» »

Računalnik začne delovati počasi

Računalnik začne delovati počasi

BorutO ::

Zadnjih nekaj dni mi računalnik čez kakšnih 10, 20 minut, ko začnem igrati kakšno igro, začne delovati zelo počasi. Igra začne štekat. Včasih grem pod namizje, pa tam refresham stran, včasih pomaga za nekaj časa, včasih pa ne. In morem direktno na novo zagnati windows. Po moje windows ni kriv, ker sem včeraj na novo naložil windows, pa še vedno isto dela.

Fsegula62 ::

Dopiši specifikacije in kakšno igro igraš, sumim na okvarjen disk ali pregrevanje kar upočasnjuje celoten sistem.
FiLiPiNKO (Fsegula62) | IT storitve www.linkomp.si | LinKomp |
Kontakt Discord - FiLiPiNKO#7826 | Na voljo za pomoč vsem. |
" Zapomnite si geslo za Google račun in privarčujte 5€! :) "

ToniT ::

Verjetno je krivo pregrevanje in se procesor upočasni...

BorutO ::

Intel core i7 2600k 3,40ghz ... 12gb rama, gtx 1060 6gb ...

Rust na max nastavitve, The Elder Scrolls Online na max nastavitve. Kakšne 2, 3 tedne nazaj mi tega ni delalo. Grafična je lepo hladna, ko probam med igro, ne piha preveč topel zrak ven, na procesorju je pa vodno hlajenje, mi nabije največ na 45 stopinj.

TheBlueOne ::

Zna biti, da kaksen software ne sprosti rama. ALT + Schift + Esc potem Leistung, menda anglesko performance, potem "resource monitor", tam lahko pogledas kaj ti morda cesa kuri prevec.

hojnikb ::

lahko se ti tut vrmji na plati pregrevajo in se to throttla. To je še posebi problem pri vodnih hlajenjih, ki nimajo prepiha čez te čipe.
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

BorutO ::

Če se kaj spoznaš na to ...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Račnualnik nerazumljivo počasen

Oddelek: Pomoč in nasveti
402540 (1779) legice
»

Palit geforce 560 Ti

Oddelek: Kaj kupiti
161514 (1244) Siddh

GTA IV problemi

Oddelek: Igre
281956 (975) Rotaidal
»

Crysis meče ven artefakte

Oddelek: Igre
171402 (84) Galaxy
»

F.E.A.R. (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
11810099 (6113) RC14

Več podobnih tem