» »

Dubravka Šuica - profesorica angleščine

Dubravka Šuica - profesorica angleščine

Vazelin ::

Dubravka Šuica je bila med letoma 1981 in 2000 profesorica angleščine in nemščine v različnih izobraževalnih ustanovah v Dubrovniku.




Kakšna se vam zdi angleščina Šujice? So kritike upravičene ali pretirane?
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...
  • spremenilo: Vazelin ()

Alien123 ::

Prav vidi se kak trpi, ko govori :))

Kurzweil ::

Groza! Možno, pa da od zadnjega poučevanja in rabe angleščine, v praksi že 20 let ni zares govorila resne angleščine?! Nekaj naredi tudi trema in pa dejstvo, da ni prijavila vsega svojega premoženja, kar jo ne naredilo te dni verjetno še malce bolj nervozno.

Lahko pa rečem samo to, da v svojem življenju niti v osnovni, srednji šoli, niti na faksu, nisem imel kakšne res dobre predavateljice iz Angleščine, vedno sem bolj imel občutek, da so nekako za silo opravile s svojo izobrazbo in obdelale tisti učbenik, ki so ga leta in leta potem vedno znova ponavljale.

Sem kot mulo že precej dobro znal Angleško, verjetno zaradi TVja, iger, risank, glasbe, serij,... in, ko sem katero izmed učiteljiv vprašal, po čem izven okvira njenega učbenika, je bilo običajno rečeno, da nimamo časa za to, da moramo naprej s snovjo. Na faksu naprimer, pa samo tako predavateljico mi učili, govorim o strokovni terminologiji, revica je sicer znala klasično angleščino, takoj, ko je prišlo pa do strokovnih, tehničnih stvari, pa je ponavadi, bolj kot ne poslušala.

Škoda, da tole Šujico ne bo doletelo isto, kot Alenko, če ne drugega, že zaradi tega, ker ni komisiji prijavila vsega svojega premoženja. Tudi sicer, se mi ni zdela ravno kompetentna. Ampak Ursula mora zadovoljit svojim kvotam žensk, neglede na to, ali je kandidatka kompetentna ali ne, isto se gre neko geografsko pravičnost, ki je do sedaj, roko na srce res ni bilo. Ampak na vsak način vsiljevat kandidate, ki morda niso kompetentni samo zato, kar sem napisal, je amatersko za takšen nivo, kot bi naj bila evropska komisija.

Vazelin ::

Groza! Možno, pa da od zadnjega poučevanja in rabe angleščine, v praksi že 20 let ni zares govorila resne angleščine?!

Če sem prav prebral se že dolga leta po Bruslju šeta.:D
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Vazelin ::

Strong komentarji drugače
E moja Šujica , za toliku plaću u EU parlamentu ja bi naučio i Bušmanski jezik ako treba !

:))
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

kjut ::

Vrhunska, NOT.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kjut ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Učenje angleščine - v naravnem okolju

Oddelek: Šola
458185 (4987) bajsibajsi
»

Znanje tujih jezikov

Oddelek: Loža
313822 (2692) gaspert
»

2 tuji jezik obvezen v OŠ (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
857720 (5522) overlord_tm
»

[POMOČ] Tečaj Angleščine - najboljši za zmerno ceno?

Oddelek: Šola
62632 (2503) mango
»

Ali res lahko uporabljas racunalnik in internet brez znanja angleščine?

Oddelek: Loža
121631 (1291) SodVina

Več podobnih tem