» »

NBA sezona 2019-2020

NBA sezona 2019-2020

Temo vidijo: vsi
««
12 / 45
»»

Vazelin ::

Miami Vice -> Vice City -> Miami Heat Vice Collection -> Vazelin's new summer jersey

:D
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Gogyto ::

Meni je pa izjemno všeč, da Luka v izjavah še vedno kaže, da mu več pomeni zmaga ekipe kot pa osebna statistika. Ja, za moj okus se res preveč ukvarja s sodniki, me je pa zadnjič navdušil proti Lakersom, ko je v prvem polčasu znal ustavit svoje konje in prepustil igro soigralcem. Izjemen košarkarski IQ moraš imeti, da se zaveš, da ti ne gre in potem ne forsiraš sebe ampak prepustiš vajeti. Takšne stvari imajo tudi ogromen psihološki učinek na ekipo in zato sem mnenja, da bo Dallas že letos naredil ogromno. Morda ne ravno prstan, bo pa faktor tudi v playoffu.

Med ostalim pa - lepa in pomembna zmaga Bostona proti Miamiju. 8-) Kemba je car. Kelti pa spet ekipa, kjer delajo in umirajo en za drugega, jipiiii!

IL_DIAVOLO ::

Porzingis je milo receno uganka. Kaj je točno njegov skill? V metu je zanic, za centra je presvoh, organizator tudi ni. Samo v defenzivi je dober, da pobere tisto, kar pac nasprotnik zgresi.

Pa se preplacan v 3 krasne.

Vazelin ::

Met spominja na Kobeja zadnja leta
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Vajenc ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Porzingis je milo receno uganka. Kaj je točno njegov skill? V metu je zanic, za centra je presvoh, organizator tudi ni. Samo v defenzivi je dober, da pobere tisto, kar pac nasprotnik zgresi.

Pa se preplacan v 3 krasne.

Je eden največjih igralcev, ki so kadarkoli igrali v NBA in hkrati tudi eden agilnejših med temi. Njegov čas bo še prišel, če se ne bo vmes ponovno poškodoval.
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

Gagarin ::

Porzingisa sam prej nisem praktično nič gledal. Knicksi so bili zanič in nezanimivi. Se pa dobro spomnim kako je raztural na evropsskem proti naši reprezentanci, tudi Randolph ga ni mogel kriti. Zadeval je vse, od 3, 2, pod košem, po dva sta mu visela na rokah pa je zadel. Res da ni primerjave z NBA, pa vseeno. Po moje bo v trojki hitro noter (bo imel met okol 40% po moje), pod koši s težkimi centri po moje nikol ni igral dobro in vprašanje če kdaj bo - je v nogah prešvoh, mi je pa enigma pri metih s poldistance. Dovolj da stoji zraven en pol metra nižji pa bo falil. To mi res ni jasno kaj ma tak problem.

Vazelin ::

Škoda ker ima tako tanke noge. Kot žirafa. Pomoje bi moral malo pojačati spodnji del. Samo potem lahko izgubi na agilnosti
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

2dark ::

Vajenc je izjavil:

IL_DIAVOLO je izjavil:

Porzingis je milo receno uganka. Kaj je točno njegov skill? V metu je zanic, za centra je presvoh, organizator tudi ni. Samo v defenzivi je dober, da pobere tisto, kar pac nasprotnik zgresi.

Pa se preplacan v 3 krasne.

Je eden največjih igralcev, ki so kadarkoli igrali v NBA in hkrati tudi eden agilnejših med temi. Njegov čas bo še prišel, če se ne bo vmes ponovno poškodoval.


Najvišjih pa res. Največji je oznaka za legende.

Vajenc ::

2dark je izjavil:

Najvišjih pa res. Največji je oznaka za legende.

Drži
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

2dark ::

Gagarin je izjavil:

Dovolj da stoji zraven en pol metra nižji pa bo falil. To mi res ni jasno kaj ma tak problem.


Če si ga gledal, potem vidiš, da si ne vzem čas in prehitro vrže, kot, da ga je strah, da bo dobil blokado.

Gagarin ::

Ga mora Dirk mal v roke vzeti in ga naučit mete, ko se vrže nazaj. Če bi to obvladal ga noben ne bi mogel ustaviti...

2dark ::

Pri 24-ih je Porzingis prece slabo izdelan igralec z zelo povprečnim in nezanesljivim metom.

Vajenc ::

2dark je izjavil:

Pri 24-ih je Porzingis prece slabo izdelan igralec z zelo povprečnim in nezanesljivim metom.

Upam, da boš vzel to nazaj, ko se mu bo odprlo v končnici ;)
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

2dark ::

Vajenc je izjavil:

2dark je izjavil:

Pri 24-ih je Porzingis prece slabo izdelan igralec z zelo povprečnim in nezanesljivim metom.

Upam, da boš vzel to nazaj, ko se mu bo odprlo v končnici ;)


Me je že kar "strah", kako se mu bo odprlo. On je ravno eden od tistih razlogov, ko sem živčen pred vsako tekmo, ker ne vem kaj se lahko od njega pričakuje. Lahko ima 20 točk, lahko pa 8. za lukata vem, da jih bo dal vsaj 20. To je precejšnja razlika, če enostavno veš, da bo igralec dal svojih 20 -22 pik, kot če ne veš.

FTad ::

Gogyto je izjavil:

Meni je pa izjemno všeč, da Luka v izjavah še vedno kaže, da mu več pomeni zmaga ekipe kot pa osebna statistika. Ja, za moj okus se res preveč ukvarja s sodniki, me je pa zadnjič navdušil proti Lakersom, ko je v prvem polčasu znal ustavit svoje konje in prepustil igro soigralcem. Izjemen košarkarski IQ moraš imeti, da se zaveš, da ti ne gre in potem ne forsiraš sebe ampak prepustiš vajeti. Takšne stvari imajo tudi ogromen psihološki učinek na ekipo in zato sem mnenja, da bo Dallas že letos naredil ogromno. Morda ne ravno prstan, bo pa faktor tudi v playoffu.

Med ostalim pa - lepa in pomembna zmaga Bostona proti Miamiju. 8-) Kemba je car. Kelti pa spet ekipa, kjer delajo in umirajo en za drugega, jipiiii!


Prej bi rekel, da je to ocenil trener in ga zadrzal celo 2. cetrtino na klopi, sploh ko je videl, da so rezervisti lepo drzali prikljucek in scasoma tudi povedli. Potem se je pa ekipa Lakersov razbila in tudi Luke niso v 3. cetrtini vec podvajali pri obrambi in mu je potem tudi igra stekla in je nametal veliko kosev.

Gagarin ::

Cela prva postava je bila globoko v minusu pri +- , Luka najbolj (-16). Porzingis -15, druga pa fajn v pllusu.

Vazelin ::

Ma še dva igrača in Mavsi so contenderji za naslov
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Gagarin ::

Ja recimo Davis pa Leonard ;)

2dark ::

Zubac kot prvi center bi bil super. Pa vidimo, koliko so Luoja Williamsa selili po ligi. Imaš pa izjemen luksuz, ki ti pride iz klopi in zabije 20 pik. Igra pa za "kikiriki" oz. 8 milijonov po sezoni.

Gogyto ::

FTad je izjavil:



Prej bi rekel, da je to ocenil trener in ga zadrzal celo 2. cetrtino na klopi, sploh ko je videl, da so rezervisti lepo drzali prikljucek in scasoma tudi povedli. Potem se je pa ekipa Lakersov razbila in tudi Luke niso v 3. cetrtini vec podvajali pri obrambi in mu je potem tudi igra stekla in je nametal veliko kosev.


Ja, tudi trener je naredil svoje. Če pa opazuješ Luka, sam ni silil preveč s kakšnimi meti. Se je raje osredotočal na podaje. Če primerjam recimo Luka in Hardena, Westbrooka... onadva bi vseeno silila s svojo igro dalje. Luka je podajal. In seveda odšel na klop, ko je svoje dodal še Carlyle.

kixs ::

Ampak morajo potem drugi narediti svoje in zadeti. Kar je se vecja uganka, dokler se ne vidi na parketu.

IL_DIAVOLO ::

Kosarkarska inteligenca nima nic s tem, da kosarkas naredi nekaj takega, kot je luka. To je karakterna lastnost goata, ki ima visje cilje od osebnih rekordov. Doncic bo zelo kmalu kapetan, morda ze drugo sezono.

2dark ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Doncic bo zelo kmalu kapetan, morda ze drugo sezono.


Kapitan česa bo? Kadje, letala. Gre v vojsko?

Vajenc ::

2dark je izjavil:

Kapitan česa bo? Kadje, letala. Gre v vojsko?

kapétan -a m
2. šport. vodja tekmovalnega moštva: kapetan reprezentance / zvezni kapetan
(sskj)
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

2dark ::

Vajenc je izjavil:

2dark je izjavil:

Kapitan česa bo? Kadje, letala. Gre v vojsko?

kapétan -a m
2. šport. vodja tekmovalnega moštva: kapetan reprezentance / zvezni kapetan
(sskj)


Ni slovenska beseda. Po slovensko je Kapitan.

Kapetan je ostane jugoslovaske zgodovine.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 2dark ()

Vajenc ::

V sportu imamo kapetane, na ladjah in letalih pa kapitane 😉
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

2dark ::

Vajenc je izjavil:

V sportu imamo kapetane, na ladjah in letalih pa kapitane 😉


Sem ti napisal, da Slovenci besede kapetan ne poznamo. To je srbohrvaška beseda, ki ima nič z nami.

Vajenc ::

Ja, narobe si napisal ane. Je sicer ostanek iz casa yu ampak je uradno v uporabi. Sskj, casopisje, pogovorno...
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

IL_DIAVOLO ::

2dark je izjavil:

IL_DIAVOLO je izjavil:

Doncic bo zelo kmalu kapetan, morda ze drugo sezono.


Kapitan česa bo? Kadje, letala. Gre v vojsko?


Ti si kapitan neumnosti.

T-h-o-r ::

2dark je izjavil:

Pri 24-ih je Porzingis prece slabo izdelan igralec z zelo povprečnim in nezanesljivim metom.

ne, pri 24ih je bil 2 leti odsoten iz igre in se še ni povsem vrnil

isto kot hayward
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

MihaK3 ::

Vajenc je izjavil:

2dark je izjavil:

Pri 24-ih je Porzingis prece slabo izdelan igralec z zelo povprečnim in nezanesljivim metom.

Upam, da boš vzel to nazaj, ko se mu bo odprlo v končnici ;)

Pogumna napoved glede na trenutne predstave in dejstvo, da s končnico še nima izkušenj...no, kakor tudi ne Dončić in večina ekipe nasploh. Kljub trenutnemu zaletu in dobrim predstavam menim, da vsaj letos dlje od 1. kroga ne bojo prišli, mogoče, ampak res mogoče do drugega v primeru, da bi redni del nekako končali med nosilci in bi za prvega nasprotnika dobili koga, ki bi imel za nameček še kake težave s poškodbami.

2dark ::

T-h-o-r je izjavil:

2dark je izjavil:

Pri 24-ih je Porzingis prece slabo izdelan igralec z zelo povprečnim in nezanesljivim metom.

ne, pri 24ih je bil 2 leti odsoten iz igre in se še ni povsem vrnil

isto kot hayward


Pred poškodbo ni blestel v metu. Tako, da.

Vajenc ::

MihaK3 je izjavil:

Vajenc je izjavil:

2dark je izjavil:

Pri 24-ih je Porzingis prece slabo izdelan igralec z zelo povprečnim in nezanesljivim metom.

Upam, da boš vzel to nazaj, ko se mu bo odprlo v končnici ;)

Pogumna napoved glede na trenutne predstave in dejstvo, da s končnico še nima izkušenj...no, kakor tudi ne Dončić in večina ekipe nasploh. Kljub trenutnemu zaletu in dobrim predstavam menim, da vsaj letos dlje od 1. kroga ne bojo prišli, mogoče, ampak res mogoče do drugega v primeru, da bi redni del nekako končali med nosilci in bi za prvega nasprotnika dobili koga, ki bi imel za nameček še kake težave s poškodbami.

Glede na nivo igre KP pred poškodbo in trenuten nivo igre Dallasa je to logičen zaključek.
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

2dark ::

MihaK3 je izjavil:

Vajenc je izjavil:

2dark je izjavil:

Pri 24-ih je Porzingis prece slabo izdelan igralec z zelo povprečnim in nezanesljivim metom.

Upam, da boš vzel to nazaj, ko se mu bo odprlo v končnici ;)

Pogumna napoved glede na trenutne predstave in dejstvo, da s končnico še nima izkušenj...no, kakor tudi ne Dončić in večina ekipe nasploh. Kljub trenutnemu zaletu in dobrim predstavam menim, da vsaj letos dlje od 1. kroga ne bojo prišli, mogoče, ampak res mogoče do drugega v primeru, da bi redni del nekako končali med nosilci in bi za prvega nasprotnika dobili koga, ki bi imel za nameček še kake težave s poškodbami.


Dončić ima izkušenj s končnico iz Evrolige. To je kar podobna zadeva, saj se igra v evropi še kako odlična obramba, sploh v končnici, ko je govora za evroligo.

Da mi ne boš sedaj napisal, da to ne velja. Še kako velja.

Teoretično, da je dallas po rednem delu 3-i bi znal pridet do finala konference. NI pa izkjučeno, da bodo na koncu rednega dela celo 2-i ali prvi. Pri dončiću je možno vse.

Vazelin ::

Lol a ste vidli.
Trenutno imata prvi in osmi ekipi iz vzhoda in zahoda identičen procent zmag:D
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

2dark ::

Vazelin je izjavil:

Lol a ste vidli.
Trenutno imata prvi in osmi ekipi iz vzhoda in zahoda identičen procent zmag:D



Ni ravno novica, ampak ok. Da ti povem. V sezoni 97/98 sta imeli ekipi po rednem delu enako število zmag in porazov 60/22 ( na vzhodu Bullsi , na Zahodu Jazzerji ). ker je Utah dobila obe tekmi v rednem delu, so imeli nato prednost domačega igrišča v velikem finalu.

Sem šel gledat 39 let nazaj in niti enkrat se ni zgodilo, da bi po rednem delu imeli vodilni ekipi vzhoda in zahoda enako število zmag in porazov.

Drevesce ::

belidihur: "Dončić ima izkušenj s končnico iz Evrolige. To je kar podobna zadeva, saj se igra v evropi še kako odlična obramba, sploh v končnici, ko je govora za evroligo."

Še kako se strinjam s tabo. Se samo spomnim kako umazano in z odlično obrambo je denimo igral Panathinaikos proti Realu v končnici, ko je potem Real postal prvak. Pa potem dodamo še ultra norišnico v OAKI, ki je ne more preseči dobesedno nobena publika zunaj Grčije, Turčije ali Srbije. Tako, da ti dvomi o Dončiću kar se tiče playoffsov so mislim, da popolnoma odveč.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Drevesce ()

dice7 ::

V koncnici se igra high iq basketball

Vazelin ::

Strong defense:))
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Gagarin ::

Meni je zanimivo nabijanje nekaterih kako se je včasih dopustila dost bolj moška igra, da je vlo manj penalov ipd...Greš pa gledat statistiko - recimo največ prostih na eni tekmi, stevilo prostih na igralca v sezoni in podobno, pa vidiš da to sploh ni res. V 90 je recimo Karl Malone 5 let zapored metal vec prostih kot lani Harden, v 80 pa M. Malone 3 leta. Res da sta to centra ampak Harden tud gre v meso. Eni majo mal selektiven spomin...

IL_DIAVOLO ::

Jutri pa tekma kar ob 20:00. Zakon!

drvo ::

2dark je izjavil:

Vajenc je izjavil:

V sportu imamo kapetane, na ladjah in letalih pa kapitane 😉


Sem ti napisal, da Slovenci besede kapetan ne poznamo. To je srbohrvaška beseda, ki ima nič z nami.



Ne bluzi.
https://fran.si/iskanje?FilteredDiction...

2dark ::

drvo je izjavil:

2dark je izjavil:

Vajenc je izjavil:

V sportu imamo kapetane, na ladjah in letalih pa kapitane 😉


Sem ti napisal, da Slovenci besede kapetan ne poznamo. To je srbohrvaška beseda, ki ima nič z nami.



Ne bluzi.
https://fran.si/iskanje?FilteredDiction...


To je naziv v bivši JLA vojski. Kapetan je uradno stotnik.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 2dark ()

Samael ::

Gagarin je izjavil:

Meni je zanimivo nabijanje nekaterih kako se je včasih dopustila dost bolj moška igra, da je vlo manj penalov ipd...Greš pa gledat statistiko - recimo največ prostih na eni tekmi, stevilo prostih na igralca v sezoni in podobno, pa vidiš da to sploh ni res. V 90 je recimo Karl Malone 5 let zapored metal vec prostih kot lani Harden, v 80 pa M. Malone 3 leta. Res da sta to centra ampak Harden tud gre v meso. Eni majo mal selektiven spomin...


Ferdo, pa si ti v 90ih sploh gledal tekme, ali googlaš za nazaj?

Ne, Ferdo, problem je tvoje selektivno razumevanje prebranega. Eno ne izključuje drugega. Nihče ni rekel, da je bilo malo penalov, to si se ti izmislil, ampak da se je igrala bolj groba igra, da so si v obrambi več dovolili. Jaz sem Malonovo brutalno igro v 90ih dejansko gledal. Ni šans, da bi si dandanes, ko se piska za vsako pizdarijo, branilci lahko dovolili takšno igro, kot so si jo v 90ih.

Glej, pa si malce osveži "spomin":



Drevesce ::

Vazelin je izjavil:

Strong defense:))


Pri tej obrambi je šlo dejansko za uigrano akcijo. Rubio je Hardenu ob takšni postavitvi preprečil njegov značilen step back three in ga prisil, da je je stekel v raketo, kjer ga je nato pričakal Gobert.

2dark ::

Malone mu je "podaril" 40 šivov z razlogom.

Drugače pa je malone preganjal po parketu tudi našega Bokija.



Boki pobegnil kot zajček. Hehe

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 2dark ()

Samael ::

2dark je izjavil:

Malone mu je "podaril" 40 šivov z razlogom.

Drugače pa je malone preganjal po parketu tudi našega Bokija.



Boki pobegnil kot zajček. Hehe

Tega pa še nisem videl. Good find! :)

Gagarin ::

Ma ja Samael sem kar gledal, tud iz kariere recimo Kanterja bi lahk najdu ene par takih izseckov. Ni bilo bistveno drugače kot je sedaj, Se seveda nekaj več piska, samo ni pa taksna razlika kot hocete stari prdci prodati. Pa recimo tudi danes se v evroligi piska dosti vec.

drvo ::

2dark je izjavil:

drvo je izjavil:

2dark je izjavil:

Vajenc je izjavil:

V sportu imamo kapetane, na ladjah in letalih pa kapitane 😉


Sem ti napisal, da Slovenci besede kapetan ne poznamo. To je srbohrvaška beseda, ki ima nič z nami.



Ne bluzi.
https://fran.si/iskanje?FilteredDiction...


To je naziv v bivši JLA vojski. Kapetan je uradno stotnik.


Glej beseda in njeni pomeni so v Slovarju slovenskega knjižnega jezika, torej je beseda tudi slovenska.

2dark ::

Samael je izjavil:

2dark je izjavil:

Malone mu je "podaril" 40 šivov z razlogom.

Drugače pa je malone preganjal po parketu tudi našega Bokija.



Boki pobegnil kot zajček. Hehe

Tega pa še nisem videl. Good find! :)


Ne? Hehe.. To je bilo v njegovi drugi NBA sezoni, v kazeri je imel 3.1 povprečje :))
««
12 / 45
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Evropsko prvenstvo v košarki 2017 (strani: 1 2 3 416 17 18 19 )

Oddelek: Šport
914154775 (33454) bambam20
»

NBA (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Šport
759195657 (92966) Samael
»

Kako dober je res G. Dragić? (strani: 1 2 )

Oddelek: Šport
8641149 (37102) bambam20

Več podobnih tem