» »

Mobitrgovina / Kommdata - izkušnje?

Mobitrgovina / Kommdata - izkušnje?

KiNgKoNgX ::

Pozdravljeni,

zanima me, če ima kdo izkušnje s sledečo trgovino -> https://mobitrgovina.com/

Na internetu se o njej najde zelo malo napisanega, imajo pa zelo ugodne cene nekaterih mobilnih aparatov.
Stay True 2 the Scene, Stay Loyal 2 the Game

McClane ::

Že par stvari kupil pri njih, vse ok. Imajo rabljene in nove, vse lahko pogledaš, seveda dobiš račun in garancijo. Nimam pripomb, če ti cena odgovarja kar brez skrbi.
\"You want us to build WHAT??\" - Ancient Chinese Wall Engineer

KiNgKoNgX ::

Pa si dobil telefon(e) v originalni embalaži z nedotaknjeno nalepko?
Stay True 2 the Scene, Stay Loyal 2 the Game

rdecaluc ::

Kupil samsung tablico pri njih. Vse original zapakirano, le prvi jezik je bil poljščina. En klik in je vse spremenjeno :).

Tudi v računalniškem delu trgovine kupoval brez težav.
Est modus in rebus. ,typos

KiNgKoNgX ::

Aha, potem so telefoni pač uvoženi iz tujih trgov. Jezika v meniju pa res ni problem naknadno spremeniti. Mobitel bi bil rojstnodnevno darilo zato mi je tako pomembno, da je vse kot če bi ga kupil pri Telekomu, A1,...
Stay True 2 the Scene, Stay Loyal 2 the Game

anketar ::

kupuval rabljne kopme, mobitel, diske, nobenih problemov, vse v originalni embalaži, razen rabljenih stvari seveda

OK.d ::

Lansko leto sem nabavil novega Pixla, ko sem prišel domov sem ugotovil da ima napako na displeju.:(
Po telefonskem razgovoru s prodajalcem istega dne, sem ga nato naslednji dan prinesel nazaj v trgovino kjer so mi ga brez problemov zamenjali za drugega seveda novega.:))
Tako da z moje strani zelo pozitivna izkušnja in jih priporočam:)
LPOK.d

KiNgKoNgX ::

Hvala za vsa mnenja in delitev izkušenj. Sem trgovino že rahlo odpisal, sedaj pa je spet v igri. Kolebam med njo, in nemškim Amazonom. Cena tam-tam (cca. 10 eur +/-).
Stay True 2 the Scene, Stay Loyal 2 the Game

name_G ::

KiNgKoNgX je izjavil:

Hvala za vsa mnenja in delitev izkušenj. Sem trgovino že rahlo odpisal, sedaj pa je spet v igri. Kolebam med njo, in nemškim Amazonom. Cena tam-tam (cca. 10 eur +/-).



Je bilo vse v redu? Sam tudi kolebam med amazon.de in mobiareno... cena je skoraj ista samo pri mobiarenu imaš 12 mesecev garancije, pri Amazonu pa sploh nevem kako bi se uveljavljalo garancijo. Ima kdo kakšne izkušnje s tem?

Vanadium ::

Ko kupuješ preko amazona je najbolj, da je direkt amazon prodajalec, opcija je da amazon prodaja za druge (je napisano pod opombo nekje da amazon prevzame pakiranje, posiljanje in garancijske zahtevke) in gre spet preko njih. V tem primeru garancija ni problem. Sam sem tako ze kupoval in tudi vrnil telefon (postnino je kril amazon) denar dobil v 3-4 dneh nazaj. Raje na amazonu kupim kot pa pri nas...

name_G ::

Vanadium je izjavil:

Ko kupuješ preko amazona je najbolj, da je direkt amazon prodajalec, opcija je da amazon prodaja za druge (je napisano pod opombo nekje da amazon prevzame pakiranje, posiljanje in garancijske zahtevke) in gre spet preko njih. V tem primeru garancija ni problem. Sam sem tako ze kupoval in tudi vrnil telefon (postnino je kril amazon) denar dobil v 3-4 dneh nazaj. Raje na amazonu kupim kot pa pri nas...


hm nevem če vem točno kje to pogledat. Recimo tale telefon mi je dokaj všeč. Misliš, da bi bilo z garancijo vse Ok za njega?

https://www.amazon.de/Neues-Apple-iPhon...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: name_G ()

OK.d ::

Pri nakupu preko Amazonom trgovine, te nima kaj skrbeti glede garancije.
LPOK.d

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: OK.d ()

zobnik ::

Ta trgovina obstaja že 20let+ mogoče so se vmes preimenoval, vem da sem takrat pri njih kupoval tud 386/486 računalnike in Pent.1 :D

Vm1999 ::

Jaz sem pred kratkim kupil pri njih telefon, ki je imel ponovno nalepljen pečat. Nameščena je tudi bližnjica do A1 aplikacij, ki so sicer odstranjene.
Kakšno mnenje?

Han ::

Če je cena zelo ugodna ali opazno nižja, skoraj zagotovo dobiš rabljen oziroma obnovljen aparat. Ponavadi je v "drobnem tisku" to omenjeno.

Vm1999 ::

Bili so najcenejši, vendar le 10 eur razlike v primerjavi z ostalimi slovenskimi trgovinami.
Ni bilo omenjeno, da bi bil izdelek z odprto embalažo.

KiNgKoNgX ::

Že kaj več izkušenj, odkar sem pred leti odprl to temo? Kupil bom Samsung Galaxy S23 Ultra, in trgovini Mobiarena in Mobitrgovina (Kommdata) imata edini ceno okoli 1100€, naslednja najcenejša trgovina ima 1200€, večina trgovin pa 1400€.
Stay True 2 the Scene, Stay Loyal 2 the Game

anketar ::

trgovina kot trgovina, večkrat kupil rabljne kompe in nove komponente (diski) nikol problemov, novga low entry xiomija isto nobenga problema

quick google search pa najde še 5aka cenej v mobi areni, pač odvisn komu zaupaš, sam še preverm na Ajpesu za manjše trgovine kakšno je stanje ali so blokade na trr-jih in pa komentarje na googlu

amacar ::

KiNgKoNgX je izjavil:

Že kaj več izkušenj, odkar sem pred leti odprl to temo? Kupil bom Samsung Galaxy S23 Ultra, in trgovini Mobiarena in Mobitrgovina (Kommdata) imata edini ceno okoli 1100EUR, naslednja najcenejša trgovina ima 1200EUR, večina trgovin pa 1400EUR.

Imaš tu za 1060EUR https://www.mobileshop.eu/si/samsung/mo...

ali tule za 1080EUR https://www.gomibo.de/samsung-galaxy-s2...
Sam sem vzel s23+ na gomibo

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: amacar ()

fikus_ ::

Z Gomibo imam dobre izkušnje. Dostava celo tako hitra; naročil v nedeljo po kosilu, ponedeljek pred kosilom me je klical GLS dostavljavec, če sem doma. :)
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.

amacar ::

Enako pri meni na gomibo, narocil okoli 12, naslednji dan pred 12 sem imel ze paket doma iz nemcije, torej manj kot 24ur. Pri meni je sicer dostavljal UPS. Se pa da dobiti se malo ceneje, preveri cene na idealo.de

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: amacar ()

solatjek ::

Pred leti kupil pri kommdata Samsung S7, bil je nov, zapakiran, izdelan za poljski trg, brez Telekom/A1 navlake, kar je super. Deluje še danes (5+ let). Pozitivna izkušnja.

Sem pa tudi kaj prodal k njim, ko se mi ni dalo z bolho ukvarjati. Ponujena cena je sicer kar nizka, ampak nekaj morajo tudi oni zaslužiti na rabljenem aparatu.

V-i-p ::

fikus_ je izjavil:

Z Gomibo imam dobre izkušnje. Dostava celo tako hitra; naročil v nedeljo po kosilu, ponedeljek pred kosilom me je klical GLS dostavljavec, če sem doma. :)

Hvala za tole, naslednji (verjetno A55) telefon kupim pri njih, ko A53 postane "zastarel" :).
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

vinkop ::

kok pa je v Sloveniji najcenejši S23+ 256gb ???

KiNgKoNgX ::

amacar je izjavil:

ali tule za 1080EUR https://www.gomibo.de/samsung-galaxy-s2...
Sam sem vzel s23+ na gomibo


Heh, danes je že 1.116 eur :D Koliko pa je kaj poštnine s te strani?
Stay True 2 the Scene, Stay Loyal 2 the Game

amacar ::

KiNgKoNgX je izjavil:

amacar je izjavil:

ali tule za 1080EUR https://www.gomibo.de/samsung-galaxy-s2...
Sam sem vzel s23+ na gomibo


Heh, danes je že 1.116 eur :D Koliko pa je kaj poštnine s te strani?

Ne vem tocno, cca 10-15EUR.

Na mobileshop je se vedno 1060EUR. Vzel za kolegico cca 2 tedna nazaj s placilom po povzetju xiaomi 12ko vse bp (tudi v preteklosti ze nabavil par telefonom in pametnih ur pri njih).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: amacar ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Samsung predstavil telefone Galaxy S22 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
8617618 (2939) Hovdra

samsung s23, s23 plus, s23 ultra (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
11514849 (9870) Morison
»

Samsung z velikim padcem dobička

Oddelek: Novice / Rezultati
315402 (3330) kow

Več podobnih tem