» »

agt - računalniki

agt - računalniki

mahi ::

na, pa je se ta ena izmed redkih zelo dobrih trgovin presla na sistem z nalepko na ohisju.
Ma shit no, svet je krut. Zdej bo treba za usako figo it k njim osebno. Upal sem da se to ne bo zgodilo!!!

SPREMENJENA GARANCIJA

Od 8.9.2003 dalje veljajo garancije na sestavljene sisteme:
- AMD zapečateni 2 leti garancije
- INTEL zapečateni 3 leta garancije
- AMD in INTEL odprti po komponentah

LOL!

www.agt-racunalniki.com

undefined ::

MR2 GARANCIJA:
Za kompletne računalniške sisteme z INTEL procesorji 2 leti (24 mesecev), za ostale komponente (AMD) 12 mesecev.

:)

Matty ::

In kaj te moti? Saj bodo komponente se vedno po garancijo, sicer ne tako dolgo, pa vendar...

In ce hoces sam sraubat se pac moras to sprijazniti... V zivljenju pac nikdar ne mores vsega imet...

DSmidgy ::

Še mal pa bojo vse komponente mele 2 let garancije. Sej pomoje jih ma že sedaj večina.

nicjasno ::

Se ena prednost ko si sam kompo skup sestavljas. Jaz nebi nikoli sou kupit ze sestavljene kompe.

Matek ::

nicjasno

Pri garanciji nic ne pridobis, ce sam sestavljas...

Sej pise:
AMD in INTEL odprti po komponentah


To pomeni, da mas tolk garancije, kot je ma vsaka komponenta. Isto je, ce si sam zlozis stvar...
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Jackass ::

Eh se da nalepko tko lepo odstrant in jo nazaj nalept, da sploh ni panike!

Sm v Mlacomu kupu komp, pa se mi ga po pol leta ni dal 2× na mesc več vozt na servis kompa, pa sm pol nalepko odlepu (večkrat), pošraufu, zalepu nazaj, nesu čez let spet na servis ene parkrat (težave s komponentami) se naredu debila in noben še pošteku ni da kej ne štima!
jAcKaSS

Turtle ::

Je pa vsaj sestavljanje zastonj in še testirano preden prineseš domov in ugotoviš da ti ram ne dela (primer)....ne?:\

Jackass ::

Ah men je itak sestavljanje v tak užitk, tko da mi nikol več na misu ne pade, da bi dal kej kam/komu sestavt.

K sestavlaš komp je to edin cajt k ga preživiš za hardverom, pol itak sam še sowtware natepavaš!
jAcKaSS


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Garancijska nalepka (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
828819 (6045) Invictus
»

Profesionalno čiščenje računalniških komponent, mobilnikov - katero podjetje?

Oddelek: Pomoč in nasveti
293618 (3096) solatko
»

Že v naprej sestavljeni računalniki - mnenje?

Oddelek: Kaj kupiti
153142 (2807) 5er-->
»

Garancija

Oddelek: Kaj kupiti
422912 (1379) darkolord
»

Nalepka overclock

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
282208 (1621) sirotka

Več podobnih tem