» »

T-2 pogodba

T-2 pogodba

RED_line ::

Pozdravljeni

Mogoče kdo ve, koliko časa ima internetni ponudnik časa da priklopi internet (in prinese naprave) od časa podpisa pogodbe? Meni se je zgodilo da sem čakal namesto 1 mesec, kar 3! Pa to ni ravno normalno a?

lp

Fsegula62 ::

Ah 3 mesece res ni običajno, si jih poklical, če so morda pozzabli nate?
FiLiPiNKO (Fsegula62) | IT storitve www.linkomp.si | LinKomp |
Kontakt Discord - FiLiPiNKO#7826 | Na voljo za pomoč vsem. |
" Zapomnite si geslo za Google račun in privarčujte 5€! :) "

profii ::

Odvisno od vrste priključka. Imaš telefonski kabel v hiši/stanovanju?

RED_line ::

Sem v bloku in imam že vse napeljano. Samo v stanovanju bi morali napeljat in priklopit. Na k mi gre, ker sem moral mastno plačevat te 3 mesece prejšnjega operaterja.

Fsegula62 ::

Si jih v tem času poklical kaj se dogaja?
FiLiPiNKO (Fsegula62) | IT storitve www.linkomp.si | LinKomp |
Kontakt Discord - FiLiPiNKO#7826 | Na voljo za pomoč vsem. |
" Zapomnite si geslo za Google račun in privarčujte 5€! :) "

feryz ::

Koliko pa je razlike? Mastna 2 evra (če gre za primerljivo storitev?

profii ::

Prehod med opreaterji se zgodi na dogovorjen datum. Prej kot v enem mesecu. Si ustrezno podpisal vse papirje z novim operaterjem? Si na obeh pogodbah ti podpisnik?

RED_line ::

profii je izjavil:

Prehod med opreaterji se zgodi na dogovorjen datum. Prej kot v enem mesecu. Si ustrezno podpisal vse papirje z novim operaterjem? Si na obeh pogodbah ti podpisnik?


Ja, nek dogovorjen datum je bil, pa do tega ni prišlo. Mogoče zato ker mi niso priklopili? In ja, sem ravno zato prej podpisal pogodbo, da do tega ne bi prišlo. Ja, vse sem podpisal, tudi trajnik in poslal preko emaila, da se ja ne bi kje izgubilo. Ja, sem jaz podpisnik.

Itak da sem jih poklical, sam če ne pridejo priklopit kaj naj?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: RED_line ()

profii ::

Kaj pa ti povedo za vzrok da še nisi priklopljen?
Vedno obstaja status tvojega priklopa. Kakšen je trenutno?

Pokliči v klicni center in ti bodo povedali.

RED_line ::

Zdaj je priklopljeno, sam problem je da so rabili 3 mesece! V klicnem centru ne vejo glih pomagat. Še posebej ko kaj zajebejo

profii ::

Mogoče ne znaš vprašat :)
Če je vklopljeno, zakaj se potem jeziš za nazaj?

Gagatronix ::

Ker se lahko ? Ker je pizdenje slovenceljski nacionalni sport ?

Mimogrede, OP, ce si spraseval tako zmedeno kot tukaj pises potem ni cudno da nisi dobil nobenega pametnega odgovora.

RED_line ::

Je malo zmedena situacija. Pizdim, zato ker so rabili 3 mesece za priklopit, nekaj kar so oblubili v 1. Pizdim, ker je to stalo 300€ več. Pizdim.

profii ::

Kaj pa te je stalo 300€ v treh mesecih?

Torej da ima T-2 ceneje za 100€ na mesec od ostalih? Darkfiber?

Gagatronix ::

Mislim da OP kotali buce.

RED_line ::

Ne toliko me je stalo zabušavanje t-2 v teh mesecih.

Gagatronix ::

Potem pa obelodani kaj tocno te je stalo 100 eur na mesec.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: profii ()

profii ::

Gagatronix je izjavil:

Potem pa obelodani kaj tocno te je stalo 100 eur na mesec.


Točno to. Potem pa se čudi da ga 3 mesece ne priklopijo. Jaz ga tudi nebi. Njegov odnos je tisti ki ga stane 100€ na mesec.

OP: kaj te je stalo 100€ na mesec?

ETI3n ::

profii je izjavil:

Gagatronix je izjavil:

Potem pa obelodani kaj tocno te je stalo 100 eur na mesec.


Točno to. Potem pa se čudi da ga 3 mesece ne priklopijo. Jaz ga tudi nebi. Njegov odnos je tisti ki ga stane 100€ na mesec.

OP: kaj te je stalo 100€ na mesec?

Mogoče predčasna prekinitev pogodbe, možne kakšne obresti oz dodatni stroški, ne vem, da čakam 3 mesece na priklop jih lepo pošljem v tri krasne.

profii ::

ETI3n je izjavil:

profii je izjavil:

Gagatronix je izjavil:

Potem pa obelodani kaj tocno te je stalo 100 eur na mesec.


Točno to. Potem pa se čudi da ga 3 mesece ne priklopijo. Jaz ga tudi nebi. Njegov odnos je tisti ki ga stane 100€ na mesec.

OP: kaj te je stalo 100€ na mesec?

Mogoče predčasna prekinitev pogodbe, možne kakšne obresti oz dodatni stroški, ne vem, da čakam 3 mesece na priklop jih lepo pošljem v tri krasne.


Predčasna prekinitev bi ga stala če bi ga priklopili tri mesece prehitro, ne prepozno.
Malo preberi kako OP piše. Se ne čudim nastali situaciji. Še sedaj se ni zjasnil kaj je šlo narobe. Ni podal nobene konkretne informacije, razen 300€ in 3 mesece.

Gagatronix ::

OP mi deluje kot ena od tistih tecnih strank, ki za vsako sranje klicejo na helpdesk in se derejo na tiste reveze, ki se cele dneve ukvarjajo z njim podobnimi.

profii ::

jap. 15 minut se dere v slušalko, preden bi povedal kdo sploh je in v čem je težava. Naslednjih 15 minut pa teorije zarote. Itd...

RED_line ::

Sam vi niste normalni. Get a life people!! Avtomatsko sam kriv. Res dobro predlagate.

Gagatronix ::

Glede na to, da se vedno nisi razlozil KAJ TOCNO TE JE TISTE TRI MESCE KOSTALO 100 EUR NA MESEC ter na tvojo splosno funkcionalno nepismenost ... kaj hoces drugega ? Sklepamo po tistem kar nam poves/napises, ne po tistem kar se plete v tvoji betici.

MrStein ::

Gagatronix je izjavil:

Ker se lahko ? Ker je pizdenje slovenceljski nacionalni sport ?

Če so mu jajcali 3 mesece, se čisto upravičeno pizdi. Meni so priklopili nekje v 2-3 tedna (pa kabel so vmes še morali potegniti).

Bi rekel, da so jajcali ravno zato, ker so mislili, da je en od 90% ovc, ki to mirno prenašajo.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MrStein ()

Gagatronix ::

Glede na to, da je mirno cakal tri mesece in sedaj pizdaka na forumu je pac tocno to. Ovca, ki se pusti.

MrStein ::

Kako veš, da ves čas nič ni počel?
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Gagatronix ::

Normalen clovek bi po enem tednu popizdil, ne pa sviral kurcu tri mesece. Poleg tega se vedno ni povedal KAJ ga je kostalo 100 eur na mesec tiste tri mesece.

profii ::

Od 22. oktobra do danes se še vedno ne ve, kaj ga je stalo 300€ :)
Isto si predstavljam da je bilo z njegovim priklopom in mučkanjem na njegovi strani.

nsa_ag3nt ::

Gagatronix je izjavil:

Glede na to, da je mirno cakal tri mesece in sedaj pizdaka na forumu je pac tocno to. Ovca, ki se pusti.

In kaj lahko efektivnega storiš, če s nič ne premakne ?
https://gizmodo.com/c/goodbye-big-five

MrStein ::

Gagatronix je izjavil:

Normalen clovek bi po enem tednu popizdil, ne pa

Ponavljam: kako veš, da ni še takrat popizdil?
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Gagatronix ::

Ker potem ne bi gagal po forumu s takim nivojem polpismenosti da se vedno ni jasno kaj so dejansko poceli tiste tri mesece.

val46 ::

Zanimivo, da se je OP odločil napisat svojo "izkušnjo", šele ko je preteklo tri mesece in so ga končno priklopili. Prej se pa ni spomnil, da bi povprašal na forumu, kaj lahko naredi? Morda je pa do prejšnega ponudnika imel še neporavnane obveznosti in so ga zdej z obrestmi stale teh 300€? In dokler to ni bilo plačano, ga tudi ne morejo prenest k drugemu ponudniku. Predlagam, da se OP prvo izjasni kaj je bilo in nam to pojasni, pol bomo vidli ali je res tolk tečna stranka, ali so ga le nategovali. Čeprav vsak nov operater ima željo čimprej priklopit stranko, ker dokler je ne, ne dobi od njega nič. Razumel bi, da bi morali delat neke fizične posege za napeljvo, ampak če je OP mel že vse prej zrihtano, bi moralo to bit narejeno v tednu časa največ.

Gagatronix ::

Nekje 20 let nazaj, takrat ko se je kabelski internet zacel bolj siriti, so za priklop pri kolegu, kjer jim je kabel tekel cez sredino vrta, niso pa bili priklopljeni nanj, torej je bilo potrebno urediti prikopno omarico ter speljati vse skupaj tudi v hiso, porabili vsega skupaj 10 dni. Stalo jih je sicer nekje blizu 200.000 SIT.

Da danes ponudnik pri osebku, kjer je vsa napeljava ze izvedena, ne bi bil zmozen urediti priklopa oz. prenosa storitve v treh mesecih ... tole konkretno smrdi.

val46 ::

Sej to sem jaz omenil...da je po vsej verjetnosti bila "krivda" tudi na strani OP, ne samo na strani ponudnika. In dokler se ne zjasni, zakaj je bil ob 300€, bom tako tudi razmišljal še naprej.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kje dobiti predplačniško SIM kartico, ki ne poteče?

Oddelek: Mobilne tehnologije
397375 (3020) Morison
»

CSD in izračun za socijalno denarno pomoč

Oddelek: Loža
297561 (6678) ChawaSi
»

A je s.p. pravi odgovor za moj posel? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7823874 (21475) Mavrik
»

Problem z najemodajalcem (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11522220 (16914) Tear_DR0P
»

GVO-jevo zavajanje novih naročnikov ali kaj si dolžan, če ne podpišeš pogodbe? (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
5514791 (12678) mojca

Več podobnih tem