» »

Kje dobit radiator?

Kje dobit radiator?

burekar ::

Rabu bi radiator za 156W Peltier, pa me zanima, če bi ble sam spiralizirane bakrene cevi dost. Najverjetneje ne, za to: Kje se da v slo dobit dober radiator pa kolk to približn stane?

OZZY ::

Tle maš email od asha. Dela zelo dobre radiatorje in kar je najbolj pomembno po meri. Cena pa je zato seveda različna. Mejl: aleksander.kus@boter.net
Ti pa priporočam, da se pri njem pozanimaš, ker so radiatorji zelo kvalitetni in tudi hitro jih dobiš.
ASH: Če to bereš bom začel računat za reklamo. .:D:DSe slišva.

kayot ::

Jest bi šu na avto-odpad pa bi tam enega vzel iz sto enke al pa kj podobnga.:)

zile ::

Če ne rabiš glih radiatorja po merah, se odpravi na odpad in vprašaj, kje mate radiatorje za notranje gretje avtomobilov. So še najbolj čisti, pa še pocen se jih dobi (od 1k do 2k).

R@C@ ::

Ja pa od katre svinjsko paše! Lepe mere!:D

burekar ::

A ti radiatorji od avtov v redu zgledajo? Ne bi namreč meu rad, da bi mi kej rjastga v sobi stal.

Pretorijanec ::

Ti, ce bos sou na avto odpad, dej mi povej kje je to. Pa kaksne napotke, kako do tja prit. Thx!

R@C@ ::

Avtoodpadov je k dreka. Tel. imenik...rumene strani......tvij kraj.........in že si tam s ključem v rokah. Prineseš zadevo domov jo z purol pasto zglancaš, pa je k iz kroma! :)

Dejte mi povedat kje boste nabavil ostalo....Vodni blok, hladno ploščo itd. (vse mora bit baker!)

Bungee- ::

Najbolj znani avto odpadi v LJ so na Cesti dveh cesarjev. Tam dobis velik tega materiala. Kar se pa Rje tice, so pa notranji grelci obicajno zelo cisti, ker razen znotraj nimajo stika z vodo. Sicer se pa da itak vse spucat :P
S kladivom in dinamitom je mozno vse! - Poanta je samo v doziranju.

KuhaR ::

Probaj najt grelec od forda fieste. Malček se moraš potruditi da prideš do njega (armaturno dol). Vendar se splača.

burekar ::

Pa so ti grelci narejen iz bakra , a imajo dobre hladilne sposobnosti?. Zdej ne vem, a naj se mal igram pa si nardim eno veliko spiralo iz barene cevi in jo obesim na steno, al si naj raj notranji radiator za v avto kupim? Dejte, mal bolj mi opište te grelce, najbolj prosim od katre. Namreč zdajle sn bolan, pa ne morm okol po odpadih skakat. Kolk je velik, iz kakšnega materiala je, a so reže dovolj narazen, bo treba zraven njega postavit ventilator...?

burekar ::

Če bi 2 radiatorja vezu zaporedno, a bi se fejst poslabšu pretok vode?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katalog radiatorjev evropskih avtomobilov (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
46569089 (37158) lufy
»

A bo ta radiator v redu?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
462725 (1788) nUMb
»

Moja kištica ohladi se z vodo in en kup vodnih blokov lastne izdelave (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
7711642 (8704) Privatnik
»

sam bi naredil radiator ...

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
142330 (1870) Karaya 52
»

Odpad

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
132259 (1934) Pretorijanec

Več podobnih tem