» »

Plavalna očala

Plavalna očala

novic90 ::

Potreboval bi plavalna očala, ki bi zdržala malo dlje. Prve sem kupil v Sportsdirectu in držala so en mesec. Gledal sem tudi v Intersportu in prodajalci o produktih vedo bore malo. Ne bi pa rad kar na pamet nekaj kupoval. Morda tudi Hervis, ki ravno zapira eno od prodajaln in ima kar nekaj popustov.

Hvala za odgovore...

harvey ::

Morda trgovina https://www.aquamania.si/ če je kaj po tvojih željah.
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

Cruz ::

Katerekoli speedo. Sem ravno letos poleti kupil nove v Hervisu, ker sem prejšnje izgubil. Držijo, tudi najcenejše.
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

Invictus ::

Cruz je izjavil:

Katerekoli speedo. Sem ravno letos poleti kupil nove v Hervisu, ker sem prejšnje izgubil. Držijo, tudi najcenejše.

Se strinjam. Tudi najbolje se prilegajo obrazu...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

otago ::

Pred kratkim sem videl plavalna ocala Adiddas z dioptrijo pri Optiki Pirc.. Cena okrog 120-140eur. Tale Aquamania ima zgleda dosti cenejso varianto.

Mercier ::

Jaz se sprijaznim s tem, da so potrošna roba. Pred uporabo jih namilim in sperem, da se v eni seansi ne rosijo preveč. Načeloma pazim pri nakupu le, da dobim nezatemnjena. Čeprav vsi zelo radi prodajajo ravno zatemnjena. OK, pa prilegat se morajo.

Kaj pa pri tebi pravzaprav pomeni, da zdržijo malo dlje? Puščajo, se začnejo rositi hitreje? En sezona, dlje?

novic90 ::

Trenutna sem imel dober mesec. Recimo 10-15 plavanje. Očala sicer stojijo "gor" sama od sebe, a ne dihajo. Vseskozi slabše, skočim v vodo in imam takoj vodo v njih. Dejansko jih snemam na vsake 25 ali 50 metrov. Ne morem tekoče plavati. Pa tudi rosijo se obupno,vda že tako nič ne vidim.

Tear_DR0P ::

novic90 je izjavil:

Potreboval bi plavalna očala, ki bi zdržala malo dlje.


Na žalost so plavalna očala potrošna roba. Običajno mi zdržijo eno sezono, pa je bilo vseeno kaj sem kupil.

Kar mi je zelo pomagalo podaljšati neko udobno rabo:

  • ne se dotikat površine s prsti, notranje ali zunanje

  • shranjuj očala v etui, da se ne spraskajo

  • po bazenu, ko prideš domov, vedno osuši očala

  • po par mesecih se začnejo grozno rositi ne glede na vse - umij z milom in upaj da jih boš čim manj spraskal



Kar se tiče pa zatemnjenih očal - za plavanje v zunanjih vodah, sploh zjutraj ali zvečer pridejo precej prav. V pokritih bazenih pa čim bolj prozorna očala.
"Figures don't lie, but liars figure."
Samuel Clemens aka Mark Twain

Mercier ::

Tear_DR0P je izjavil:

Kar se tiče pa zatemnjenih očal - za plavanje v zunanjih vodah, sploh zjutraj ali zvečer pridejo precej prav. V pokritih bazenih pa čim bolj prozorna očala.
Saj načeloma bi mi bile tudi v bazenu OK zatemnjene. Ampak števec obratov je skrajno nenačelen in majhen in ga še s čisto prozornimi komaj berem.

BTW, če je/bo kdo sprobal tisti Antifog od Head-a (link zgoraj), jaz sem za to prvič zvedel v tej temi, naj poroča. Načeloma shajam brez, ampak če je OK ...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Slab vid, očala in stroški

Oddelek: Loža
162488 (1526) MrStein
»

Sončna očala z dioptrijo?!

Oddelek: Loža
2912185 (7716) NiggerBob
»

Korekcijska zaščitna očala

Oddelek: Loža
4513284 (12617) ulemek
»

plavalna očala

Oddelek: Loža
74728 (4540) btree
»

Kje plavati

Oddelek: Loža
143050 (2611) globoko grlo

Več podobnih tem