» »

Orb? Sux...Sem danes ugotovil...

Orb? Sux...Sem danes ugotovil...

ALiEN ::

Mam Durona 600@900 navitiga...Z Silver Orb-om in Artic Silver pasto temeratura tam nekje 45 stopinj...

OK...Grem jaz v stacuno kupin 60x60 ventica in ga dam na navadno crno lepo veliko hladilno rebro....Pazi foro :):

Temperatura 42 stopinj!!!! Da ne govorim o znižanju glasnosti ipd...

Lp, ALiEN

asPeteR ::

Ja stari, jaz sem imel chome orba pa sem mislu kva seka dokler nism kej druzja probu. -10C!! Podobno kot pri tebi. Neverjetno! Zato tisti, ki imate chroma hitr zamenjat za kej bolj spodobnega, če vas baše temp.

OZZY ::

Ti si lahko zadovoljen z to temperaturo. Jest mam npr. d700 in je njegova temperatura okol 45 stopinj. Če ga pa navijem je pa okoli 51 stopinj.
Dej malo bolj poskrbi za prezračevanje. Jest če vključim svoje 4 vente se temperatura zniža za vsaj 6 stopinj.

lp

alien-w ::

ja, sem tut jest slisu, da je chrome orb zanic. Baje je volcano2 veliko boljsi. V primerjavi s Corbom ima 10°C rezlike v njegov prid, pa se tisji je.
Sam golden orb za celerona2 je pa cist ql, predvsem ce je zbrusen.

OZZY ::

Ja kup raj vulkanota2. Jest bi ga tud, če ne bi kmalu dokončal vodnega. :))

msmiha ::

Crom orb Sucks. Volcano II Rules. Aja pa še nekaj mam frenda, ki mu je crknu ventilator na crom orbu. Gor navrh je dal kar en 80×80 ventilator navrh orba razlika je cca 10*C. Prej je mel 46*C sedaj jih ma 36*C
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

ChiefThunder ::

Vaša pričevanja so v nasprotju s raznimi testi ;) Je pa res, da tud sam posedujem corba in ropota na veliko (še posebej ob zagonu), hlajenje pa tudi ni nič pretresljivo. Duron 650@850 doseže delovno temperaturo 48 stopinj. :O

Poglavarcek ::

Ja jest tud glih kupujem hladilnik za na Durona. A pol je najboljš Volcanota II vzet? Pa še brusit ga verjetno ni treba?
8-O

Binji ::

Ja itak da Vulcanota2!Sej skoda edino ku ma eno sit termalno nalepko ma tisto se da komot dol spucat pa termalno pasto gor. Pol sam se kasn vent da gor piha in je.
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

ChiefThunder ::

Kr vulcanota si ubod, ga ni treba nč brust.

element ::

Nabav vulkano 2, pa ti ga ne bo treba nič brusit in druzga delat (razen, kr boš mogu termal trak dol dat), pa še hladi dost. :D Vulcano II rocks! 8-)

Paramedic ::

Kolk se pa pozna razlike če maš original trak, al pa svojo termalno pasto gor? PS: a kdo kupi chrome orba?:D
End transmission.

BigFoot ::

vprašanje: kako je pa z Super Orbom? a hladi kaj bolje kot COrb? a je isti shit in je tisti drugi ventilator noter samo zaradi lepšega?

Dalmatinc ::

Golden orb je na Intelu Meka, vi AMD-iaši se pa stepte ker je boljši jst navijam za vulacota se lepše siliši:\

OZZY ::

Bigfoot: Z superorbom pridobiš nekako 2-3 stopinje. S tem, da je super orb veliko glasnejši, saj ma dva ventilatorja, ki tulita kot da je sodn dan.:D

ChiefThunder ::

Vulcano je boljši in tišji od Super orba.

Paramedic: eni pravjo, da se je procesor po nanosu termalne paste "ful" ohladiu, eni pa; da ni večjih razlik. Pri meni se je mogoče ohladilo za 1 stopinjo.

Huey P ::

ALiEN kje pa si kupil to termalno pasto???

_____________________________
__________________
..::DOOM III: The Legacy::..


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kaj na celerona?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
311370 (1030) Dexxx
»

Volcano II vs. Chrom orb dT=0

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
261404 (1078) borut-t
»

VOLCANO II - GLASNOST?!

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
181470 (1179) Binji
»

volcano ali orb? (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
604071 (3321) miguell
»

Kateri ventilator na Durona 800???

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
131325 (1158) kuntek

Več podobnih tem