» »

Tim Valores

Tim Valores

AljaJuvan ::

Pozdravljeni.

Zanima me ali ima kdo izkušnje s podjetjem Tim Valores (http://www.timvalores.si/).
Stric google zelo malo ve o njih oz. so na razpolago samo njihove objave/članki.
Nikakor ne pridem do nekih mnenj posameznikov glede zadovoljstva s storitvami.

Predvsem me zanimajo izkušnje z investicijskim svetovanjem.

Hvala.
Alja

Ales ::

Uporabniško ime AljaJuvan
Čas prve prijave 18.10.2019 21:01:59
Spol Vesoljec

Se gre tale vesoljec morda marketing?

koyotee ::

Sigurno, blokirat nesposobne pr-ovce!!!!
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

mat xxl ::

Samo , jaz pa to firmo vseeno poznam in vem, da se sploh ne reklamirajo, sploh pa ne tako, zato dvomim v domneve.....

Komentiral pa ne bom, ker to, kar gospa sprašuje, ne želim komentirati, oni predstavljajo dejstva, vsak pa za sebe mora vedeti, kaj ja, kaj ne.....

AljaJuvan ::

Ales: Ložo spremljam občasno že kar nekaj časa, predvsem teme vezane na investicije. Veliko časa za raziskovanje ste mi že prišparali. Da, registracija je nova in ja, nisem dokončala kreiranja profila do konca. :) vesoljka

koyotee: nesposobni pr-ovci - zakaj takoj takšna črnogledost in agresivnost? :(

mat xxl: o tem govorim...slučajno sem zvedela za to podjetje od sodelavca, ki je njihova zadovljna stranka, vendar je bil precej skrivnosten in nihotel veliko povedati. Ko sem šla malo pogledati na net, sem našla njihove stran oz. članke...da imajo tri poslovalnice, Ajpes pravi, da imajo soliden promet, ekipa je precej velika že in se mi zdi čudno da ni nikjer nobenih komentarjev (poz ali neg). Zato sem si rekla, da pa je mogoče čas, da tudi jaz tukaj kaj konkretno vprašam. :)

anketar ::

vsak ka se kiti s companywall bonitetno oceno gre takoj v trash, ta papir ni vredn pol kurca, podjetja ki dajejo to kot neko prednost pa še manj

gdjv ::

Sam jih spremljam ze nekaj casa, ker je dejstvo, da je treba sredstva razprsiti tudi v kovine. V kratkem grem na eno od njihovih predavanj, ker me zanima kaksna je razlika ce vlozim v ETF vezane na kovine ali pa ce fizicno kupim. Sploh ta zlati kljuc mi je interesanten.

Najprej pa me zanima kaj imajo oni od tega oz. koliko je njihov delez, morebitne provizije, ipd...

Sporocim, ko pridobim vec info. Ce pa ima kdo kaj vec informacij, pa prosim...

mat xxl ::

Ja Alja Juvan, na kratko, oni veliko dajo na zaupnost in osebna priporočila, je pa tako, z malimi ribicami, se oni niti ne želijo ukvarjati ali pa bo to drago, obvladajo pa več področij, tudi plemenite kovine, poleg drugih vlaganj in za razliko od drugih, vedno predstavljajo samo dejstva, vsak se pa potem mora sam odločiti ali pa ne odločiti..... Tako, da sodelavec ti lahko, kaj več pove.....


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

SOVA

Oddelek: Loža
326537 (5044) Avenger
»

Simobil (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
11628935 (18557) Sami
»

Applova pametna ura daleč najbolj priljubljena (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
11833818 (28990) msjr
»

Blogerji morajo razkriti plačane recenzije (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
546778 (5473) Isotropic
»

nasvet g. Marjanu Kodelji in reviji MOJ MIKRO (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
626436 (4913) BigWhale

Več podobnih tem