» »

Lastništvo 2 avtov

Lastništvo 2 avtov

1
2
»

zuzelka ::

jeropero je izjavil:

Imaš nekoga, ki (predvidevam da) je sposoben dela, a se mu (ji v tem primeru) ne da delat.


Tipičen argument belega supremacista.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Groove ()

jeropero ::

zuzelka je izjavil:

jeropero je izjavil:

Imaš nekoga, ki (predvidevam da) je sposoben dela, a se mu (ji v tem primeru) ne da delat.


Tipičen argument belega supremacista.


Did you just assume my race?

zuzelka ::

jeropero je izjavil:


Did you just assume my race?


Rasa ne obstaja naci!

val46 ::

Uf p...ste zašli iz teme ej...Ta slo tech postaja krdelo enih "čudnih" ljudi, da ni za verjet. Kaj res morate vsakega, ki napiše svoje mnenje, in se z njim ne strinjate, kar nagovarjat z nacistom pa ne vem še čim??? A normalne debate se ne da imeti?

Kot sem prej že povedal, je problem v prvi vrsti v državi, ki nudi socialno podporo skoraj enako, kot dobi navaden delavec v proizvodnji ali trgovka v trgovini. Pol normačno da folk raje "svira k."doma, kot da bi šel za skoraj enak denar vsak dan v službo. Verjamem in vem, da so določeni dejansko potrebni socialne podpore, zaradi takih in drugačnih okoliščin(zdravje,...), da pa čisto sposoben človek raje vleče socialno podporo, kot da bi šel delat, tega pa ne in ne bom razumel nikdar. Če bi bila razlika med socialno podporo in pa minimalno plačo večja, bi se verjetno marsikdo od teh takozvanih "lenuhov" odločil, da je boljše, če se zaposli in začne služit svoj denar, ne pa da čaka doma na kavču, kdaj mu bo mati država nakazala miloščino, zato ker pač obstaja v tej državi. Manj socialnih transferjev in večje plače ljudem ki dejansko delajo, pa bo vse ok. Pa še država bi mela več od tega. Tisti, ki pa ne more delat, naj se potrudi to dokazat, tako kot se moram jaz dokazovat vsaki dan v službi, da si zaslužim plačo, ki jo dobim vsakega 15ga v mesecu.In potem če mu to uspe, lahko zaradi mene dobi večjo socialno podporo od moje plače.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: val46 ()

T-h-o-r ::

val46 je izjavil:

Uf p...ste zašli iz teme ej...Ta slo tech postaja krdelo enih "čudnih" ljudi, da ni za verjet. Kaj res morate vsakega, ki napiše svoje mnenje, in se z njim ne strinjate, kar nagovarjat z nacistom pa ne vem še čim??? A normalne debate se ne da imeti?

Kot sem prej že povedal, je problem v prvi vrsti v državi, ki nudi socialno podporo skoraj enako, kot dobi navaden delavec v proizvodnji ali trgovka v trgovini. Pol normačno da folk raje "svira k."doma, kot da bi šel za skoraj enak denar vsak dan v službo. Verjamem in vem, da so določeni dejansko potrebni socialne podpore, zaradi takih in drugačnih okoliščin(zdravje,...), da pa čisto sposoben človek raje vleče socialno podporo, kot da bi šel delat, tega pa ne in ne bom razumel nikdar. Če bi bila razlika med socialno podporo in pa minimalno plačo večja, bi se verjetno marsikdo od teh takozvanih "lenuhov" odločil, da je boljše, če se zaposli in začne služit svoj denar, ne pa da čaka doma na kavču, kdaj mu bo mati država nakazala miloščino, zato ker pač obstaja v tej državi. Manj socialnih transferjev in večje plače ljudem ki dejansko delajo, pa bo vse ok. Pa še država bi mela več od tega. Tisti, ki pa ne more delat, naj se potrudi to dokazat, tako kot se moram jaz dokazovat vsaki dan v službi, da si zaslužim plačo, ki jo dobim vsakega 15ga v mesecu.In potem če mu to uspe, lahko zaradi mene dobi večjo socialno podporo od moje plače.

Še ena slovenceljska. Treba je zatret tiste najbolj na dnu, ker je onim malo manj na dnu premalo bolje od onih na dnu. Namesto, da bi si zaposleni izborili boljše plače in pogoje, se borijo za slabše pogoje za prejemnike pomoči.
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

val46 ::

Imaš službo thor? Če jo maš, veš o čem govorim...če je pa nimaš, potem te pa razumem. Si pač en tistih, ki nam vsem odžirajo boljše plače. A misliš da je razlika med bruto in neto plačo tam za lepo videt?

jype ::

val46 je izjavil:

Imaš službo thor? Če jo maš, veš o čem govorim...če je pa nimaš, potem te pa razumem. Si pač en tistih, ki nam vsem odžirajo boljše plače. A misliš da je razlika med bruto in neto plačo tam za lepo videt?
Boljše plače vam odžirajo kapitalisti, ne reveži.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Groove ()

Urbano#Desno ::

jype je izjavil:

Boljše plače vam odžirajo kapitalisti, ne reveži.



Klasična leva zabloda.

jype ::

Urbano#Desno je izjavil:

Klasična leva zabloda.
Podatki so jasni, vaša ideologija pa izprijena:

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Groove ()

ejresnevem ::

jype je izjavil:

Podatki so jasni, vaša ideologija pa izprijena:

Mogoče, ampak vse alternative so se izkazale za še slabše in nevzdržne
No, edino mogoče kitajski komunizem ima mogoče še boljšo ureditev.

jype ::

ejresnevem je izjavil:

Mogoče, ampak vse alternative so se izkazale za še slabše in nevzdržne
Narobe. Vse alternative so tisti s skrajno desnega pola napadli s pomočjo tistih s skrajno zgornjega pola.

ejresnevem je izjavil:

No, edino mogoče kitajski komunizem ima mogoče še boljšo ureditev.
Nima je.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Groove ()

facepalm ::

@avtoavto si se vprasal zakaj bi te "kolega" obremenjeval za cca 50€ mesecno?

Naredimo en povrsen izracun..
Ce bi kolega odkupil vozilo za 15k€ v gotovini, bi ga (verjetno) udarilo po zepu cca 50-80€ mesecno, zaradi vrtca.
Poleg tega.. od kje mu gotovina? Za tak nakup more biti bancno nakazilo. Ce ima 15k na banki je enako kot ce bi imel 15k v plehu.

Ce se zeli zakreditirat, pa mu je bolje da vzame leasing (cca 20€/mesec na obdobje 5ih let drazji napram kreditu) in ima problem resen.
Ce je tudi tistih 20€/mesec hud problem, pa si omisli drugi prostoren/varen/varcen/udoben avto za manj denarja. Za 15k€ se dobi tudi nove avte z 0% EOM in ima 50€/mesec pokrit.

On bi kljub vsem moznim opcijam vseeno raje "obremenil" kolega.. Zakaj ze?
Kako ga bo pa placal? Nenamenski potrosniski kredit? Ti bo nakazal 15k€?

Osebno menim, da ima prevec moznosti, da bi sam resil zadevo brez tvoje pomoci in zato mi njegova ponudba smrdi.
Mozno je, da je v dolgovih (obstojeci krediti) oz v osebnem stecaju ali ima izvrsbe in zato ne dobi odobrenega leasinga/kredita. Ima pa 15k v predalu.

Mimogrede, ce je sedaj avto sluzbeni, mu verjetno ne pripadajo potni stroski (vsaj ne polni). Ce/ko se bo zacel vozit s svojim avtom, bo dobil cca 550€ mesecno potnih. Od tega bo slo 250€ za gorivo, max 200€ za vse tekoce stroske povezane z vozilom. Torej 100€, neobdavcenih, vec na mesec. On bi pa vseeno se malo vec..
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Porodniška

Oddelek: Loža
173582 (1823) 8ipsy
»

izračun cene za vrtec

Oddelek: Loža
185184 (4409) cebelar123

Zasebni vrtci? Hvala, ne!! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12217297 (15149) jype
»

Pustiti službo da imaš lahko družino (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15629723 (23491) krneki0001

Varčevanje in dražje plačilo vrtca

Oddelek: Loža
4816304 (15497) Utk

Več podobnih tem