» »

Pred leti par evrov vložka v Bitcoin bi bilo zdaj veliko denarja...

Pred leti par evrov vložka v Bitcoin bi bilo zdaj veliko denarja...

«
1
2 3 4

PreviousUser ::

Takole se spominjam, ko v temnih jutrih hodim v službo... Kako mi je sodelavec tam v začetku leta 2014 namignil, naj vržem nekaj drobiža v bitcoin... Pa tudi na radiu se je dosti govorilo takrat o tem. Meni pa se je pač zdelo to brezveze. :D Uf, še zdaj mi je žal, da nisem vrgel nekaj noter, tistega nekaj drobiža pač ne bi pogrešal... Par 100 k€ pa bi mi zdaj kar prav prišlo, jih pogrešam. :D A po toči zvoniti je prepozno. :D

Je vam kaj žal, da ste zamudili to priložnost, ste kaj jezni nase? Ste tudi vi dobili kake namige, pa jih niste upoštevali?

Vazelin ::

Ja, jaz sem imel namige 2010;) Samo na žalost smo se smejali tistemu.
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Metulj-1 ::

Zdej neki pravjo da bo šel na 500000 a celo milijon.8-)

MihaK3 ::

Jah, za tiste ki ste o tem že takrat slišali kaj več ali bili tako ali drugače bolje informirani, verjamem, da zdaj kar skeli... Osebno sicer glede tega nisem bil, sem pa izpustil že kar nekaj dobrih poslovnih priložnosti za dodaten zaslužek ali pa notri prišel prepozno, da bi se splačalo... Drugega kot da delam na tem, da ujamem eno pravi čas mi tako ne preostane...

IL_DIAVOLO ::

Kako si folk predstavlja, da bo naslednjih 50 let živel brezdelno? Ajde, da ti kapne 100k na račun za brezskrbno življenje, ampak doing nothing a day after day?

No tnx

PreviousUser ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Kako si folk predstavlja, da bo naslednjih 50 let živel brezdelno? Ajde, da ti kapne 100k na račun za brezskrbno življenje, ampak doing nothing a day after day?

No tnx


Saj delaš lahko še, če ti paše. Takrat se šele pokaže, kakšne so tvoje glavne prioritete v življenju. :D

100k za brezskrbno življenje? Kako to misliš? Po moje gre teh 100k kar hitro?

MihaK3 ::

Mislim, da hoče reči, da bi bilo več kot 100k škodljivo in bi se te posledično zaradi brezdelja lotila depresija :D

shadeX ::

PreviousUser je izjavil:


Je vam kaj žal, da ste zamudili to priložnost, ste kaj jezni nase?



Nikakor. "Bitcoin" priložnosti je ogromno (niša), le dobiti jo je potreba. Razlika med Bitcoinom in "nišo" je samo v tem, da Bitcoin je bil glasen, medtem ko nišo moraš poiskati sam.

PreviousUser ::

shadeX je izjavil:

PreviousUser je izjavil:


Je vam kaj žal, da ste zamudili to priložnost, ste kaj jezni nase?



Nikakor. "Bitcoin" priložnosti je ogromno (niša), le dobiti jo je potreba. Razlika med Bitcoinom in "nišo" je samo v tem, da Bitcoin je bil glasen, medtem ko nišo moraš poiskati sam.


Stvari, ki so glasne, lažje najdeš. [:)]

MihaK3 ::

shadeX je izjavil:

PreviousUser je izjavil:


Je vam kaj žal, da ste zamudili to priložnost, ste kaj jezni nase?



Nikakor. "Bitcoin" priložnosti je ogromno (niša), le dobiti jo je potreba. Razlika med Bitcoinom in "nišo" je samo v tem, da Bitcoin je bil glasen, medtem ko nišo moraš poiskati sam.

Načeloma drži, ampak najti pravo in za nameček še pravi čas, pa ni več tako enostavno...

PreviousUser ::

MihaK3 je izjavil:

Mislim, da hoče reči, da bi bilo več kot 100k škodljivo in bi se te posledično zaradi brezdelja lotila depresija :D


Čeprav OK, 100k je cca. 250 evrov mesečne rente. Bolj švoh penzija, ena taka mini socialka, ampak nekaj je...

MihaK3 ::

Dokler so bile letne obresti tudi 5%, bi še nekako šlo oz vem za ene dva primera ko sta na tak način pregurala ene 10 let do penzije, samo ja, danes je 100k na računu brez tekočih prilivov kvečjemu lepa rezerva...

PreviousUser ::

MihaK3 je izjavil:

Dokler so bile letne obresti tudi 5%, bi še nekako šlo oz vem za ene dva primera ko sta na tak način pregurala ene 10 let do penzije, samo ja, danes je 100k na računu brez tekočih prilivov kvečjemu lepa rezerva...


Ma dobro, če zgubiš šiht, lahko s temi 250 evri kar veliko stroškov pokriješ, vsaj zase vem, da bi. Tako da je potem življenje res nekoliko manj stresno lahko.

Back on topic: Najbolj bi se sekiral, če bi kupil nekaj bitcoinov in jih prodal pred bullom za neke brezvezne stvari. :D

IL_DIAVOLO ::

PreviousUser je izjavil:

MihaK3 je izjavil:

Mislim, da hoče reči, da bi bilo več kot 100k škodljivo in bi se te posledično zaradi brezdelja lotila depresija :D


Čeprav OK, 100k je cca. 250 evrov mesečne rente. Bolj švoh penzija, ena taka mini socialka, ampak nekaj je...


Seveda če bi milijonček kasiral tam pri 50. letu, se ne bi branil, da bi se upokojil. Ampak zdaj pri poznih 20. pa še ne razmišljam o tem. Vem pa, da je tu starostni razpon dokaj sirok in je takšno razmišljanje za nekatere samoumevno, razumljivo in logično.

PreviousUser ::

Sem pa prišel do zaključka, da tudi če bi že leta 2009 kupil BTC, bi ga vmes že neštetokrat prodal, ko bi padalo... :)) Obogatel bi edino, če bi do 2017 pozabil, da ga imam. :D

pegasus ::

Jamr jamr ... iščite priložnosti danes za jutri, kar je bilo včeraj, je že mimo.

MihaK3 ::

Neko podobno zgodbo sem pred par leti slišal od nekoga - da je leta 2010 kupil za 100€ Bitcoina, potem na zadevo pozabil in se spomnil šele, ko je bila ta velika manija. Kar nekaj zadev se je sicer ujemalo (naenkrat nov dosti dražji avto, prenova hiše...), ampak imam vseeno na sumu, da je bila to samo "cover story" za hmm, drugače pridobljena sredstva...

Baja ::

@mitcho: na poti domov, day dreaming?

PreviousUser ::

Baja je izjavil:

@mitcho: na poti domov, day dreaming?


Točno tako, hehe. :D in pa sit službe. :)

Vedno bolj ugotavljam, kako je služba težak in neučinkovit način zbiranja denarja. :p

Zgodovina sprememb…

stajerckozu ::

Mev sem jih tam nekje 100. Dovg dovg nazaj ko ni blo vredno nč. Ene strani so ti jih zasonj dale če si se npr registriru.

PreviousUser ::

stajerckozu je izjavil:

Mev sem jih tam nekje 100. Dovg dovg nazaj ko ni blo vredno nč. Ene strani so ti jih zasonj dale če si se npr registriru.


Si prodal potem in zaslužil kaj?

Vazelin ::

2010 si za 10usd dobil čez 10btcjev
Life is a bitch:D
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

stajerckozu ::

Mah kaki sploh ne vem kje je to shranjen ce sploh je kje

To je bilo tam nekje 2011-2014 ko je bil BC kot valuta neuporaben in sploh nismo vedl kva z njimi delat

Si predstavlhate danes kako bi bilo ce bi dobo 5BC sam za registracijo na slotech?? :P

Zgodovina sprememb…

Vazelin ::

Mitchoo: če bi 10 let nazaj vizionarsko vrgel dva pivaka v btc bi sedaj tudi ti lahko užival Gangnam *style:D


* Kakob Style
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

kamiKaZaA ::

Sam sem spremljal BTC od vsega začetka, a nisem verjel vanj. Imel sem šanso ga kupit, ko je bil pod $1, pa če bi vložil, sem si rekel vsaj par jurčkov, a na koncu po vseh premislekih si rekel, da iz tega zagotovo nebo nič. Kje bi danes bil, če bi polovico zmes prodal, polovico pa si obdržal? V penziji.

IL_DIAVOLO je izjavil:

Kako si folk predstavlja, da bo naslednjih 50 let živel brezdelno? Ajde, da ti kapne 100k na račun za brezskrbno življenje, ampak doing nothing a day after day?

No tnx


Smisel življenja je, da imaš neke cilje. Sam sem izjemno kreativen človek z visokim I.Q. in matematičnim talentom (iz numerike), ter sem si zadal cilj, da če bom kdaj preskrbljen, se zatopim v knjige in probam kakšno obstoječo stvar izboljšati ali pa celo če se mi posreči, nekaj novega izumiti. Ob službi kaj takega ni mogoče, niti nimaš volje. Ko pa bom v penziji (recimo da mi uspe to še pred 40. letom ali pa le par let pozneje), pa bom prosti čas ravno v te stvari namenil. Tako, da če imaš neke dolgoročne cilje, kljub temu, da ne hodiš v službo, se lahko brez nje zamotiš za cele dneve, mesece in leta, ter ne poležavaš cele dneve ampak imaš določene cilje. Pride pa tudi kakšen oddih na vrsto. Brez tega ne gre. Cele dneve ne mislim delati, se učiti, razvijati, delati poizkuse,...

PreviousUser ::

Vazelin je izjavil:

Mitchoo: če bi 10 let nazaj vizionarsko vrgel dva pivaka v btc bi sedaj tudi ti lahko užival Gangnam *style:D


* Kakob Style


Na to pivo se še vedno spomnim z grenkim priokusom. Pa ne zaradi hmelja. [:D]

IL_DIAVOLO ::

kamiKaZaA je izjavil:

Sam sem spremljal BTC od vsega začetka, a nisem verjel vanj. Imel sem šanso ga kupit, ko je bil pod $1, pa če bi vložil, sem si rekel vsaj par jurčkov, a na koncu po vseh premislekih si rekel, da iz tega zagotovo nebo nič. Kje bi danes bil, če bi polovico zmes prodal, polovico pa si obdržal? V penziji.

IL_DIAVOLO je izjavil:

Kako si folk predstavlja, da bo naslednjih 50 let živel brezdelno? Ajde, da ti kapne 100k na račun za brezskrbno življenje, ampak doing nothing a day after day?

No tnx


Smisel življenja je, da imaš neke cilje. Sam sem izjemno kreativen človek z visokim I.Q. in matematičnim talentom (iz numerike), ter sem si zadal cilj, da če bom kdaj preskrbljen, se zatopim v knjige in probam kakšno obstoječo stvar izboljšati ali pa celo če se mi posreči, nekaj novega izumiti. Ob službi kaj takega ni mogoče, niti nimaš volje. Ko pa bom v penziji (recimo da mi uspe to še pred 40. letom ali pa le par let pozneje), pa bom prosti čas ravno v te stvari namenil. Tako, da če imaš neke dolgoročne cilje, kljub temu, da ne hodiš v službo, se lahko brez nje zamotiš za cele dneve, mesece in leta, ter ne poležavaš cele dneve ampak imaš določene cilje. Pride pa tudi kakšen oddih na vrsto. Brez tega ne gre. Cele dneve ne mislim delati, se učiti, razvijati, delati poizkuse,...


Tako kot si ti(če si), so redki.

PreviousUser ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:

Sam sem spremljal BTC od vsega začetka, a nisem verjel vanj. Imel sem šanso ga kupit, ko je bil pod $1, pa če bi vložil, sem si rekel vsaj par jurčkov, a na koncu po vseh premislekih si rekel, da iz tega zagotovo nebo nič. Kje bi danes bil, če bi polovico zmes prodal, polovico pa si obdržal? V penziji.

IL_DIAVOLO je izjavil:

Kako si folk predstavlja, da bo naslednjih 50 let živel brezdelno? Ajde, da ti kapne 100k na račun za brezskrbno življenje, ampak doing nothing a day after day?

No tnx


Smisel življenja je, da imaš neke cilje. Sam sem izjemno kreativen človek z visokim I.Q. in matematičnim talentom (iz numerike), ter sem si zadal cilj, da če bom kdaj preskrbljen, se zatopim v knjige in probam kakšno obstoječo stvar izboljšati ali pa celo če se mi posreči, nekaj novega izumiti. Ob službi kaj takega ni mogoče, niti nimaš volje. Ko pa bom v penziji (recimo da mi uspe to še pred 40. letom ali pa le par let pozneje), pa bom prosti čas ravno v te stvari namenil. Tako, da če imaš neke dolgoročne cilje, kljub temu, da ne hodiš v službo, se lahko brez nje zamotiš za cele dneve, mesece in leta, ter ne poležavaš cele dneve ampak imaš določene cilje. Pride pa tudi kakšen oddih na vrsto. Brez tega ne gre. Cele dneve ne mislim delati, se učiti, razvijati, delati poizkuse,...


Tako kot si ti(če si), so redki.


Ma glej, Diavolo, kaj če je nekaterim samo cilj, da njihovo preživetje ni v rokah nekega šefa... In da ne bi rabili hoditi na tlako in biti skoz pod stresom, kdaj te bodo odpustili, ker so recimo upadla naročila? A to ni zadosti plemenit cilj? Ker jaz recimo ne vem, k čemu dobremu pripomorem s svojo službo, razen da polnim žepe šefom in lastnikom, sam pa dobim tiste drobtine z mize za mizerno preživetje.

shadeX ::

PreviousUser je izjavil:

shadeX je izjavil:

PreviousUser je izjavil:


Je vam kaj žal, da ste zamudili to priložnost, ste kaj jezni nase?



Nikakor. "Bitcoin" priložnosti je ogromno (niša), le dobiti jo je potreba. Razlika med Bitcoinom in "nišo" je samo v tem, da Bitcoin je bil glasen, medtem ko nišo moraš poiskati sam.


Stvari, ki so glasne, lažje najdeš. :)


Kar je povsem res, ampak večina ljudi še vedno ne bo naredila koraka v tej smeri da bi izkoristila priložnost, zgolj zaradi tega, ker je danes že preveč stvari "glasnih". Poslušati in odreagirati na vsako je idiotizem. Tisti, ki so uspeli z Bitconiom iz srca priželim uspeh, ker dejstvo je da so naredili najpomebnejši korak - kupili Bitcoine in držali not dovolj časa da je zadeva bila dovolj zrela, da ne omenjam koliko rizika je bilo v tem ko si že imel x10 profita in not držal še dovolj časa da je to preraslo v x100 ali pa še več.

Treba je pogledat zadevo s celotne perspektive, ker večina ljudi vidi samo kako enostavno so nekateri prišli do bogatstva, kar ne bi upalo biti dlje od resnice.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

PreviousUser ::

shadeX je izjavil:

PreviousUser je izjavil:

shadeX je izjavil:

PreviousUser je izjavil:


Je vam kaj žal, da ste zamudili to priložnost, ste kaj jezni nase?



Nikakor. "Bitcoin" priložnosti je ogromno (niša), le dobiti jo je potreba. Razlika med Bitcoinom in "nišo" je samo v tem, da Bitcoin je bil glasen, medtem ko nišo moraš poiskati sam.


Stvari, ki so glasne, lažje najdeš. :)


Kar je povsem res, ampak večina ljudi še vedno ne bo naredila koraka v tej smeri da bi izkoristila priložnost, zgolj zaradi tega, ker je danes že preveč stvari "glasnih". Poslušati in odreagirati na vsako je idiotizem. Tisti, ki so uspeli z Bitconiom iz srca priželim uspeh, ker dejstvo je da so naredili najpomebnejši korak - kupili Bitcoine in držali not dovolj časa da je zadeva bila dovolj zrela, da ne omenjam koliko rizika je bilo v tem ko si že imel x10 profita in not držal še dovolj časa da je to preraslo v x100 ali pa še več.

Skratka ni bila enostavna zadeva.


Se strinjam, veliko stvari se mora poklopiti.

Phantomeye ::

PreviousUser je izjavil:

IL_DIAVOLO je izjavil:

Kako si folk predstavlja, da bo naslednjih 50 let živel brezdelno? Ajde, da ti kapne 100k na račun za brezskrbno življenje, ampak doing nothing a day after day?

No tnx


Saj delaš lahko še, če ti paše. Takrat se šele pokaže, kakšne so tvoje glavne prioritete v življenju. :D

100k za brezskrbno življenje? Kako to misliš? Po moje gre teh 100k kar hitro?


Mi smo doma podedovali 130k. Šlo je v osmih letih. Mogoče je šlo 30 % za lastno potrebo (kako potovanje, nov PC). Z ostalim smo realizirali recimo 30 letni plan v 8 letih (nov avto, prenova hiše ... preostanek pa za nakup invalidskih pripomočkov - kaj naj rečem naravna ravnilka ... you win some, you lose some)

IL_DIAVOLO ::

PreviousUser je izjavil:

IL_DIAVOLO je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:

Sam sem spremljal BTC od vsega začetka, a nisem verjel vanj. Imel sem šanso ga kupit, ko je bil pod $1, pa če bi vložil, sem si rekel vsaj par jurčkov, a na koncu po vseh premislekih si rekel, da iz tega zagotovo nebo nič. Kje bi danes bil, če bi polovico zmes prodal, polovico pa si obdržal? V penziji.

IL_DIAVOLO je izjavil:

Kako si folk predstavlja, da bo naslednjih 50 let živel brezdelno? Ajde, da ti kapne 100k na račun za brezskrbno življenje, ampak doing nothing a day after day?

No tnx


Smisel življenja je, da imaš neke cilje. Sam sem izjemno kreativen človek z visokim I.Q. in matematičnim talentom (iz numerike), ter sem si zadal cilj, da če bom kdaj preskrbljen, se zatopim v knjige in probam kakšno obstoječo stvar izboljšati ali pa celo če se mi posreči, nekaj novega izumiti. Ob službi kaj takega ni mogoče, niti nimaš volje. Ko pa bom v penziji (recimo da mi uspe to še pred 40. letom ali pa le par let pozneje), pa bom prosti čas ravno v te stvari namenil. Tako, da če imaš neke dolgoročne cilje, kljub temu, da ne hodiš v službo, se lahko brez nje zamotiš za cele dneve, mesece in leta, ter ne poležavaš cele dneve ampak imaš določene cilje. Pride pa tudi kakšen oddih na vrsto. Brez tega ne gre. Cele dneve ne mislim delati, se učiti, razvijati, delati poizkuse,...


Tako kot si ti(če si), so redki.


Ma glej, Diavolo, kaj če je nekaterim samo cilj, da njihovo preživetje ni v rokah nekega šefa... In da ne bi rabili hoditi na tlako in biti skoz pod stresom, kdaj te bodo odpustili, ker so recimo upadla naročila? A to ni zadosti plemenit cilj? Ker jaz recimo ne vem, k čemu dobremu pripomorem s svojo službo, razen da polnim žepe šefom in lastnikom, sam pa dobim tiste drobtine z mize za mizerno preživetje.


Ja glej, saj imaš neskončno možnosti, da se ustrezno izobrazis in vzames življenje v svoje roke. Ne cakat na milijone.

Delo, ki te osrečuje, poseka vse milijone.

LeQuack ::

Zakaj se folk ravno na Bitcoin odsredotoča? Vsak dan je veliko drugih stvari, ki so imele takrat isti procent možnosti uspeha kot Bitcoin. Npr. staviš nekaj evrov na nek šport kje je verjetnost zmage 1:1000 ali kaj podobnega. Ali pa vložiš v Loto nekaj evrov, verjetnost je še manjša. Ampak preden je bil Bitcoin to kar je zdaj se je smiselnost vlaganje vanj slišalo enako kot prejšnja dva predloga.
Quack !

Shields ::

na srečo takrat nisem vedel kaj to je ker skoraj zagotovo tega ne bi kupil

PreviousUser ::

LeQuack je izjavil:

Zakaj se folk ravno na Bitcoin odsredotoča? Vsak dan je veliko drugih stvari, ki so imele takrat isti procent možnosti uspeha kot Bitcoin. Npr. staviš nekaj evrov na nek šport kje je verjetnost zmage 1:1000 ali kaj podobnega. Ali pa vložiš v Loto nekaj evrov, verjetnost je še manjša. Ampak preden je bil Bitcoin to kar je zdaj se je smiselnost vlaganje vanj slišalo enako kot prejšnja dva predloga.


Ja, to je zanimiv fenomen. :)

Drugače pa ja, za loto tudi slišimo vsak teden, koliko je sedmica in da jo je nekdo dobil, pa mislim, da se nihče ne sekira toliko, da ni kupil srečke.

shadeX ::

Ljudje se sekirajo zarad zamujenega Bitcoina zgolj zaradi tega, ker so slišali da je to (bil) "the thing" in niso ukrepali, ko bi lahko.

kuall ::

Jaz za bitcoin nisem slišal zelo dolgo, ker me take stvari ne zanimajo, v bistvu me skoraj nič ne zanima razen zelo redke stvari, kar mogoče ni tako slabo. Imaš pa ene, ki jih vsaka jebena podrobnost zanima, kako deluje tank, kako deluje avion itd. Jaz sem čist nasprotje od teh ljudi.

Sem pa zadnja leta ugotovil eno stvar: denar te ne osreči. Tudi če bi postal milijonar vem, da ne bi bilo veliko drugače, kot je zdaj.

IL_DIAVOLO ::

Točno tako.

2dark ::

PreviousUser je izjavil:



Ma glej, Diavolo, kaj če je nekaterim samo cilj, da njihovo preživetje ni v rokah nekega šefa... In da ne bi rabili hoditi na tlako in biti skoz pod stresom, kdaj te bodo odpustili, ker so recimo upadla naročila? A to ni zadosti plemenit cilj? Ker jaz recimo ne vem, k čemu dobremu pripomorem s svojo službo, razen da polnim žepe šefom in lastnikom, sam pa dobim tiste drobtine z mize za mizerno preživetje.



Sposobni so sam svoj šef.

Še bolje je bilo v zaletku 90-ih, ko se se za drobiž lahko kupovala stanovanja. To je bil pa res dobiček.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 2dark ()

Shields ::

Sposobni so sam svoj šef.


Rabiš kapital za začet =D

2dark ::

Shields je izjavil:

Sposobni so sam svoj šef.


Rabiš kapital za začet =D


To je res. AMpak sposobni ga imajo. Nekaj lastnega denarja, nekaj pa kredita seveda ne na lepe oči. Je potrebno prej izdelat poslovni načrt.

Senior Dev ::

Vložiš v BTC leta 2010 tam 2 jurja in potem ko ti ponujajo čez nekaj časa za te BTCje 10 jurjev, 50 jurjev, 100 jurjev, govoriš vedno znova "hvala, ne, ne" za več-1000% donose. Je podobna verjetnost da odholdaš tole kot da se ti poklopi na katerem drugem področju in zaslužiš par mio kar tak brezveze pritimač. Skratka škoda časa za taka razmišljanja, ker zadeva ni tako preprosta za trofit iz 1€ na 1mio€.

PreviousUser ::

Senior Dev je izjavil:

Vložiš v BTC leta 2010 tam 2 jurja in potem ko ti ponujajo čez nekaj časa za te BTCje 10 jurjev, 50 jurjev, 100 jurjev, govoriš vedno znova "hvala, ne, ne" za več-1000% donose. Je podobna verjetnost da odholdaš tole kot da se ti poklopi na katerem drugem področju in zaslužiš par mio kar tak brezveze pritimač. Skratka škoda časa za taka razmišljanja, ker zadeva ni tako preprosta za trofit iz 1€ na 1mio€.


Tole se kar strinjam ja. Jaz bi stoprocentno prodal pred 2017 za nek soliden donos.

Jerry000 ::

Bolj kot to mi je zelo žal da nisem takrat decembra 2017 pobral vse ven...

hamez66 ::

Kolegu sem bitcoine priporočal leta 2013, pa potem še v začetku leta 2017. Danes nisva posebej dobra kolega.. Fovšija pa to.

jype ::

Do 2011 sploh ni bilo treba ničesar vlagat.

leeon ::

in kaj, če bi npr. leta 2014 kupil bitcoin? misliš, da bi ga prodal na 20k? ne bi :) tako, kot tudi noben drug, ki je kupil 2014, ni. misliš, da bi prodal zdaj? ne bi :) čakal bi, da spet zraste. moraš se zavedati, da 99% (mogoče 99,9%) ljudi na finančnih trgih izgubi denar...

Horas ::

če bi bil vedež, ne bi bil revež!

MIHAc27 ::

Jaz sem že takrat bil, in še vedno sem skeptičen. Običajno, da imaš ti profit pomeni, da bo imel nekdo drug izgubo.

scipascapa ::

Veste kaj je Bitcoin? Na eni strani nekdo močno zasluži, mora na drugi nekdo močno izgubiti.....naravni zakon....+ -...črno belo.....
do 5% je močno zaslužilo, 95% pušnilo. Kot stave.
«
1
2 3 4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Rudarjenje bitcoina predstavlja odstotek svetovne porabe energije? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / Kriptovalute
20649919 (42316) aaa1
»

Bitcoin presegel 7000 dolarjev (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Kriptovalute
18345466 (35916) Vazelin
»

Bitcoin: Mt.Gox nepojasnjeno ugasnil, špekulacije o več stomilijonski prevari (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Kriptovalute
8425273 (18778) RuskiSnajper
»

Namenske škatle za rudarjenje bitcoinov velik hit (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Kriptovalute
10441380 (36348) M.B.

Več podobnih tem