» »

kater miniDV kupiti?

kater miniDV kupiti?

PhotoBlaz ::

katero digitalno video kamero(miniDV) svetujete?
ter kje kupiti?

omejitev glede cene: 150.000

Hvala!

Turboslav ::

Jaz sem vzel JVC GRD30 za 170.000 sit in sm dokaj zadovoln z njo, drugače pa mislim da za tak denar ne boš dobil ne vem kaj, bolje da daš še par jurjev zraven in dobiš boljšo stvar.

LP

Kekec ::

Če imaš možnost kam čez mejo sploh višje gor v "nemačko" lahko dobiš kaj kulturnega jst sem svojo sony-evo dobil cca 40 jurjev ceneje kot tukaj! Res da je pol malo problema z garancijo ampak jaz načeloma z kameram nisem imel problemov se tolažim da to nisi računalniki, je pa vseeno treba upoštevati!
lp

kljukec ::

Tu si poglej to kamero Canon DM-MV 600i :))
Jaz jo imam že 3 mesece in sem z njo izredno zadovoljen, vse zajemam v Adobe Premierju preko digitalnega izhoda (i.Link), na svoji plati (Epox 8RDA+) pa imam IEEE1394 Firewire interface, ki se meni za amatersko zajemanje videa izvrstno obnese 8-)

pivmik ::

amatersko ali profesionalno, pri FireWire (i.Link, IEEE1394) je čisto vseeno.
Prenos podatkov je DIGITALEN in je kakovost vedno enaka, 1:1 identična kot je posneto na minidv kaseti.

Drugače pa se čul pravit da Canon DM-MV 600i ima glasen motorček od kaset in da se ga sliši(sicer potiho) pri video posnetkih.
Drugače se mi pa zdu ta Canon v redu, tudi zelo majhna je in ima lep dizajn.
LP, Gregor GRE^

OldSkul ::

Pa predlagam da kupite kamero v SLO, zaradi garancije.Ker jaz imam doma eno JVC kamero za okoli 300k SIT.In kaj se mi je zgodilo? Ja, slika se mi je začela neki meglit in na servisu so rekli da zaradi udarca????????? in fotr se je neumnega naredu in nismo nič plačal.:D

frenk ::

jest mam jvc gr-dvl 357 pa se je sfukal motorček lih kšn mesc po garanciji...pršlo me je 15k sit

PhotoBlaz ::

zivjo kljukec!

Ja tale kamera me je kar navdusila ze ko sem nekaj sam brskal in iskal katero bi vzel.
Imas mogoce moznost poslati kaksen primer videa? npr, preko MSN-ja, ICQ-ja,...maila?

mail

Hvala!
Cau

pivmik ::

LeQuack
Mislim da nisi pisal sporočila v tapravo temo,
tukaj se pogovarjamo od Digitalnih MiniDV kamerah.
LP, Gregor GRE^


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kako spraviti posnetek z kamere?

Oddelek: Zvok in slika
163968 (3594) CaqKa
»

Mini dv kamera kot webcam kako

Oddelek: Zvok in slika
191601 (1465) iMNATA
»

MiniDV kamera - kako zajeti slike iz kasete?

Oddelek: Zvok in slika
61840 (1754) PhotoBlaz
»

Dilema videokamera!

Oddelek: Kaj kupiti
101613 (1490) pivmik
»

Mini DV – Hi8 kamera

Oddelek: Kaj kupiti
152213 (2059) krneki

Več podobnih tem