» »

Prosim za čim hitrejšo pomoč !!UPLINK

Prosim za čim hitrejšo pomoč !!UPLINK

trygy ::

Danes sem dobil igro uplink, pa jo še nič nisem igral ker mi jo po par minutah ven vrže in nevam kaj bi lahko bilo narobe, vse forume sem že prebrskal in nevem kaj še vse pa nič nekaj vas je imelo take probleme sam potem pa nikjer ni noben opisal kako jih je odpravil.
Najnovejši PATCH sem že pobral dol iz njihove strani pa še vedno nič
OPEN GL sem tud že odstranil pa še vedno isto prosim naj mi kdo pomaga ker nimam pojma kaj naj naredim že cel dan pred temu ekranam visim.
Aja pa še to imam pa WINDOWS XP.
LP in že vnaprej se zahvalujem za odgovor

undefined ::

Napiš kaj ti sploh dela.

Sicer pa poskusi tale forum. :)

trygy ::

Zažene mi igrico in vse tud igrat lahko začnem ko pa začnem delat prvo misijo pa mi napiše da je prišlo do napake in da je treba program zapret.

undefined ::

> ko pa začnem delat prvo misijo pa mi napiše da je prišlo do napake in da je treba program zapret.

Je težko povedat, kaj točno ti napiše? :\

trygy ::

Napiše uplink.exe je naletel na težave zato se more program zapreti ko pa pogledam v poročilo o napaki ima vsak modul na koncu .dll

boom-bar ::

Gusar:\

Aja pa mal si razdvojena osebnost najprej napises da si dobil IGRO pol pa da ti vrze iz IGRCE vn.
Legalizirajte mehke droge!!!

trygy ::

Nevem kaj ti tukaj ni jasno pač sem danes dobil to igro in ko sem jo mislil igrati mi napiše kar sem napisal v prejšnem postu. Vse je o.k inštalira se tudi do nastavitev lahko pridem, ko pa začnem delati iz pasword detektorjem mi pa napiše kar je že znano.

Xplicit ::

reinstall morda?

ce ne deluje pa nesi nazaj kjre si kupil, pa nej ti zamenajo, ker je ocitno nekaj narobe s cd-jem

Mavrik ::

Probaj primenovate opengl32.dll .
The truth is rarely pure and never simple.

undefined ::

> Aja pa mal si razdvojena osebnost najprej napises da si dobil IGRO pol pa da ti vrze iz IGRCE vn.

Pa kaj tebe daje, boom-bar? Igrica je le pomenjševalnica besede Igra, kar je v bistvu eno in isto. Ali pač ne? :\


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Problem z igranjem iger- Directx

Oddelek: Pomoč in nasveti
211633 (1313) Venta20
»

[VB2005Pro]Zapiranje in še Eno uprasanje

Oddelek: Programiranje
81117 (1050) UltraTX
»

Vietcong 2

Oddelek: Igre
9827 (691) boset
»

ROME - Total War

Oddelek: Igre
352225 (1409) begy
»

Problem z Radeonom 9500 Pro

Oddelek: Strojna oprema
361465 (978) Sycroft

Več podobnih tem