» »

Tarzančki - velika potreba

Tarzančki - velika potreba

«
1
2 3

Vazelin ::

Saj veste tisto ... greste na veliko potrebo, brišete in brišete, rolice zmanjkuje, a kar še vedno ni ok pobrisano. Še vedno nasty. Nakar, če je sreča, identificirate tarzančka (strjen kakec ujet v dlake), ga odstranite in kar naenkrat smo ready to go. Občutek, ki se lahko primerja s tem, ko si človek izprazni mehur, ko ga res tišči in skorajda na "ti" z masturbacijo, seksom. Skratka, en pritisk ti pade iz glave. Običajno človek sicer obupa in se gre raje stuširati ampak včasih to ne pride v poštev.

Imate iste težave?
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...
  • zaklenilo: zee ()

profii ::

Obrij dlake, tako se tarzančki nimajo na kaj prijet :)

Webmojster ::

Rit si umij po sranju.

buttcrack ::

najprej upoštevaj prvi komentar, drugega pa seveda prakticiraj vedno ko imaš možnost.

Shegevara ::

buttcrack je izjavil:

najprej upoštevaj prvi komentar, drugega pa seveda prakticiraj vedno ko imaš možnost.

Mene pa zanima kako to zgleda, da si ritnico briješ. A to d greš z roko pod rit a okoli riti? A rabiš kako majhno ogledalo da sploh vidiš? Jst v življenju še pomislil nikoli nisem, da bi si bril svojo rit pa je v bistvu kar kosmata

Raptor F16 ::

Webmojster je izjavil:

Rit si umij po sranju.


A to je tista fora, ko določeni delavski migranti z juga s sabo nosijo bidon z vodo, da si na petrolovih wc jih rit spirajo, tko da je po tleh in stenah okoli školjke vse rjavo ?
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

KAVINSKY ::

Cut the crap!

Nehajte ga trolati, sicer bo res v roku par dni hodil naokoli, kot z brusnim papirjem med ritnicami :))

Raptor F16 ::

Shegevara je izjavil:

Jst v življenju še pomislil nikoli nisem, da bi si bril svojo rit pa je v bistvu kar kosmata


Hvala, da to deliš z nami. 8-O
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

Cruz ::

Prvo kot prvo: epic tema. Me zanima stopnja glavobola pri moderatorjih.

Speri pa je to to.

Shegevara je izjavil:

buttcrack je izjavil:

najprej upoštevaj prvi komentar, drugega pa seveda prakticiraj vedno ko imaš možnost.

Mene pa zanima kako to zgleda, da si ritnico briješ. A to d greš z roko pod rit a okoli riti? A rabiš kako majhno ogledalo da sploh vidiš? Jst v življenju še pomislil nikoli nisem, da bi si bril svojo rit pa je v bistvu kar kosmata
Punco prosiš, če si res želiš. :) Boš pa ji najverjetneje moral ponuditi zelo dobro uslugo v zameno. Glej, vsaj boš vedel, če je relationship material.
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Cruz ()

Raptor F16 ::

KAVINSKY je izjavil:

Cut the crap!

Nehajte ga trolati, sicer bo res v roku par dni hodil naokoli, kot z brusnim papirjem med ritnicami :))


Za trdovratne rabi kotno brusilko.
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

0bv10uStr0ll ::

Če še srat ne znaš, je pa žalost. Hkrati pa tudi dober stereotip glasnih uporabnikov tega portala :D

Mamo pokliči naj ti pride rit obrisat

0bv10uStr0ll ::

Shegevara je izjavil:

buttcrack je izjavil:

najprej upoštevaj prvi komentar, drugega pa seveda prakticiraj vedno ko imaš možnost.

Mene pa zanima kako to zgleda, da si ritnico briješ. A to d greš z roko pod rit a okoli riti? A rabiš kako majhno ogledalo da sploh vidiš? Jst v življenju še pomislil nikoli nisem, da bi si bril svojo rit pa je v bistvu kar kosmata


Dokaži... :D :D :D :D

Vazelin ::

Evo cel tutorial na to temo, kako si odstraniti dlake:
https://shave.net/blogs/shaving/shave-y...
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

0bv10uStr0ll ::

@Vazelin Kakšen alkohol pride v poštev v vodiču pri koraku 2?

Tarzan ::

Če ne gre z žiletko lahko z brenerjem. Samo je hudič če imaš poraščen tudi hrbet, se utegne požar razširit in ti lahko uniči frizuro.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tarzan ()

Vazelin ::

Tarzan je izjavil:

Če ne gre z žiletko lahko z brenerjem. Samo je hudič če imaš poraščen tudi hrbet, se utegne požar razširit in ti lahko uniči frizuro.

Strong username to thread ratio:D
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Apofis ::

Hm, kar se tiče britja tm okrog...predvidevam, da je naboljš, da greš na metelkovo vprašat za nasvet...vrjamem, da fantje obvladajo...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Apofis ()

KAVINSKY ::

Tarzan je izjavil:

Če ne gre z žiletko lahko z brenerjem.


Če slučajno nima:



+

starfotr ::

V naši kulturi uporabljamo papir. Večina sveta si pa pere tazdanjo z vodo, kar je mnogo bolj higiensko in seveda zdravo, ter ceneje. Potem tudi ni takih problemov. Torej, voda bo prava izbira in seveda roka, ki očisti zadnjično odprtino.

Namesto vode si finoče brišejo rit z vlažilnimi robčki, ki nato pristanejo v črpalkah kanalizacijskega sistema in zabijejo sistem. Lahko pride tudi do zamašitve kakih cevi.

Likalnik ::

Haha...huda tema...sm se res nasmejal...ko vidim, da nisem edini s tem problemom...pa ne se tolk glede tarzanckov...bolj me zivcira brisanje....kar brisem pa brisem....ze celo rolo porabu...zenska se bo spet drla kva delam s skret papirjem, da ga sproti ne more na kupit....ampak rit se zmer usrana...to je kr tezava...se posebej, ce gres dvakrat alpa trikrat na dan na skret....kaj se bom vsakic tusiral?
Recimo zjutri....glih iz pod tusa...direkt na skolko....kaj nej grem spet pod tus? Na siht pa ze zamujam.....
To so kr tezave...vidim, da se jih doloceni sploh ne zavedate....ocitno hodite vsi posrani po svetu:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Likalnik ()

2dark ::

Shegevara je izjavil:

buttcrack je izjavil:

najprej upoštevaj prvi komentar, drugega pa seveda prakticiraj vedno ko imaš možnost.

Mene pa zanima kako to zgleda, da si ritnico briješ. A to d greš z roko pod rit a okoli riti? A rabiš kako majhno ogledalo da sploh vidiš? Jst v življenju še pomislil nikoli nisem, da bi si bril svojo rit pa je v bistvu kar kosmata



Logično, da rabiš ogledalo. A po obrazu se tudi briješ na pamet. lol.

Raptor F16 ::

Likalnik je izjavil:

Haha...huda tema...sm se res nasmejal...ko vidim, da nisem edini s tem problemom...pa ne se tolk glede tarzanckov...bolj me zivcira brisanje....kar brisem pa brisem....ze celo rolo porabu...zenska se bo spet drla kva delam s skret papirjem, da ga sproti ne more na kupit....ampak rit se zmer usrana...to je kr tezava...se posebej, ce gres dvakrat alpa trikrat na dan na skret....kaj se bom vsakic tusiral?
Recimo zjutri....glih iz pod tusa...direkt na skolko....kaj nej grem spet pod tus? Na siht pa ze zamujam.....
To so kr tezave...vidim, da se jih doloceni sploh ne zavedate....ocitno hodite vsi posrani po svetu:)



Z eno besedo:

Bidet
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

Shields ::

Depiliri si jo, vpraš kako žensko kako in kaj

Cruz ::

Raptor F16 je izjavil:

Likalnik je izjavil:

Haha...huda tema...sm se res nasmejal...ko vidim, da nisem edini s tem problemom...pa ne se tolk glede tarzanckov...bolj me zivcira brisanje....kar brisem pa brisem....ze celo rolo porabu...zenska se bo spet drla kva delam s skret papirjem, da ga sproti ne more na kupit....ampak rit se zmer usrana...to je kr tezava...se posebej, ce gres dvakrat alpa trikrat na dan na skret....kaj se bom vsakic tusiral?
Recimo zjutri....glih iz pod tusa...direkt na skolko....kaj nej grem spet pod tus? Na siht pa ze zamujam.....
To so kr tezave...vidim, da se jih doloceni sploh ne zavedate....ocitno hodite vsi posrani po svetu:)



Z eno besedo:

Bidet
Že umivalnik je čisto v redu, če ga imaš v bližini wc školjke. Namoči roke pa gremo.
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Cruz ()

perci ::

V naši kulturi uporabljamo papir. Večina sveta si pa pere tazdanjo z vodo, kar je mnogo bolj higiensko in seveda zdravo, ter ceneje.

Higiensko je, zdravo pa ne nujno. Lahko povzročiš nastanek analne fisure, npr.

Kar se britja tiče....laser je boljš.

imagodei ::

KAVINSKY je izjavil:

Cut the crap!

Exactly.

KAVINSKY je izjavil:

Nehajte ga trolati, sicer bo res v roku par dni hodil naokoli, kot z brusnim papirjem med ritnicami :))

Priporočljivo se je voskat (k profesionalcu). Ko dlake zrastejo, so mehke.

Alternativa je lahko tudi redna uporaba depilacijskih krem, samo je treba bit previden. Če se ti tam koža vname, boš rabil bolniško. >:D
- Hoc est qui sumus -

imagodei ::

Likalnik je izjavil:

Haha...huda tema...sm se res nasmejal...ko vidim, da nisem edini s tem problemom...pa ne se tolk glede tarzanckov...bolj me zivcira brisanje....kar brisem pa brisem....ze celo rolo porabu...zenska se bo spet drla kva delam s skret papirjem, da ga sproti ne more na kupit....ampak rit se zmer usrana...to je kr tezava...se posebej, ce gres dvakrat alpa trikrat na dan na skret....kaj se bom vsakic tusiral?
Recimo zjutri....glih iz pod tusa...direkt na skolko....kaj nej grem spet pod tus? Na siht pa ze zamujam.....
To so kr tezave...vidim, da se jih doloceni sploh ne zavedate....ocitno hodite vsi posrani po svetu:)

Ko imaš otroka, ki že kaka na sekret, dejansko opaziš, da za brisanje njene/njegove riti porabiš bistveno manj papirja. Tako da, ja - dlake so v tem primeru sranje. Oziroma, polne sranja, to be exact.
- Hoc est qui sumus -

FormerUser ::

starfotr je izjavil:



Namesto vode si finoče brišejo rit z vlažilnimi robčki, ki nato pristanejo v črpalkah kanalizacijskega sistema in zabijejo sistem. Lahko pride tudi do zamašitve kakih cevi.

Če uporabljaš po navodilih, ne, torej največ 3 lističe naenkrat, pa za greznice in dvigalne sisteme uporaba ni primerna.

Hoferjev vlažilni toaletni papir ftw, pa še v čedni škatlici je spravljen.


djabi ::

Jaz uporabljam tole, vedno deluje:



Aja, pa pri vseh lističih lahko vedno uporabiš obe strani, treba je samo prepognit. Torej vsak posamezni listič uporabiš vsaj ene 2x. Razen, če se bojiš tega, da se slučajno dotakšen lastnega kakca. Nekateri se bojijo. Je pa tako, kot bi se dotikal/prijel čokolado.

Sicer pa zanimivo branje na to temo:

S čim si brišete zadnjico?
https://revijazarja.si/clanek/ljudje/55...

"Ekologija" toaletnega papirja. Ekologija je že v osnovi sprta z vodnim straniščem. Z eno rolo ekološkega WC-papirja onesnažimo 5000 litrov vode. Treba ga je izdelati, razvoziti po svetu, nazadnje pa ga odplaknemo v kanalizacijo.
Pa še razsipni smo postali! Pred leti je bil zadosti listič ali dva, danes Američan porabi povprečno 57 lističev na dan, skupaj s papirnatimi brisačami za roke. V celotnem življenju tako "porabi" skoraj 400 dreves. Namesto da bi odpadni papir pristal na kompostu, konča v kanalizaciji, od koder ga je treba filtrirati ali odstraniti s kemičnimi procesi.
Svetovna letna poraba toaletnega papirja je več kot 100 milijard rol oz. 25 milijard metričnih ton, skupna prodaja pa znaša več kot 20 milijard dolarjev. Za proizvodnjo ene metrične tone papirja porabijo: 17 dreves, 27.000 l vode, 1800 l nafte, 4000 kW energije.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: djabi ()

starfotr ::

perci je izjavil:

V naši kulturi uporabljamo papir. Večina sveta si pa pere tazdanjo z vodo, kar je mnogo bolj higiensko in seveda zdravo, ter ceneje.

Higiensko je, zdravo pa ne nujno. Lahko povzročiš nastanek analne fisure, npr.

Kar se britja tiče....laser je boljš.


Ne bi se ravno strinjal s tem, da si narediš razpoke, če se umiješ z vodo. Saj ne uporabljaš curka ali visokotlačnega čistilca. Malo vode in roka pa je. Tudi številke zdravnikov dokazujejo, da je sedeči položaj in uporaba papirja problem v zahodnem svetu.

Več škode si narediš z drgnjenjem s papirjem.

louser ::

Po možnosti še začneš uživati lažje prebavljivo hrano.

c3p0 ::

Jej več vlaknin za začetek.

Meiniken ::

Obrij si rit po sledečih navodilih:
1. Potegn hlače in boksarce dol
2. Pržgi brenerja
3. Z eno roko hlebce narazn vleč, z drugo pa z brenerjem na hitr parkrat po dlakah potegn
4. V hitrem postopku odlož brener in z roko potegn po zadnji plati, da "zradiraš" dlake
5. Namoč rit v mlačni vodi za par minut
6. Obriši rit z brisačo (po možnosti ne ravno s tako, ki je bolj šmirglpapir)
7. Potegn gor boksarce in hlače
8. Ne se usest naslednih 24 ur

Zagarantirano ne boš imel več problemov s tarzani :D

P.S.: Probi ne prdnt ko boš z brenerjem kuril dlake.
Če sistem dopušča, da se ga zlorablja bo ta tudi zlorabljen. Brez izjeme.

Glugy ::

mal vode daš k "tarzančku" (zakaj se temu sploh tak reče?) da se navlaži za par sekund; vzameš toaletni papir; držiš dlako z eno roko ; z drugo jo pa z toaletnim papirjem pobereš. Če ne gre pa pač fejst držiš dlako pa z drugo roko utrgaš zgornji del dlake kjer je tarzanček ( če ne držiš dlake pravilno si boš izpulil dlako in to te bo bolel k svina ampak sej ni težko dlako držat tko k je treba )

buttcrack ::

Glugy je izjavil:

zakaj se temu sploh tak reče?



mogoče ne najboljša slika, ampak bistvo je pokazano :)

djabi je izjavil:

Jaz uporabljam tole, vedno deluje:


tale oldschool papir mi je kot šmirgl, ouch.

Zgodovina sprememb…

cebelar123 ::

Pravi ded ma vedno malo rjave gate 8-)

buttcrack ::

zadaj rjave, spredaj rumene potem pa obrneš ane

Vazelin ::


Tale papir sem jaz dejansko dolgo časa uporabljal :D
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

buttcrack ::

roko na srce nas ga je itak večina, ker včasih je samo ta bil :D

djabi ::

Jaz ga vedno uporabljam, imam tudi v avtu.

buttcrack je izjavil:

tale oldschool papir mi je kot šmirgl, ouch.


Ja, saj to je bistvo. Tudi imenuje se tako: krep papir. Za to moraš imeti čvrsto zadnjico. Z njim lahko zradiraš vse izpuščaje ipd. ki nastanejo od sedenja ipd. ali pa v kolikor uživaš preveč sladkarij itn. Pa tudi za tiste, ki imajo bolj mastno kožo.

Ni to za ljudi, ki so bili zaviti za vato.

Obstajajo tudi bolj specialne variante, recimo:


Sicer pa, nekateri (kot tudi avtor teme) se bojijo dreka in porabijo preveč papirja. Potem pa dobiš tole:

filip007 ::

Jej Italjančke pa bo bolje.
Palačinka z Ajvarjem in stopljenim sirom v mikrovalovki.

Horas ::

nisem cele teme bral tk da če je bilo omenjeno jbg

vlažilni robčki! za nas tipe z kosmatimi riti je must have!!

da si bom pa rit bril?!? še tiča pa jajc si bol poredko.

MihaK3 ::

Haha, kaka tema! :))

Likalnik ::

djabi je izjavil:

Jaz uporabljam tole, vedno deluje:



Aja, pa pri vseh lističih lahko vedno uporabiš obe strani, treba je samo prepognit. Torej vsak posamezni listič uporabiš vsaj ene 2x. Razen, če se bojiš tega, da se slučajno dotakšen lastnega kakca. Nekateri se bojijo. Je pa tako, kot bi se dotikal/prijel čokolado.

Sicer pa zanimivo branje na to temo:

S čim si brišete zadnjico?
https://revijazarja.si/clanek/ljudje/55...

"Ekologija" toaletnega papirja. Ekologija je že v osnovi sprta z vodnim straniščem. Z eno rolo ekološkega WC-papirja onesnažimo 5000 litrov vode. Treba ga je izdelati, razvoziti po svetu, nazadnje pa ga odplaknemo v kanalizacijo.
Pa še razsipni smo postali! Pred leti je bil zadosti listič ali dva, danes Američan porabi povprečno 57 lističev na dan, skupaj s papirnatimi brisačami za roke. V celotnem življenju tako "porabi" skoraj 400 dreves. Namesto da bi odpadni papir pristal na kompostu, konča v kanalizaciji, od koder ga je treba filtrirati ali odstraniti s kemičnimi procesi.
Svetovna letna poraba toaletnega papirja je več kot 100 milijard rol oz. 25 milijard metričnih ton, skupna prodaja pa znaša več kot 20 milijard dolarjev. Za proizvodnjo ene metrične tone papirja porabijo: 17 dreves, 27.000 l vode, 1800 l nafte, 4000 kW energije.


jaz to ne morem oz ne znam:)...da bi uporabil samo en papirček 3x??? ni pogojev...težave je že ker sem pregrob in ko imam samo en listek ga hitro strgam...tako, da je potem več robe iz riti na roki kot na listku...sem tudi poizkusil nežno...ampak se mi naredi, da mi spolzi iz rok in se prilima na rit....pol je pa spet isto vse na roki listek pa v riti:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Likalnik ()

starfotr ::

Horas je izjavil:

nisem cele teme bral tk da če je bilo omenjeno jbg

vlažilni robčki! za nas tipe z kosmatimi riti je must have!!

da si bom pa rit bril?!? še tiča pa jajc si bol poredko.


Fak, ker metroseksualec. Softič.

Likalnik ::

ja se čist strinjam s teboj starfotr....mogu bi celo temo prebrat...drugače je res softič:)

djabi ::

Horas je izjavil:

nisem cele teme bral tk da če je bilo omenjeno jbg
vlažilni robčki! za nas tipe z kosmatimi riti je must have!!
da si bom pa rit bril?!? še tiča pa jajc si bol poredko.


Mene brijejo po edino takrat, če slučajno priden v bolnico (slepič, žolčni kamni ipd.). Ampak to prepustim medicinskim sestram. To je njihova stroka.

Aja, kaj sem hotel povedati? Ko berem nekatere komentarje ... izgleda, da se v času otroštva niste naučili oz. vas niso naučili pravilnega ravnanja oz. kako (o)čistiti vašo zadnjico s papirjem. To ni normalno, da po enem sranju porabiš polovico role papirje. No, saj isti problem imajo nekateri člani moje družine.

Zato je najboljše, da si vsak sam kupuje lasten vece-papir. Potem bo znal bolje ceniti zadevo.

Mi smo moral v OŠ sami nositi papir, saj tam na vecejih tega ni bilo. Nekateri pa so poskušal cel dan stiskati in zadrževati kakec, da jim ja ni treba iti na vece. Aja, pa tudi bali so se, ker ni bilo preveč pucano. Potem pa se je včasih znal zgodit kakšna manjša ali večja "nesreča". Sploh pri telovadbi (telesna vzgoja ali kako se temu pravi). Malo si se napel, prvo je šel mali prdec, nato pa ... sranje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: djabi ()

m0LN4r ::

Vazelin je izjavil:

Saj veste tisto ... greste na veliko potrebo, brišete in brišete, rolice zmanjkuje, a kar še vedno ni ok pobrisano. Še vedno nasty. Nakar, če je sreča, identificirate tarzančka (strjen kakec ujet v dlake), ga odstranite in kar naenkrat smo ready to go. Občutek, ki se lahko primerja s tem, ko si človek izprazni mehur, ko ga res tišči in skorajda na "ti" z masturbacijo, seksom. Skratka, en pritisk ti pade iz glave. Običajno človek sicer obupa in se gre raje stuširati ampak včasih to ne pride v poštev.

Imate iste težave?

Prvic slisim. Jaz nimam niti ene od zgoraj opisanih tezav, delno se je spremenilo to z urejeno hrano.
Grem spustim, pade dol ko opeka, zbrisem, ze prvi papir je skor cisto bel.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

djabi ::

m0LN4r je izjavil:

Prvic slisim. Jaz nimam niti ene od zgoraj opisanih tezav, delno se je spremenilo to z urejeno hrano.
Grem spustim, pade dol ko opeka, zbrisem, ze prvi papir je skor cisto bel.


Saj sestava/barva/vonj dreka je odvisna od popapcane hrane.

m0LN4r ::

Likalnik je izjavil:

Haha...huda tema...sm se res nasmejal...ko vidim, da nisem edini s tem problemom...pa ne se tolk glede tarzanckov...bolj me zivcira brisanje....kar brisem pa brisem....ze celo rolo porabu...zenska se bo spet drla kva delam s skret papirjem, da ga sproti ne more na kupit....ampak rit se zmer usrana...to je kr tezava...se posebej, ce gres dvakrat alpa trikrat na dan na skret....kaj se bom vsakic tusiral?
Recimo zjutri....glih iz pod tusa...direkt na skolko....kaj nej grem spet pod tus? Na siht pa ze zamujam.....
To so kr tezave...vidim, da se jih doloceni sploh ne zavedate....ocitno hodite vsi posrani po svetu:)

Razmisli o drugacni prehrani.

djabi je izjavil:

m0LN4r je izjavil:

Prvic slisim. Jaz nimam niti ene od zgoraj opisanih tezav, delno se je spremenilo to z urejeno hrano.
Grem spustim, pade dol ko opeka, zbrisem, ze prvi papir je skor cisto bel.


Saj sestava/barva/vonj dreka je odvisna od popapcane hrane.

Ja ampak, je drugac, ker je kakec bolj trd, se ne razmaze po riti ko gre ven. Je bolj kompakten in vec kot 1x na dan nisem sel ze ca. 8 mesecev.
Prej ko sem jedel veliko sranja, je tut temu podobno prislo ven in bil tut 2x dnevno na skolki vcasih.

Aja pa tudi lazje gre ven, brez nasilja, pritiskanja ali karkol.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()
«
1
2 3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ali RTVSLO sme imeti FB vtičnik na svoji strani?

Oddelek: Loža
193188 (2026) Kekec
»

Pametni toaletni poklopač (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10211243 (7563)          

Kateri skret?

Oddelek: Loža
416687 (2748) zmaugy
»

Fizični gumbi Amazon Dash so se prijeli (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
12241235 (36429) djurodrljaca
»

Kakšen procesor in grafo imate

Oddelek: Strojna oprema
465323 (4586) Riff

Več podobnih tem