ravnokar sem se spomnil, da je ravno HTC naredil Googlu prvi telefon (Nexus One), leta 2010 na katerem je tekel Android 2.1 Eclair.

PrimozR ::

Tako je, brat dvojček HTC Desire. Na ta račun je HTC Desire imel tako dobro podporo custom ROMov. Ah, the good old days, po faksu v Ajdovščino v Telekom center po Desire, potem pa nazaj na faks, mimogrede sem pa gledal, kaj je na desni proti parlamentu tak kraval. Študenti so pa veselo obstreljevali parlament :D

shadeX ::

Mene je Desire tudi navdušil (sploh, ker sem prvič "rokoval" z boljšim OS-jem v primerjavi s prejšnjim Nokijinim Symbianom. Z Marketplacom se je odprl povsem nov svet). Edina stvar, ki jo pri Desireju nisem maral je bil zvočnik, ker je imela Nokia dost boljšega. HTC-jev je za tak denar zvenel preveč ceneno.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Odpuščanja naznanjajo težke čase za proizvajalce pametnih telefonov

Oddelek: Novice / Ostale najave
208115 (4960) PrihajaNodi
»

HTC z rekordno izgubo (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Rezultati
5349347 (20458) MrNighthawk
»

Microsoft želi tesnejših vezi s HTC-jem (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Windows Mobile
7528184 (23242) andromedar
»

Po 14 letih Nokia sestopila s prestola

Oddelek: Novice / Nokia / Symbian
4616037 (13247) blackbfm
»

Prepoved prodaje HTC-jev v Nemčiji pred vrati

Oddelek: Novice / Industrijska lastnina
288798 (6545) antonija

Več podobnih tem