» »

Ukinitev dodatnega zavarovanja

Ukinitev dodatnega zavarovanja

1
...
3 4
5
»

Mato989 ::

Ne zato in zaradi drugih zadev raje vzamem minimalca in 500 na roko kot pa 1.000 na trr... In zdaj bi se poslabsali
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

jype ::

jernejl je izjavil:

To delajo predlagatelji zakona - Levičarji; tisti, ki so se v Venezuelo hodili učit, kako se uniči gospodarstvo in ljudi pahne v lakoto.
Da ti je matematika za osnovne šole precej tuja že vemo - ni treba vsak dan znova ponavljati tega.

d0rK ::

Mene pa samo zanima, če bi slučajno kaj takega kdaj šlo čez pa si se vmes vezal pri določenem ponudniku še za X let. Ali se bo hkrati z ukinitvijo prekinila tudi vezava?

Včeraj našel od triglava pristopno pogodbo izpred leta in pol ko je bila mesečna položnica 29eur!! Zdaj je pa 35,5, prokleti nateguni. In bi rad proklopil na WIZ ki je 2eur cenejši, pa še avto imam pri njih. Če se vežeš za tri leta dobiš nazaj dodatnih 30eur. Če se vežem in vmes ukinejo te privat zavarovalnice, kaj se lahko zgodi oziroma kakšne so moje dolžnosti?

Mesar ::

ja, vse zgubiš še avto ti bojo zarubli
Your turn to burn!

lolipop2 ::

Hej!

Eno vprašanje bi imel. V kratkem se mi pri eni izmed zaarovalnic zaključi to življensko zavarovanje in bi vse rad uredil da se mi izplača, karkoli je že ostalo. Ali je to možno urediti tudi preko pošte, da se ne dobim z agentom od zavarovalnice? Ker me vabi, da se dobiva, da "urediva" vse potrebno. Vem, da me bo poskušal prepričati v razna nova zavarovanja oz. vlaganja, ampak za to nisem zainteresiran.
Torej, a je to možno se urediti po pošti? Da mi npr. pošlje vse obrazce, jaz podpišem in potem pošljem nazaj ali pa mora biti to nujno v živo?

Hvala za pomoč

Lonsarg ::

Ne vem kak odgovor tu pričakuješ, vsaka firma se jasno lahko sama odloči a bo hotela to opraviti preko emaila ali ne..

lolipop2 ::

Lonsarg je izjavil:

Ne vem kak odgovor tu pričakuješ, vsaka firma se jasno lahko sama odloči a bo hotela to opraviti preko emaila ali ne..


Ma, zanima me, če je sploh možno te zadeve urejati po pošti, preden začnem referentu težit. :)

Lonsarg ::

Ja to vse štima, jaz sem že velikokrat skeniral podpisane zadeve in poslal po emailu, velikokrat firme tudi same predlagajo. Je pa res da zavarovalnice se hvalijo z osebnim stikom in morda niso pristaši tega :)

lolipop2 ::

Lonsarg je izjavil:

Ja to vse štima, jaz sem že velikokrat skeniral podpisane zadeve in poslal po emailu, velikokrat firme tudi same predlagajo. Je pa res da zavarovalnice se hvalijo z osebnim stikom in morda niso pristaši tega :)


Osebni stik = lobiranje, da bi ložil dinarčke naprej k njim :)
Bom videl, če se bo dalo izogniti sestanku. Ker je razlagal, da bo vzelo kar nekaj časa, da mi vse predstavi (beri: prepriča, da vzamem kaj od ponujenega).

Furbo ::

Reci mu, naj ti uredi vse potrebno za nakazilo, da ti samo podpišeš, ostalo te pač ne zanima.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

solatko ::

lolipop2 - Si tako labilen, da se bojiš prepričevanje zavarovalniškega agenta?
Eonostavno se oglasiš pri njemu ali na zavarovalnici in zahtevaš izplačilo. Tam ti bodo razložili kako je z davkom (dohodnino), ostanek pa te bodo hoteli prepričat za vlaganje naprej, vendar se ne daj prepričat, če te to ne zanima več ali, če denar potrebuješ takoj.
Delo krepa človeka

lolipop2 ::

solatko je izjavil:

lolipop2 - Si tako labilen, da se bojiš prepričevanje zavarovalniškega agenta?
Eonostavno se oglasiš pri njemu ali na zavarovalnici in zahtevaš izplačilo. Tam ti bodo razložili kako je z davkom (dohodnino), ostanek pa te bodo hoteli prepričat za vlaganje naprej, vendar se ne daj prepričat, če te to ne zanima več ali, če denar potrebuješ takoj.


Ni skrbi, nisem labilen in preverjeno vem, da me ne more prepričati. :)
Ne da se mi z njim dobiti, pa glede na to, da se bo pripeljal z drugega mesta, vem, da bo samo težil oz. prepričeval v neka zavarovanja. Ga bom jutri poklical in odpovedal sestanek. Zato me je samo zanimalo, če se to da urediti preko mailov, da bom vedel, ko bom klical.
1
...
3 4
5
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Obvezno in dopolnilno zdravstveno zavarovanje (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9937832 (9672) jocoj

Prekinitev zavarovanja - VZAJEMNA (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7723769 (22246) Gandalfar
»

Zdravstvo

Oddelek: Problemi človeštva
439004 (5964) LeQuack

Več podobnih tem