» »

Test moje spletne strani na resoluciji 800*600 in Win98

Test moje spletne strani na resoluciji 800*600 in Win98

Person ::

Pozdravljeni!

A lahko prosim ena oseba testira spodnjo spletno stran na resoluciji 800*600 na Windowsih98.
http://www2.arnes.si/~aperku/DirectX/

Najlepša hvala8-)
Let's make something useful!

sopex ::

jest sm testiru na XP, pa resolucija 1024x768 ... stran zgleda uredu :)

Phoebus ::

Mozilla, 800x600 - 1280x1024 OK

Edina pripomba - zakaj zadeve ne poravnas na sredo, da je pri vecjih resolucijah na sredi in ne levo zgoraj?

Person ::

Men se zdi, pa tistemu, ko je zraven delal stran, da se potem ne loči stran od ozadja, če jo poravnam na sredino.

Če imaš kakšen predlog, kar napiši, pa bom dodal:)
Let's make something useful!

Azrael ::

BP, Win 98, IE5.5 800x600 16 Bit.

Lp, Azrael
Nekoč je bil Slo-tech.

Skankulja ::

cisto mimogrede... zakaj za vraga si moral slednje objavit na slo-tech forumu? imam tak obcutek, da nisi hotel izpostaviti samo tehnicne plati strani... ce si zelis konstruktivne kritike jo objavi tukaj. in pa ce lahko dodam moje skromno mnenje... cemu stran ne bi tekla v polknih 98? (in pa DA... resolucijo se da spreminjat tudi v drugih OSih) - stran vsebuje preprost html (ce smatras gif animacijo kot nekaj kompleksnega in za spletne brskalnike tezko prebavljivga bi te opomnil da smo ze krepko mimo 90' let). za konec bi rad pohvalil design strani, ki je nekje na ravni tvoje glasbe :O . lep pozdrav, skank.
Neumen človek se zmede ob slehernem glasu razuma.

Person ::

Skankulja: Zaka za vraga pa pišeš nekaj, kar ma glih 10% povezavo s to temo?
Pač, možnost je, da lahko pride do razlike pri širini drsnikov pri različni brskalnikih. Če se vsi držijo standardov, potem do tega ne sme priti.
BTW: A maš mogoče probleme?
Let's make something useful!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Person ()

Gandalfar ::

Stran, ki se mi zavlece v zgornjih 800x600 pikslov na 1280x1024 zaslonu nekako ne dobi blaznega odobravanja od mene :]

Skankulja ::

replika dju: zakaj za vraga ti odpiras temo, ki jo kot prvo napacno naslovis in se hkrati zgovarjas na standarde, ki domujejo le v tvoji domisljiji.
Če se vsi držijo standardov, potem do tega ne sme priti
to naj bi pomenilo kaj? si se spustil v vode micro$ofta? in pa odgovor na mimo_grede: do take a moment and look at my signature.
Neumen človek se zmede ob slehernem glasu razuma.

Person ::

Skankulja: Kje piše, da je drsnik v Win98 in IE 4 enako širok kot pa na WinXP in IE 6?

Tam na 3Delavnica je pa zatežen folk. Poznam ene osebno.
Let's make something useful!

Person ::

Gandalfar:
Stran, ki se mi zavlece v zgornjih 800x600 pikslov na 1280x1024 zaslonu nekako ne dobi blaznega odobravanja od mene :]


A sem mogoče rekel, da je to najboljši dizajn na svetu??? Jst sem vprašal samo za tehnično mnenje.
Let's make something useful!

alesrosina ::

ej, ej ej! Ne se kregat za prmej kokoš!

BTW: stran je kul, jst bi jo pa postavu na sredo. (okol pa en siv border).

[MYTiX] ::

V Win98 je drsnik ozji tako da ne bi smelo bit problemov. Lahko pa probas kar v XPjih, ce si zamenjas temo na windows classic.

Person ::

V Win98 je drsnik ozji tako da ne bi smelo bit problemov

Ti si pa zadel temo v NULO!!!
Let's make something useful!

Skankulja ::

prickati se je jalovo. stepping out.
Neumen človek se zmede ob slehernem glasu razuma.

CaqKa ::

dj kakšen odnos imaš to do drugih?
sicer pa tudi sam pravim da daj stran na sredino.. tak zgleda nikakvo.
btw kdo pa je zatežen na 3delavnici?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: CaqKa ()

mambli ::

No vem da nisi spraševal po predlogih, vendar vseeno. Probej malo fonte spremenit v meniju.
glede 3delavnice pa tko : tam so ljudje, ki znajo kritizirat, pa ne zato da bi težil, ampak zato da ves kako naprej. Vsaka konstruktivna kritika prav pride

Person ::

A mislite, da se bom kregal zdej z vami tu???
Jaz sem samo tisto vprašal, zdej pa tk ni več važno.

BTW: Mogoče pa se eni ne ukvarjamo vsak dan s spletnimi stranmi in grafiko.
Glede normalne kritike nimam kej proti, motijo pa me besede ala: "Ta stran je totalno zanič..." kot je napisal Skankulja.
Let's make something useful!

Ziga Dolhar ::

Prosilec za predloge ponavadi ne nadira tistih, ki so si zanj vzeli par minutk. Ali pa ima vsaj malce boljši pristop.
https://dolhar.si/

mambli ::

Saj ni prosil za predloge, samo za test

Person ::

Ja, samo za test sem rekel in takšen je tudi naslov teme:)
Let's make something useful!

tec ::

@Dj
To lahko tudi sam naredis. Downlodaj si IE5, IE6, NS, Mozilla, Opera, ter zmanjsaj resolucijo na 800x600. Potem pa z vsemi browserji presurfej celo stran in bos videl kje gre kaj narobe.
Edin problem bi znal bit, ce imas ti max resolucijo 640x480.

Spajky ::

@ VSI : da se tu ne bi hudovali in preveč modrovali, raje se malo zabavajte, pa pojdite še na
moj Pejđ sicer nedorađeni, ki ima v textu in ostalih elementih na straneh na frišno malo brdo na pol skritih linkov (več jih je skoraj ko ostale kode) do zabavnih stvari, ki jih odpirajte raje v novem oknu. Malo čekirajte kurzor in status bar pa tudi povejte, kak se vam zdi ta moja zadeva.. he he.. kdor najde bonus prvi=HOT site :-) -morate bit nad 18! ali pa neveljaven link, naj pove! HAVE FUN ! LINK DOLI v podpisu! lahko si pa tudi pogledate Source v glavi, da vidite s kakim sr...m sem štartal - je blo treba lep kos peš popravljat... :D 8-)
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Resolucija spletne strani

Oddelek: Izdelava spletišč
151971 (1580) Gost
»

eno vprasanje o izdelavi

Oddelek: Izdelava spletišč
161609 (1409) bluefish
»

Pomoč pri spletni strani

Oddelek: Izdelava spletišč
211348 (1000) BluPhenix
»

suse 9.1 in radeon 9800PRO

Oddelek: Operacijski sistemi
111631 (1503) jurre
»

Izdelava internetne strani - HELP!

Oddelek: Pomoč in nasveti
102107 (1924) JLP

Več podobnih tem