» »

Trudeau v težavah zaradi "rasističnega" kostuma

Trudeau v težavah zaradi "rasističnega" kostuma

«
1
2 3 4

lynxslo5 ::

https://www.rtvslo.si/svet/s-in-j-ameri...



Kanadski premier se je znašel v težavah, ker se je leta 2001 za maškare našemil v arabca. Zdaj celo levo progresivnega Trudeuja obtožujejo rasizma in "revež" se mora opravičevati. Trudeau sigurno ni rasist, vendar se je ujel v past lastne politične korektnosti katero je prej vsiljeval celi Kanadi.

Kaj menite vi? Ali je takšno maskiranje rasistično? Ali bodo progresivci tudi pustne maškare prepovedali. Jaz sem bil nekoč za maškare gusar, črnc, indijanec in celo ženska. Ali sem s tem užalil celo gusarje in ženske?

jype ::

Seveda je rasistično, Trudeau se bo pa opravičil in povedal, da je bil neolikan mulo, pa bo to to.

lynxslo5 je izjavil:

Kaj menite vi? Ali je takšno maskiranje rasistično? Ali bodo progresivci tudi pustne maškare prepovedali. Jaz sem bil nekoč za maškare gusar, črnc, idijanec in celo ženska. Ali sem s tem užalil celo gusarje in ženske?
A domobranec si pa nisi upal bit?

Miki N ::

Indijanec je bil tudi! Oziroma točno pripadnik "prvih narodov", kot se reče zdaj v Kanadi:



Tako da ne gre za osamljen primer.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

Dr_M ::

Ja res so ubogi teli liberalci v glavah.
Lahko bi se tudi opravicil, da vsiljuje skodljiva prepricanja.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

FormerUser ::

Call out culture gone too far. Ampak dvomim, da bo Justinu v resnici kaj hudega.

jype ::

FormerUser je izjavil:

Call out culture gone too far. Ampak dvomim, da bo Justinu v resnici kaj hudega.
Če se ne bo obnašal, kot da je njegova pravica biti žaljiv, tako kot to počnejo vsi običajni loleki v tej temi, potem res ne.

Dr_M je izjavil:

Lahko bi se tudi opravicil, da vsiljuje skodljiva prepricanja.
Saj ni konzervativec, da bi počel take reči.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

NMH ::

jype je izjavil:

Seveda je rasistično, Trudeau se bo pa opravičil in povedal, da je bil neolikan mulo, pa bo to to.

lynxslo5 je izjavil:

Kaj menite vi? Ali je takšno maskiranje rasistično? Ali bodo progresivci tudi pustne maškare prepovedali. Jaz sem bil nekoč za maškare gusar, črnc, idijanec in celo ženska. Ali sem s tem užalil celo gusarje in ženske?
A domobranec si pa nisi upal bit?


Leta 2001 je bil Justin Trudeau star 30 let.

Mulo? Niti pod razno ni bil več mulo.

jype ::

NMH je izjavil:

Mulo? Niti pod razno ni bil več mulo.
Mulo je stanje duha. Ti boš pri 95 še vedno.

NMH ::

jype je izjavil:

NMH je izjavil:

Mulo? Niti pod razno ni bil več mulo.
Mulo je stanje duha. Ti boš pri 95 še vedno.


Vprašaj njegove mulaste pedofilske prijatle, kako se kaj imajo.

Revež si ne more pomagat, da signalizira v katero sekto spada.

Vazelin ::

Hahaha rad bi videl shitstorm medijev, če bi našli Trumpa pobarvanrega v črno:))

Napredni liberalci:
- Hillary Clinton zasačena s spolnim predatorjem Weinsteinom za skupno mizo
- Trubadu se dela norca iz črncev

Progresivno je napredno :D
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Jarno ::

S kostumom in motivom ni nič narobe.
#65W!

jype ::

Vazelin je izjavil:

Hahaha rad bi videl shitstorm medijev, če bi našli Trumpa pobarvanrega v črno:))
Eh, Trumpa so posneli, kako se hvali s posilstvi, pa ste njegovi navdušenci še bolj veseli. Razumljivo, posilstvo je edini približek spolnemu odnosu z živim človekom, ki se ga lahko nadejate.

NMH je izjavil:

Revež si ne more pomagat, da signalizira v katero sekto spada.
Nogavice ima, baraba!

Vazelin je izjavil:

Progresivno je napredno :D
Je, ja, samo Hillary ni ne eno ne drugo, samo prodaja se kot to (ti ji pa verjameš, kar veliko pove o tebi).

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Tezaab ()

Vazelin ::

Jarno je izjavil:

S kostumom in motivom ni nič narobe.

Seveda je. Če si SJW in drugim pametuješ, kot denimo kanadski premier, potem pričakuješ visoke standarde tudi zase.

Črn Trump = narobe
Črn Trubadu = vse OK

:D

Zanimivo ... na CNN še kar ni črnega Trubaduja na naslovki:D:D
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

jype ::

Jarno je izjavil:

S kostumom in motivom ni nič narobe.
Seveda je, le ti ne razumeš, da je to tako, kot bi se Borut Pahor na zabavi pojavil v partizanski uniformi in s sekiro v roki in spraševal, če je kdo kje videl kakega domobranca.

Vazelin je izjavil:

Zanimivo ... na CNN še kar ni črnega Trubaduja na naslovki:D:D
Tudi Trumpa ni bilo, ko se je hvalil s posilstvi, tako da naj te to ne skrbi.

Vazelin je izjavil:

Črn Trump = narobe
Črn Trubadu = vse OK
Eden od teh dveh se je opravičil, prvi pa itak noče bit črn, samo penis bi rad imel tak.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Vazelin ::

Ah daj jype. Samo priznaj, da je Trudeu nek brezveznik, ki drugim pametuje glede teh stvari. Sedaj so ga zalotili z rokami v marmeladi. Ne prvič:) Je pa smešna ironija no :D *

* podobno kot je "Padalca" žena zamenjala s pravim padalcem :D
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

NMH ::

jype je izjavil:

Nogavice ima, baraba!.






FormerUser ::

jype je izjavil:

FormerUser je izjavil:

Call out culture gone too far. Ampak dvomim, da bo Justinu v resnici kaj hudega.
Če se ne bo obnašal, kot da je njegova pravica biti žaljiv, tako kot to počnejo vsi običajni loleki v tej temi, potem res ne.

Justin se je seveda že opravičil in posul s pepelom, kaj drugega ni bilo pričakovati, sploh glede na to kakšna je njegova volilna baza, čeprav v resnici šemljenje v Aladina ni žalitev za nikogar in bi se končno moral najti politik, ki bi se na inteligenten, netrumpovski način, postavil po robu takšnim norostim in užaljenosti za vsako figo. Ne biti užaljen ne spada med osnovne človekove pravice.

jype ::

Meni se zdi, da vas tisk z ustvarjanjem ogorčenja kvalitetno nateguje, da požirate reklame, od katerih živijo.

Trudeau je že povedal, kar je imel za povedat, vi pa... No, se še naprej obnašate kot uporabni idioti.

FormerUser je izjavil:

čeprav v resnici šemljenje v Aladina ni žalitev za nikogar
Pacat se s črno barvo po obrazu je žalitev za specifično etnično skupino in to, da se tebi to ne zdi žaljivo, njim nič ne pomaga.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Vazelin ::

FormerUser je izjavil:

jype je izjavil:

FormerUser je izjavil:

Call out culture gone too far. Ampak dvomim, da bo Justinu v resnici kaj hudega.
Če se ne bo obnašal, kot da je njegova pravica biti žaljiv, tako kot to počnejo vsi običajni loleki v tej temi, potem res ne.

Justin se je seveda že opravičil in posul s pepelom, kaj drugega ni bilo pričakovati, sploh glede na to kakšna je njegova volilna baza, čeprav v resnici šemljenje v Aladina ni žalitev za nikogar in bi se končno moral najti politik, ki bi se na inteligenten, netrumpovski način, postavil po robu takšnim norostim in užaljenosti za vsako figo. Ne biti užaljen ne spada med osnovne človekove pravice.

Aladin? Seriously?
#broscience
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

jype ::

FormerUser je izjavil:

Ne biti užaljen ne spada med osnovne človekove pravice.
Seveda ne, saj zato ni zagrožena nobena kazen za takšno početje, kot liberalca te pa vseeno volijo predvsem ljudje, ki jim ni vseeno za početje, ki pri specifičnih marginalnih skupinah izzove izrazito negativna čustva.

Hrvatje tudi postanejo prijetno vznemirjeni, če prideš k njim na mejo in pokažeš Three-finger salute (Serbian) @ Wikipedia

Vazelin ::

I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Stalinovic ::

Nedolgo nazaj so vsi kanadski mediji napadli eno mamo, ker je Turdeurja vprašala od kje bojo dobili denar za vse ki hočejo živet na sociali, on se dela norcev iz črncev, ga pa opravičujejo.

V Kanadai celotna medijska zgradba vlede denar od vlade, ker itak nihče ne kupi/gleda njihove verbalne gnojnice, zato je Turdedur seveda varen.

Vazelin ::

Lepo, na Huffingtonu je novica s tem škandalom že nekje proti dnu :D
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Miki N ::

Bil je tudi "Indijec".

https://img.huffingtonpost.com/asset/5c...


... neka Bolywood varianta. Je pa res, da se je nekaj domačinov okrog njega našemilo v evropejce! Stvar je ušla iz nadzora.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

lynxslo5 ::

jype je izjavil:

Pacat se s črno barvo po obrazu je žalitev za specifično etnično skupino in to, da se tebi to ne zdi žaljivo, njim nič ne pomaga.


Jaz sem v srednjo šolo hodil še v bivšem sistemu in smo se pa pusta cel razred našemili v črnce, pa se profesorjem to ni zdela nobena žalitev in za nagrado tisti dan ni bil nihče vprašan za oceno. Očitno je bilo v bivšem sistemu več razuma in normalnosti kot pa v današnjih "progresivnih" časih.

Stalinovic ::

jype je izjavil:

kot liberalca te pa vseeno volijo predvsem ljudje, ki jim ni vseeno za početje


Lepo da podpiraš rasizem. Sem ti rekel da nas je vedno več.

Vazelin ::

Pravi liberalci in pravi ne-rasisti ne bodo nikoli več obkrožili "Aladina":)

Če enkrat rečeš "N word" ali imitiraš črnca si rasist for ever
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

WhiteAngel ::

Miki N je izjavil:

Indijanec je bil tudi! Oziroma točno pripadnik "prvih narodov", kot se reče zdaj v Kanadi:



Tako da ne gre za osamljen primer.


Čigava točno je uniforma na desni? Ksiht me vleče na wannabe Hitlerja, ampak uniforma ni prava.

jype ::

Vazelin je izjavil:

Lepo, na Huffingtonu je novica s tem škandalom že nekje proti dnu :D
Ja, ker je popolnoma nepomembna, razen za neonaciste, ki iz tega delate velik halo.

FormerUser ::

@vazelin

Ja, v Aladina se je našemil, preberi si članek, ki ga je OP linkal.

@jype

Hočeš slučajno reči, da bi se morala počutiti užaljeno, ker si milijone obarvanih žensk po vsem svetu v obraz vtira belilne kreme in to ne za maškerado, temveč vsak dan? Sori, ampak this sh*t has gone too far.

Zgodovina sprememb…

jype ::

Vazelin je izjavil:

Če enkrat rečeš "N word" ali imitiraš črnca si rasist for ever
Rasist je stanje duha. Dokler si rasist, boš te reči zelo težko razumel.

Vazelin ::

jype je izjavil:

Vazelin je izjavil:

Lepo, na Huffingtonu je novica s tem škandalom že nekje proti dnu :D
Ja, ker je popolnoma nepomembna, razen za neonaciste, ki iz tega delate velik halo.

Glede na to da je velik progresivnež rasist je precej pomembna novica ;)
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

jype ::

FormerUser je izjavil:

Hočeš slučajno reči, da bi se morala počutiti užaljeno, ker si milijone obarvanih žensk po vsem svetu v obraz vtira belilne kreme in to ne za maškerado, temveč vsak dan? Sori, ampak this sh*t has gone too far.
Ne. Hočem reči, da ti nič ne zamerim, če si užaljena, ko se kdo našemi v žensko in tekmuje v ženski konkurenci, čeprav za to seveda nimaš racionalnih razlogov.

Miki N ::

WhiteAngel je izjavil:

Miki N je izjavil:

Indijanec je bil tudi! Oziroma točno pripadnik "prvih narodov", kot se reče zdaj v Kanadi:



Tako da ne gre za osamljen primer.


Čigava točno je uniforma na desni? Ksiht me vleče na wannabe Hitlerja, ampak uniforma ni prava.


Mene bolj spominja na Black Adderja.

jype ::

lynxslo5 je izjavil:

Jaz sem v srednjo šolo hodil še v bivšem sistemu in smo se pa pusta cel razred našemili v črnce, pa se profesorjem to ni zdela nobena žalitev in za nagrado tisti dan ni bil nihče vprašan za oceno. Očitno je bilo v bivšem sistemu več razuma in normalnosti kot pa v današnjih "progresivnih" časih.
A je bil kak profesor temnopolt?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Vazelin ::

Mene bolj spominja na Black Adderja.

:D
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Stalinovic ::

jype je izjavil:

Vazelin je izjavil:

Lepo, na Huffingtonu je novica s tem škandalom že nekje proti dnu :D
Ja, ker je popolnoma nepomembna, razen za neonaciste, ki iz tega delate velik halo.


:))

Ko te zadane da so tvoji svetniki puhloglavi, retardirani rasisti.
Nothing to see here, keep moving...

jype ::

Stalinovic je izjavil:

Ko te zadane da so tvoji svetniki puhloglavi, retardirani rasisti.
Saj ni rasist, samo rasistično neumnost je storil, ker je bil podobno neveden, kot ste rasisti.

Trudeau ni moj svetnik, mimogrede - samo tebi se tako zdi, ker druge sodiš po sebi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Vazelin ::

Seems the only politician in North America who hasn't been photographed in "blackface" is Donald Trump.

:D:)):))

Je pa smešno. Aladin se opraviči in za medije to zadostuje cause he is progresive :D
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Stalinovic ::

jype je izjavil:

Stalinovic je izjavil:

Ko te zadane da so tvoji svetniki puhloglavi, retardirani rasisti.
Saj ni rasist, samo rasistično neumnost je storil, ker je bil podobno neveden, kot ste rasisti.

Trudeau ni moj svetnik, mimogrede - samo tebi se tako zdi, ker druge sodiš po sebi.


In to ravno v času ko svetnik Beiden črncem pridiga kako ne znajo vzgajati otrok :))

Hitro, nujno rabimo škandal, eeeee, eeee, Trump nekaj, v dvigalu je spustil golobčka!!!! Drumpf gasses people!!!

jype ::

Vazelin je izjavil:

Je pa smešno. Aladin se opraviči in za medije to zadostuje :D
Trump se ni opravičil za posilstva, ampak trdi, da se tista, s katerimi se je javno bahal, nikoli niso zgodila, ker "so ženske preveč grde". "Za medije" baje to ni dovolj, za navdušence nad kretenom je pa vsekakor to velik plus.

Stalinovic je izjavil:

In to ravno v času ko svetnik Beiden črncem pridiga kako ne znajo vzgajati otrok :))
Zopet druge sodiš po sebi.

Stalinovic je izjavil:

Hitro, nujno rabimo škandal, eeeee, eeee, Trump nekaj, v dvigalu je spustil golobčka!!!! Drumpf gasses people!!!
Neonacisti ste najslabši.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Cruz ::

Kaj bi se zgodilo, če bi Michael Jackson živel v današnjem času? :)
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

Vazelin ::

jype: Trudeu je deloval precej bolj uglajen od Trumpa, ki je na momente res totalni retard in pogosto gre full retard. Ampak tole pridiganje, ki se ga gre Trudeu in ga potem najdejo balls deep v marmeladi je patetično.

Če je progresivni liberalec mu ne daje imunitete za rasistične izpade
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

jype ::

Cruz je izjavil:

Kaj bi se zgodilo, če bi Michael Jackson živel v današnjem času? :)
Zaprli bi ga, ker je spolno zlorabljal otroke.

Vazelin je izjavil:

jype: Trudeu je deloval precej bolj uglajen od Trumpa, ki je na momente res totalni retard in pogosto gre full retard. Ampak tole pridiganje, ki se ga gre Trudeu in ga potem najdejo balls deep v marmeladi je patetično
"Balls deep v marmeladi" rečete neonacisti. Mi rečemo temu, da mu je kos namazan z marmelado padel na tla. Štor, ne pa idiot.

Vazelin je izjavil:

Če je progresivni liberalec mu ne da pravice, da se oblači v črnce
Pravico, da se oblači v črnce, mu daje ustava.

Vazelin je izjavil:

Če je progresivni liberalec mu ne daje imunitete za rasistične izpade
No, na prihodnjih kanadskih volitvah boste alt-right vsekakor volili zanj, sem prepričan, temnopolti pa verjetno v malce manjšem obsegu, če jih tako obnašanje moti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Vazelin ::

jype: sprijazni se. Trudeu je preteklost;) Trump pa tudi kmalu glede na veliko verjetnost recesije glede na njegovo hvalo v gospodarstvo
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

jype ::

Vazelin je izjavil:

jype: sprijazni se. Trudeu je preteklost;)
Me veseli, upam, da izvolijo kakega sposobnejšega liberalca, ki bo prekinil uničevanje Kanade za profit redkih posameznikov iz ZDA.

Vazelin ::

Ok, uživajte v temi. Dovolj slackanja za danes :'(
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Stalinovic ::

Če ga napade Kortezova je pečen! Jo bo treba malo otwitati.

lynxslo5 ::

jype je izjavil:

lynxslo5 je izjavil:

Jaz sem v srednjo šolo hodil še v bivšem sistemu in smo se pa pusta cel razred našemili v črnce, pa se profesorjem to ni zdela nobena žalitev in za nagrado tisti dan ni bil nihče vprašan za oceno. Očitno je bilo v bivšem sistemu več razuma in normalnosti kot pa v današnjih "progresivnih" časih.
A je bil kak profesor temnopolt?


Ne, črn ni bil noben, so bili pa vsi prfoksi pripadniki zdravih sil, še posebej prfoksa, ki nas je učila Samoupravljanje s temelji marksizma.

jype ::

Vazelin je izjavil:

Ok, uživajte v temi. Dovolj slackanja za danes :'(
Prepočasi tipkaš.

Če bi hitreje, bi napisal še vsaj 20 "škandalov", ki jih je imel Trudeau mlajši, pa še kakega od starejšega.

lynxslo5 je izjavil:

Ne, črn ni bil noben, so bili pa vsi prfoksi pripadniki zdravih sil, še posebej prfoksa, ki nas je učila Samoupravljanje s temelji marksizma.
Skratka, noben od profesorjev ni imel pojma o tem? Me ne čudi, da s tako izobrazbo nisi prišel daleč. No, če bi v razred prišel oblečen v domobransko uniformo, bi verjetno postopali drugače.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()
«
1
2 3 4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Pod Trumpom se whitetrashu meša: rasizem po ameriško (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6512212 (10884) kallia

Človeške rase (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
529077 (7390) Reycis
»

Paradoks različnosti (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Problemi človeštva
19233853 (30221) jype
»

Američani z modificiranim proteinom uspešno v celicah miši uničili DNK HIVa (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
10633374 (29656) janex
»

Moderate racists? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12253205 (51289) Mipe

Več podobnih tem