Prijavi se z GoogleID

» »

Mobitrgovina / Kommdata - izkušnje?

Mobitrgovina / Kommdata - izkušnje?

KiNgKoNgX ::

Pozdravljeni,

zanima me, če ima kdo izkušnje s sledečo trgovino -> https://mobitrgovina.com/

Na internetu se o njej najde zelo malo napisanega, imajo pa zelo ugodne cene nekaterih mobilnih aparatov.
Stay True 2 the Scene, Stay Loyal 2 the Game

McClane ::

Že par stvari kupil pri njih, vse ok. Imajo rabljene in nove, vse lahko pogledaš, seveda dobiš račun in garancijo. Nimam pripomb, če ti cena odgovarja kar brez skrbi.
\"You want us to build WHAT??\" - Ancient Chinese Wall Engineer

Pa si dobil telefon(e) v originalni embalaži z nedotaknjeno nalepko?

rdecaluc ::

Kupil samsung tablico pri njih. Vse original zapakirano, le prvi jezik je bil poljščina. En klik in je vse spremenjeno :).

Tudi v računalniškem delu trgovine kupoval brez težav.
Est modus in rebus. ,typos

Aha, potem so telefoni pač uvoženi iz tujih trgov. Jezika v meniju pa res ni problem naknadno spremeniti. Mobitel bi bil rojstnodnevno darilo zato mi je tako pomembno, da je vse kot če bi ga kupil pri Telekomu, A1,...

anketar ::

kupuval rabljne kopme, mobitel, diske, nobenih problemov, vse v originalni embalaži, razen rabljenih stvari seveda

OK.d ::

Lansko leto sem nabavil novega Pixla, ko sem prišel domov sem ugotovil da ima napako na displeju.:(
Po telefonskem razgovoru s prodajalcem istega dne, sem ga nato naslednji dan prinesel nazaj v trgovino kjer so mi ga brez problemov zamenjali za drugega seveda novega.:))
Tako da z moje strani zelo pozitivna izkušnja in jih priporočam:)
LPOK.d

Hvala za vsa mnenja in delitev izkušenj. Sem trgovino že rahlo odpisal, sedaj pa je spet v igri. Kolebam med njo, in nemškim Amazonom. Cena tam-tam (cca. 10 eur +/-).