» »

Očesni kontakt in prvi stiki

Očesni kontakt in prvi stiki

Vazelin ::

Že večkrat se mi je zgodilo, da sem npr. sedel v kafiču, oz. kje na javnem mestu in imel očesni kontakt z neznanko. Tisto, ko pogledaš proti tretji mizi in se srečata z očmi. Pogosto sledi večkratna ponovitev dogodka, občasno z odobravanjem, tudi nasmehom. V tistem momentu ti rata kar malo žal, da nimaš “jajc”, da bi kar pristopil do neznanke in malo pochatal, če je bilo odobravanje vzajemno. Ne govorim nujno v seksualnem smislu. Preprosto se ti zdi, da je morda kul oseba.

Par let nazaj sem se res noro dobro ujel s frizerko. Šel sem v random frizerski salon in od prvega stika oz. prve sekunde sva se noro ujela. Nobene moteče tišine, enostavno si imava veliko za povedat, čeprav jo prej nisem nikoli videl, ampak ko grem tja sva kot da se poznava od nekdaj ali bi bila skupaj v familiji (medtem ko z drugimi ni tako gobčna saj sem večkrat malo čakal in videl in ocenil situacijo). Res tisto, ko si rečeš kako je to mogoče, ta je pa preprosto kup in fajn. Takšne situacije res lahko preštejem na prste obeh rok.

Discuss
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...
  • zaklenilo: zee ()

zee ::

Point teme?
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

c3p0 ::

Pričakovanja...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Boeing namenoma zavajal FAA glede Boeinga 737 Max

Oddelek: Novice / Ostalo
115744 (4982) egamad
»

Najenostavnejše plačevanje položnic

Oddelek: Loža
429633 (6546) Alien123
»

Procesorji Clarkdale naprodaj 10. januarja

Oddelek: Novice / Procesorji
214210 (2918) Spock83
»

Pristop k ženski, ki je ne poznaš.... (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9113795 (10827) NoUse4AName
»

Test moje spletne strani na resoluciji 800*600 in Win98

Oddelek: Izdelava spletišč
221311 (975) Spajky

Več podobnih tem