» »

Vzmetnica

Vzmetnica

stjan ::

Ker se bliža dan samskih in s tem velika znižanja :) sem dobil idejo, da bi menjal vzmetnico, oziroma ležišče, ki je staro ca. 20 let, pa spominski peni peša spomin, tako kot meni :( .
Kakšne imate izkušnje s temi cenejšimi zadevami da ca 200 eur?
Je kakšna boljša od večine, ali so bolj kot ne vse generični kitajski produkti?

Alien123 ::

folk kupuje telefone po 1k€, za vzmetnico pa bi šparali..

stjan ::

Moj telefon je bil za 100 eur :( , imam ga 2 leti, pa bo še za nekaj časa, prejšnjega sem imel 6 let. Imam pa tudi 50 let star avto...

Ležišče pa tisti čas ni bilo najcenejše, verjetno danes nekje vsaj 500 eur.
Tako bom napisal: velikokrat sem bil s cenejšo zadevo zelo zadovoljen, medtem ko me je dražji nakup grdo negativno presenetil.
Včasih je tudi kaj cenejšega ok, nekaj dragega ima pač samo navito ceno.
Zato pa sprašujem, ker, več glav več zelja :)
lp

Alien123 ::

dobr, vzamem komentar nazaj, ker so tukaj sami milijonarji in znanstveniki.. 8-)
s cenejšimi nevem, vem pa da mora biti iz spominske pene.. ni boljšega

KAVINSKY ::

Moraš iti do trgovine in malo poležati po vzmetnicah. Nekdo bolje spi na trdi podlagi, drugi na mehki...

Raindancer ::

@ OP: odvisno, kaj hočeš. Lahko pa kombiniraš navadno vzmetnico in pa nadvložek iz spominske pene - Dormeo ima te dni akcije, tako da pojdi pogledat, če boš imel čas.

Osebno imam vzmetnico iz JYSK-a (JYSK ima te dni znižane cene in brezplačno dostavo, tako da pojdi pogledat. če ti kaj ustreza.) Je precej višja kot moj stari komad in bolj trda, toda ustreza mi do pike, četudi mi je budget 'narasel' za kakih 15 € od načrtovanega. Ni mi žal da jo imam, ker se vse kosti in koščice z mišicami in možgani vred maksimalno odpočijejo.

Vzmetnice do 200 € - da, razlika je, običajno ne samo v materialih temveč tudi v sami velikosti in predvsem višini vzmetnice. Ampak to je odvisno tudi od tvojega telesa, kako ležiš, sestave ležišča in podobno.

Sam boš najbolje vedel, kaj ti ustreza, če preizkusiš stvari. Da ležeš na vzmetnico, tako kot običajno spiš, se prevališ, poskusiš vstati z nje... priporočam pa ti, da ti naj bo tvoj budget bolj vodilo kot resnična meja. Če boš stvar rabil vsaj 10 let, potem se ti splača investirati v ležišče, ki ti bo res ustrezalo.

Lp,

Raindancer

Machete ::

Alien123 je izjavil:

dobr, vzamem komentar nazaj, ker so tukaj sami milijonarji in znanstveniki.. 8-)
s cenejšimi nevem, vem pa da mora biti iz spominske pene.. ni boljšega


Zame so boljši žepkasti fedri. Na te pene se polulam.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Dzuro10 ::

Pri jogiju ni za šparat, lansko leto smo zamenjali za leticia jogije. Zaenkrat samo pohvale...dražje, ampak se splača.

Alien123 ::

Machete je izjavil:

Alien123 je izjavil:

dobr, vzamem komentar nazaj, ker so tukaj sami milijonarji in znanstveniki.. 8-)
s cenejšimi nevem, vem pa da mora biti iz spominske pene.. ni boljšega


Zame so boljši žepkasti fedri. Na te pene se polulam.


Jaz pa se lahko poserjem na žepkaste fedre.. srečen?

Machete ::

Čemu ta primitva? Povsem nepotreben izpad.
Si že oddal svoj glas za ceneno peno.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Alien123 ::

V šolo bi hodil pa bi mel več denarja za jogi :))

LeXani ::

cena vzmetnice velikokrat ne odtehta kakovostnega spanca..čist odvisno od posameznika do posameznika..
Čas prve prijave 04.11.2005

rabelj5 ::

Machete je izjavil:

Alien123 je izjavil:

dobr, vzamem komentar nazaj, ker so tukaj sami milijonarji in znanstveniki.. 8-)
s cenejšimi nevem, vem pa da mora biti iz spominske pene.. ni boljšega


Zame so boljši žepkasti fedri. Na te pene se polulam.

kako pa potem počistiš ven urin da ti vse ne smrdi?

vaščan ::

Lep pozdrav malo gledam jogije ker se oba s ženo zbujava polomljena. Stvar je taka dormeo sem imel trši jogi mi ni ustrezal potem sva kupila neko penasto zadevo sprva ok mehko drugač pa obup polomljen sem kupil nadvložek še slabše predvidevam, da je nadvložek uporaben če imaš nek full trd jogi spodaj. Sedaj gledam tole https://swissbed.si/vzmetnica-180-x-200/ Pozna kdo? Nekaj se oglašujejo kot švica vse iz eu kvalitetno bla bla ampak nikjer ne najdem, da bi se kaj od tega pisalo vrjetno bom šel v štrcuno probat ampak vseeno vprašam za mnenja če si ga kdo lasti.

matobeli ::

Tole more bit fejk do riti. Ikea ima dobre vzmetnice za ceno kot so.

uomostolto ::

Te so zelo OK.

https://medico-home.si/

twom ::

matobeli je izjavil:

Tole more bit fejk do riti.
Se vidi že iz 60% popustov na vse izdelke.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: twom ()

matobeli ::

Sej tistle medico-home ni dost boljši glede tega, ampak zmaga pa tole:

Trenutna cena: €702,00
Redna cena: €1.080,00
Najnižja cena v (zadnjih) 30 dneh: €594,00

Prav želijo si da ljudje čakajo da bo spet 600€ :))

Steinkauz ::

To je zakonsko predpisano, glih zato, da taki nateguni s "popusti" malo težje prodajo.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Najboljša vzmetnica - Jogi je? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
227104405 (9119) Vanadium
»

Nakup vzmetnice - Jysk ali Moemax?

Oddelek: Loža
278836 (7321) HappyPills
»

Katero vzmetnico kupiti? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8142524 (20122) matobeli
»

Kupil drago lezisce in posteljno dno, vendar se zmeraj slabo spim (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8211229 (8111) rockstar
»

Ležišče iz spominske pene

Oddelek: Loža
214981 (4235) St235

Več podobnih tem