» »

Skrbništvo

Skrbništvo

Temo vidijo: vsi
««
7 / 12
»»

Stikalo ::

r3dkv1c4 je izjavil:

Odlična tema.
Boljšega branja že dolgo ni bilo. Nekateri ste samo potrdili svoje kretenizme, ki jih vsakodnevno pišete in se jih niti ne zavedate,misleč, da ste najpametnejši, najbolj razgledani, najlepše vzgojeni in kar je najpomembnejše, pokazali ste, da nimate nobenega odnosa in spoštovanja do žensk in otrok.
Totalno ste falili dojemanje družine.

Za nastanek otroka je vedno odgovoren moški, pa lahko vi še naprej fantazirate v nedogled.
Prevzemite odgovornost za to početje in pika.
Kdor tega ni sposoben, si ne zasluži otroka.
Jamrat o preživninah in odnosih je takrat žal prepozno.
Zanimivo, s kakšno lahkoto ste bili prepričani, da ste izbrali pravo žensko, da ste se mačoti odločili za ta korak, danes pa vas 3/4 pljuva po mamah lastnih otrok.
Sramota.



Problem je neenakopravnost. Če je moški pripravljen skrbeti za otroka bi mu moralo biti omogočeno brez problema. Ne pa da mu otroka vzamejo in mora plačevati preživnino. Po možnosti mora še kriti ves čas in stroške prevoza do otorka.

PrihajaNodi ::

Po možnosti mora še kriti ves čas in stroške prevoza do otorka.


This.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Vazelin ::

Kdo naj bi pa po vašem kriv potne stroške?
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

PrihajaNodi ::

50\50 ni fer?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Stikalo ::

Vazelin je izjavil:

Kdo naj bi pa po vašem kriv potne stroške?


Njbolje bi bilo, da 1x mati pripelje otroka drugič gre po otroka oče. Tako je časovno in stroškovno enakopravno.

billy ::

Kaj pa če ima mama avtobus, foter pa električno skiro.

Enakopravnost je lepo slišat, a v praksi ni izvedljivo.

49106 ::

billy je izjavil:

Kaj pa če ima mama avtobus, foter pa električno skiro.



V tem primeru greš po otroka z javnim prevozom oz peš.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

xmetallic ::

billy je izjavil:

Kaj pa če ima mama avtobus, foter pa električno skiro.

Enakopravnost je lepo slišat, a v praksi ni izvedljivo.

Si bosta priskrbela vsak svoje prevozno sredstvo. Lahko pa otroka tudi na skiroju ali avtobusu pelješ. Kako boš optimiziral čas, ki ga imaš je nepomembno. Bistvo je, da imata oba možnost/dolžnost biti enako obremenjena, časovno in finančno, ne pa da samo eden mora ves čas nositi to breme.

Zgodovina sprememb…

r3dkv1c4 ::

Ponavadi so ženske tiste, ki iščejo enakopravnost, skozi denarnico moškega ponavadi.
Vse bi rade imele skrbništvo, spet skozi denarnico moškega.Seveda ne v vseh primerih.
Poznam neskončno primerov, takšnih in drugačnih, vendar lahko rečem, da je vsak primer zase. Največ je takih, kjer je otrok nastal po situaciji "se zgodi" in skrajno nepremišljeno s strani očeta, ker je videl samo trofejo brez pameti.
Razhod je sledil v kratkem(največ v nekaj letih), z ogromno obtoževanj in vsem kar spada zraven.
Komunikacija med staršema je potekala v slogu gostilniške debate, se pravi, da je bila nemogoča, kjer nihče ni odstopal od svojih kretenizmov, na koncu pa so otroci ničkolikokrat ostali s preobremenjenimi materami in pri psihologih.....očetje pa so še naprej harali po oštarijah.
Najbolj žalostno je, da se v večini primerov obtožuje mame, da si izborijo skrbništvo. Vedno je potrebno poznat zgodbo v celoti, kar pa CSD in podobne ustanove ne poznajo.
Velikokrat so delavke na csd-jih tudi same šle čez podobne kalvarije, kar seveda veliko prispeva pri enostrankih odločitvah in napačnih rešitvah.
Sam pravim, da je žalostno in skrajno neodgovorno s strani staršev, da se ne morejo dogovorit okoli skrbništva brez egoističnih razmišljanj in raznih zamer, ker vse to je le minus pri otrokovi psihi in dojemanju staršev.
Nenazadnje je to le naše mnenje in nikogar ne moremo sodit.
Škoda je edino otrok, ki niso nič krivi ampak na koncu trpijo le oni.

billy je izjavil:

Kaj pa če ima mama avtobus, foter pa električno skiro.

Enakopravnost je lepo slišat, a v praksi ni izvedljivo.

Dvomim, da se je s skirojem vozil k njej, da je užival med njenimi nogami.
Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: r3dkv1c4 ()

r3dkv1c4 ::

Stikalo je izjavil:

r3dkv1c4 je izjavil:

Odlična tema.
Boljšega branja že dolgo ni bilo. Nekateri ste samo potrdili svoje kretenizme, ki jih vsakodnevno pišete in se jih niti ne zavedate,misleč, da ste najpametnejši, najbolj razgledani, najlepše vzgojeni in kar je najpomembnejše, pokazali ste, da nimate nobenega odnosa in spoštovanja do žensk in otrok.
Totalno ste falili dojemanje družine.

Za nastanek otroka je vedno odgovoren moški, pa lahko vi še naprej fantazirate v nedogled.
Prevzemite odgovornost za to početje in pika.
Kdor tega ni sposoben, si ne zasluži otroka.
Jamrat o preživninah in odnosih je takrat žal prepozno.
Zanimivo, s kakšno lahkoto ste bili prepričani, da ste izbrali pravo žensko, da ste se mačoti odločili za ta korak, danes pa vas 3/4 pljuva po mamah lastnih otrok.
Sramota.



Problem je neenakopravnost. Če je moški pripravljen skrbeti za otroka bi mu moralo biti omogočeno brez problema. Ne pa da mu otroka vzamejo in mora plačevati preživnino. Po možnosti mora še kriti ves čas in stroške prevoza do otorka.

Lol, a res, neenakopravnost je problem.
Pa kje ti živiš?
Ona je hotela zgolj sex, on pa ji je zaplodil otroka.
Kje tu vidiš enakopravnost?
Daj razsvetli me.
Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!

PrihajaNodi ::

Dvomim, da se je s skirojem vozil k njej, da je užival med njenimi nogami.


Razen ce ni hotla samo njegovega semena.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

r3dkv1c4 ::

PrihajaNodi je izjavil:

Dvomim, da se je s skirojem vozil k njej, da je užival med njenimi nogami.


Razen ce ni hotla samo njegovega semena.

Po vsej verjetnosti je želela njegov skiro, pa se je izjalovilo.:))
Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!

PrihajaNodi ::

Je bolj ekolosko naravnana.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

simone ::

Invictus je izjavil:

CSD bo samo potrdil kar se bosta odločila vidva. Če se ne bosta, bo odločilo sodišče.

Moj nasvet:

Kakšni morajo biti tvoji cilji:

1. stiki teden/teden
2. nič preživnine - samo delitev otrokovih stroškov (vrtec, tečaji, ipd, seveda po vnaprejšnjem dogovoru z bivšo)

Zahtevati moraš pa skrbništvo zase. V nasprotnem primeru si takoj pogajalsko šibak.


problem je tukaj ker je otrok star šele 2 leti težko bom dobil skrbništvo

simone ::

PrihajaNodi je izjavil:

Sodisce. Ni druge.


kaj pa lahko na sodišču pričakujem v mojem primeru?se pravi ni za noben kompromis:v vrtec je vpisana v mojem kraju vse je urejeno je ni odpeljala, hoče da bo hodila v svojem kraju (sedaj živi pri mami) predlagal sem ji da bi en teden bila z mano en z njo pa vikend da si menjava kar je pošteno 50:50 pa tudi noče, csd pa tudi ne bo dal dobrega mnenja ker je kao punčka stara šele 2 leti...kaj lahko dosežem na csd in kaj na sodišču če pride do tega ker sedaj sem čisto v slepi ulici ne vem kaj bo...

jype ::

simone je izjavil:

problem je tukaj ker je otrok star šele 2 leti težko bom dobil skrbništvo
Saj ga ne potrebuješ.

simone ::

jype je izjavil:

simone je izjavil:

problem je tukaj ker je otrok star šele 2 leti težko bom dobil skrbništvo
Saj ga ne potrebuješ.


ne razumem kaj hočeš s tem povedati?

billy ::

Zakaj ga rabiš, saj drugače imaš tudi stike z otrokom, v celoti pa ga 99.9% ne boš dobil, edino če je mama res totalno neprimerna (bolana)

simone ::

billy je izjavil:

Zakaj ga rabiš, saj drugače imaš tudi stike z otrokom, v celoti pa ga 99.9% ne boš dobil, edino če je mama res totalno neprimerna (bolana)


Vem sj tega se zavedam da ga bom težko dobil ampak ne vem kaj še lahko naredim da bom čimveč lahko z njo dva dni v tednu to je zelo malo...

l0wc4 ::

Poznal sem en podoben primer. Moj predlog, igraj njeno igro, potrpi, bodi normalen. Imej ga dva krat na teden, kot ti dovolijo, sodeluj tako z njo, kot s CSD. Njej bo šlo najbolj na qrac to, da ti ne boš popizdil in da se boš s vsem strinjal. Otrok bo hitro star 4 ali 5 let, CSD oz. sodišče ali kdorkoli bo videlo, da sodeluješ in boš otroka imel včekrat. Morda si bo tudi tvoja bivša našla kakega tipa in ti bo hotela pogosteje dati otroka, itd. Kar mirno ... na koncu se vse uredi, ... samo traja.

billy ::

Problem je starost, da tam nekje do 3 leta vsi preferirajo mame, ker pač tako meni stroka.

Jaz bi pač "potrpel", mogoče požeri še kakšno na račun tega, in poskusi bit pač čimveč z otrokom. Vmes se posvetuj s kakšnim odvetnikom, da ti pove njegovo prakso in ko bo primeren čas (recimo ko bo otrok star 4 leta - oz kdaj bo povedal odvetnik) pa še enkrat sprožiš tožbo in takrat zahtevaš več časa.

Žal bo pa to dolga bitka, če se mama ne bo dala.

Invictus ::

simone je izjavil:

Invictus je izjavil:

CSD bo samo potrdil kar se bosta odločila vidva. Če se ne bosta, bo odločilo sodišče.

Moj nasvet:

Kakšni morajo biti tvoji cilji:

1. stiki teden/teden
2. nič preživnine - samo delitev otrokovih stroškov (vrtec, tečaji, ipd, seveda po vnaprejšnjem dogovoru z bivšo)

Zahtevati moraš pa skrbništvo zase. V nasprotnem primeru si takoj pogajalsko šibak.


problem je tukaj ker je otrok star šele 2 leti težko bom dobil skrbništvo

Par stvari tukaj folku ni jasno...

To, ali imaš skrbništvo, ne vpliva na količino stikov ali višino preživnine.

Tudi, če ni deljenega skrbništva, kot oče ne izgubiš svojih pravic. Kar pomeni, da se tre mora vprašati vedno ob večjih spremembah v otrokovem življenju (vrtec, šola, npr...).

Količina stikov je odvisna od dogovora. Nič drugega.

Višina preživnine je ponavadi v korelaciji s količino stikov, ni pa nujno. Kljub teden/teden stikom lahko plačuješ preživnino, prostovoljno ali sodno določeno.

Po zakonu letos (15.4) se sodišče lahko odloči za deljeno skrbništvo. Prej to ni bilo mogoče, razen ob soglasju staršev.

Predvsem pa ločitev pri nas ne poteka enako kot v ZDA, kar dosti bab pozabi. Večina misli, da velja njihov model, pa so potem malo razočarane, ko izvedo kaj jim pripada, oz. jim ne...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

FormerUser ::

Edini, ki mislijo, da "ameriški model" velja tudi pri nas, so MRA-ji, ki na ta način širijo svojo lažnivo propagando. V resnici pa "ameriški model" ne velja niti v Ameriki, vsaj v 99,9% primerih ne, pravljice o tem kako si ženske z otroci in preživnino zagotovijo dosmrtno življenje na veliki nogi s tem, da ožamejo bivšega partnerja, so zgolj to, pravljice, v tistih redkih primerih super bogatašev, ki pa dejansko plačujejo preživnino, jim pa to ponavadi predstavlja drobiž.

Vazelin ::

Hipatija: invictus plačuje skoraj sladkih 500eur. Ni slabo kajne? S tem da se bivši niti na angleške tečaje ne da vozit punčaro
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

FormerUser ::

Glede na to, da jih menda zasluži v manj kot uri dela, je to drobiž, tako kot da bi ti plačeval 5 evrov.

Vazelin ::

FormerUser je izjavil:

Glede na to, da jih menda zasluži v manj kot uri dela, je to drobiž, tako kot da bi ti plačeval 5 evrov.

Ja, samo preživnina naj bi namenjena za otroka, ne da vzdržuje bivšo. Nima veze v koliko časa narediš tistih 500eur. Meni bi šlo tudi na K, da potem bivša niti na angleški tečaj ne vozi otroka, če ji že plačuješ petstotaka. wtf!1

Sploh če se ti ženska skurba!
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

billy ::

To se meni tudi zdi absurd, da se določa preživnina glede na plačo očeta. Saj pa vsak otrok ima nekje enake potrebe, ne pa da eni dobijo manj eni več.

Vazelin ::

billy je izjavil:

To se meni tudi zdi absurd, da se določa preživnina glede na plačo očeta. Saj pa vsak otrok ima nekje enake potrebe, ne pa da eni dobijo manj eni več.

V ameriki baje precej gledajo kakšen standard otroka je imel pred ločitvijo. Torej, da tudi po ločitvi živi podoben status. Če je prej užival tedensko v kaviarju in se vozil naokoli v privatnih letalih bi bil prevelik šok, če bi vse to vzeli!
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

billy ::

Bedarija.

Sem v knjigi "ljubezen po ljubezni" bral, da pri nas ni tako. Bil je opisan en primer, ko je žena želela furat naprej isti standard, pa je rekla sodnica, da pa ja ne rabita 4 sobnega stanovanja (ona in otrok) in da dobi od moža samo 50 za najmenino, pa se naj preseli, če ..

FormerUser ::

Vazelin je izjavil:

FormerUser je izjavil:

Glede na to, da jih menda zasluži v manj kot uri dela, je to drobiž, tako kot da bi ti plačeval 5 evrov.

Ja, samo preživnina naj bi namenjena za otroka, ne da vzdržuje bivšo. Nima veze v koliko časa narediš tistih 500eur. Meni bi šlo tudi na K, da potem bivša niti na angleški tečaj ne vozi otroka, če ji že plačuješ petstotaka. wtf!1

Sploh če se ti ženska skurba!


Kako pa ti veš zakaj ženska porabi preživnino in da je ne vozi na druge aktivnosti? Anonimno forumsko nakladanje vse prenese. Glede vsega kar je že on tukaj napisal je pa tudi sam en težek kurbir, tako da...

Invictus ::

Zato, ker sem jaz povedal...

Kaj pa ti veš, frigidna neplodnica...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

FormerUser ::

Če si ti nekaj povedal, še ne pomeni, da je res.

Invictus ::

Ti boš meni govorila, ki si še dajalca semena ne moreš dobiti...

Jalova Slovenka, ki misli, da je pametna...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

FormerUser ::

Ko mačku stopiš na rep zarjove.

FTad ::

FormerUser je izjavil:

Ko mačku stopiš na rep zarjove.


dej smrklja skuliraj se! Menda bo on, kot oce otroka bolj tocno vedel, ce gre njegov denar za prezivnino v pravi namen ali ne.

Seveda ti vse beres le polovicno in prilagajas stvari, da pase tebi. Jasno je napisal, da je hcer dovolj stara, da zna sama povedati, kaksna je situacija. In ce pove, da jo mama ne zeli voziti na razne tecaje/krozke, potem ni razloga, da bi se nekaj po svoje zmisljeval.

jype ::

simone je izjavil:

ampak ne vem kaj še lahko naredim da bom čimveč lahko z njo
Ne skregaš se s partnerko, recimo.

FTad je izjavil:

Menda bo on, kot oce otroka bolj tocno vedel, ce gre njegov denar za prezivnino v pravi namen ali ne.
Če mora dajat preživnino je to zato, ker je bil slab partner.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Vazelin ::

Če mora dajat preživnino je to zato, ker je bil slab partner.

Če gre verjeti Invictusu se je ona skurbala...
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

FTad ::

jype je izjavil:

simone je izjavil:

ampak ne vem kaj še lahko naredim da bom čimveč lahko z njo
Ne skregaš se s partnerko, recimo.

FTad je izjavil:

Menda bo on, kot oce otroka bolj tocno vedel, ce gre njegov denar za prezivnino v pravi namen ali ne.
Če mora dajat preživnino je to zato, ker je bil slab partner.


Dej si ti te tvoje enovrsticnice nekam vtakni. Ni vse samo crno/belo v takih situacijah. Ampak hoceta ti in hipatija tko pokazat.

jype ::

Vazelin je izjavil:

Če gre verjeti Invictusu se je ona skurbala...
Ziher se ni zaradi tega, ker je bil on ves čas na "službeni poti".

FTad je izjavil:

Dej si ti te tvoje enovrsticnice nekam vtakni. Ni vse samo crno/belo v takih situacijah. Ampak hoceta ti in hipatija tko pokazat.
Je, je. Saj vidiš, da Invictus ve, da so babe krive, da jih on ne zmore zadovoljit.

PrihajaNodi ::

FormerUser je izjavil:

Ko mačku stopiš na rep zarjove.


Si ti macka?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Vazelin ::

Shintaro, ne trolaj
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

jype ::

Mentalna bolezen ni trolanje.

kalorijagr ::

Jype in hipatija. How low can you go? Komentirata brez kakršnekoli čustvene inteligence stvari, ki so osebne narave in boleče. Jype se celo spušča v razloge varanja v neki partnerski skupnosti, nizko. Borita se za pravice žensk, kar je super in prav, vendar to ne opravičuje, da pišeta na obupno nizkem nivoju argumentiranja in žalita ljudi. Sam se nisem strinjal z mnogo zadevami, ki sta jih zapisala Nodi in Invictus, vendar se da to napisati drugače in ne na nivoju tabloida za 50 centov evra.

Zgodovina sprememb…

jype ::

kalorijagr je izjavil:

Komentirata brez kakršnekoli čustvene inteligence
To ni res. Prebrati moraš prispevke, na katere odgovarjam, pa boš razumel, da zgolj skrbim za ohranjanje naravnega ravnovesja na forumu.

kalorijagr je izjavil:

Borita se za pravice žensk
Morda se Hipatija, jaz zgolj ponavljam idiotizme mnogih slaboumnežev, ki jih preberem na forumu, a zasukane za pol kroga. Če bolijo, potem so tudi originalni idiotizmi nedvomno za koga boleči, zato bi bilo super, če bi jih njihovi avtorji nehali pisati.

FormerUser ::

FTad je izjavil:

FormerUser je izjavil:

Ko mačku stopiš na rep zarjove.


dej smrklja skuliraj se! Menda bo on, kot oce otroka bolj tocno vedel, ce gre njegov denar za prezivnino v pravi namen ali ne.

Seveda ti vse beres le polovicno in prilagajas stvari, da pase tebi. Jasno je napisal, da je hcer dovolj stara, da zna sama povedati, kaksna je situacija. In ce pove, da jo mama ne zeli voziti na razne tecaje/krozke, potem ni razloga, da bi se nekaj po svoje zmisljeval.


Pa kaj potem, če je napisal, včasih so rekli, papir vse prenese, ekran prenese še več. To je samo njegova interpretacija zgodbe v katero mi nimamo nobenega objektivnega vpogleda, glede na to koliko sicer naklada, nimamo nobenega razloga, da bi njegove trditve povsem resno jemali.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: mihec87 ()

Markoff ::

billy je izjavil:

Enakopravnost je lepo slišat, a v praksi ni izvedljivo.

Hipatiji se bo zmešalo, ko bo tole prebrala.

simone je izjavil:

jype je izjavil:

simone je izjavil:

problem je tukaj ker je otrok star šele 2 leti težko bom dobil skrbništvo
Saj ga ne potrebuješ.


ne razumem kaj hočeš s tem povedati?

Da nima nobenih toplih človeških občutkov do sočloveka, niti do otrok ne. Ne skrbi, se boš že navadil njegovih komentarjev.
Tvoja bivša je verjetno Mati Tereza proti njemu.
Antifašizem je danes poslednje pribežališče ničvredneža, je ideologija ničesar
in neizprosen boj proti neobstoječemu sovražniku - v zameno za državni denar
in neprofitno najemno stanovanje v središču Ljubljane. -- Tomaž Štih, 2021

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Markoff ()

FormerUser ::

Da ne bom samo kritizirala, ena pozitivna novica, po zadnji študiji so slovenski moški na drugem mestu po skrbi za otroke, takoj za Švedi:

In allen EU-Mitgliedstaaten kümmert sich ein deutlich höherer Anteil der Frauen um Kinderbetreuung, Hausarbeit und Kochen als bei Männern. Im Jahr 2016 übernahmen in der EU 92 % der 25- bis 49-jährigen Frauen mit Kindern unter 18 Jahren täglich die Betreuung und Erziehung ihrer Kinder, aber nur 68 % der Männer. Im Vergleich der Mitgliedstaaten wurden die größten Unterschiede zwischen Frauen und Männern in Griechenland (95 % der Frauen und 53 % der Männer) und Malta (93 % bzw. 56 %) beobachtet. Die geringsten Unterschiede gab es in Schweden (96 % der Frauen und 90 % der Männer) und Slowenien (88 % bzw. 82 %).

Jim pa žal kuhanje in pospravljanje še vedno gre precej slabo od rok https://service.destatis.de/DE/FrauenMa...

jype ::

Markoff je izjavil:

Hipatiji se bo zmešalo, ko bo tole prebrala.
Ne bo se ji, ker že ve, da moški nimate interesa skrbeti za šibkejše, zato ima prav, ko pravi, da je prihodnost ženskega spola.

Markoff je izjavil:

Da nima nobenih toplih človeških občutkov do sočloveka, niti do otrok ne. Ne skrbi, se boš že navadil njegovih komentarjev.
Tvoja bivša je verjetno Mati Tereza proti njemu.
Temu se reče psihološka projekcija. Če je naredil otroka, naj se ne otepa odgovornosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

PrihajaNodi ::

Jim pa žal kuhanje in pospravljanje še vedno gre precej slabo od rok


Pohvalno. O moskih znas celo kaj pozitivnega napisat.
Mislis, da je tipom res tezko menjat plenice? Da se vsi vsedemo na kavc pa gledamo tv?

No saj, mogoce pa tudi sama izhajas iz slabih izkusenj.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

jype ::

PrihajaNodi je izjavil:

Mislis, da je tipom res tezko menjat plenice?
Nekateri ljudje niso vzgojeni v jugoslovanskem "šta se mora nije teško" duhu, pa potem ves čas jamrajo.
««
7 / 12
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Zanikanje ocetovstva - pogodba (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Loža
43270577 (62709) koyotee
»

Podhranjena otroka - zbiranju sredstev, obveščanje medijev in javnosti (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10124320 (13276) stara mama
»

Plačevanje preživnine (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11240949 (21587) bambam20

Več podobnih tem