» »

Moško Žensko prijateljstvo

Moško Žensko prijateljstvo

Temo vidijo: vsi
«
1
2

uporabnik832 ::

Je prijateljstvo med moškim in žensko možno?

Če moški in ženska ne moreta biti prijatelja, če njun odnos v temeljih ni osnovan na prijateljstvu, zakaj potem imeti punco ali partnerko?

Če žensko-moško prijateljstvo ni možno, potem to prijateljstvo ni možno niti med bratom in sestro, sinom-materjo, saj izhaja vsak spol iz svoje pozicije. Ali ne?
................

Cruz ::

Jaz menim, da je možno, res pa je, da lahko pride do seksualnega vzdušja, ki pa se ga lahko zaduši. Odvisno je tudi kako in zakaj postaneta prijatelja, ker ogromnokrat eden od njiju želi nekaj več že pred samim sklepom. Če imata kak skup hobi/interes in ju to zbliža, lahko brez problema ostaneta prijatelja, še boljše pa je, če sta oba že v zvezi pred prijateljstvom.

Recimo work spouse je kar resnična stvar.
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

W6fxBzMDqg ::

Razen če je iz otroštva ne verjamem.

Če se gre za neke hobije je kolegica, prijateljica pa sigurno ne. Zakaj? V naravi nam je da bi vsako podrl in če bi dala brez komplikacij in pogojev, mi pokaži moškega, ki bo rekel ne ....
Še bolj je problem če ima partnerja ali družino. Kjer je pa na ženski, da limitira odnose oziroma stike. Pustimo Jypa, ampak kater moški bo prenašal partnerko v resni vezi, ki veliko prostega časa preživi s prijatelji in obratno velja za moškega. Niti ne gre toliko za ljubosumje, kot pa za zdravo pamet in prilika dela tatu.

Večina moških je prijateljev z ženskami v upanju, da ji zleze tako v hlačke. Večina moških pa je v zvezi za redni seks ali pa za ustvarjanje naraščaja.

Mercier ::

Bi reku, da sva z ženo prijatelja, s sestro prav tako. Če ne bi bilo tako, bi IMO bilo narobe. S prijatelji pa tudi včasih "izhajamo vsak iz svoje pozicije", pa tudi gre.

W6fxBzMDqg je izjavil:

Razen če je iz otroštva ne verjamem.

Če se gre za neke hobije je kolegica, prijateljica pa sigurno ne. Zakaj? V naravi nam je da bi vsako podrl in če bi dala brez komplikacij in pogojev, mi pokaži moškega, ki bo rekel ne ....
Še bolj je problem če ima partnerja ali družino. Kjer je pa na ženski, da limitira odnose oziroma stike. Pustimo Jypa, ampak kater moški bo prenašal partnerko v resni vezi, ki veliko prostega časa preživi s prijatelji in obratno velja za moškega. Niti ne gre toliko za ljubosumje, kot pa za zdravo pamet in prilika dela tatu.

Večina moških je prijateljev z ženskami v upanju, da ji zleze tako v hlačke. Večina moških pa je v zvezi za redni seks ali pa za ustvarjanje naraščaja.
Sem če to sprejmem, bi reku, da je tovrstnega lezenja v hlačke nekak malo. Tolko premalo, da bi človek že verjel v obstoj prijateljstva.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mercier ()

Smurf ::

W6fxBzMDqg je izjavil:

Če se gre za neke hobije je kolegica, prijateljica pa sigurno ne. Zakaj? V naravi nam je da bi vsako podrl in če bi dala brez komplikacij in pogojev, mi pokaži moškega, ki bo rekel ne ....

Resnicno upam, da si se najstnik. Potem je tak misljenje se nekako razumljivo.

          ::

Če imaš v osnovni zvezi vse pošlihtano, potem je mogoče tudi prijateljstvo z osebo nasprotnega spola.

uporabnik832 ::

Cruz je izjavil:

Jaz menim, da je možno, res pa je, da lahko pride do seksualnega vzdušja, ki pa se ga lahko zaduši. Odvisno je tudi kako in zakaj postaneta prijatelja, ker ogromnokrat eden od njiju želi nekaj več že pred samim sklepom. Če imata kak skup hobi/interes in ju to zbliža, lahko brez problema ostaneta prijatelja, še boljše pa je, če sta oba že v zvezi pred prijateljstvom.

Recimo work spouse je kar resnična stvar.



Zna biti malo zakomplicirano, če je prisotna spolna privlačnost ali če se v nekem trenutku pojavi z ene ali druge strani. Se motim?

Je res, da se velikokrat splete prijateljstvo med moškimi geji in ženskami?

jype ::

uporabnik832 je izjavil:

Zna biti malo zakomplicirano, če je prisotna spolna privlačnost ali če se v nekem trenutku pojavi z ene ali druge strani. Se motim?
Čemu? Če igraš z odprtimi kartami, pa nisi šovinističen kreten, ki se mu zdi, da je upravičen do česarkoli, potem ne.

2dark ::

uporabnik832 je izjavil:


Zna biti malo zakomplicirano, če je prisotna spolna privlačnost ali če se v nekem trenutku pojavi z ene ali druge strani. Se motim?


Spolna privlačnost se pojavi takoj, ko osebo spoznaš. Ne pojavi se kasneje.

jype ::

2dark je izjavil:

Spolna privlačnost se pojavi takoj, ko osebo spoznaš. Ne pojavi se kasneje.
To ne drži, ker osebe nikoli ne spoznaš takoj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

          ::

uporabnik832 je izjavil:

Zna biti malo zakomplicirano, če je prisotna spolna privlačnost ali če se v nekem trenutku pojavi z ene ali druge strani. Se motim?


Odvisno. Nismo vsi 20 letniki s podivjanimi hormoni. Tudi če se pojavi privlačnost, imaš še zmeraj pamet in odgovornost. Sploh s sodelavko / sodelavcem moraš upoštevati, da bi neodgovorno ravnanje lahko privedlo do zelo negativnih posledic, tako glede dela kakor v zasebnem življenju. Ampak kot sem že omenil: če imaš v osnovni zvezi vse urejeno in potešene vse potrebe, potem ni bojazni.

Gagatronix ::

Ce nisi ravno hormonalni najstnik, ki razmislja s penisom, namesto z mozgani ... potem tu ni problema.

uporabnik832 ::

          je izjavil:

uporabnik832 je izjavil:

Zna biti malo zakomplicirano, če je prisotna spolna privlačnost ali če se v nekem trenutku pojavi z ene ali druge strani. Se motim?


Odvisno. Nismo vsi 20 letniki s podivjanimi hormoni. Tudi če se pojavi privlačnost, imaš še zmeraj pamet in odgovornost. Sploh s sodelavko / sodelavcem moraš upoštevati, da bi neodgovorno ravnanje lahko privedlo do zelo negativnih posledic, tako glede dela kakor v zasebnem življenju. Ampak kot sem že omenil: če imaš v osnovni zvezi vse urejeno in potešene vse potrebe, potem ni bojazni.


Ja. V takšnih okoliščinah se moraš se znati distancirati in lahko si hkrati ljubezniv in prijazen.


Poznam ravno primer. Imel sem sodelavca, ki sta imela razmerje in je to privedlo do tega, da nista mogla več delati sočasno skupaj v istem kolektivu.

          ::

uporabnik832 je izjavil:

          je izjavil:

uporabnik832 je izjavil:

Zna biti malo zakomplicirano, če je prisotna spolna privlačnost ali če se v nekem trenutku pojavi z ene ali druge strani. Se motim?


Odvisno. Nismo vsi 20 letniki s podivjanimi hormoni. Tudi če se pojavi privlačnost, imaš še zmeraj pamet in odgovornost. Sploh s sodelavko / sodelavcem moraš upoštevati, da bi neodgovorno ravnanje lahko privedlo do zelo negativnih posledic, tako glede dela kakor v zasebnem življenju. Ampak kot sem že omenil: če imaš v osnovni zvezi vse urejeno in potešene vse potrebe, potem ni bojazni.


Ja. V takšnih okoliščinah se moraš se znati distancirati in lahko si hkrati ljubezniv in prijazen.


Poznam ravno primer. Imel sem sodelavca, ki sta imela razmerje in je to privedlo do tega, da nista mogla več delati sočasno skupaj v istem kolektivu.


Jaz že mnogo let delam v timu s sodelavko. Ker delujeva na zelo specializiranem področju, kjer pokrivava vsak svoj del, bi bilo iskati zamenjavo za katerega koli izmed naju kar komplicirano. Ujela sva se tako strokovno, kakor osebnostno. Kljub temu pa v vseh teh letih nisem od nje dobil niti najmanjšega namiga po čemerkoli, ona pa ne od mene.

TheBlueOne ::

Tezka.... Pri najboljsi prijateljici iz starih casov je menda ona imela neke druge ideje, to sem izvedel po vec kot desetih letih. Jaz sem imel kar pogosto tezave z biti samo prijatelj, ce je katera bila huda itn. Pac ni lahko. :) Gre pa brez problema iz moje strani, ce mi ni simpaticna.

Raptor F16 ::

uporabnik832 je izjavil:

Je prijateljstvo med moškim in žensko možno?

Če moški in ženska ne moreta biti prijatelja, če njun odnos v temeljih ni osnovan na prijateljstvu, zakaj potem imeti punco ali partnerko?

Če žensko-moško prijateljstvo ni možno, potem to prijateljstvo ni možno niti med bratom in sestro, sinom-materjo, saj izhaja vsak spol iz svoje pozicije. Ali ne?
................


Je možno, če sta oba dovolj čustveno zrela.

Ali pa da velja popolno aseksualno ali neromantično vzdušje.
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

Zgodovina sprememb…

Vazelin ::

Mislim da ima zelo malo ljudi eno za seks drugo da z njo igra šah
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

jype ::

Vazelin je izjavil:

Mislim da ima zelo malo ljudi eno za seks drugo da z njo igra šah
Pomoje je to najbolj odvisno od tega, ali te tista, s katero seksaš, v šahu redno premaga, ali ne.

Jerry000 ::

Lahko, jaz jih imam ene par. Pač se ni obneslo za zvezo, posledica fwb, ampak saj so ženske tudi ljudje, ne vem zakaj ni možno tega

djabi ::

Jaz (moški) imam eno kolegico še iz osnovnošolskih časov, s katero se letno nekajkrat dobiva na kakšni pijači in se malo pogovarjava, ker delava na istem področju. Že zaradi tega si tudi letno izmenjava več mailov. Da bi "jo podrl" - kaj takega mi niti na misel ne pade.

Cruz ::

djabi je izjavil:

Da bi "jo podrl" - kaj takega mi niti na misel ne pade.
Saj tudi, če bi, to ni nič takšnega. Jaz sem si večkrat predstavljal kako bi bilo s kakšno kolegico in vem, da tudi one(ženske) razmišljajo o tem - ob preveč alkoholu so priznale. To je normalno. Včasih je boljše, da ne pokvariš vsega s seksom in ohraniš le prijateljstvo. Zna biti dosti bolj izpolnjujoče.

Je pa res, da se je pri takšnem platonskem prijateljstvu boljše izogibati (močnemu) dotikanju, vsaj dokler nisi čisto ziher.
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Cruz ()

T-h-o-r ::

This just in: zafrustrirani tipi (ehm mamini zakladi in sončki), ki so se cel lajf skrivali v svoji sobci ter pod krilom od mamice so kot 30+ letniki nesposobni normalnega družbenega delovanja in obče medčloveške komunikacije.
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: T-h-o-r ()

Gagatronix ::

T-h-o-r je izjavil:

This just in: zafrustrirani tipi (ehm mamini zakladi in sončki), ki so se cel lajf skrivali v svoji sobci ter pod krilom od mamice so kot 30+ letniki nesposobni normalnega družbenega delovanja in obče medčloveške komunikacije.


Ampak to res izjemno lepo opise kar nekaj osebkov v tej temi.

dice7 ::

T-h-o-r je izjavil:

This just in: zafrustrirani tipi (ehm mamini zakladi in sončki), ki so se cel lajf skrivali v svoji sobci ter pod krilom od mamice so kot 30+ letniki nesposobni normalnega družbenega delovanja in obče medčloveške komunikacije.

Zal to dejansko drzi, taksna misljenja so rezultat custvenega zatiranja iz mladosti, posledica tega je pa nezmoznost komunikacije v zrelejsih letih, kar potem privede do raznih neumnostih tipa friendzone, itd.

T-h-o-r ::

Za več info glej: Ogenj rit in kače, 3. del.
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

psychoshorty ::

Imel zelo dobro frendico, s katero sma oba kazala znake, da zelima nekaj vec. Sledilo je obdobje neverjetnega zganja in hoblanja, nakar sma postala tudi par in sma se danes. Prijateljstvo je vsekakor mozno, vendar ce nekdo zacne kazati znake za nekaj vec, se po mojih izkusnjah to hitro spremeni v nekaj druga.

Glugy ::

Vse je možno če je volja prava. Če imata oba voljo po prijateljstvu in res samo prijateljstvu ker rabta enga človeka na katerga se vedno lahk obrneta in s katerim ne bosta nikol imela drame ( kar je super za psiho človeka ) potem je to to. Imata drug drugega za to. Imet zanesljivo osebo ki te podpira je zakon. Poleg tega pa je fajn ker imata nekoliko bolj moški pa nekoliko bolj ženski pogled ki se lepo dopolnjujeta v podpori pri premagovanju najrazličnejših življenjskih težav. Jz mam eno frendico samo za to ; pa ona isto; če jo karkol tare pride k men in obratno. Ne rabiš več. Zakaj bi kdo od naju tvegal izgubo prijateljstva če pa si vsak od naju enostavno lahko izbere kateregakoli drugega fanta/punco in profitira s tem na obeh frontah. Imaš stabilnost pa imaš love ( samo da izven prijateljstva ki ga za nobeno ceno nočeš izgubit ker ga ceniš takega kot je ) . Ni nobene potrebe po tem da bi bil greedy - pohlepen. Pohlep uničuje kjer ni nobene potrebe po tem. Prijateljstvo funkcionira pa noben ni prikrajšan s tem. Obe strani neki pridobita s tem. Še boljš je ker ni nobenga stresa potem; ker si res lahko zaupata pa vama je vseen kak izpadeta drug napram drugmu.

link_up ::

zena/partnerka je povsem dovolj za prijateljstvo. Kar se tice sester, tam ni seksualnega privlaka...vsaj statisticno skoraj na nic. Zensko "prijateljico" pa valda zelis podret...

Tako zelo enostavno je.
In and Out

AnjaNja ::

Da še svoj pisker postavim...Moj dragi ima fajn prijateljico, pa ne iz otroštva, s katero se veliko pogovarja, debetaria, o težavah etc in ona je partnerka njegovega kolega, s katerim že ima tudi otroka. Med njima ni spolne privlačnosti.

Jaz se super razumem tudi z enim moškim, med nama ni spolne privlačnosti, se marsikaj pogovarjava, občasno kaka pijača. On ima punco, jaz imam fanta.

Funkcionira. Ne vem zakaj bi to bilo misija nemogoče. Ni možno z vsemi, ker nekatari so nedorasli in bi vsaki hlačke slekli, drugi so pa res zaljubljeni v nekoga, ki je zaseden.

Jerry000 ::

Itak da je možno, nekateri pač al ne razumejo al pa enostavno niso za to. Saj smo vsi ljudje. Tudi če je spolna privlačnost, to še ne pomeni da moreš "podret".

Phantomeye ::

Drugače pa. To, da te neka oseba privlači je čisto normalno. Še zdaleč pa to ne pomeni, da z njo ne moreš biti prijatelj. Prej ali slej kakršna koli "napetost" mine, v primeru, da se pojavi.

Cveto ::

Sem poročen. Imam prijateljice. A bi jih podrl? Večino ja. A jih bom? Ne. Zakaj: ker bi s tem izgubil prijateljice in verjetno še ženo.

Se pa, če ženska ni res odbijajoča in ima če ima moški neko povprečno razmišljanje, vedno pojavi vsaj (teoretična) ideja.

Mato989 ::

Cveto je izjavil:

Sem poročen. Imam prijateljice. A bi jih podrl? Večino ja. A jih bom? Ne. Zakaj: ker bi s tem izgubil prijateljice in verjetno še ženo.

Se pa, če ženska ni res odbijajoča in ima če ima moški neko povprečno razmišljanje, vedno pojavi vsaj (teoretična) ideja.


Končno en ki je realno napisal...

Pozabil si samo to, da če bi bila oba pijana in bi menil da se ne bi zvedlo, bi jih...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Vazelin ::

Koliko od vas ima frendico, ki ste jo spoznali npr. v svojih 30ih in hodi z njo po kafičih, chatat ... pač to kar delajo frendi? Ali imate kolegice od prej, ko ste bili še mlajši?
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

blink ::

uporabnik832 je izjavil:

Je prijateljstvo med moškim in žensko možno?

Da. Še posebej, če med njima ni spolne privlačnosti npr. prijateljstvo med gejem in lezbijko.

uporabnik832 je izjavil:

Če moški in ženska ne moreta biti prijatelja, če njun odnos v temeljih ni osnovan na prijateljstvu, zakaj potem imeti punco ali partnerko?


S prijatelji nimaš spolnih odnosov, pa tudi skupnega življenja (z otroci ali brez) ne načrtuješ.

Partner/ka ni v kategoriji "prijatelj/ica".

jype ::

blink je izjavil:

S prijatelji nimaš spolnih odnosov, pa tudi skupnega življenja (z otroci ali brez) ne načrtuješ.
Saj ni treba, da so odnosi spolni, ali da imaš otroke, da živiš skupaj.

W6fxBzMDqg ::

Rad bi še samo dopolnil moj post, ko so se nekateri obesili nanj. Očitno moja definicija prijatelja niti približno ni toliko splošna, kot jo ima večina na tem forum-u.
Oziroma se bom kar strinjal z postom, ki pravi, da partnerico ne vidi kot prijateljico, ampak nekaj več.
Jaz imam prijatelja enga. No imel sem dva, pa je dobil družino in me kliče še samo ko kaj rabi in je ratal kolega. Kolegov je pa več.
Če pa gledam forum imate pa vsi polno prijateljev/prijateljic. Ko pa pogledaš kakšno temo o dilemi če bi prijatelju pomagali, posodili denar itd. pa presenetljivo potem vsi "OP jaz tega nebi delal".

@tikitoki 20/80 rule

Zgodovina sprememb…

D3m ::

Imam samo par kolegic.

Ki pa se slišimo 2x na leto. :)

To je pa vse.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

uporabnik832 ::

Pogrešam kakšen ženski komentar.

D3m ::

Saj je bil.
|HP EliteBook|R5 6650U|

kuall ::

Stvar je taka stoji pa tako:

Privlačnost do ženske kaj hitro izgine po prvem spoznanju.
Potem prideta v friend zone.
Razen pri meni zna priti še ena stopnja po tej: da imaš tisto prijateljico nenavadno rad, neka zaljubljenost brez spolne privlačnosti. S čimer ni nič narobe, ker zaljubljen bit je zelo dober občutek, oziroma imeti ljudi rad. Je pa problem, da je to zelo težko doseči, zelo redke so take, da se da v njih zaljubit, večina jih je idiotov, v katere se ne moreš fakin zaljubit, pa če se na glavo postaviš, to je problem.

solatko ::

Iz prve roke lahko trdim, da je prijateljstvo med moškimi in ženskami možno in to včasih celo močnejše, kot med osebami istega spola. Sam imam dva res dobra prijatelja in dve prijateljici, od katerih je ena bila celo moja partnerka, kakšno leto, dokler nisva skupno ugotovila, da imava preveč skupnih interesnih točk in bi s časom, zveza postala dolgočasna, da je bolje, če ostaneva prijatelja.
Osebno smatram za prijatelja osebo, na katero se lahko kadarkoli zanesem, jo prosim za pomoč, ne glede na čas in sem ji/mu pripravljen v enaki meri vse to nudit tudi sam. Oseba, ki hoče biti moj prijatelj, mora bit v prvi vrsti vredna zaupanja. Štirim osebam, ki jih imam za resne prijatelje, lahko povem čisto vse skrivnosti, jih za katero koli stvar prosim za nasvet, vsaka od teh, bi mi dala ali posodila karkoli bi rabil (stanovanje, avto, vikend, orodje,...), nikoli pa si od njih nebi šel sposojat denarja.
Dve od teh oseb tudi moja žena smatra za prijatelja imava pa tudi cel kup kolegov, znancev,....

Tudi spolni odnosi niso razlog, da ti neko dekle, nebi moglo bit, najboljša prijateljica.

blink - Partner mora v prvi vrsti bit tvoj najboljši prijatelj, potem šele vse ostalo. Tisti, ki nima prijateljskega odnosa s partnerjem, tako ali tako nimajo prijateljev.
Delo krepa človeka

Cveto ::

Se strinjam glede karakterja, ker tam res ni pametno iti na nekaj slabega. Poznam pa marsikatero, ki ni spustila standarda glede izgleda, "družbenega statusa" in podobnih stvari, potem pa se je en dan zbudila, ugotovila da je stara 40 let in da nima nič od življenja (tista z "znižanim standardom" pa lepo familijo in nasploh malo bolj polno življenje).

Sicer so pa dejansko novoletni prazniki obdobje, ko je največ depresije (na drugem mestu pa so poletni dopusti). Zakaj? Ker so takrat ljudje ponavadi malo več skupaj, poudarja se toplina, odnosi in tako naprej. Lahko ti imaš družbo, neke prijatelje in tako naprej, a za božični in novoletni večer bo vsak raje doma s familijo. Saj v mlajših letih to še ni tak problem, potem se pa ljudje "poparčkajo", ti pa ostaneš sam.

Videno že večkrat, tako pri moških kot ženskah (res pa da so te bolj čustvene in je morda bolj očitno).

jype ::

Cveto je izjavil:

Se strinjam glede karakterja, ker tam res ni pametno iti na nekaj slabega. Poznam pa marsikatero, ki ni spustila standarda glede izgleda, "družbenega statusa" in podobnih stvari, potem pa se je en dan zbudila, ugotovila da je stara 40 let in da nima nič od življenja (tista z "znižanim standardom" pa lepo familijo in nasploh malo bolj polno življenje).
Izgled, družben status in podobne reči so podlaga za zelo nizek standard.

MasterTade ::

Če ima partner težave s tem, da se družiš z ljudmi nasprotnega spola je to znak represije
Mors omnia aequat

Phantomeye ::

blink je izjavil:

uporabnik832 je izjavil:

Je prijateljstvo med moškim in žensko možno?

Da. Še posebej, če med njima ni spolne privlačnosti npr. prijateljstvo med gejem in lezbijko.

uporabnik832 je izjavil:

Če moški in ženska ne moreta biti prijatelja, če njun odnos v temeljih ni osnovan na prijateljstvu, zakaj potem imeti punco ali partnerko?


S prijatelji nimaš spolnih odnosov, pa tudi skupnega življenja (z otroci ali brez) ne načrtuješ.

Partner/ka ni v kategoriji "prijatelj/ica".


Tle obstaja ena binarnost - ali vidiš partnerja kot prijatelja s katerim se si povezan (ni prijateljstvo zgolj platonska vez) ali pa si zaostalež, ki partnerja vidi kot svoje premoženje.

blackbfm ::

Zensko "prijateljico" pa valda zelis podret...

Tako zelo enostavno je.


Ocitno smo različno hormonsko (ne)uravnovešeni ker ce izhajam iz sebe nekak ne čutim nagona da bi zelel vsako podret. Ni mi vsaka spolno privlačna. Je vec takih ki mi niso, kot so. Tako enostavno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: blackbfm ()

jype ::

Tudi če srečamo spolno privlačne ljudi, je splošno sprejeto dejstvo, da smo višje razviti sesalci s kompleksno socialno strukturo, zato se lahko dogovorimo, ali je "podiranje" vzajemno zaželjeno, ali pa morda tudi ne, ter to upoštevamo.

No, nekateri zaradi mentalnih okvar tega očitno niso sposobni, zato imamo zanje načeloma organizirano institucionalno varstvo različnih vrst.

kajetan ::

moje mnenje:

ženske so dosti bolj sposobne imeti moške prijatelje kot so moški sposobni imeti ženske prijateljice.

kajetan ::

jype je izjavil:

Tudi če srečamo spolno privlačne ljudi, je splošno sprejeto dejstvo, da smo višje razviti sesalci s kompleksno socialno strukturo, zato se lahko dogovorimo, ali je "podiranje" vzajemno zaželjeno, ali pa morda tudi ne, ter to upoštevamo.

No, nekateri zaradi mentalnih okvar tega očitno niso sposobni, zato imamo zanje načeloma organizirano institucionalno varstvo različnih vrst.


to je zdaj to novodobno razmisljanje..s katerim se pa ne strinjam popolnoma.

ne glede na to kdo si,prej bos ti v skusnjavo prisel ce se gibas okoli hot bejb recimo. to je isto kot bo nek dzanki prej posegel po drogi ce bo ta na mizi pred njim.

moski ima naj prijatelje moskega spola
zenska naj ima prijateljice
tako je to vedno bilo in je vedno najbolj funkcioniralo.
saj verjamem da nekateri lahko obvladajo vse ampak vem za miljon primerov ko je nastal kak prepir in je partner takoj letel k osebi nasprotnega spola po "tolazbo" in v takih scenarijih lahko kar hitro preskocijo iskrice.
ko je clovek obupan je lahko ranljiv in ga kdo lahko hitro izkoristi.
ne mores ti predvidevat da vsi enako mislijo. tudi ce so ne vem kako samozavestni - dejstvo je, da prej padeš v skusnjavo ce imaš prijatelje nasprotnega spola, ki te vsaj malenkost privlačijo. Ker dajmo biti iskreni...ponavadi se druzimi z ljudmi ki se nam vsaj malo dopadejo ali?
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

kako se čustveno oddaljit od osebe (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13314628 (11333) FormerUser
»

Date s sestrino najboljšo prijateljico (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8413484 (10053) Darko!
»

Prijateljstvo ali ljubezen? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
827739 (5248) CoolBits
»

Je možno prijateljstvo med žensko in moškim? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
636763 (5668) SebaR

Več podobnih tem