» »

samsung s23, s23 plus, s23 ultra

samsung s23, s23 plus, s23 ultra

1
2
3

chucki ::

Ostajam na S21 ultra
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

Twixz ::

Groot je izjavil:

Twixz je izjavil:

Groot je izjavil:

Kaj menite, vzeti S22 Ultra za cca. 800 eur ali čakati na S23 Ultra da pridejo na sekundarni trg?

Tisto kar me bolj vleče k S23 je Snapdragon. Koliko se realno opazi razlika v S22 med Exynos in Snapdragon?


Zdajle sem kaki 2 uri raziskoval Exynos S22U. Dost so dodelal, problem je pr igrovju (se pregreva) in pa "idle battery life" - kar je blo dost "pokrpan" programsko.

Še zmer boš S22 Ultra lahko prodal čez eno leto za 600€ (če ga boš ahtal) in dal za S23 Ultra okol 900-1000€.


Tudi jaz razmišljam nekako tako. Igrice me ne zanimajo, je pa smešno koliko se daje v testih poudarka na performance in battery life ob igranju igric. Počasi že misliš da so 15-letni mulci glavni kupci


Jah, če pa dajajo Exynos noter.
Je pa zelo hvaljen telefon za vsakdanjo uporabo, še posebej po vseh teh patchih. Ob neigranju iger in neki zmerni uporabi baterija zdrži čez dan komot.
Po endurance ratingu na gsmareni ma S21 Ultra celo boljšo baterijo od S22 Ultre. Kar mi je (glede na to da je Exynos pri obeh) precej zanimivo.

Velik ljudi bo pač kupilo S23 Ultro zaradi Snapdragona in 200 MP kamere. Čeprav tako kot je gospod par postov nazaj omenil, ne bojo porabli 10% performanca telefona.

Jst mislim da S22U ni zgrešen nakup :))

Heisenberg ::

Zame je S23 atraktiven iz enega samega razloga, Snapdragon!

Ker sem na S21 ultra razočaran nad baterijo itd...
In ker je bila že pri S21 razlika med exynos in snapdragon v prid snapdragon za 20% pri bateriji in zmogljivosti!


...moja kalkulacija je...

telefon je 1580, v trneutni akciji 1400, v trad-in dobim za svojega 410, torej na koncu plačam 990EUR...moram razmisliti...





edit: S23 fastcharging 45W naprem S21 25W je kar precejsnja razlika in meni kar pomembna

Zgodovina sprememb…

Groot ::

Heisenberg je izjavil:



telefon je 1580, v trneutni akciji 1400, v trad-in dobim za svojega 410, torej na koncu plačam 990EUR...moram razmisliti...


Kje dobiš za trade-in 410 EUR? Ker na Samsung strani piše zgolj odkup do 100 EUR

Heisenberg ::

Groot je izjavil:

Heisenberg je izjavil:



telefon je 1580, v trneutni akciji 1400, v trad-in dobim za svojega 410, torej na koncu plačam 990EUR...moram razmisliti...


Kje dobiš za trade-in 410 EUR? Ker na Samsung strani piše zgolj odkup do 100 EUR




Tukaj
https://samsungeintausch.foxway.tech/ca...

je pa res da gledam za Avstrijo, za SLO ne vem


100 eur je pa DODATNO v promocijskem obdobju in ne DO !

Zgodovina sprememb…

andro23 ::

Kje se pa dobi nov S22 Ultra za 800?

c3p0 ::

V-i-p je izjavil:

c3p0, na: https://a.aliexpress.com/_mPClbxC


Kako ga pa hkrati polnim?

Twixz ::

andro23 je izjavil:

Kje se pa dobi nov S22 Ultra za 800?


3 oglase trenutno vidim na internetu.
1 za 850 (12/256) - zapečaten
1 za 800 (not sure kaj ma noter, dobiš pa z dnevom nakupa garancijo - še zapečaten, prodaja trgovina)
1 za 870 (12/256) - zapečaten

Pri prvem pa tretjem lahko morda še kaj zbiješ + pričakuješ garancijo do 12/2024 oz. 01/2025. Not bad, po mojem mnenju :)

Aramis ::

Samo lepo so zajebali razne "influencerje", kateri se preseravajo na družbenih omrežjih.
Kako bodo pokazali, da imajo novega s23 ultra? Če pa zgleda enako kot stari model? Ojoj svetovna katastrofa?

scipascapa ::

Ne kupovat.

m0LN4r ::

Aramis je izjavil:

Samo lepo so zajebali razne "influencerje", kateri se preseravajo na družbenih omrežjih.
Kako bodo pokazali, da imajo novega s23 ultra? Če pa zgleda enako kot stari model? Ojoj svetovna katastrofa?

Kako pa naj telefon zgleda?

Ce hoces res kaj drugega priporocam flip ali fold.

Vse ostalo pa je ja eno in isto.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Pat_MaGroin ::

Torej,

švabi dobijo 100 € dobropisa ne glede na drek telefon, ki ga vrnejo. Plus gratis galaxy buds pro2.

Mi pa nič.

Edino 24x50€ brezobrestno za 12GB/512GB S23 Ultra je pogojno zanimivo.

negot ::

Pat_MaGroin je izjavil:

Torej,

švabi dobijo 100 € dobropisa ne glede na drek telefon, ki ga vrnejo. Plus gratis galaxy buds pro2.

Mi pa nič.

Edino 24x50€ brezobrestno za 12GB/512GB S23 Ultra je pogojno zanimivo.

Kje,24x58 je pri Samsungu :)

Pat_MaGroin ::

Telekom, naj 5g paket

negot ::

Hvala, :D

Pat_MaGroin ::

https://m.gsmarena.com/samsung_announce...

Indijci dobijo pa vse to kar mi + skoraj senkano uro in slusalke.

Twixz ::

negot je izjavil:

Pat_MaGroin je izjavil:

Torej,

švabi dobijo 100 € dobropisa ne glede na drek telefon, ki ga vrnejo. Plus gratis galaxy buds pro2.

Mi pa nič.

Edino 24x50€ brezobrestno za 12GB/512GB S23 Ultra je pogojno zanimivo.

Kje,24x58 je pri Samsungu :)


Ni glih drek telefon, ker če je pokrempan ne velja ampak ok.
Jaz sem včeraj šel iskat 22Ultra, nekak mi ne potegne teh 200 megapikslov, sem pa nekak prepričan da ga bom vzel čez kako leto ko bo "pokrpan" tako kot je zdaj 22 :))

Pat_MaGroin ::

A ni S22 in S23 Ultra praktično ista cena pri operaterjih?

Groot ::

Pat_MaGroin je izjavil:

A ni S22 in S23 Ultra praktično ista cena pri operaterjih?


S22 dobiš na bolhi in drugje za nekje 800-900 EUR novega zapakiranega. Jih pa res počasi zmanjkuje ker tudi zalog pri operaterjih ni več.

Včeraj mi je v Samsung poslovalnici v BTC prodajalec povedal da S22 Ultra že vsaj 2-3 mesece nimajo več na zalogi. Ima pa že S23 Ultra.

Morison ::

Moraš bit pa res mal premaknjen, da greš sedaj, ko je izšla serija S23 kupovat serijo S22:))
S tem, da je bila serija S22 najslabša izmed vseh. Pa daj preberite si malo po drugih forumih kakšno sranje imajo z serijo 22. Če že potem S21...
Baterija na S21 ultra po dveh letih še vedno zdrži z lahkoto cel dan, s tem da je vklopljeno vse kar je možno od lokacije, wifija, mobilnih, bluetooth... S avtomatskim preklapljanjem kar je potrebno (rutine)
Seveda brez igranja iger. Itak da če igraš, oziroma uporabljal kakšne podobne aplikacije, kot so kakšna navigacija in podobno, boš polnil večkrat na dan. To pa imaš lahko nov telefon-baterijo ali 2 leti star.
Če je kaj narobe potem ste sami krivi, ker ne znate "vzdrževat" telefona oz. baterij.
Ne zato, ker ste nesposobni potem krivit samsunga.
Pa ne mi sedaj pametovat kdaj se polni, do koliko se polni, in s čim se polni.
V 90% polnjen med 20% in 98%, po potrebi tudi od 40 do 50, vedno na zelo hiter način z original ali neoriginalnim kablom in samsung polnilcem.
Baterija je po dveh letih na 80%.

Pat_MaGroin ::

Jaz sem vceraj skoraj naročil S23 ultra, potem pa videl, da Samsung v Indiji kupcem S23 ultra podari slusalke, uro in polnilec.

Mi pa free storage upgrade.

In ga ne bom kupil :).

grablje ::

prodal sem s22 ultra za 650€ in nabavil s23 ultra 512gb, v akciji je do 16.2, pohitite.
Pol še 2 leti kasko in sm plačal 1534€


Pat_MaGroin je izjavil:

Jaz sem vceraj skoraj naročil S23 ultra, potem pa videl, da Samsung v Indiji kupcem S23 ultra podari slusalke, uro in polnilec.

Mi pa free storage upgrade.

In ga ne bom kupil :).

js sm dva dni si razbijal glavo , samo po tolko hvaljenja na web straneh in youtube-u, nism zdržal in ga kupil

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: grablje ()

Pezdicek ::

Hvaljenja? :))

a to si gledal tistih 5%?

vinkop ::

nevtralno vprašanje? Kupit google pixel 7 pro ali S23+? prednosti enega do drugega ter pomankljivosti enega do drugega? Letos bom menjal telefon in bom izbiral med tema dvema modeloma. Google pixel 7 pro je kar precej cenejši, za ostalo pa ne vem kaj dosti.

Kawhi ::

Jaz bi sicer raje Pixel, samo glede na probleme ki jih ima v Slo omrežjih (hreščanje, nedosegljivost, no VoLTE) bom zopet na Samsungu. Preberi si temo "Pixel"

Groot ::

Morison je izjavil:

Moraš bit pa res mal premaknjen, da greš sedaj, ko je izšla serija S23 kupovat serijo S22:))
S tem, da je bila serija S22 najslabša izmed vseh. Pa daj preberite si malo po drugih forumih kakšno sranje imajo z serijo 22. Če že potem S21...


Zanimivo da se razni testi s tabo ne strinjajo.

Zame osebno so bistveno bolj premaknjeni tisti, ki bodo dali 600 EUR več za praktično enak telefon, zgolj zato ker ima 200 MP namesto 108MP. Hint: na svojih slikah iz Hrvaške plaže ne boš opazil razlike ;)

grablje ::

Groot je izjavil:

Morison je izjavil:

Moraš bit pa res mal premaknjen, da greš sedaj, ko je izšla serija S23 kupovat serijo S22:))
S tem, da je bila serija S22 najslabša izmed vseh. Pa daj preberite si malo po drugih forumih kakšno sranje imajo z serijo 22. Če že potem S21...


Zanimivo da se razni testi s tabo ne strinjajo.

Zame osebno so bistveno bolj premaknjeni tisti, ki bodo dali 600 EUR več za praktično enak telefon, zgolj zato ker ima 200 MP namesto 108MP. Hint: na svojih slikah iz Hrvaške plaže ne boš opazil razlike ;)

očitno nimaš minimalnega pojma... Battery life je dosti boljši (zaradi procesorja) in kamere so boljše ja, vse je boljše ... Ni ravno samo fotoaparat

c3p0 ::

Pat_MaGroin je izjavil:

Jaz sem vceraj skoraj naročil S23 ultra, potem pa videl, da Samsung v Indiji kupcem S23 ultra podari slusalke, uro in polnilec.

Mi pa free storage upgrade.

In ga ne bom kupil :).


Očitno je tu dovolj idiotov, ki kupujejo te cigle, še memory upgrade je preveč za take. Lahko mi dajo vse našteto zraven, pa ga še vedno ne kupim.

Groot ::

grablje je izjavil:


očitno nimaš minimalnega pojma... Battery life je dosti boljši (zaradi procesorja) in kamere so boljše ja, vse je boljše ... Ni ravno samo fotoaparat


Nisem rekel da ni boljše. Ampak a to res odtehta 600 EUR razlike v ceni? Folk se sprašuje če je vredno dati 400 EUR več za Ultra 23 napram Pixel 7 PRO. Ni možnosti da je S23 Ultra za 1400 večji p/p kot S22 Ultra za 800 EUR.

Morison ::

Groot je izjavil:

Morison je izjavil:

Moraš bit pa res mal premaknjen, da greš sedaj, ko je izšla serija S23 kupovat serijo S22:))
S tem, da je bila serija S22 najslabša izmed vseh. Pa daj preberite si malo po drugih forumih kakšno sranje imajo z serijo 22. Če že potem S21...


Zanimivo da se razni testi s tabo ne strinjajo.

Zame osebno so bistveno bolj premaknjeni tisti, ki bodo dali 600 EUR več za praktično enak telefon, zgolj zato ker ima 200 MP namesto 108MP. Hint: na svojih slikah iz Hrvaške plaže ne boš opazil razlike ;)

Ne se oglašat, če nimaš pojma kaj pišeš. Daj mi pokaži tiste tvoje teste. Po vseh testih je bila serija S22 velik downgrade v primerjavi z S21 in S20. Halo! Jasno je, da ga ne boš primerjal z S7. ROLF.
Kaj bom jaz opazil je moj problem ti pa, če si slep je tvoj problem.
Hint: ni kamera edina stvar, ki je izboljšana.
BTW ne hodim na Hrvaško.

Groot ::

Morison je izjavil:

Po vseh testih je bila serija S22 velik downgrade v primerjavi z S21 in S20. Halo! Jasno je, da ga ne boš primerjal z S7. ROLF.


Haha ok mi je jasno kok maš pojma. Še en samooklicani strokovnjak :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Groot ()

Twixz ::

grablje je izjavil:

Groot je izjavil:

Morison je izjavil:

Moraš bit pa res mal premaknjen, da greš sedaj, ko je izšla serija S23 kupovat serijo S22:))
S tem, da je bila serija S22 najslabša izmed vseh. Pa daj preberite si malo po drugih forumih kakšno sranje imajo z serijo 22. Če že potem S21...


Zanimivo da se razni testi s tabo ne strinjajo.

Zame osebno so bistveno bolj premaknjeni tisti, ki bodo dali 600 EUR več za praktično enak telefon, zgolj zato ker ima 200 MP namesto 108MP. Hint: na svojih slikah iz Hrvaške plaže ne boš opazil razlike ;)

očitno nimaš minimalnega pojma... Battery life je dosti boljši (zaradi procesorja) in kamere so boljše ja, vse je boljše ... Ni ravno samo fotoaparat


Cena je 100% višja, je performance tud 100% višji?
S-Pen še povohali niso. Procesor je res edina svetla točka vsega tega, čeprav še čakamo kak uradno fajni review.
Kamera.. Kot je omenil, razlike ne bo vidne s prostim očesom, itak je ni že od 20 naprej.
Ok, mogoče battery life, tu zna bit razlika zarad softwara, ki ga je integriral Samsung v svoj telefon.

Jaz zaenkrat (ok uporabljam manj kot 24 ur) nimam kaj rečt čez S22 Ultro. S23 pa mogoče čez kake 6 mesecev... Ko bo cena na realnih tleh. :)

grablje ::

Twixz je izjavil:

grablje je izjavil:

Groot je izjavil:

Morison je izjavil:

Moraš bit pa res mal premaknjen, da greš sedaj, ko je izšla serija S23 kupovat serijo S22:))
S tem, da je bila serija S22 najslabša izmed vseh. Pa daj preberite si malo po drugih forumih kakšno sranje imajo z serijo 22. Če že potem S21...


Zanimivo da se razni testi s tabo ne strinjajo.

Zame osebno so bistveno bolj premaknjeni tisti, ki bodo dali 600 EUR več za praktično enak telefon, zgolj zato ker ima 200 MP namesto 108MP. Hint: na svojih slikah iz Hrvaške plaže ne boš opazil razlike ;)

očitno nimaš minimalnega pojma... Battery life je dosti boljši (zaradi procesorja) in kamere so boljše ja, vse je boljše ... Ni ravno samo fotoaparat


Cena je 100% višja, je performance tud 100% višji?
S-Pen še povohali niso. Procesor je res edina svetla točka vsega tega, čeprav še čakamo kak uradno fajni review.
Kamera.. Kot je omenil, razlike ne bo vidne s prostim očesom, itak je ni že od 20 naprej.
Ok, mogoče battery life, tu zna bit razlika zarad softwara, ki ga je integriral Samsung v svoj telefon.

Jaz zaenkrat (ok uporabljam manj kot 24 ur) nimam kaj rečt čez S22 Ultro. S23 pa mogoče čez kake 6 mesecev... Ko bo cena na realnih tleh. :)


pri s22 ultra je malo problem baterija, zato sem tudi nadgradil na s23 ultra ker je baje ful boljši battery life. S22 ultra tko no, hitro se prazne, sicer itak fast charger reši zadevo, pa še v avtu ga polnem če je nuja. Samo tko s22 ultra baterija poraba , gre kar hitro.

wcpapir ::

S22 plus ki sem ga kupil decembra je bil taprav smeh od baterije. Pol dneva z mojo uporabo. Na koncu sem sel po ip14plus dan in pol z isto uporabo z lahkoto.

Morison ::

Twixz je izjavil:

grablje je izjavil:

Groot je izjavil:

Morison je izjavil:

Moraš bit pa res mal premaknjen, da greš sedaj, ko je izšla serija S23 kupovat serijo S22:))
S tem, da je bila serija S22 najslabša izmed vseh. Pa daj preberite si malo po drugih forumih kakšno sranje imajo z serijo 22. Če že potem S21...


Zanimivo da se razni testi s tabo ne strinjajo.

Zame osebno so bistveno bolj premaknjeni tisti, ki bodo dali 600 EUR več za praktično enak telefon, zgolj zato ker ima 200 MP namesto 108MP. Hint: na svojih slikah iz Hrvaške plaže ne boš opazil razlike ;)

očitno nimaš minimalnega pojma... Battery life je dosti boljši (zaradi procesorja) in kamere so boljše ja, vse je boljše ... Ni ravno samo fotoaparat


Cena je 100% višja, je performance tud 100% višji?
S-Pen še povohali niso. Procesor je res edina svetla točka vsega tega, čeprav še čakamo kak uradno fajni review.
Kamera.. Kot je omenil, razlike ne bo vidne s prostim očesom, itak je ni že od 20 naprej.
Ok, mogoče battery life, tu zna bit razlika zarad softwara, ki ga je integriral Samsung v svoj telefon.

Jaz zaenkrat (ok uporabljam manj kot 24 ur) nimam kaj rečt čez S22 Ultro. S23 pa mogoče čez kake 6 mesecev... Ko bo cena na realnih tleh. :)

Pa daj prosim ne nabijaj več, ker vse kar vržeš ven je eno veliko trollanje.
Kje ti vidiš 100% višjo ceno. Daj spelte se mi razni grotki pa tvixi s tem trolanjem in nehajte se že brukat na takem tehnološkem forumu, da vas ni sram.
Pejte nazaj v jamo iz katere ste prilezli pa dajte mir, če nimate denarja in pojma. Nobeden vas ne sili, tud gledat te telefone kaj šele nabavljat. Dokazali ste da nimate ne pojma, ne denarja sedaj pa se lahko poberete ker vas nobeden več ne jemlje resno.
Pa koga briga vaše nakladanje o stvareh, ki se vam niti malo ne sanjajo. Tle ste prlezel na forum in bluzite o stvareh, ki se vam totalno ne sanjajo. Res mi greste na kozlanje.

p.s. Grotek še vedno čakam tvoje teste!
Pa prosim tisti, ki nekaj trollate dajte to podkrepit z nekimi dokazi, če ne pa se speljite od tam od koder ste prilezli!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Morison ()

Twixz ::

Morison je izjavil:

Twixz je izjavil:

grablje je izjavil:

Groot je izjavil:

Morison je izjavil:

Moraš bit pa res mal premaknjen, da greš sedaj, ko je izšla serija S23 kupovat serijo S22:))
S tem, da je bila serija S22 najslabša izmed vseh. Pa daj preberite si malo po drugih forumih kakšno sranje imajo z serijo 22. Če že potem S21...


Zanimivo da se razni testi s tabo ne strinjajo.

Zame osebno so bistveno bolj premaknjeni tisti, ki bodo dali 600 EUR več za praktično enak telefon, zgolj zato ker ima 200 MP namesto 108MP. Hint: na svojih slikah iz Hrvaške plaže ne boš opazil razlike ;)

očitno nimaš minimalnega pojma... Battery life je dosti boljši (zaradi procesorja) in kamere so boljše ja, vse je boljše ... Ni ravno samo fotoaparat


Cena je 100% višja, je performance tud 100% višji?
S-Pen še povohali niso. Procesor je res edina svetla točka vsega tega, čeprav še čakamo kak uradno fajni review.
Kamera.. Kot je omenil, razlike ne bo vidne s prostim očesom, itak je ni že od 20 naprej.
Ok, mogoče battery life, tu zna bit razlika zarad softwara, ki ga je integriral Samsung v svoj telefon.

Jaz zaenkrat (ok uporabljam manj kot 24 ur) nimam kaj rečt čez S22 Ultro. S23 pa mogoče čez kake 6 mesecev... Ko bo cena na realnih tleh. :)

Pa daj prosim ne nabijaj več, ker vse kar vržeš ven je eno veliko trollanje.
Kje ti vidiš 100% višjo ceno. Daj spelte se mi razni grotki pa tvixi s tem trolanjem in nehajte se že brukat na takem tehnološkem forumu, da vas ni sram.
Pejte nazaj v jamo iz katere ste prilezli pa dajte mir, če nimate denarja in pojma. Nobeden vas ne sili, tud gledat te telefone kaj šele nabavljat. Dokazali ste da nimate ne pojma, ne denarja sedaj pa se lahko poberete ker vas nobeden več ne jemlje resno.
Pa koga briga vaše nakladanje o stvareh, ki se vam niti malo ne sanjajo. Tle ste prlezel na forum in bluzite o stvareh, ki se vam totalno ne sanjajo. Res mi greste na kozlanje.

p.s. Grotek še vedno čakam tvoje teste!
Pa prosim tisti, ki nekaj trollate dajte to podkrepit z nekimi dokazi, če ne pa se speljite od tam od koder ste prilezli!

Nov S22 ultra je 800€, nov S23 Ultra je 1400€. Oprosti. Ni ravno 100%, je pa blizu.

Alfonso ::

Ne se ukvarjat z Morisonom. Tip je ornk moten...

m0LN4r ::

EOL cena vs. release cena, bi blo jebeno obratno.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Morison ::

Twixz je izjavil:


Nov S22 ultra je 800EUR, nov S23 Ultra je 1400EUR. Oprosti. Ni ravno 100%, je pa blizu.

Sorry samo ti si butast. Ne morem ti drugače rečt na vse bedarije ki jih zmečeš ven.
Kot sem ti-sem vam že povedal, dajte enkrat že nehat trollat in pridite ven z dokazi!
Pokaži mi kje je S22U 800EUR?
Pa ne bi sedaj limat linkov od Bolhe od nekih švercerov ki prodaja model 128/8 in zraven primerjat potem bigbanga za model 512/12! LOL
Pokaži mi koliko je S22U v BB(ga nimajo več) in koliko je tam S23U in potem primerjaj.
Tukaj imaš primerjavo koliko je razlike. Ena izmed retkih kjer imajo oba na istem mestu. In edina prvična primerjava.

Lahko pa primerjaš S22+ in S23+ v BB pa povej kakšna je razlika! 100EUR in ne 100%
Tudi S23U bo čez en mesec mogoče še prej na Bolhi 1k.
Res si pameten primerjaš najnižjo ceno na Bolhi in najvišjo v BB. LOL.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Morison ()

Pat_MaGroin ::

To je res. S22U pod jurja uradno nikjer. S tem da S23 ti dajo free upgrade na 512GB.

M-XXXX ::

https://geizhals.eu/samsung-galaxy-s22-...
Vsake toliko časa je cca 800€, drugače pa 890€.

Morison ::

Alfonso je izjavil:

Ne se ukvarjat z Morisonom. Tip je ornk moten...

Kdo se oglaša D9999 pod 1001 in enim alter nickom. Najbolj motena oseba na forumu. Mal si preberite njegove komentarje z drugimi na forumu. Da ne naštevam še drugih imen pod katerimi trola. Tip se je tako obrukal in stisnil picko proti meni, da je moral ime zamenjat.
Dobro, da so mi polovico komentarjev zbrisali.
Dej spel se mi fonzek.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Morison ()

Morison ::

M-XXXX je izjavil:

https://geizhals.eu/samsung-galaxy-s22-...
Vsake toliko časa je cca 800€, drugače pa 890€.

To je 128GB model. 512GB je 1170€

Groot ::

Lej če si sam nesposoben najdit S22 Ultra za dobrih 800 EUR tega ne bom delal nameato tebe. Enako velja za teste. Sam si googlaj za Geekbench rezultati pa mi pokaži kje je S21U, kaj šele S20U, boljši. Sam si začel s primerjavami, potem pa daj še sam podkrepi svoje nabijanje. Škoda časa za debilnega trola

Morison ::

Groot je izjavil:

Lej če si sam nesposoben najdit S22 Ultra za dobrih 800 EUR tega ne bom delal nameato tebe. Enako velja za teste. Sam si googlaj za Geekbench rezultati pa mi pokaži kje je S21U, kaj šele S20U, boljši. Sam si začel s primerjavami, potem pa daj še sam podkrepi svoje nabijanje. Škoda časa za debilnega trola

Ok mi je jasno kolk maš pojma.
Torej trolaš tralala.

Morison ::

Morison je izjavil:

Twixz je izjavil:


Nov S22 ultra je 800EUR, nov S23 Ultra je 1400EUR. Oprosti. Ni ravno 100%, je pa blizu.


Zdej pa naenkrat kar tišina? Kje so sedaj linki in dokazi.
No če gremo pri S23U na dol jih imaš na marketplacu tudi že za 1250 pa bi ga dal za 1200 tako da se ta tehnica že preveša na S23U in tistih tvojih 100% si lahko nekam vtakneš.

Alfonso ::

Morison je izjavil:

Alfonso je izjavil:

Ne se ukvarjat z Morisonom. Tip je ornk moten...

Kdo se oglaša D9999 pod 1001 in enim alter nickom. Najbolj motena oseba na forumu. Mal si preberite njegove komentarje z drugimi na forumu. Da ne naštevam še drugih imen pod katerimi trola. Tip se je tako obrukal in stisnil picko proti meni, da je moral ime zamenjat.
Dobro, da so mi polovico komentarjev zbrisali.
Dej spel se mi fonzek.


Ti si ne samo moten ampak povrh tega še ornk butast ker misliš da se z menjavo nicka na forumu skriješ ;)...

Morison ::

Alfonso je izjavil:

Morison je izjavil:

Alfonso je izjavil:

Ne se ukvarjat z Morisonom. Tip je ornk moten...

Kdo se oglaša D9999 pod 1001 in enim alter nickom. Najbolj motena oseba na forumu. Mal si preberite njegove komentarje z drugimi na forumu. Da ne naštevam še drugih imen pod katerimi trola. Tip se je tako obrukal in stisnil picko proti meni, da je moral ime zamenjat.
Dobro, da so mi polovico komentarjev zbrisali.
Dej spel se mi fonzek.


Ti si ne samo moten ampak povrh tega še ornk butast ker misliš da se z menjavo nicka na forumu skriješ ;)...

To si ti mislu ne jaz:))
Še dobro da ga lahko zamenjaš pri vsakem samo enkrat a ne:))

Kawhi ::

Tole je res predrago kar ponuja Samsung. Res škoda da Pixel ne dela ok v Sloveniji. Je pro ornk cenej na Amazonu kot navadni s23...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Kawhi ()

grablje ::

nekdo si vzel mini kredit lol [izbrisana tema]
1
2
3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Samsung predstavil telefone Galaxy S22 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
8617233 (2554) Hovdra
»

S21 Ultra poceno steklo (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
727443 (3810) Bolt
»

Samsung z velikim padcem dobička

Oddelek: Novice / Rezultati
315268 (3196) kow
»

s22 ultra problem, nikoli padel -iz ohišja prihaja nek zvok

Oddelek: Mobilne tehnologije
141344 (861) val46

Več podobnih tem