» »

Vzamemo Bob ali Hot Telekom ?

Vzamemo Bob ali Hot Telekom ?

«
1
2

TelemachSLO ::

Pozdravljeni,

Malo smo neodločeni katerega ponudnika vzeti Boba ali Hota obadva sta vredu samo pri Bobu nimaš možnosti blokade nad zakupljeno količino pri Hotu pa je možnost.

Plus tega več prenosa podatkov ima Hot zanima le vaše zadovoljstvo za oba ponudnika Bob in Hot na principu vasih odgovorov, kateri jih bo imel več tega vzamemo prestavilo naj bi se pet uporabnikov ali k Bobu ali Hotu !
Povejte svoje pozitivne in negativne stvari, ki ste jih imeli z njima in povejte katerega imate v uporabi ali pa se boste imeli ?
Vsak odgovor dobrodošel

Hvala vam LP

shadeX ::

Osebno preferiram HOT over Bob. Razlogov je več.

- Bob računa klice/SMSje v EU medtem ko HOT prvih 200 minut/SMS-jev ne (odvisno sicer od paketa, najcenejši ima na voljo 100 min).
- Bob nima aplikacije, kjer bi videl koliko posameznih enot si porabil, medtem ko je na HOT-u to lepo razvidno in transparetno (tudi za klice in podatke v EU). App imajo za iOS in Android.
- Že dvakrat slabe izkušnje, pri plačevanju položnic. Enkrat so partnerki zaračunali kot da je porabila nekaj GB preveč (35EUR preveč na položnici), kar je bilo daleč od resnice. Takrat je menjala paket in je prišlo do tehnične napake, kar so potem tudi priznali in odbili nekaj GB, ampak so še vedno zaračunali 15EUR preveč.

Zame je plus to da lahko HOT plačam s Paypalom, gor naložim stanje za par mesecev in pozabim da sploh plačujem telefon, je pa to stvar okusa - eni preferirajo položnice.

Sem pa z BOB-om opravil, HOT je nepremerljivo bolj transparenten in ne daje občutek, da hočejo koga nategnit, kot je to pri BOB-u.


P.S

- Minus HOT-a (name sicer nima vpliva):
* Na iPhonih ne moreš pošiljat MMS-jev (prejemaš lahko)
* Kolikor vem ne moreš plačevat oz. donirat na posebne številke (1919...) - naj me kdo popravi če je ta info napačna.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

BOCo. ::

shadeX je izjavil:

- Bob nima aplikacije, kjer bi videl koliko posameznih enot si porabil, medtem ko je na HOT-u to lepo razvidno in transparetno (tudi za klice in podatke v EU). App imajo za iOS in Android.


Jo ima, ravno danes je izšla: https://play.google.com/store/apps/deta...

shadeX ::

Je bil že čas :)

balluf ::

Poglej še IZI za nezahtevne kot sem jaz je o.k.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: balluf ()

starfotr ::

Zakaj zavajaš, bob ne računa klicev v EU. Kvečjemu ima bob boljšo opcijo za kkice in sporočila, kot hot, kjer res omejujejo.

WhiteLenate ::

Jaz imam že nekaj let HoT. Odlično deluje in še nisem imel težav, ne zaračunavajo administrativnih stroškov, menjava paketa možna v enem kliku, plačila možna s PayPal ali kreditno kartico. Če se ne motim imajo trenutno tudi akcijo, v kateri povrnejo stroške prenosa številke. Edina slabost je ta, da MMS sporočila niso vključena v zakupljene količine, a se jih plača po res nizki ceni (0,03 EUR).

Vedran ::

Po meni BOB je boljši od HOT ker lahko vseh 3000 minut in 3000 sms-ov (drzni bob) lahko uporabiš tudi v EU gostovanju, pri HOT pa lahko samo 200 minut in 200 sms-ov (HoT MAXI) lahko uporabiš v EU gostovanju.
Tudi pri prenosu podatkov v EU BOB ponuja 4 GB, HOT pa 2,73 GB.
Če potuješ pogosto v EU države potem je BOB sigurno boljši.

Postpaid imam rajše kot prepaid ker nikoli ne veš kdaj v tujini boš potreboval nekoga nujno poklicati, primer pomoč na cesti ali zdravniško pomoč in takrat ti je pomembno da nimaš omejitve pri klicanju kot je prepaid (predplačniški) sistem. Račune dobivaš mesečno za pretekli mesec. Lahko tudi trajnik urediš.

BOB ima hitrost interneta omejeno na do 50/10 Mbps, HOT pa do 20/5 Mbps.

BOB je blagovna znamka A1, dokler je HOT posebej firma katera samo uporablja A1 omrežje. Tako da če A1 kaj omejuje v omrežju, ziher bojo več omejili uporabnike HOT kot pa uporabnike BOB. Saj BOB kot firma neobstaja, BOB uporabniki so A1 uporabniki.

BOB aplikacija za Android in iOS obstaja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Vedran ()

shadeX ::

starfotr je izjavil:

Zakaj zavajaš, bob ne računa klicev v EU.


A no bejž?



Sem drugače tudi sam mislil, da so klici v EU zastonj (oz do določenih minut), ampak je družinski član 2x klical v Italijo in obakrat dobil klic zaračunan.

HOT on the other hand..

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

shadeX ::

starfotr je izjavil:

Kvečjemu ima bob boljšo opcijo za kkice in sporočila, kot hot, kjer res omejujejo.


Kje omejujejo? Jaz na mojem HOT števcu vidim neomejeno klicev in SMS-jev. Mej si ta tvoj bob, kjer jim nategovanje strank ni tuje :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

TelemachSLO ::

shadeX je izjavil:

starfotr je izjavil:

Kvečjemu ima bob boljšo opcijo za kkice in sporočila, kot hot, kjer res omejujejo.


Kje omejujejo? Jaz na mojem števcu vidim "neomejeno" klicev in SMS-jev. Mej si ta tvoj bob. :))


Zdravo neko omejitev ima Hot proti Bobu naprimer klicem iz Hota ne morem uporabljati hkrati interneta pri Bobu to deluje in A1 to sem opazil jaz !

AlesSLO ::

shadeX je izjavil:

starfotr je izjavil:

Zakaj zavajaš, bob ne računa klicev v EU.


A no bejž?



Sem drugače tudi sam mislil, da so klici v EU zastonj (oz do določenih minut), ampak je družinski član 2x klical v Italijo in obakrat dobil klic zaračunan.

HOT on the other hand..


Ne zavajaj...na uradni strani HOT piše naslednje:
Kadar iz Slovenije kličete na tuje številke oz. v tujino, gre za mednarodne klice. Takšni klici niso vključeni v vaš paket in so plačljivi. HoT cene klicev v tujino so zelo konkurenčne - v spodnji tabeli preverite ceno klicev za vašo destinacijo.

modelno1 ::

Omejujejo v tujini. Mini paket npr. ima samo 100 min, 100 sms v EU.
Je razlika, če v EU kličeš iz domačega omrežja ali med gostovanjem v EU. V 1. primeru ti zaračunajo z direktivo določeno maksimalno ceno ~0,23 €, v drugem pa se porabljajo enote vključene v paket.
Respect the bacteria! They are the only culture some people have.

starfotr ::

Mislil sem storitve v roamingu v EU.

In mislil sem isto, kot je Verdan napisal.

shadeX ::

Ne zavajaj...


Potem če kdo zavaja je to HOT, ker mi po števcu obljublja 200 min klicev v EU na mesec.

starfotr ::

Kar kliči v EU iz Slovenije. Boš plačal...

kixs ::

shadeX je izjavil:

Ne zavajaj...


Potem če kdo zavaja je to HOT, ker mi po števcu obljublja 200 min klicev v EU na mesec.


Tisto velja v EU, ko si v gostovanju.

Vedran ::

Če si v SLO in kličeš v EU (tujo številko) potem plačuješ in pri BOB in pri HOT.
Cenik HOT (klici iz Slovenije v tujino):
https://www.hot.si/tujina/klici-v-tujin...
Cenik BOB (klici iz Slovenije v tujino):
https://bob.si/upload/ceniki/bob%20iz%2...

Med gostovanje v EU pa pri BOB-u lahko izkoristiš vseh 3000 minut in 3000 sms-ov dokler pri HOT lahko samo 200 minut in 200 sms-ov. Vzporejam paketa 'drzni BOB' in 'HOT MAXI'. Ta poraba se šteje ko s svojega telefona kateri je v EU gostovanju kličeš ali pošiljaš sms na slovensko številko.
Cenik HOT (klici iz gostovanja v Slovenijo):
https://www.hot.si/tujina/gostovanje.ht...
Cenik BOB (klici iz gostovanja v Slovenijo):
https://bob.si/upload/ceniki/bob%20v%20...

Tudi pri prenosu podatkov v EU BOB ponuja 4 GB, HOT pa 2,73 GB.
Vzporejam paketa 'drzni BOB' in 'HOT MAXI'.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Vedran ()

rdecaluc ::

Na bobu že več let. Vse dela, v tujini tudi. Ne dolgo nazaj so dobili še moneto.

Za 9,99€ super reč slovenija/tujina, kot so izpostavli pred mano.

Nikoli nisem mel sranja z računi, ko sem zjebal sim kartico so poslali novo brez problema.

Tudi pri prekoračitvi podatkov v tujini so dosti znosni zneski.
Est modus in rebus. ,typos

Apple ::

Rdecaluc: in po katerem kanalu komuniciras z njimi?
LP, Apple

Ahim ::

shadeX je izjavil:

Ne zavajaj...


Potem če kdo zavaja je to HOT, ker mi po števcu obljublja 200 min klicev v EU na mesec.

"Obljubljajo" ti klice, katere si vzpostavil v drzavah EU (izven Slovenije), brez dodatnih stroskov (kakor da bi bil v Sloveniji). Ce ne klic (npr. na italjansko stevilko) stane tolikointoliko v Sloveniji, potem seveda stane tudi v EU roamingu. Ce nek klic na slovensko stevilko v Sloveniji ne stane nic (ker se placa iz enot), potem tudi v EU ne stane nic (do omenjene meje).

SonyMHC ::

Trenutno prehajam iz HoT na bob, ker sem imel rezultate več tednov na speedtestu 6/5mbps (brez LTE+ doplačila).
Pri bobu imajo sedaj tudi akcijo "pripelji prijatelja", zato bom v bistvu tudi "prišparal" malo denarja - ja, študentska je težka ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: SonyMHC ()

modelno1 ::

Ahim, narobe razumeš. Med gostovanjem v EU omrežjih se klici na vse EU številke odštevajo iz zakupljenih enot, pri HoTu je ta količina pač manjša od količine zakupljenih enot za klice iz Slo v Slo, ker jim je pač AKOS to dovolil, drugim pa ne.
Klici iz Slo v EU so tudi regulirani, od letos. Najvišja cena je 0,23 EUR, bo šla verjetno počasi dol, tako kot je bilo to s ceno gostovanja.
Respect the bacteria! They are the only culture some people have.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: modelno1 ()

rdecaluc ::

Apple je izjavil:

Rdecaluc: in po katerem kanalu komuniciras z njimi?


Ne spletni strani imajo objavljeno telefonsko in email: 068 680 680 info@bob.si

Jst sem jih poklical.
Est modus in rebus. ,typos

BlackMaX ::

Z bobom nisem imen nobenih težav.

Hot zgleda da ponuja več, glede GB.

Base-T ::

Ali pošiljanje in prejemanje MMS sporočil deluje pri ponudniku BOB na napravah z iOS Apple?
Pri HOT -u deluje samo za prejeta MMS sporočila, pošiljanje pa ne deluje.

Hvala za informacije.

Sheteentz ::

Sem na Hotu, pa bom verjetno šel na bob. Hot nima monete, kar zna kdaj pridet prav. Tako pridem s paketom hitri bob s 5 giga na mesec za 7,99€ + moneta za 0,79€ kar fajn poceni. Tiste 4 cente na posamezen nakup z moneto bom pa že preživel.

shadeX ::

Base-T je izjavil:

Ali pošiljanje in prejemanje MMS sporočil deluje pri ponudniku BOB na napravah z iOS Apple?


Deluje ja. Za poslana in prejeta. Samo HOT ima nek problem na iOSu s poslanimi MMS-ji.

Lonsarg ::

Na kratko moja kratka primerjava (na podlagi katere sem se sicer odločil za bob) :
- cene/kolicine imata tako podobne da to nima kaj vpliva
- firmi sta obe ok, ne en ne drug pa ni palček, jaz to ne bi upošteval pri odlolitvi
- roaminga v EU ima Hot manj
- hitrost ima Bob 50/10, Hot pa 20/5
- Hot je predplačniški kar ti sicer omogoča več kontrole in je za nekatere plus, za druge (mene) pa gromozanski minus ker hočem enkrat mesečno vedno na isti datum videt poračun porabe na bančnem izpisku zaradi enostavnosti. Pri HoT sicer lahko aktiviraš avtomatsko poljenje ampak to ni fiksen datum pač pa fiksen znesek na random datum, odvisno kdaj porabiš.

zobnik ::

Imam hot....signal od A1, ma pa brat od telekoma pa ma same probleme s signalom za naše hribe....men še v klet lovi z vsemi signali in v gozdu v kaki grapi.

4 cente/min in sms, grem v Hofer po "kartico"

in najbolj pomembno brez naročnine, položnic itd

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: zobnik ()

SmeskoSnezak ::

Heyte vsi skupaj.
Smem vprasati, kaksno je kaj stanje trenutno pri tej ponudbi?
Prebrala sem vse cenike:
SMS- so 0,03eur oz. 0.04
Klici- so 0,07eur oz. 0.14eur

Ce se gleda izkljucno iz cen za SMS-e, klice in podatkovni prenos, katero podjetje ponuja najvec za najnizjo ceno? Bob, HOT, A1, Mobitel/Telekom ali je kaj novejsega na trgu?
Gleda se moznost, da bi na vsake 3-4 mesece se telefon napolnil za maximalno 20eur... Torej, ne ravno paketi. Lahko kdo pomaga pri mnenju? Slo bi se za stiri osebe, ki bi vzele enako ponudbo.
LP,
Smeska
@ Pusti soncu v srce... @

Yellow ::

Najbolj se ti splača bob 4 cente. Je sicer naročniški paket, ampak plačuješ po porabi in če nč ne porabiš, nč ne plačaš. Če boš za vse 4 sklenil na eno osebo, daš še združen račun in lahk pa maš potem vse na eni položnici. Pa še to je, da če plačaš položnico 20 € porabu si pa sam 2 €, maš 18 € kt dobropis pa se ti potem z naslendjm računom dol jemlje.

Valvoline ::

Pri bobu je bila neka akcija narocniski paket 3000min,3000sms,30gb za 5e/mes.

shadeX ::

Yellow je izjavil:

Najbolj se ti splača bob 4 cente. Je sicer naročniški paket, ampak plačuješ po porabi in če nč ne porabiš, nč ne plačaš. Če boš za vse 4 sklenil na eno osebo, daš še združen račun in lahk pa maš potem vse na eni položnici. Pa še to je, da če plačaš položnico 20 € porabu si pa sam 2 €, maš 18 € kt dobropis pa se ti potem z naslendjm računom dol jemlje.



Bob 4 cente ( ali ekvivalenten paket drugih ponudnikov) se splaca met sam v primeru da imas dumb phone ki ne uporablja podatkov oz interneta.

Sem na HOTu pozabil podaljsat paket in je prekloplo na start al kaj je ze (placas po porabi). V nekaj minutah sem bil ob 10eur (podatki)

pwn3rrr ::

Če uporabniki lahko "zdržijo" brez uporabe mobilnih podatkov, se pravi bi zadostoval samo Wi-Fi, bi mogoče razmišljal v smeri Bob 4 cente, pa še to samo v primeru, če se na mesec ne nabere več kot za 2h odhodnih klicev + nekaj sms-ov. V kolikor je potreba po prenosu podatkov oz. večji količini klicev/sms-ov, je naslednja najboljša opcija naročniški paket Bob 5ka (500min klicev, 500sms, 500MB prenosa podatkov za 5€/mesec). Naj pa samo opozorim, da 500MB podatkov lahko pokuriš precej hitro, sploh s prenašanjem kakšnih stvari oz. gledanjem Youtuba/posnetkov (se sicer da nastavit omejitev porabe).
Je pa tako, jaz in večina sorodnikov smo na Bob-u, dela vse bp, ni vezave, brezplačen prenos med paketi... skratka, ne bi menjali. Bob gostuje na A1 omrežju (bivši Si-mobil), prav tako HoT... Nekako konkurenčen naštetima dvema je še Izi mobil, ki gostuje na Telekomovem obrežju. Telekom, A1, Telemach je vse predrago za moje pojme + oberejo te na vsakem koraku... sam sem bil prej na A1, ko mi je potekla vezava, bi moral samo za sklenitev nove naročnine plačati 10€, prenos številke k bobu me je pa prišel 5€, s tem da je bila še mesečna naročnina 1x nižja za podobne zakupljene količine.

starfotr ::

Opcija je tudi Telekom mobi, za 4 eur.
https://www.telekom.si/zasebni-uporabni...

pwn3rrr ::

starfotr je izjavil:

Opcija je tudi Telekom mobi, za 4 eur.
https://www.telekom.si/zasebni-uporabni...

Tole tudi ne izgleda slabo... Sem sprva mislil, da imajo mogoče kakšno foro okoli klicev, da količina velja samo za klice v Telekomovo omrežje, ampak velja za klice v vsa omrežja.

mm&r ::

pwn3rrr je izjavil:

starfotr je izjavil:

Opcija je tudi Telekom mobi, za 4 eur.
https://www.telekom.si/zasebni-uporabni...

Tole tudi ne izgleda slabo... Sem sprva mislil, da imajo mogoče kakšno foro okoli klicev, da količina velja samo za klice v Telekomovo omrežje, ampak velja za klice v vsa omrežja.


Tole je super. Sem uštimal za mamo, pa vsake par mesecev nakažem gor 20 EUR pa je mir za neki časa, ker se samodejno podaljšuje.

bajar ::

Za majhno porabo je ugoden tudi Megatel:
3€: 1GB
5€: 1,5GB, 150min in SMS

Ganon ::

Valvoline je izjavil:

Pri bobu je bila neka akcija narocniski paket 3000min,3000sms,30gb za 5e/mes.


Kdaj? 5 evrov za vedno ali za določen čas?

SmeskoSnezak ::

shadeX je izjavil:

Yellow je izjavil:

Najbolj se ti splača bob 4 cente. Je sicer naročniški paket, ampak plačuješ po porabi in če nč ne porabiš, nč ne plačaš. Če boš za vse 4 sklenil na eno osebo, daš še združen račun in lahk pa maš potem vse na eni položnici. Pa še to je, da če plačaš položnico 20 EUR porabu si pa sam 2 EUR, maš 18 EUR kt dobropis pa se ti potem z naslendjm računom dol jemlje.



Bob 4 cente ( ali ekvivalenten paket drugih ponudnikov) se splaca met sam v primeru da imas dumb phone ki ne uporablja podatkov oz interneta.

Sem na HOTu pozabil podaljsat paket in je prekloplo na start al kaj je ze (placas po porabi). V nekaj minutah sem bil ob 10eur (podatki)

Da, pozabila omeniti, da bi se najvec uporabljajo ravno pretakanja podatkov. Torej, nekje med 5 in 10GB... Ceprav se to uporablja le v nujnih primerih, je poraba kar visoka, zaradi aplikacij, ki se nonstop syncajo, za shrambo dolocenih podatkov.

Kaj bi bilo super:
1) da je enostavno preko spletne strani ali aplikacije napolniti/dopolniti telefonsko stanje, brez ogromno potrebnih osebnih podatkov.
2) pomoc je po moznosti tudi preko aplikacije ali spletne strani s cvekom.
3) sms-i za preverjanje stanja (kjer ni dostopa do interneta, podatkov, da se le to vidi v aplikaciji)
@ Pusti soncu v srce... @

Zgodovina sprememb…

Vetrpiha ::

Telemach predplačniški - Revolucija za 6.99
Napokaš gor 100 eur in si dober za 14 mesecev
MESEČNA REVOLUCIJA: Za aktivacijo izbrane tarife pošljite SMS z besedo "REVOLUCIJA MESECNO" na 7070 ali v telefon vtipkajte *121*2*3*1# in pritisnete tipko za klic.

Ali pa polniš za 20Eur, čez mesec dni vklopiš Revolucijo, nato še enkrat Revolucijo, nato spet polniš za 20, 3x revolucija itd..

Ob vsaki polnitvi računa za 10 € ali 20 €, vam ugodnost neomejenih klicev velja kar 30 dni, ob polnitvi za 20 €, pa pridobite še 20 GB (od tega do 9,40 GB v EU/EEA

shadeX ::

Napokaš gor 100 eur in si dober za 14 mesecev


Tole drugače nima nobenega smisla. Kaj če si čez 3 mesece premisliš, da bi menjal?

Daš za 2-3mesece max in to je to.

radmansdorf ::

https://bob.si/ponudba-bob/narocniski-p...
Sicer pa mal jih kontaktirajte preko maila če ponudijo kakšno boljšo ceno, če pride 5 številk k njimi. Probat ni greh!

Vetrpiha ::

shadeX je izjavil:

Napokaš gor 100 eur in si dober za 14 mesecev


Tole drugače nima nobenega smisla. Kaj če si čez 3 mesece premisliš, da bi menjal?

Daš za 2-3mesece max in to je to.

A babnco tud menjaš na 3 mesece?
Fura se Telemach omrežje, backup gre na Telekomovo mrežo, to je to. Po tednu dni uporabe veš, ali je zate ali ni. To je cca 5eur stroškov

strom_15 ::

Vetrpiha je izjavil:

shadeX je izjavil:

Napokaš gor 100 eur in si dober za 14 mesecev


Tole drugače nima nobenega smisla. Kaj če si čez 3 mesece premisliš, da bi menjal?

Daš za 2-3mesece max in to je to.

A babnco tud menjaš na 3 mesece?
Fura se Telemach omrežje, backup gre na Telekomovo mrežo, to je to. Po tednu dni uporabe veš, ali je zate ali ni. To je cca 5eur stroškov


No Telemach mobilno omrežje tudi ni neka kakovost

Evolve ::

telemach je bl šrot od šrota ja
akcije skoz šopajo, da majo vsaj kaj uporabnikov pa da se lahko hvalijo kok so super duper omrežje v resnici je pa na meji uporabnega (pa ne mi s telekomom, ker tisto switchanje naredi zadevo še 100x slabšo)

trenutno je najbolj bob al pa hot za tistih 7€ dobiš kar rabiš... sem bil kar dolgo na neomejenih paketih, pol pa ko po enem letu potegneš črto in ugotoviš, da porabiš manj ko ena stara mama :)) je cajt da preklopiš

prenos podatkov je edini minus teh cenejših paketov, pa še to maš na vsakem vogalu dons wifi in tega porabiš zlo mal (vsaj pr men je tko)

sama pokritost pa je kar se mene tiče od A1 daleč pred vsemi. Lovi povsod, v rovtah v mestih, lahko sem v kevdru doma pa bom dosegljiv.... s telemachom sem mogu obvezno govort na balkonu da je blo ok

Vetrpiha ::

Ne govorim o neomejenih, temveč o predplačniških.
Za 100 eur (5x 20eur polnjenje) imaš 19 x 30 dni, se pravi leto in pol uporabe, na mesec povprečje 5.26Eur izmenično z 10GB in 20GB prenosa.

strom_15 je izjavil:

Vetrpiha je izjavil:

shadeX je izjavil:

Napokaš gor 100 eur in si dober za 14 mesecev


Tole drugače nima nobenega smisla. Kaj če si čez 3 mesece premisliš, da bi menjal?

Daš za 2-3mesece max in to je to.

A babnco tud menjaš na 3 mesece?
Fura se Telemach omrežje, backup gre na Telekomovo mrežo, to je to. Po tednu dni uporabe veš, ali je zate ali ni. To je cca 5eur stroškov


No Telemach mobilno omrežje tudi ni neka kakovost

Lahko rečemo za vsakega od operaterjev .

Evolve je izjavil:

telemach je bl šrot od šrota ja
akcije skoz šopajo, da majo vsaj kaj uporabnikov pa da se lahko hvalijo kok so super duper omrežje v resnici je pa na meji uporabnega (pa ne mi s telekomom, ker tisto switchanje naredi zadevo še 100x slabšo)

trenutno je najbolj bob al pa hot za tistih 7€ dobiš kar rabiš... sem bil kar dolgo na neomejenih paketih, pol pa ko po enem letu potegneš črto in ugotoviš, da porabiš manj ko ena stara mama :)) je cajt da preklopiš

prenos podatkov je edini minus teh cenejših paketov, pa še to maš na vsakem vogalu dons wifi in tega porabiš zlo mal (vsaj pr men je tko)

sama pokritost pa je kar se mene tiče od A1 daleč pred vsemi. Lovi povsod, v rovtah v mestih, lahko sem v kevdru doma pa bom dosegljiv.... s telemachom sem mogu obvezno govort na balkonu da je blo ok

Govoriš zgolj za svoj primer. Preveč posploševanja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vetrpiha ()

Evolve ::

Sem 4 leta delal v poslovalnici, ki je imela poleg osnovne storitve tudi telemach prodajo

folk je ob vsaki navalil ko bolani, čez 1 teden pa se vračali, ker ni delovalo kot je bilo obljubljeno

u glavnem več dela z reklamacijam kot s samo prodajo storitev

Vetrpiha ::

Ne razumem
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Bob (nova ponudba Simobila) (strani: 1 2 3 4107 108 109 110 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
54661274275 (5653) MrStein
»

Spar mobil (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
490149898 (14619) Steinkauz
»

Hot, BOB, Telemach in vse ostalo (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
15649233 (11561) V-i-p
»

kateri predplačniški paket? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
15440315 (16661) VrtniPalcek

Več podobnih tem