» »

Popravilo micro SD kartice - dinamičen XOR

Popravilo micro SD kartice - dinamičen XOR

kilburn051 ::

Pozdravljeni,

pred nekaj meseci se je pokvarila micro SD kartica iz telefona družinskega člana. Na njej je nekaj neprecenljivih spominov oziroma fotografij. Kartica ne dela, ni pa "mrtva". Profesionalci, ki se ukvarjajo z reševanjem podatkov pravijo, da je težava, ker gre za dinamičen XOR. Pravijo, da problem trenutno ni rešljiv prek programske opreme, dokler se enkripcija (eventualno) ne razreši, kar bi lahko pomenilo mesece ali pa celo leta, če sploh.

Gre za kartico: KINGSTON SDC4/32GB 02

Priznan strokovnjak me je obvestil, da bi mogoče lahko rešil podatke, če dobi enako delujočo kartico, zato me zanima, ali mi lahko kdorkoli pomaga najti duplikat točno takšne micro SD kartice, ki je vsaj sam na spletu nisem našel. Kupljena je bila pred nekaj leti v Big Bangu. Trenutno je sicer le na portalu Newegg, ki pa mi je dvakrat preklical naročilo, ker je naj ponudnik ne bi imel na zalogi. Pripravljen sem za pošten denar kupiti rabljeno kartico, če jo ima kdorkoli na zalogi.

Prilagam sliko do kartice, ki jo iščem in se vsem lepo zahvaljujem za pomoč in odgovore pri iskanju rešitve. Upam, da sem temo vnesel v pravi del foruma...

 Kingston 32GB microSD

Kingston 32GB microSD



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katero microSD kartico ? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
19236182 (11238) LuIK
»

Samsung predstavil Galaxy Note 5 in Galaxy S6 Edge+ (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
5519488 (15937) Stari maček
»

Micro SD 64 formatirana sedaj samo 32

Oddelek: Pomoč in nasveti
212541 (1948) floyd1
»

micro SD in micro SDHC

Oddelek: Kaj kupiti
101836 (1737) andromedar
»

MICRO SD kartica - katera je najhitrejša ?

Oddelek: Kaj kupiti
325964 (4756) Pithlit

Več podobnih tem