» »

eventbrite slovenija / bHip

eventbrite slovenija / bHip

xxpvcxx ::

Pozdravljeni,
Ravno prihajam iz seminarja znanega pod imenom "eventbrite" pred katerim so mi govorili, da obstaja možnost za alternativno delo za dodaten zaslužek za ljudi določenih znanj. (Mene osebno zanima graficno oblikovanja , pa saj nima veze) in v prvih 5 minutah ugotovim, da je to phishing ljudi in obljube da bomo obogateli. Nato sem poguglal govornika "žan" priimek mi je ušel in sem ga povezal z bHipom, torej ko smo bili pri predstavitvi izdelkov indigo...ipd mi je bilo že jasno kaj je to... BHIP. Torej en velik nateg ljudi , samo spremenili so ime iz bhip na eventbrite. Govornik je pa smrkovc 20 let katerega predvidevam, da je mama pripeljala pred stavbo.

Ljudje pamet v roke.

Poznam nekaj ljudi , ki so delali v BHIP in vem kako so se opekli. sicer pa poguglajte bhip pa vam bo vse jasno.


:D

Facebook dev ::

Bi bilo dobro, da bi obstajala kakšna stran, kjer bi se objavilo imena vseh, ki promovirajo te MLM sheme. Tako da so taki luzerji označeni za vedno. Ne pa da sedaj nekaj let promovira, potem pa kasneje živi, kot da ni delal nič slabega.

Podobno kot je bila nekaj let nazaj iniciativa za objavljanje vseh negativnih komentarjev glede migrantov na facebooku.

The Player ::

OMG ta stvar še zmer obstaja?

Sarkazem, vem, da obstaja, mislim, da ravno takle čas lani sem isto bil na enem predavanju, pa ne toliko zaradi tega, ker bi me "privabili", ampak zarad kolegice, ki me je prepričala naj pridem. No v vsakem primeru sem bil nategnjen.

Sicer se ne spomnim kako se je imenoval dogodek in kdo je bil govornik, ampak isto se je promoviral tale indigo, neke čudne prehranska dopolnila, šlo naj bi pa za promocijo prek socialnih omrežij.

Facebook dev je izjavil:

Bi bilo dobro, da bi obstajala kakšna stran, kjer bi se objavilo imena vseh, ki promovirajo te MLM sheme.


Zakaj tega enostavno ne naredimo tu na Slotech-u. Nihče ne bo naredil tega namesto nas, poleg tega pa je Slotech, edini pameten razširjen forum v Sloveniji (vsaj ostalih alternativ ne poznam)

Npr. na reditu imajo cele spispe teh piramid, ki so prisotne v ZDA (omenjeno v spodnjem videu)

TU pa je en zanimiv video na temo piramidnih shem:

xxpvcxx ::

to so hitre zanke na katere lovijo "mlade" naive ljudi, potem so tukaj neki vložki za boljši profil od prodaje in seveda teženje po socialnih omrežjih. v glavnem dvomim, da to deluje v slo kaj šele kje po svetu...mene je zmotilo ker so me poklicali in se je indirektno govorilo o dodatni zaposlitvi, kajti službo že imam, nebi se pa branil par 100 eur več. Naj bi se pa šlo za neko dodatno delo z računalniškim znanjem...očitno je potrebno znanje copy-paste in veliko spletnih znancev. Potem pa prideš tja pa take bedarije streljajo... sm ostal 1 uro tam in poslušal ker sm cepec po drugi strani me je pa zanimalo kakšen je odziv te povabljene publike. Pa imam občutek da so jih nekaj dobili :/ Ime tistega , ki me je kontaktiral pa naj bi bilo Martin, čekomu kaj pomaga.

Mislim, ko ti začne človek govoriti o zaslužkih, takrat veš da te "ribari". VSI BOMO OBOGATELI, sam kdo bo potem revež? tisti ki se ni udeležil predavanja...ha

Se strinjam da bi morala obstajati ena "BLACK LISTA" takih ljudi, ki se jih poimensko izpostavi. Problem je ker očitno menjajo imena podjetja pod katerimi se predstavljajo vsako leto če ne celo za vsak sestanek. Mislim da bHip je bil nekaj časa tudi BePro, sedaj eventbrite slovenija. (Eventbrite je mednarodno podjetje za trgovanje z vstopnicami, to pa ni to)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: xxpvcxx ()

xxpvcxx ::

še ena podobna zgodba, samo tale je še bolj zabredel

https://www.reddit.com/r/Slovenia/comme...

https://www.facebook.com/zan.strmljan

ŽAN STRMLJAN je ta, ki vodi te sestanke

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: xxpvcxx ()

SeMiNeSanja ::

xxpvcxx je izjavil:

Pozdravljeni,
Ravno prihajam iz seminarja znanega pod imenom "eventbrite" pred katerim so mi govorili, da obstaja možnost za alternativno delo za dodaten zaslužek za ljudi določenih znanj.

Malo si pobrkljal zadeve.

Eventbrite je povsem legitimna zadeva in nima čisto nobene veze z piramidami in nevem kakšnimi nategi.

Če se malenkost pozanimaš, boš kaj kmalu ugotovil, da je Eventbrite zgolj sistem za prijavo na dogodke, platforma za 'vstopnice', za raznorazne prireditve, med njimi številne popolnoma legitimne in tudi zelo priljubljene.

Torej prosim ne stresati gneva nad napačnim grešnikom.
Pričujoče sporočilo je (lahko) oglasno sporočilo
- četudi na prvi pogled ni prepoznavno kot tako.
(Zdaj me pa obtožite prikritega oglaševanja, če morete!)

Phantomeye ::

SeMiNeSanja je izjavil:

xxpvcxx je izjavil:

Pozdravljeni,
Ravno prihajam iz seminarja znanega pod imenom "eventbrite" pred katerim so mi govorili, da obstaja možnost za alternativno delo za dodaten zaslužek za ljudi določenih znanj.

Malo si pobrkljal zadeve.

Eventbrite je povsem legitimna zadeva in nima čisto nobene veze z piramidami in nevem kakšnimi nategi.

Če se malenkost pozanimaš, boš kaj kmalu ugotovil, da je Eventbrite zgolj sistem za prijavo na dogodke, platforma za 'vstopnice', za raznorazne prireditve, med njimi številne popolnoma legitimne in tudi zelo priljubljene.

Torej prosim ne stresati gneva nad napačnim grešnikom.



Mogoče je kak info, ki ga ne vem - ampak ja sklepam, da je videl dogodek za bhip na eventbrite spletni strani ... oziroma na facebooku, kjer lahko integriraš evenbrite v event, da lahko prodajaš "karte".

xxpvcxx ::

SeMiNeSanja je izjavil:

xxpvcxx je izjavil:

Pozdravljeni,
Ravno prihajam iz seminarja znanega pod imenom "eventbrite" pred katerim so mi govorili, da obstaja možnost za alternativno delo za dodaten zaslužek za ljudi določenih znanj.

Malo si pobrkljal zadeve.

Eventbrite je povsem legitimna zadeva in nima čisto nobene veze z piramidami in nevem kakšnimi nategi.

Če se malenkost pozanimaš, boš kaj kmalu ugotovil, da je Eventbrite zgolj sistem za prijavo na dogodke, platforma za 'vstopnice', za raznorazne prireditve, med njimi številne popolnoma legitimne in tudi zelo priljubljene.

Torej prosim ne stresati gneva nad napačnim grešnikom.



-.-

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: xxpvcxx ()

xxpvcxx ::

Verjetno imas prav. Verjetno so preko njih organizirali dogodek. Predvidevam.... Ker ni vec info

SaXsIm ::

Eventbrite je med drugim velikokrat izbran za kakšne TEDx dogodke, verjetno so tejle piramidarji ravno s tem namenom izbrali tole platformo za prodajo vstopnic, da so si "sposodili" nekaj kredibilnosti.
SaXsIm

Phantomeye ::

xxpvcxx je izjavil:

Verjetno imas prav. Verjetno so preko njih organizirali dogodek. Predvidevam.... Ker ni vec info


fora eventbrite-a je, da obiskovalce usmeriš tja, da vzamejo karto, ki je 0EUR, zato, da imaš statistiko, koliko ljudi ima namen prit. Going ali interested je nekaj, kar vsak naredi v sekundi, it na drugo platformo in se registrirat pa nakazuje na bolj resen namen. Sploh, če že v uvodu poveš, da je kart omejeno in da je vstop pogojen s karto.

Bil sem že na cca 10 dogodkih, pa nikoli niso zahtevali, da pokažem karto.

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prenovljen Google Pay (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
5520791 (15855) Tody
»

Herbalife in davek na uspeh pri prodaji izdelkov ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
7520908 (12970) Unknown_001
»

Spletno orodje za registracijo udelezencev dogodka

Oddelek: Omrežja in internet
111568 (1293) delfinus
»

Spletni nakup vstopnice - potrditev s QR kodo

Oddelek: Mobilne tehnologije
81536 (1201) Invictus

Več podobnih tem