» »

Beračenje pred trgovinami

Beračenje pred trgovinami

njyngs ::

Pika na i je izjavil:

Še ogledate si jih ne dobro (ker vam je neprijetno gledat klošarje!) pa veste, da imajo samo en izvod kraljev v rokah.
A lahko nehate nakladat?

Saj majo samo en izvod v rokah. Ostale izvode imajo vedno v torbi.

Pika na i ::

Kakorkoli, da boste lažje spali in vas ne bodo motili klošarji pred trgovinami ter prodajalci Kraljev ulice, predlagam, da obiskujete trgovine izključno preko interneta.
Nahajate se v štabu SDS.
Pravila ne veljajo za naše.
Troli dobrodošli.

njyngs ::

To je bil moj prvi odgovor v tej temi. Dal sem ti na izključno odgovor, ker vem kako omenjeni ponujajo to "revijo" in ker jim vedno dam 5+€ za le-to.

Tvoj "look-at-me-i-m-smarter-than-everyone" stil odgovorjanja te dela še samo bolj patetično.

Gagatronix ::

Miki N je izjavil:

Medtem se je Mercator gladko izognil polemiki:

"Ponujanja revij Kralji ulice pred našimi poslovalnicami načeloma ne dovoljujemo, vendar ne iz razloga, da bi bili proti dejavnostim Kraljev ulice. Gre za to, da prodajalci Kraljev ulice ne prosijo za donacijo, oziroma pomoč Mercatorja, pač pa kupce, ki pridejo v trgovino. Zaradi tega dobivamo pritožbe kupcev," pravi Tanja Durin iz Mercatorja.

Več na: https://www.zurnal24.si/slovenija/hofer... - www.zurnal24.si


In ja nekaj ni čisto "legit" s temi "kralji" pred Hoferjem - zloglasni en samcat izvod v polivinilu, organizirane izmene, osebni "prevozi na delo", ja tudi drug izgled ipd... kaj nimate nič tistega "uličnega instinkta"? Ampak vse skupaj je na prostovoljni osnovi.. vsak dela po lastni presoji. Nisem stranka ne enih ne drugih kraljev.



Vsak LEGITIMNI prodajalec Kraljev Ulice bo imel na VIDNEM MESTU izpostavljeno izkaznico s svojim imenom, priimkom, ter stevilko.

Ce vi nasedate osebkom, ki so nekje kupili/ukradli/pobrali iz smetnjaka en izvod in vas potem s tem izsiljujejo, ste sami sokrivci, ker tega dejanja ne prijavite na Kralje Ulice in Policijo.

Pika na i ::

njyngs je izjavil:

To je bil moj prvi odgovor v tej temi. Dal sem ti na izključno odgovor, ker vem kako omenjeni ponujajo to "revijo" in ker jim vedno dam 5+€ za le-to.

Tvoj "look-at-me-i-m-smarter-than-everyone" stil odgovorjanja te dela še samo bolj patetično.

FO
Nahajate se v štabu SDS.
Pravila ne veljajo za naše.
Troli dobrodošli.

Konlov ::

V zgodovini je bilo kar nekaj primerov, ko so določeni skupini ljudi prepovedali zadrževanje na določenemu mestu. Nekateri gredo mimo zaznamovane skupine ljudi kar težko.
OP? Beračenje pred trgovinami....
Sinoči sem gledal dokumentarec, kjer so povedali, da si iz fašističnih koncentracijskih taborišč na svobodo lahko prišel samo skozi dimnik!!!

BuDi79 ::

Gagatronix je izjavil:

Ce vi nasedate osebkom, ki so nekje kupili/ukradli/pobrali iz smetnjaka en izvod in vas potem s tem izsiljujejo, ste sami sokrivci, ker tega dejanja ne prijavite na Kralje Ulice in Policijo.
Pa kdo so oni da bodo navadni meščani preverjali če so pravi ali niso in jih prijavljali neki organizaciji. Zdaj bom za vsakega prodajalca česarkoli preverjal če ima kartico pa kje je dobil robo, ki jo prodaja. Če je zoprnm je zoprn, če ima kartico ali je nima mene res ne gane. V bistvu policije tudi nebi smelo ganiti, ker pravi Kralji ulic v bistvu formalno nimajo nič več pravic biti pred hoferjem kot lažni, če so pa ukradli časopise/se lažno izdajajo jih pa mora prijaviti oškodovanec... pa še ta bo težko dokazal da je v tem kakšen problem, ker je lažno izdajanje za člana nekega društva v resnici težko zares prekršek. Normalno je da take probleme organizacije same rešijo če hočejo obdržat dobro ime.

Konlov je izjavil:

V zgodovini je bilo kar nekaj primerov, ko so določeni skupini ljudi prepovedali zadrževanje na določenemu mestu.
Ja, recimo veliko muzejev in pomembnih točk po evropskih mestih prepoveduje posedanje po stopnicah, zadrževanje pred vrati in podobno (tudi Narodna galerija in nekaj ljubljanskih muzejev), pa jih nihče ni označil za fašiste... hmmm

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BuDi79 ()

kuall ::

En klošar pred btcjem mi vsakič malo nesramno reče "kralji ulice", ko grem mim njega, čeprav bi me že lahko poznal, da tega nikoli ne kupim. večinoma naredim malo ovinka okoli njega, da mi ne bi spet težil, pa gre prav proti meni. wtf. smotan malo.
moram priznat, da mi je neprijetno iti mimo njega, zato bi bil kar vesel, če bi spizdil nekam.

še lepa punca mi gre na živce, če mi teži s kakšnimi reklamami. pač težaki ti gredo hitro na živce.

tudi reklame mi gredo na živce.

to vse spada v isto kategorijo.

tako da isto kot bi rad, da reklame ukinejo bi rad, da klošarji izginejo, ker mi zbujajo isti občutek teženja in dolgčasa.

kuall ::

jype je izjavil:

Če bi plačal višje davke, bi jih bilo manj.

spet blefiraš, tako kot v tisti temi o matematičnem problemu, kako te skrbi za klošarje, v resnici pa jim sigurno ne daš nič denarja. isto kot nočeš pomagat nobenemu, ko sprašuje o kakšnem praktičnem problemu ampak blefiraš non stop in hvališ sam sebe.

vsako temo spremeniš v blefersko samohvalo.

jype ::

Gagatronix ::

BuDi79 je izjavil:

Gagatronix je izjavil:

Ce vi nasedate osebkom, ki so nekje kupili/ukradli/pobrali iz smetnjaka en izvod in vas potem s tem izsiljujejo, ste sami sokrivci, ker tega dejanja ne prijavite na Kralje Ulice in Policijo.
Pa kdo so oni da bodo navadni meščani preverjali če so pravi ali niso in jih prijavljali neki organizaciji. Zdaj bom za vsakega prodajalca česarkoli preverjal če ima kartico pa kje je dobil robo, ki jo prodaja. Če je zoprnm je zoprn, če ima kartico ali je nima mene res ne gane. V bistvu policije tudi nebi smelo ganiti, ker pravi Kralji ulic v bistvu formalno nimajo nič več pravic biti pred hoferjem kot lažni, če so pa ukradli časopise/se lažno izdajajo jih pa mora prijaviti oškodovanec... pa še ta bo težko dokazal da je v tem kakšen problem, ker je lažno izdajanje za člana nekega društva v resnici težko zares prekršek. Normalno je da take probleme organizacije same rešijo če hočejo obdržat dobro ime.

Konlov je izjavil:

V zgodovini je bilo kar nekaj primerov, ko so določeni skupini ljudi prepovedali zadrževanje na določenemu mestu.
Ja, recimo veliko muzejev in pomembnih točk po evropskih mestih prepoveduje posedanje po stopnicah, zadrževanje pred vrati in podobno (tudi Narodna galerija in nekaj ljubljanskih muzejev), pa jih nihče ni označil za fašiste... hmmm


Lahko bi preprosto na kratko zapisal da si zahojen kmetavz, ja.

c3p0 ::

kuall je izjavil:


vsako temo spremeniš v blefersko samohvalo.


Naš dupe pa res ne, on ni gobezdalo.

Pika na i je izjavil:

Kakorkoli, da boste lažje spali in vas ne bodo motili klošarji pred trgovinami ter prodajalci Kraljev ulice, predlagam, da obiskujete trgovine izključno preko interneta.


Virtue signalling very much?

kuall je izjavil:


moram priznat, da mi je neprijetno iti mimo njega, zato bi bil kar vesel, če bi spizdil nekam.


Tudi če bi kupil, ti bi naslednji dan spet težil.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: c3p0 ()

Master_Yoda ::

Če bi plačal višje davke, bi jih bilo manj


Aha torej cca. 40-50% od place + 9% oz. 22% + trosarine + RTV davek se ni dovolj ? Naj raje povisajo davek na dobicek (ki je nizek) in razbremenijo folk, namesto da se folku konstantno nalaga davke. Heh da bi znizali karkoli ? O tem pa se niso slisali, ker ko je nekdo navajen na nekaj hoce isto ali pa se vec (22% "krizni" davek...).
Dovie'andi se tovya sagain.

Zgodovina sprememb…

nevone ::

Tudi če bi kupil, ti bi naslednji dan spet težil.


To ni res. Lahko mu razložiš, da če mu bodo dali še nekateri drugi toliko kot ti, da bo lahko zadovoljen. Nihče ne pravi, da morate razdejati vse svoje imetje, ni pa higienično, da če ne morete pomagati vsem, da ne pomagate nikomur. To je vsakemu jasno, ki ima nekaj soli v glavi.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

hamez66 ::

Jaz tipom rečem, da ne dajem belim moškim, s tujci se delam, kot da ne razumem njihovega jezika in da znam samo slovensko, ženskam pa dam 5 do 10 centov.

IL_DIAVOLO ::

Gres v bauhausa in mu metlo kupis.

poweroff ::

Pika na i je izjavil:

FO

Primeren nivo komunikacije za starejšo gospo?
sudo poweroff

mulc007 ::

Če beračijo zato da ne bodo lačni potem je najboljši plac pri trgovinah. Boljš da dobijo sendvič ko pa dnar ki ga zapravijo za alkohol.
Zraven vhoda res ne zgleda, lahko pa bi jim dali nekje poseben prostor z mizo in stoli. Če ne drugje pa na koncu parkirišča.

jype ::

poweroff je izjavil:

Primeren nivo komunikacije za starejšo gospo?
Primeren nivo komunikacije za kretena, ki žali vsepovprek, ne glede na to, kdo z njim govori.

c3p0 je izjavil:

Naš dupe pa res ne, on ni gobezdalo.
Tako je. Desničarji sodite druge po sebi in potem sami sebi verjamete, da so kar vsi bleferji.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

mulc007 ::

Mato989 ::

Problem beračenja pred trgovinami je za mene to, ker hočejo skočit na tvoj moralni pogled in ti nabit slabo voljo, češ, če lahko greš v trgovino in si nekaj bolj ali manj kao brezveznega kupit, potem pa daj še za nas KAO reveže... seveda noben pa noče it v fabriko delat kjer jim manjka ljudi za 4 izmene!

Zato sem proti temu! Trgovski centri in trgovine bi morale poskrbet da beračev na njihovih površinah ni...

Seveda pa rad dam kak evro ko v mestnem jedru vidim koga ki igra muziko ali kaj podobnega...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

mulc007 ::

Ko smo ravno pri delu. Delu človek ni evolucijsko prilagojen. Evolucijsko je prilagojen za lov, iskanje hrane v naravi. Ob bivanju v naravi bi bil človek ob puberteti že pripravjen na reprodukcijo in samostojno življenje v naravi brez škodljivega vpliva nanjo.

Ljudje smo različni in nekateri kljub človekovi sposobnosti prilagoditve niso dovolj sposobni/potrpežljivi/močni/zdravi prilagoditi se današnjemu okolju ki je človeku evolucijsko neprimeren, prav tako živalim in naravi povzroča trpljenje in uničevanje. Z učenjem pogosto pride do izgorelosti in človek je po končanem študiju lahko celo nesposoben za delo ker se mu zaradi izgorelosti poslabšajo umske sposobnosti/spomin, po domače povedano možgani se mu skisajo.
V civilizaciji je učenje doživljenjsko, reprodukcija pa se čedalje bolj odmika in čedalje bolj pogosto sploh ne zgodi, kar pomeni da je to okolje za človeka/naravo čedalje manj primerno.
Nezavdovoljstvo slej ko prej sproži vojne s katerimi je narava poskrbela za to da se stvari razbremenijo.

Pred ogledom tega videa se moraš logirat na gmail ali youtube:
https://www.youtube.com/results?search_...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mulc007 ()

Mato989 ::

mulc007 je izjavil:

Ko smo ravno pri delu. Delu človek ni evolucijsko prilagojen. Evolucijsko je prilagojen za lov, iskanje hrane v naravi. Ob bivanju v naravi bi bil človek ob puberteti že pripravjen na reprodukcijo in samostojno življenje v naravi brez škodljivega vpliva nanjo.

Ljudje smo različni in nekateri kljub človekovi sposobnosti prilagoditve niso dovolj sposobni/potrpežljivi/močni/zdravi prilagoditi se današnjemu okolju ki je človeku evolucijsko neprimeren, prav tako živalim in naravi povzroča trpljenje in uničevanje. Z učenjem pogosto pride do izgorelosti in človek je po končanem študiju lahko celo nesposoben za delo ker se mu zaradi izgorelosti poslabšajo umske sposobnosti/spomin, po domače povedano možgani se mu skisajo.
V civilizaciji je učenje doživljenjsko, reprodukcija pa se čedalje bolj odmika in čedalje bolj pogosto sploh ne zgodi, kar pomeni da je to okolje za človeka/naravo čedalje manj primerno.
Nezavdovoljstvo slej ko prej sproži vojne s katerimi je narava poskrbela za to da se stvari razbremenijo.

Pred ogledom tega videa se moraš logirat na gmail ali youtube:
https://www.youtube.com/results?search_...


Saj lahko gredo delat k ostarelim na njive in rihtat živali če ne morejo prilagodit se... tudi take se rabi, pa jih stari ne dobijo!
Samo dajmo raje beračit in popivat!
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Furbo ::

Če bi folk vedel, da imajo ti klošarji boljšo plačo od njih, ne bi tako dajali. Še en davek na neumnost in še eni delomrzneži, ki živijo od tega.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Gagatronix ::

mulc007 je izjavil:

Če beračijo zato da ne bodo lačni potem je najboljši plac pri trgovinah. Boljš da dobijo sendvič ko pa dnar ki ga zapravijo za alkohol.
Zraven vhoda res ne zgleda, lahko pa bi jim dali nekje poseben prostor z mizo in stoli. Če ne drugje pa na koncu parkirišča.


Ko si boste vi IDIOTI vtupili v vase BLENTAVE betice da prodajalci revije Kralji Ulice NE BERACIJO temvec prodajajo revijo (za katere vsak izvod so na centru PLACALI 0,50 eur/kom) vam bo morda kaj vec jasno.

Dokler boste pa hodili po cesti zavihani cez hrbet nazaj tako da boste imeli obraze v lastnih ritih pa verjamem da neke spremembe mentalitete ne bo.

Mato989 ::

Gagatronix je izjavil:

mulc007 je izjavil:

Če beračijo zato da ne bodo lačni potem je najboljši plac pri trgovinah. Boljš da dobijo sendvič ko pa dnar ki ga zapravijo za alkohol.
Zraven vhoda res ne zgleda, lahko pa bi jim dali nekje poseben prostor z mizo in stoli. Če ne drugje pa na koncu parkirišča.


Ko si boste vi IDIOTI vtupili v vase BLENTAVE betice da prodajalci revije Kralji Ulice NE BERACIJO temvec prodajajo revijo (za katere vsak izvod so na centru PLACALI 0,50 eur/kom) vam bo morda kaj vec jasno.

Dokler boste pa hodili po cesti zavihani cez hrbet nazaj tako da boste imeli obraze v lastnih ritih pa verjamem da neke spremembe mentalitete ne bo.


Še huje potem, ker mi ne izdajo računa!!!

Pa še nadležni so, ker skoz nekaj pozdravljajo, tudi ko grem 5x mimo v istem dnevu...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

jype ::

Furbo je izjavil:

Če bi folk vedel, da imajo ti klošarji boljšo plačo od njih, ne bi tako dajali. Še en davek na neumnost in še eni delomrzneži, ki živijo od tega.
Vidim, da pogosto beračiš pred Hoferjem in poznaš bilance. Moron.

Mato989 je izjavil:

Pa še nadležni so, ker skoz nekaj pozdravljajo, tudi ko grem 5x mimo v istem dnevu...
Komaj čakam, da te eden od njih zabode, namesto da bi te pozdravil, da boš končno srečen v življenju, govno od človeka.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: marvin42 ()

Machete ::

zobnik je izjavil:

tole sem dobil na FB:
Trgovina DM



Patetična pravljica. In ravno gospe s preštetimi zadnjimi centi hodijo v DM, kjer jih pred življensko tragično 'sramoto' in rdečico reši 'super5EURman'.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Mato989 ::

Komaj čakam, da te eden od njih zabode, namesto da bi te pozdravil, da boš končno srečen v življenju, govno od človeka.


Moderatorji?
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

jype ::

Mato989 je izjavil:

Moderatorji?
Boohoo, jokica.

BuDi79 ::

Machete je izjavil:

In ravno gospe s preštetimi zadnjimi centi hodijo v DM, kjer jih pred življensko tragično 'sramoto' in rdečico reši 'super5EURman'.
Mogoče je bila rdečica od alkohola.

IL_DIAVOLO ::

No ja, pozdravit pa ja ni tak hudo. Saj ko jim 20-ic nic ne das, itak povesijo nos.

Zgodovina sprememb…

Pika na i ::

Mato989 je izjavil:



Pa še nadležni so, ker skoz nekaj pozdravljajo, tudi ko grem 5x mimo v istem dnevu...

Verjetno bi res umrl, če bi odzdravil. Upam, da ti uspe vsaj v službi pozdravit sodelavce.

Furbo je izjavil:

Če bi folk vedel, da imajo ti klošarji boljšo plačo od njih, ne bi tako dajali. Še en davek na neumnost in še eni delomrzneži, ki živijo od tega.

Kako lahko je kar počez govorit ane?
Za to svojo trditev imaš seveda dokaze.
Nahajate se v štabu SDS.
Pravila ne veljajo za naše.
Troli dobrodošli.

Zgodovina sprememb…

Mato989 ::

Sodelavci me ne pozdravijo 5x go grem med pisarnami!
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

kuall ::

Problem njihovega pozdravljanja je, da ni pozdrav ampak beračenje.
Moji možgani ga prevedejo v "gospod a bi mi kej dal"?

jype ::

Pokvarjene možgane imaš. Niso klošarji krivi, da je tako.

Pika na i ::

Mato989 je izjavil:

Sodelavci me ne pozdravijo 5x go grem med pisarnami!

Seveda ne, ker jim že prvič ne odzdraviš.
Nahajate se v štabu SDS.
Pravila ne veljajo za naše.
Troli dobrodošli.

Baja ::

Mato989 je izjavil:

Gagatronix je izjavil:

mulc007 je izjavil:

Če beračijo zato da ne bodo lačni potem je najboljši plac pri trgovinah. Boljš da dobijo sendvič ko pa dnar ki ga zapravijo za alkohol.
Zraven vhoda res ne zgleda, lahko pa bi jim dali nekje poseben prostor z mizo in stoli. Če ne drugje pa na koncu parkirišča.


Ko si boste vi IDIOTI vtupili v vase BLENTAVE betice da prodajalci revije Kralji Ulice NE BERACIJO temvec prodajajo revijo (za katere vsak izvod so na centru PLACALI 0,50 eur/kom) vam bo morda kaj vec jasno.

Dokler boste pa hodili po cesti zavihani cez hrbet nazaj tako da boste imeli obraze v lastnih ritih pa verjamem da neke spremembe mentalitete ne bo.


Še huje potem, ker mi ne izdajo računa!!!

Pa še nadležni so, ker skoz nekaj pozdravljajo, tudi ko grem 5x mimo v istem dnevu...


a v MB-ju tudi kralje prodajajo?

Netrunner ::

Eden redno prodaja v mercator centru tabor. Spodaj ko je vhod v garažno hišo.

Jaz ne dajem nobenemu nič ker nimam časa in volje ugotavljat ali so fake ali ne. Kar mi gre pa pošteno na živce je to, da me je prodajalka v DM-u pri blagajni vprašala če poleg kupljenega blaga bi dal še nek prispevek za nekaj !!! To sicer ni beračenje ampak na tak način zbiranja ne odobravam.
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

Pika na i ::

Vprašaj drugič trgovko, kdo ji je to zapovedal.
Nahajate se v štabu SDS.
Pravila ne veljajo za naše.
Troli dobrodošli.

crniangeo ::

donacija za kaj?
Convictions are more dangerous foes of truth than lies.

Baja ::

verjetno kaj v zevezi s tem: https://slo-tech.com/forum/t754258/p654...

Netrunner ::

crniangeo je izjavil:

donacija za kaj?

Mislim da karitas.
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

Gagatronix ::

> Pa še nadležni so, ker skoz nekaj pozdravljajo, tudi ko grem 5x mimo v istem dnevu...

Res ti je tezko v zivljenju, ja. S polno ritjo serjes.

digitalcek ::

Cruz je izjavil:


Ni ti treba denarja dati, lahko se samo pozdraviš.


Le zakaj bi pozdravljal nekoga, ki ga ne poznaš? Smo v mestu z 300.000 prebivalci, ne pa v vasi s 60 prebivalci.

In zakaj naj bi nekomu dal 1 evro (velikih 240 bivših tolarjev, nekoč vrednost 3-4 kav), samo zato, ker te je pozdravil?

In najbolj me pogreje, da mi potem (seveda psihologija) reče: Lep dan... V prevodu: hebi se, ker nisi dal.

Nimaš ti meni kaj ocenjevat dan. Bodi raje tiho in bodi vesel, da sploh smeš tam, kjer težiš, težiti.

V Celovcu bi te popisali. Če se ne bi odstranil, pa - odpeljali...

Gagatronix je izjavil:

> Pa še nadležni so, ker skoz nekaj pozdravljajo, tudi ko grem 5x mimo v istem dnevu...

Res ti je tezko v zivljenju, ja. S polno ritjo serjes.


Izbrali so pač način, ki se imenuje: Brez dela, napora do 600 - 1000 evrov na mesec.

V nasprotju z mnogimi "neumnimi", ki delajo 180-200 ur mesečno za 600 - 800 evrov in so odsotni od doma 9-11 ur dnevno.

Zgodovina sprememb…

Gagatronix ::

digitalcek, to da si ti zahojen kmetavz si ze lepo dokazal na tem forumu. Lahko se odlogiras zgoraj desno.

nevone ::

digitalcek je izjavil:

Cruz je izjavil:


Ni ti treba denarja dati, lahko se samo pozdraviš.


Le zakaj bi pozdravljal nekoga, ki ga ne poznaš? Smo v mestu z 300.000 prebivalci, ne pa v vasi s 60 prebivalci.

In zakaj naj bi nekomu dal 1 evro (velikih 240 bivših tolarjev, nekoč vrednost 3-4 kav), samo zato, ker te je pozdravil?

In najbolj me pogreje, da mi potem (seveda psihologija) reče: Lep dan... V prevodu: hebi se, ker nisi dal.

Nimaš ti meni kaj ocenjevat dan. Bodi raje tiho in bodi vesel, da sploh smeš tam, kjer težiš, težiti.

V Celovcu bi te popisali. Če se ne bi odstranil, pa - odpeljali...

Gagatronix je izjavil:

> Pa še nadležni so, ker skoz nekaj pozdravljajo, tudi ko grem 5x mimo v istem dnevu...

Res ti je tezko v zivljenju, ja. S polno ritjo serjes.


Izbrali so pač način, ki se imenuje: Brez dela, napora do 600 - 1000 evrov na mesec.

V nasprotju z mnogimi "neumnimi", ki delajo 180-200 ur mesečno za 600 - 800 evrov in so odsotni od doma 9-11 ur dnevno.


Eni so vsaj toliko, da gredo na cesto in se izpostavijo. Če bi se pa rad vseh znebil, pa puško v roke in kar postreljat. Ti jim itak v nobenem primeru ne bi pomagal, zakaj se sploh ukvarjaš s tem. Če te pa ne gledajo lepo, pa to menda ni nič hudega, saj veš, ne smeš biti takšna snežinkica.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

jype ::

Digitalček ima lepo državno službo, ki mu jo je zrihtal očka, zdaj pa sedi na ledru in pljuva po vseh ostalih, tako kot Furbo, saj so vsi isti.

Gagatronix ::

Ko sem se potoval po svetu sem vedno dozivljal eno in isto: Najpogosteje so bili najbolj gostoljubni ljudje ravno tisti ki ze tako niso imeli skoraj nicesar.

Tisti, ki imajo polne riti, so pa tako polni dreka, da jim je ze usekal na mozgane.

IL_DIAVOLO ::

Se dobro, da je nekaj karakterno mocnih oseb v tej nasi čredi ovcic. Ne pa same čustvene jokice, ki se jim crv na pregretem asfaltu smili.

Grow a pair.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Društvo, pri kateri banki račun

Oddelek: Loža
326230 (1684) Tsunamii
»

Fehtarji ali resnično ljudje v stiski ? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12813055 (8308) gruntfürmich
»

Beračenje (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7512450 (9523) shotalick
»

Kako do donacij?

Oddelek: Loža
367547 (6399) Grumf
»

Prepoved beračenja?

Oddelek: Problemi človeštva
385115 (3880) Mipe

Več podobnih tem