» »

Kateri skret?

Kateri skret?

LordTado ::

Kateri skret bolj priporočate?
  • zaklenilo: zee ()

zlobcek ::

O jebemti kera znanost. Po temle šodru francoskega itak. Kao nemški men ne diši, ameriških pa ubistvu še nisem videl u živo kako to dela. Vem pa da je v normalnem stanju poln vode v kateri plava drek in se splakne ta voda ter nalije sveža nazaj.

Uglavnem mene moji iztrebki ne zanimajo. Francoski bi bil moja izbira.

LordTado ::

Gledal sem enga kitajskega ki ti še rit zbriše na konc pa školko spuca itd...
To pa je za ženske skret:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LordTado ()

#000000 ::

Po mojem je bil Japonski, ker kitajski javni wc zgleda tkole

LordTado ::

Ja japonski verjetno:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LordTado ()

imagodei ::

Če ne mislite filozofsko razpravljati o sekretih po vzoru Žižka in kanite raje limati funny videe oz. pripovedovat raunchy fore, potem sta bolj primerni temi sledeči:

Funny and cool links
Bolne fore

Ne rabimo še ene teme, v kateri bomo zbijali šale.
- Hoc est qui sumus -

whatever ::

Based on Žižek's interpretation, sem za nemški sekret. Doma mamo glede na opis zgleda francosko varianto, pa mi ni všeč, ker drek, ko pade v vodo, špricne nazaj v rit. Oziroma špricne nazaj bolj voda kot drek, samo vseeno se mi zdi to manj higienično kot nemški sekret. Tudi medicinsko-diagnostična funkcija nemškega sekreta je na mestu. Italijanski (luknja v podnu, that is) je pravzaprav res še najbolj higieničen, ampak štorast, nepraktičen, se namatraš, še padeš lahk. Japonci majo baje neke high tech sekrete, ki ti še opere in osuši rit (najbrž se lahk vmes še na net priklopiš), ampak jaz prisegam na nemški sekret in sekret papir.

LordTado ::

Niso pa mi fajn tisti ki majo mali prostor.
To so bolj za ženske:)
Men je tudi nemški pri srcu:)

gzibret ::

pisem tole iz telefona.... Nisem gledal videov. Vseeno - zmagajo italijani. Na smuciscu ti dajo cucavca. To je neizmerni uzitek, it srat v kombinezonu in pancerjih ;) forza italiana lol
Vse je za neki dobr!

Okapi ::

Japonski hi-tech so najboljši, tule pa je še pojasnilo za tistega kitajskega zgoraj. To je javni wc, kjer je več kabin ena zraven druge. Počez čez vse kabine gre ta kanal, ki se lepo vidi na sliki (na njem čepiš pravokotno na vrata kabine - kadar vrata sploh so, ker največkrat jih ni, so samo stranske pregrade med kabinami). Na začetku tega kanala, pri prvi kabini, je en velikanski kotliček za splakovanje, na koncu, pri zadnji kabini, pa odtok. In potem čistilka od časa do časa, ko se v kanalu nabere dovolj dreka, potegne vodo in tsunami odplakne ves drek iz kanala.

O.

Wox ::

Ma daj, Okapi. Malo filozofije bi pa ja lahko vključil v svoj esej. Tsunami... no ja...
Commodore 64

LordTado ::

Saj to je high tech če ti spricne vodo v rit ti jo umije:)
Japonci pa so rabli razvijat cel sistem:)

Blazz ::

daš papir v francoski skret in ti ne špricne v rit. Sam da to pogruntaš rabš dokončano osnovno šolo ;)

sidd ::

Pa japonci so utrgani z temile wc-ji.....človek še vode ne zna splahnit če ne zna japonsko, tolko je gumbov pa sam grabljice gor narisane :D
Drugače pa vam bo na stara leta ljubši nemški model, saj veste za kaj, hehe...
no idea for signature
signed
I

ivanuscha ::

Najbolš je ameriška varjanta, ker velik manj smrdi!

opeter ::

LordTado je izjavil:

Saj to je high tech če ti spricne vodo v rit ti jo umije:)
Japonci pa so rabli razvijat cel sistem:)


Eh, tedensko vsaj enkrat špricne voda ... :(
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

sidd ::

opeter je izjavil:

LordTado je izjavil:

Saj to je high tech če ti spricne vodo v rit ti jo umije:)
Japonci pa so rabli razvijat cel sistem:)


Eh, tedensko vsaj enkrat špricne voda ... :(

Pol pa pazi kaj ješ ;)
no idea for signature
signed
I

LordTado ::

Blazz je izjavil:

daš papir v francoski skret in ti ne špricne v rit. Sam da to pogruntaš rabš dokončano osnovno šolo ;)


Blazz :
Ko te tiši boš v skretu delal fotel za drek...kje pa maš čas..

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LordTado ()

Blazz ::

ne vem, jaz vedno par servetkov fuknem predn optiko polagam, bols to , kt pa da se pol morm it še tuširat, ker nekak mi kakica + urin na telesu ne dišita ;)

LordTado ::

delikatno ni kej:)

Avenger ::

I :heart: Slavoj Žižek.

A sploh lahko dobiš ameriški WC pri nas? Jaz še nikoli nisem nobenega videl.
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

connel ::

Nemški, itak, smo ga imeli včasih, carsko, sedaj pa francoskega in ahm, ni to to.

LordTado ::

Saj skreta ne morš uničit če ni pijancev pri hiši...

Bananovec ::

OP, koliko je star ta video?
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

Jumping Jack ::

Živim v Ameriki in lahko iz prve roke povem, da ima njihova varianta WCja kar nekaj prednosti pred evropskimi. Da razložim. Voda je skoraj do roba, zato drek pade vanjo mehko in se cel potopi, tako da nič ne pljuska in nič ne smrdi. Poleg tega se drek potopi počasi, zato zelo redko umaže WC školjko. In ko spustiš vodo, se ustvari vrtinec in zelo učinkovito počisti tisto malo, kar se je morda prijelo na stenah. Vse skupaj deluje tako dobro, da metlice za WC sploh niso potrebne in jih ljudje večinoma sploh nimajo. Skratka to je absolutno najbolj higienična in najmanj smrdeča varianta in zelo težko bi še kdaj uporabljal katero drugo.

imagodei ::

Zmeraj sem se spraševal - a pri tej ameriški varianti ne namočiš riti/jajc/tiča v vodo? To bi se mi zdelo jako nehigienično. Kaj pa, če imaš drisko? Imaš vso pošpricano rit in ostale privatne dele, ali se obnese?
- Hoc est qui sumus -

Jumping Jack ::

Riti in jajc nikoli ne namočiš, tiča pa samo v primeru, da imaš nadpovprečno dolgega in da je v stanju mlahave erekcije :D Meni se mogoče enkrat mesečno dotakne vodne gladine, kar nikakor ni kritično :)

Tudi z drisko ni nobenih problemov, razen morda tega, da tisto ponavadi plava na površju in izgleda rahlo neestetsko. Ampak driska pač ni nikoli estetska in vsekakor se mi zdi boljše, da plava na vodi in jo potem samo odplakneš, kot da je pošpricana po celi školjki in smrdi ko hudič, pa še pucat moraš potem... 8-)

P.S.: Kakšna super tema :)

LordTado ::

ČE maš dolgega si ga napelji ven...:)

boogie_xlr ::

Ni ga junaka, ki ne lula, kadar kaka.

LordTado ::

Ni ga junaka ki dela oboje hkrati:)

jest10 ::

LordTado je izjavil:

Ni ga junaka ki dela oboje hkrati:)

??
Še nikoli nisi?

LordTado ::

Hm nekako ne gre to skupaj:)

Rias Gremory ::

guys...u made my day! :D
drgač me pa najbolj pri skretih moti da voda ni dost visok in pol ti pošprica zadnjo plat, kar pa ni nič prijetno kaj šele estetsko :P
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

DeusVult ::

Hmm, jaz imam doma nemškega, ki je po mojem mnenju najbolj higienski. Po javnih straniščih pa so v glavnem francoski. :|
http://www.rtvslo.si/blog/deusvult
Iz 26:2 "Naj vstopi zaslužen Narod, Narod, ki varuje Vero."

whatever ::

Dejansko je italijanski (luknja v podnu) najbolj higienski. Pod pogojem, da med stoječim/čepečim sranjem ne padeš into the mess.

DeusVult ::

whatever je izjavil:

Dejansko je italijanski (luknja v podnu) najbolj higienski. Pod pogojem, da med stoječim/čepečim sranjem ne padeš into the mess.


Pa ne moreš čepe srat no :))
http://www.rtvslo.si/blog/deusvult
Iz 26:2 "Naj vstopi zaslužen Narod, Narod, ki varuje Vero."

Steinkauz ::

Res najbolj obupen skret nej bo še bolj higieničen.
Pa stoječe sranje ? LOL zlo higienično :|

whatever ::

Ne, sej tak skret je bedn, to se strinjam. Sam če gledaš izključno iz higienskega vidika, pa ni nobenega stika niti z vodo, niti s školjko...

sidd ::

Jumping Jack , kakšna pa je poraba vode? Večja, manjša, enaka? Ker pri teh "navadnih" školjkah (francoskih) če nimaš problemov sprebavo in se lepo userješ, zadostuje že rahel pljunek vode in zadeve gredo na divjo vožnjo daleč od hiše....Kako se potem opravlja mala potreba v školjko polno vode? Ne rečt da se vedno more človek usest....ker pri nemcu al pa francozu lahko lepo na poševnino naciljaš in nč ne šprica :))
no idea for signature
signed
I

msjr ::

Še enkrat, moj prejšnji post je bil zbrisan, ker moderatorji ne poznajo FUUUU fenomena (t.i. Rage meme) in njegovega izvora ( ragethread.com/about. )

Doma mamo glede na opis zgleda francosko varianto, pa mi ni všeč, ker drek, ko pade v vodo, špricne nazaj v rit.


Torej, še enkrat: o fak originalni FUUUUUU!

 Takole se je začel FUUUUUUUU

Takole se je začel FUUUUUUUU

Stari maček ::

whatever je izjavil:

Dejansko je italijanski (luknja v podnu) najbolj higienski. Pod pogojem, da med stoječim/čepečim sranjem ne padeš into the mess.

Dokler se ti na jajca in tiča pa okoli riti ne naseli roj muh, ki je prej sedel meter nižje....

sidd je izjavil:

Jumping Jack , kakšna pa je poraba vode? Večja, manjša, enaka? Ker pri teh "navadnih" školjkah (francoskih) če nimaš problemov sprebavo in se lepo userješ, zadostuje že rahel pljunek vode in zadeve gredo na divjo vožnjo daleč od hiše....Kako se potem opravlja mala potreba v školjko polno vode? Ne rečt da se vedno more človek usest....ker pri nemcu al pa francozu lahko lepo na poševnino naciljaš in nč ne šprica :))

Ti misliš, da ne šprica, ker očitno nikoli ne pucaš sekreta ali si pa tako šlampast, da tega ne opaziš. A se je tako težko usest?

whatever je izjavil:

Ne, sej tak skret je bedn, to se strinjam. Sam če gledaš izključno iz higienskega vidika, pa ni nobenega stika niti z vodo, niti s školjko...

Mimogrede; ekran tvojega mobilca nosi več bakterij kot wc škojka....

Zgodovina sprememb…

zmaugy ::

Hvala za obuditev te teme. Ob skoraj devet let starem klenem besedišču sem se lepo nakrohotal. :))


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Tarzančki - velika potreba (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11515094 (10987) zee
»

Pametni toaletni poklopač (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10211384 (7704)          
»

Quirky "izum" ali bedarija :P?

Oddelek: Loža
385836 (4172) Lion29
»

Grrr zamašen sekret

Oddelek: Loža
428833 (6584) Thomas
»

iStranišče

Oddelek: Novice / --Nerazporejeno--
332676 (2676) Neandertalec

Več podobnih tem