» »

[POMOČ] Tečaj Angleščine - najboljši za zmerno ceno?

[POMOČ] Tečaj Angleščine - najboljši za zmerno ceno?

mango ::

Ker sem delno še otrok socializma 8-) , so me v osnovni, srednji in na faksu pač učili nemščino. Stabilni trgi.
No, ampak področje informatike pa je angleško. In - rad bi kam potoval in mojo nemščino bolj malokdo razume, angleščino znam pa bolj bantu :D !

Prosil bi za kakšen napotek, za kakšen način učenja naj se odločim oz. za izkušnje, ki ste jih imeli s katero izmed šol za poučevanje angleščine in če morda katero priporočate?

Hvala za pomoč!
  • spremenilo: mango ()

MiranRxx ::

Lazje ti bomo svetovali, ce poves za kateri konec Slovenije te zanima. Verjetno ne bos sel v tecaj anglescine v "hiso jezikov Maribor", ce si naprimer iz Ljubljane
Za vse ki bi radi poleteli ali se šolali: http://www.lcm-club.si/
jadralno.letenje@amis.net

@nny ::

@mango
Če si bolj disciplinirane sorte, priporočam interaktivni tečaj na 8 zgoščenkah Euro+Reward. Po mojem mnenju je velika večina jezikovnih šol bolj blef kot ne, ker ne dobiš za svoj denar toliko, kot si plačal. Pa še čas si moraš vzet ponavadi takrat, ko si najbolj v minusu. Edini tečaj, za katerega bi plačala, je konverzacijski.

mango ::

Hvala. Bom poskusil za začetek z Interaktivnim tečajem, tako da vsaj dobim neke osnove. Najbolj šibka točka pa je ravno izgovorjava. A jo bom s pomočjo interaktivnega tečaja lahko osvojil?
Sem pa iz Ljubljane.

Pegaz ::

Še najboljši tečaj za angleščino je televizija s podnapisi. Jaz sem se je iz tam naučil vsaj 50% kar znam zdaj.

Gwanaroth ::

Tudi branje angleške literature (naglas) je precej vredu, četudi ne razumeš čisto vsega.
Lights often keep secret hypnosis..

mango ::

Hu, se pravi, da se moram samodisciplinirat in spravit k delu :D . Pa sem mislil, da bo tecaj najlazja pot do anglescine. Kot kaze, ni ovinkov. >:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Poplava jezikovnih šol

Oddelek: Loža
164006 (810) Facebook dev
»

Učenje tujega jezika

Oddelek: Loža
246148 (677) fosil
»

Kako se naučiti tuji jezik tekoče?

Oddelek: Loža
3717059 (13000) lobo_feroz
»

Jezikovni tečaj "Ruščina"

Oddelek: Loža
51838 (1318) fantasycamp
»

učenje angleščine

Oddelek: Šola
243864 (3318) mihy11

Več podobnih tem