» »

Evropsko prvenstvo 2019 - odbojka

Evropsko prvenstvo 2019 - odbojka

1
2
3

nevone ::

Kdo zdej ni za finale, a? :)
Either we will eat the Space or Space will eat us.

antartide ::

Win win win win. Pa je rekel Poljsi selektor da nismo ekipa za finale. We Own

DarwiN ::

Super... Ampak resnici na ljubo je bil domač teren naš daleč največji adut. Finale se pa igra v Parizu, proti Franciji predvidoma.. :(
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

al1976 ::

Kapo dol nasim fantom. Forma, volja, srce, publika... to je to! :)

Kaj pa ce bo finale s Srbijo? Pa je repriza :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: al1976 ()

oo7 ::

FireSnake ::

Poljak, požri zdaj svoje besede.

Stoje sem gledal celo tekmo in tako napeto, kot je tole bilo - NORO!

Za mene so že zmagali.

Zdaj je treba it na polno.

Pa za Krisa sem tudi nakazal denar :D
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

oo7 ::

DarwiN je izjavil:

Super... Ampak resnici na ljubo je bil domač teren naš daleč največji adut. Finale se pa igra v Parizu, proti Franciji predvidoma.. :(


Upam, da bo finale z Srbijo. Da smo vsi na nevtralnem igrišču :D

oo7 ::

Ta mesec smo premagali Poljsko v nogometu zdaj še v odbojki. Poljaki že pišejo, da je Slovenija septembrska nočna mora za Poljsko :)

Kurzweil ::

oo7 je izjavil:

Ta mesec smo premagali Poljsko v nogometu zdaj še v odbojki. Poljaki že pišejo, da je Slovenija septembrska nočna mora za Poljsko :)


In v finalu bomo premagali Srbijo,... tako kot 2 leti nazaj na Evropskem prvesntvu v košarki!

Gambino ::

Kurzweil je izjavil:

oo7 je izjavil:

Ta mesec smo premagali Poljsko v nogometu zdaj še v odbojki. Poljaki že pišejo, da je Slovenija septembrska nočna mora za Poljsko :)


In v finalu bomo premagali Srbijo,... tako kot 2 leti nazaj na Evropskem prvesntvu v košarki!


Srbi ne bodo v finalu, Francozi bodo pa prvaki. Prvi Francozi drugi Slovenci tretji Poljaki.

D3m ::

SLO-SRB finale.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Kurzweil ::

To da bi bili Srbi v finalu si zgolj želim... realno pa bo Francija, domačini pa to... je kdo pa kakšnem slučaju vrgel oko na kakšno tekmo Francije? kako velika je ta njihova dvorana in kako izgleda navijanje Francozov? Predvidevam, da ni nobene primerjave s tem, ki je bil v Stožicah?! Kot zaenkrat kaže, pa bo tudi naših navijačev v Franciji veliko...

Mi je pa pri odbojki všeč to, da sodniki nikakor ne morejo toliko vplivat na igro/rezultat, kot v košarki, predvsem pa v rokometu in nogometu,... pa še mislim, da 2 challenga ima ekipa na voljo v posameznem setu.

scipascapa ::

Gledal FRA-ITA četrfinale, če nas pride gor 1-2k jih preglasimo. Tako je, je izredno čist šport, ni prostora za goljufije, kot so v rokometu in nogometu. 2 challenga na set, da.

Tukaj so nekaj jokali o napaki?

http://www.sport.pl/siatkowka/7,64948,2...

Zgodovina sprememb…

firbec ::

Mislim, da navijači v Stožicah skozi celotno tekmo tudi slučajno ne bi bili tako glasni, če ne bi organizator poskrbel za par fantov, ki so neprestano letali okoli igrišča in z mikrofonom v roki vzpodbujali občinstvo k navijnaju, ampak res neprestano in na vseh tekmah. Tudi oni si zaslužijo veliko pohvalo, lahko bi se novinarji malo razpisali tudi o njih. Pa da se jim zrihta služba še za kako prihajajočo fuzbal tekmo Slovenije, studio pa naj gosti Sanja Modrič, potem je uspeh zagotovljen ;)

oo7 ::

Kurzweil je izjavil:

To da bi bili Srbi v finalu si zgolj želim... realno pa bo Francija, domačini pa to... je kdo pa kakšnem slučaju vrgel oko na kakšno tekmo Francije? kako velika je ta njihova dvorana in kako izgleda navijanje Francozov? Predvidevam, da ni nobene primerjave s tem, ki je bil v Stožicah?! Kot zaenkrat kaže, pa bo tudi naših navijačev v Franciji veliko...




Dvorana v Parizu ima nekaj več kot 15 tisoč sedežev. Navijanje Francozov se ne more primerjati z navijanjem naših.

scipascapa ::

15600 sprejme Bercy, v Francijo naj bi šlo vsaj 3000 Slovencev, morda 4000....držimo pesti.

Vitez ::

Srbi presenetili Francoze, tako da jih imamo v finalu.

oo7 ::

oo7 je izjavil:

Upam na finale Slovenija : Srbija, da se ponovi košarkaško leto 2017 :D




:D

nevone ::

oo7 je izjavil:

oo7 je izjavil:

Upam na finale Slovenija : Srbija, da se ponovi košarkaško leto 2017 :D




:D


Pri odbojki je vseeno malo drugače. Pri košarki imaš lahko eno zvezdo, ki gor drži celo ekipo, pri odbojki morajo vsi igrati vrhunsko, noben napad ni soliranje.

Želim našim jutri dobro igro, ampak kakorkoli že bo, so že sedaj dosegli ogromno.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

Vitez ::

En igralec proti odbojki lahko naredi ogromno pik, ne more pa dobiti tekme. recimo Leon pri Poljski proti nam.

nevone ::

No, saj v resnici jo tudi en dober košarkar ne more dobiti sam.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

Vazelin ::

nevone je izjavil:

No, saj v resnici jo tudi en dober košarkar ne more dobiti sam.

o+ nevone

Takrat smo mel prime Dragiča. Vzhajajočo superzvezdo Dončiča ter odlično rešitev v naturaliziranem američanu. Ter motiviran support crew. Pa tudi to je pomagalo da so bili nekateri favoriti malo zdesetkani. Vse se ti mora poklopit za naslov:)
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

mgermo ::

Kje bo live stream?

scipascapa ::

Poljaki 3-0

Vitez ::

nenavadna tekma, naši vrhunsko začeli, vzeli prvi niz, v nadaljevanju pa popolnoma popustili.

Mato989 ::

Kurzweil je izjavil:

oo7 je izjavil:

Ta mesec smo premagali Poljsko v nogometu zdaj še v odbojki. Poljaki že pišejo, da je Slovenija septembrska nočna mora za Poljsko :)


In v finalu bomo premagali Srbijo,... tako kot 2 leti nazaj na Evropskem prvesntvu v košarki!

In smo jih..... Premagali?
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

firbec ::

Čestitke našim za 2 mesto in zaslužena zmaga Srbije v finalu

IL_DIAVOLO ::

Roko na srce, če ne bi bilo naših sijajnih navijačev, bi izpadli že proti bolgarom.

scipascapa ::

Navijačev se žal ni slišalo, dvorana ni Stožice, ni akustična.

Vitez ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Roko na srce, če ne bi bilo naših sijajnih navijačev, bi izpadli že proti bolgarom.


To sploh ni nujno. pred 4 leti niso igrali doma, pa so vseeno bili v finalu.

Mato989 ::

Vitez je izjavil:

IL_DIAVOLO je izjavil:

Roko na srce, če ne bi bilo naših sijajnih navijačev, bi izpadli že proti bolgarom.


To sploh ni nujno. pred 4 leti niso igrali doma, pa so vseeno bili v finalu.


Ja ampak danes se je to videlo.... Dvomim da so srbi za 2 klasi boljsi od poljakov in rusov....

Tudi glede na dejstvo kako so poljaki povozli francoze srbi so se pa zelo namucli z njimi... Pove kar nekaj.

Jaz menim da bi nas poljaki kjerkoli drugje premagali
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Vitez ::

Ne bomo gledali v zobe srebru, ki ga pred prvenstvom ni nihče pričakoval. Tu je nova medalja v moškem športu z žogo in samo to šteje.

Francozi in Poljaki imajo med drugim igralce, ki služijo po milijon eurov na sezono, pa niso imeli finala. odbojka je elitnejši šport od rokometa, čeprav včasih ne zgleda tako.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vitez ()

markoxxx ::

Bravo Serbi!
Bravo tudi naši

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: markoxxx ()

nevone ::

Vse čestitke našim! Drugo mesto je odličen rezultat, že to, da so se prebili v finale ko je izgledalo skoraj nemogoče je velik uspeh.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

Džoli ::

Odbojka gre sedaj v tretji plan 8-)
ljudje ne vejo kolko ma igra točk

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Džoli ()

scipascapa ::

25 ali 2 razliki do dobljenega 3 niza
15 ali 2 razliki 5 niz

easy peasy.

Mato989 ::

In kje je zlato?

Baje grejo po zlato.. .zmanjkalo domačega terena in konec dobrih iger =)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Gambino ::

Srbi so bili najmanj za klaso boljši. Treba jim je čestitat, so edini, ki niso poznali poraza na tem prvenstvu!

scipascapa ::

Še najbolj trda jim je predla proti Ukrajincem.....pa tudi težko tekmo proti domačinom, 5 nizov in 1 dan manj počitka....so bili boljši, žal.

Drevesce ::

Mato989 je izjavil:

In kje je zlato?

Baje grejo po zlato.. .zmanjkalo domačega terena in konec dobrih iger =)


Kaj pa naj rečejo? Gremo v finale zgubit? Nekaterim se na daleč vidi, da niste nikoli igrali športa vsaj na neki amaterski ravni.

Mato989 ::

Drevesce je izjavil:

Mato989 je izjavil:

In kje je zlato?

Baje grejo po zlato.. .zmanjkalo domačega terena in konec dobrih iger =)


Kaj pa naj rečejo? Gremo v finale zgubit? Nekaterim se na daleč vidi, da niste nikoli igrali športa vsaj na neki amaterski ravni.


Seveda smo in jaz sem vedno rekel da gremo dat najboljse od sebe... To je edino primerno
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

nevone ::

Seveda smo in jaz sem vedno rekel da gremo dat najboljse od sebe... To je edino primerno


Madona, kok si ti fest, k nkol ne rečeš, da greš po zlato. A veš, to je res zelo pomembno.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

GupeM ::

Mato989 je izjavil:

Seveda smo in jaz sem vedno rekel da gremo dat najboljse od sebe... To je edino primerno

Zato pa si tam kjer si ... Važno je sodelovati, ne zmagati.

Tisti z drugačno miselnostjo pa pridejo v finale evropskega prvenstva. Potem pa se jim včasih izide, drugič pač ne ... Tako Srbi kot Slovenci so šli po zlato. Vzame pa ga lahko le eden. V košarki smo ga mi, v odbojki so ga oni.

Tako kot rečeš, da greš po kavo na kavomat. Ampak če ta ne dela, je pač ne dobiš. Ali vedno rečeš, da greš dat najboljše od sebe, da dobiš to preklemano kavo?

Vazelin ::

Roko na srce. V teh pokalnih tekmovanjih šteje samo kanta. Vse ostalo je brezveze
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Mato989 ::

GupeM je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Seveda smo in jaz sem vedno rekel da gremo dat najboljse od sebe... To je edino primerno

Zato pa si tam kjer si ... Važno je sodelovati, ne zmagati.

Tisti z drugačno miselnostjo pa pridejo v finale evropskega prvenstva. Potem pa se jim včasih izide, drugič pač ne ... Tako Srbi kot Slovenci so šli po zlato. Vzame pa ga lahko le eden. V košarki smo ga mi, v odbojki so ga oni.

Tako kot rečeš, da greš po kavo na kavomat. Ampak če ta ne dela, je pač ne dobiš. Ali vedno rečeš, da greš dat najboljše od sebe, da dobiš to preklemano kavo?


Govorim o lulekih ki na forumu pišejo v 1. osebi množine kako bodo ONI nekoga premagali... in to je vedno bedasto sorry =) Zato pa sem tudi repliciral in ga vprašal kje je zlato če je on 1. oseba množine!
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Vitez ::

Vazelin je izjavil:

Roko na srce. V teh pokalnih tekmovanjih šteje samo kanta. Vse ostalo je brezveze


vsaka medalja šteje.

Vazelin ::

Na dolgi rok se spomni samo zmagovalcev. Roko na srce sw o tej medalji cez 10 let ne bo nihče več spomnil medtem ko Dragić crew ostane za vedno:)
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

nevone ::

Vazelin je izjavil:

Na dolgi rok se spomni samo zmagovalcev. Roko na srce sw o tej medalji cez 10 let ne bo nihče več spomnil medtem ko Dragić crew ostane za vedno:)


Dost žalostno, ampak ja, takšna je mentaliteta nekaterih.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

xx23 ::

Seveda je medalja zelo pomembna za rankinge za naprej. Kot vemo nas hoče svetovna zveza vedno pustiti ob strani, ker smo pač mali. Šele naslednje leto bodo odbojkarji prvič igrali v svetovni ligi, čeprav so si zaslužili že prej.

Sicer pa je bila večja priložnost izpuščena lani na svetovnem prvenstvu, ko se je ponujalo polfinale. In pa seveda naslednje leto priložnost za naše, da grejo na OI. Turnir bo sicer zahteven (1 vstopnica), ampak nikol se ne ve.

Germany (Hosts)
Serbia
France
Belgium
Slovenia
Bulgaria
Netherlands
Czech Republic

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: xx23 ()

Vitez ::

Vazelin je izjavil:

Na dolgi rok se spomni samo zmagovalcev. Roko na srce sw o tej medalji cez 10 let ne bo nihče več spomnil medtem ko Dragić crew ostane za vedno:)


Ne razumem take mentalitete.

Pomembno je, da so fantje potrdili, da finale izpred 4 let ni bil slučajen. Tudi naše zlato v košarki ne bo veliko vredno, če naslednjih 10 let ne bo nobene medalje. In jaz imam kar občutek, da je ne bo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vitez ()
1
2
3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Evropsko prvenstvo v košarki 2017 (strani: 1 2 3 416 17 18 19 )

Oddelek: Šport
914154775 (33454) bambam20
»

Odbojka in navijanje

Oddelek: Loža
364275 (2766) Cruz
»

SP v košarki 2019 (Kitajska) (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Šport
12617556 (14724) Kurzweil
»

Svetovno prvenstvo v košarki 2014 v Španiji (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Šport
17539628 (32266) bambam20

Več podobnih tem