» »

samsung s23, s23 plus, s23 ultra

samsung s23, s23 plus, s23 ultra

«
1
2 3

špinel1 ::

ga bo kdo kupil? Js mam s22 ultra in razmišljam to leto preskočit nakup s23 ultre.
Release date baje začetek Februarja. Mam občutek da edino kar bo drugače, bo kamera...
  • zaklenil: bluefish ()

feryz ::

Še vsako leto smo ga in tudi prihodnje ga bomo.

Bolf3nk ::

Kdo pri zdravi pameti pa je kupil s 22 ultra, kateri ima beden Exynos?

S23 bodo VSI imeli Snapdragona - z RAZLOGOM!

vinkop ::

to je res. Končno enak procesor za vse kontinente...

gusto ::

Jaz mam S10e, po stirih letih baterija malo pesa, razmisljam, da bi prednarocil S23, ce bo kaksna ok ponudba. Lani je bilo nekaj vec kot 100e popusta, pa se budse si dobil zraven. Bom spremljal, kaj bo.
Have you tried turning it off and on again?

T440 ::

Samsung s23 bo imel izboljšano komunikacijo s fordi in posebej prilagojen android z bluetooth radarjem za hudače pa namesto polnilca bo zraven dodan izredno lep štrikec. Ne razmišljaj preveč, samo kupi!

Xserces ::

z focusom ne bo delal... sm slišu nek.
Intel i5-3570k @4.7GHz|MSI GTX 970 4G|MSI Z77 MPower|
G. Skill 8 GB 1600MHz|Corsair AX750|Seagate Barracuda 2TB|NZXT Gamma|

m0LN4r ::

Cene bodo sle gor.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

špinel1 ::

gusto je izjavil:

Jaz mam S10e, po stirih letih baterija malo pesa, razmisljam, da bi prednarocil S23, ce bo kaksna ok ponudba. Lani je bilo nekaj vec kot 100e popusta, pa se budse si dobil zraven. Bom spremljal, kaj bo.

popusti so ponavadi kasneje.. vsaj js nism nikoli dobil popusta pri release date.

Js zna bit da bom S23 ultra nabavil, samo največja muka vse prenašat iz enga na drugega.. Do zdej sm vsako leto vzel flagship, s8+, s9+ , s10+, s20 ultra, s21 ultra , s22 ultra in verjetno še s23 ultra.

feryz ::

E? A ti to s kanglo prenašaš podatke z enega na drugega? Daš jih skupaj in dobiš popolno kopijo telefona.
Le tistih par bank moraš urediti, kar je spet stvar minute ali dveh.

Kapitan Jack ::

Kaj mi bodo ta jajca, ce je na trgu ajFon 14tka

OldSkul ::

feryz je izjavil:

E? A ti to s kanglo prenašaš podatke z enega na drugega? Daš jih skupaj in dobiš popolno kopijo telefona.
Le tistih par bank moraš urediti, kar je spet stvar minute ali dveh.


Včasih je bila res muka prenašati, sedaj je pa res enostavno, ker je dejansko samo z aplikacijami za banko delo, vse ostalo se prenese. Sem pred kratkim prenašal iz Motorole na Sony Xperia 5 IV.

vinkop ::

hudiča se prenese...verjetno imenik iz google računa, ostalo jovo na novo...vsaj jaz sem imel tako izkušnjo iz S9+ na S10+...zdej po 4. letih pa tudi mene mika, da bi nadgradil na S23 ali S23+...

OldSkul ::

Ne piši če ne veš, tvoja izkušnja izpred nekaj let nima veze, ker je android pri tem napredoval.

gusto ::

špinel1 je izjavil:

popusti so ponavadi kasneje.. vsaj js nism nikoli dobil popusta pri release date.

Ne vem kaj si ali nisi dobil, samo lani so pri S22 100% ponujal neki cez 100e popusta in budse v prednarocilu. Sem se nekaj casa odlocal in na koncu rekel ne.
Have you tried turning it off and on again?

Kapitan Jack ::

vinkop je izjavil:

hudiča se prenese...verjetno imenik iz google računa, ostalo jovo na novo...vsaj jaz sem imel tako izkušnjo iz S9+ na S10+...zdej po 4. letih pa tudi mene mika, da bi nadgradil na S23 ali S23+...

Ce si prenasal s kurcem se bo kurec tudi prenesel. Cisto navadni samsung 2 samsung app in mas 95% stvari delujocih.

gusto je izjavil:

špinel1 je izjavil:

popusti so ponavadi kasneje.. vsaj js nism nikoli dobil popusta pri release date.

Ne vem kaj si ali nisi dobil, samo lani so pri S22 100% ponujal neki cez 100e popusta in budse v prednarocilu. Sem se nekaj casa odlocal in na koncu rekel ne.

Budsi za 5€ in oni jih kao senkajo. Daj naj dajo en polnilec kot se zagre, ne pa ta jajca katere pol vidis na ebayu.

Zgodovina sprememb…

m0LN4r ::

vinkop je izjavil:

hudiča se prenese...verjetno imenik iz google računa, ostalo jovo na novo...vsaj jaz sem imel tako izkušnjo iz S9+ na S10+...zdej po 4. letih pa tudi mene mika, da bi nadgradil na S23 ali S23+...

Smart switch iz sammyja na sammyja prense VSE. Ce Imas se kak backup z samsung accountov in google drive/one drive pa itak 100% vse appe, datoteke, nastavitve, accounte, razen tiste z 2fa ipd. zascito.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

feryz ::

Verjeti ali ne, Smartswitch tudi iz kitajca za 100 evrov prenese popolnoma vse na galaxy S22. Probano kak dan nazaj.
Če je samsung samsung pa še malo več, varno mapo in podobno. Včasih tega ni znal ali pa ni hotel.
Dela pa to že nekje od S9 naprej.

gusto ::

Kapitan Jack je izjavil:

Budsi za 5€ in oni jih kao senkajo. Daj naj dajo en polnilec kot se zagre, ne pa ta jajca katere pol vidis na ebayu.

Spet kr neki na pamet. Budsi, ki so jih delili zraven so imeli maloprodajno ceno 150e. Pod 100 jih nisi dobil nikjer. Nisem fan nobene firme, kriticen sem do vseh, samo tvoje izjave so mimo.
Have you tried turning it off and on again?

DINAMIK ::

Samsung na obroke..,samo,da je Ultra ?

m0LN4r ::

Nic novega, apple to dela ze celo vecnost, da si jih revezi kupujejo na kredit in narocnine. Sam da je jabka gor, fleksibilnost pa nula.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

špinel1 ::

DINAMIK je izjavil:

Samsung na obroke..,samo,da je Ultra ?




Evo ti obroke, skeširan v momentu ko je prišel ven.....

Kapitan Jack ::

gusto je izjavil:

Kapitan Jack je izjavil:

Budsi za 5€ in oni jih kao senkajo. Daj naj dajo en polnilec kot se zagre, ne pa ta jajca katere pol vidis na ebayu.

Spet kr neki na pamet. Budsi, ki so jih delili zraven so imeli maloprodajno ceno 150e. Pod 100 jih nisi dobil nikjer. Nisem fan nobene firme, kriticen sem do vseh, samo tvoje izjave so mimo.

Samsung fanbojsi seveda tako mislijo, v resnici so ti budsi obicno govno iz aliekspresa za 15€. Pac vas nategujejo od pet pa navzgor. Kaj res mislis, da ce bi bili vredni tega denarja, da bi jih samso kar tako talal?

gusto ::

@kapitan, aha ti si eden tistih, ki dobi "identične" budse za 10% cene na aliexpress, pa "isto dober" telefon, kot iphone za par 100e. Kul.
Have you tried turning it off and on again?

m0LN4r ::

Kapitan Jack je izjavil:

gusto je izjavil:

Kapitan Jack je izjavil:

Budsi za 5€ in oni jih kao senkajo. Daj naj dajo en polnilec kot se zagre, ne pa ta jajca katere pol vidis na ebayu.

Spet kr neki na pamet. Budsi, ki so jih delili zraven so imeli maloprodajno ceno 150e. Pod 100 jih nisi dobil nikjer. Nisem fan nobene firme, kriticen sem do vseh, samo tvoje izjave so mimo.

Samsung fanbojsi seveda tako mislijo, v resnici so ti budsi obicno govno iz aliekspresa za 15€. Pac vas nategujejo od pet pa navzgor. Kaj res mislis, da ce bi bili vredni tega denarja, da bi jih samso kar tako talal?

Tako, sem kupil fejk airpodse za 29$, prakticno nobene razlike.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

primar ::

Dokler se Samsung malo ne zbrihta in si uredi servis v SLO, ga jaz ne upam več kupit! Prevelik denar, da bi gemblal...

m0LN4r ::

A ni za vse v Slo prakticno eno in isti pooblasceni servis?
Emonagram in Ram2 oz. se vse tja preposlje?
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

primar ::

Ja, RAM2 so ta posvečen serviser. Sem se obrnil na tržnega inšpektorja s svojo težavo in so mi povedali da se Samsung posložuje te prakse, da valijo krivdo na stranko. Pot se nadaljuje preko sodnega izvedenca, ki pa je dražji od naprave in potem vsaki odneha... Tudi jaz sem, ko jih jebe, so še druge firme.

Bellzmet ::

Eh tudi inšpektorat bi lahko oz. moral narediti več. To se samo izgovarjajo, da "ne morejo nič" oz. pa kaj pa veš kdo je kako povezan...

primar ::

Verjetno ja. Skratka za mene je bilo to dovolj da sem prekinil tradicijo samsunga....

m0LN4r ::

Odlocitev je na strani ram2, ampak razlogi so verjetno drugi.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

wcpapir ::

glede na moja opažanja je bil zadnji dober s20ultra, imel je režo za micro sd, dobr fotoaparat. Sedaj sem gledal s22 ultra in s22 plus vzel sem plusa-crap od telefona, baterija pa zdržala le pol s20 ultra ki je bila še vedno v top stanju, na koncu sem še isti dal letel po ip14 plus, ki ima vsaj baterijo poštimano kot treba, s samsungom pa mislim da sem zaključil, ker se delajo norca z baterijami.

shark99 ::

Jaz sme z S22 Ultra zelo razočaran, pol aplikacij mi ne dela normalno, mobilni podatki kar zmanjkajo, piše ni povezave, čeprav je gor 5G. Razočaran.

c3p0 ::

m0LN4r je izjavil:


Tako, sem kupil fejk airpodse za 29$, prakticno nobene razlike.


Ti maš pa srečo. Moja je dobila ene take. Najprej problemi z uparjanjem, pa je en delal pa ne, pa malo drugi in spet prvi ne. Pa je potem vsak bil posebaj uparjen in je bil delay med obema vsaj pol sekunde... Na koncu je pa zaspala z njimi v ušesih in se je sredi noči kljub nizki glasnosti začela na polni volume dreti "kitajka", verjetno glede skoraj prazne baterije. Od takrat so nekje v predalu.

Sam sicer na kupim telefona brez 3.5mm jacka in SD card slota, Sam-sun-ga še kar posnema Apfel in noče povrnit nujno potrebnih zadev.

Han ::

Na voljo so USB-C in Lightning adapterji za 3,5 mm jack...

V-i-p ::

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Twixz ::

No ja, če bo mel pa snapdragon noter, pa nevem če ne bom Ultre vzel.
Let's wait and see.
Samo display pa zunanji del (zadi spredi) bo pa isti kot 22 kolker so releasal na gsmareni...

Evolve ::

tut jst čakam na s23+ (najbrž)

moj huawei mate 20 je že star počas :))

smhmyheat ::

a kdo ve ce lahko telefon v prednarocilu vzames na obroke (npr. pri telekomu)?

Twixz ::

No ja, po tem revealu sem pa precej razočaran.
Pr Ultra seriji je razlika samo v kameri, ok, Exynos so (končno) dal stran, baterija ista, je mal težji, dimenzijsko isti.. Meh..

Pezdicek ::

Tako kot jabolka zadnjih 5 let. Praktično vsako leto enak telefon. Zdaj pa še gnusmas to začel.
Prej so še vsako leto vsaj obliko spremenili. Zdaj že to ne več.

Ovce pa kupijo. In to telefo za 1500€. izkoristek pa 4% telefona. Pri PC pa škartarijo za vsak €.

Poznam veliko takšnih tipov :))

Twixz ::

Pezdicek je izjavil:

Tako kot jabolka zadnjih 5 let. Praktično vsako leto enak telefon. Zdaj pa še gnusmas to začel.
Prej so še vsako leto vsaj obliko spremenili. Zdaj že to ne več.

Ovce pa kupijo. In to telefo za 1500€. izkoristek pa 4% telefona. Pri PC pa škartarijo za vsak €.

Poznam veliko takšnih tipov :))


Jst sm osebno mel kr "lušte" za 23.. Samo me je minal. Rajš Note 20 kupim :))

Heisenberg ::

S23 ultra z 12gb ram je 1580eur
trenutno z 180eur popusta

Še vseeno 200eur predrag za moje pojme.

Je pa vsaj snapdragon KONCNO!

Twixz ::

Heisenberg je izjavil:

S23 ultra z 12gb ram je 1580eur
trenutno z 180eur popusta

Še vseeno 200eur predrag za moje pojme.

Je pa vsaj snapdragon KONCNO!


Snapdragon z mal boljšo kamero, isto obliko in isto baterijo je vredn 600€? Not really. Še S Pen reklamo so od lanskega modela uporabil, ker niso nč izboljšal.
Potem pa še pogledaš kako ponuja Samsung 500€ za S22 Ultra za trade in za S23 Ultra. :))
Dobiš pa novega S22 Ultra za 800€. :))

Dober dan ::

Jaz bi od vseh imel najmanjšega s23, samo me najprej zanima, koliko zdrzi baterija. Sem lani kupil s22, pa sem ga po mesecu dni zamenjal za 13mini. Ne bi se rad spet nasral. Večja dva modela sta brezpredmetni opeki.

Groot ::

Kaj menite, vzeti S22 Ultra za cca. 800 eur ali čakati na S23 Ultra da pridejo na sekundarni trg?

Tisto kar me bolj vleče k S23 je Snapdragon. Koliko se realno opazi razlika v S22 med Exynos in Snapdragon?

Twixz ::

Groot je izjavil:

Kaj menite, vzeti S22 Ultra za cca. 800 eur ali čakati na S23 Ultra da pridejo na sekundarni trg?

Tisto kar me bolj vleče k S23 je Snapdragon. Koliko se realno opazi razlika v S22 med Exynos in Snapdragon?


Zdajle sem kaki 2 uri raziskoval Exynos S22U. Dost so dodelal, problem je pr igrovju (se pregreva) in pa "idle battery life" - kar je blo dost "pokrpan" programsko.

Še zmer boš S22 Ultra lahko prodal čez eno leto za 600€ (če ga boš ahtal) in dal za S23 Ultra okol 900-1000€.

Nikonja ::

Bolano, da ni S serije pod jurčka eur (ok 128 je malenkost pod) je adio pamet, od S10 vsaka nova S serija raste v povprečju za 100 eur na leto, izboljšave pa smešne posebej na zadnje tri serije.

Twixz ::

Nikonja je izjavil:

Bolano, da ni S serije pod jurčka eur (ok 128 je malenkost pod) je adio pamet, od S10 vsaka nova S serija raste v povprečju za 100 eur na leto, izboljšave pa smešne posebej na zadnje tri serije.


Inflacija je hudič :P
Sam z letošnjim trejdanjem si je pa Samsung zagnal metek v koleno.. :))

Groot ::

Twixz je izjavil:

Groot je izjavil:

Kaj menite, vzeti S22 Ultra za cca. 800 eur ali čakati na S23 Ultra da pridejo na sekundarni trg?

Tisto kar me bolj vleče k S23 je Snapdragon. Koliko se realno opazi razlika v S22 med Exynos in Snapdragon?


Zdajle sem kaki 2 uri raziskoval Exynos S22U. Dost so dodelal, problem je pr igrovju (se pregreva) in pa "idle battery life" - kar je blo dost "pokrpan" programsko.

Še zmer boš S22 Ultra lahko prodal čez eno leto za 600€ (če ga boš ahtal) in dal za S23 Ultra okol 900-1000€.


Tudi jaz razmišljam nekako tako. Igrice me ne zanimajo, je pa smešno koliko se daje v testih poudarka na performance in battery life ob igranju igric. Počasi že misliš da so 15-letni mulci glavni kupci
«
1
2 3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Samsung predstavil telefone Galaxy S22 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
8617590 (2911) Hovdra
»

S21 Ultra poceno steklo (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
727745 (4112) Bolt
»

Samsung z velikim padcem dobička

Oddelek: Novice / Rezultati
315395 (3323) kow
»

s22 ultra problem, nikoli padel -iz ohišja prihaja nek zvok

Oddelek: Mobilne tehnologije
141376 (893) val46

Več podobnih tem