» »

slo-tech ++

slo-tech ++

</head> ::

Nisem prvi, ki bi rad od tega foruma nekaj več. Mogoče ne bo novih funkcij na forumu, ampak lokalno je pa vse mogoče...

Nisem prvi, ki bi se tega lotil: Slo-Tech userscripts

Pozor: Uporabljam svetlo temo :))
Pa vseeno. Takole pri meni izgleda povprečni thread v Loži:



Opis: S T R B C L bumbi so : Shitlist, Troll, Red, Blue, Cool, Legend.
Shitlist userji so obarvani drekasto in so njihovi posti skriti, ko se stran naloži. Z gumbom se jih da prikazat. Po tem imamo roza trole, Red in Blue sta random barvi za označevanje določenih podskupin. Po tem imamo pa Cool in Legend.
Note knof je za zabeležko na posameznega userja. Recimo "antivaxer", "Janševc", "shintaro" itd..

Krog okrog avatarja kaže starost računa. Roza za račune mlajše od 14 dni, rdeča za mlajše od 3 mesece in bold za starejše od 5 let. Hkrati kaže datum pridružitve na slo-tech zraven.

Na teli sliki se vidi xtruc, ki je frišen troll (inženir), ki trolla EV debate, in ostale komentatorje, ki so old school člani (bold avatarji) in BW, ki je cool guy, čeprav nas vse skupaj briše zarad trolov :))



Glavni point je, da se za app uporablja lokalna baza (IndexedDB), kar pomeni, da je aplikacija povsem personalna/lokalna/privatna.
Imam narejeno live/online verzijo, ki preko githuba izmenjuje skupno bazo, ampak ne čutim potrebe po tem. Pejte na Reddit, če bi radi downvoteali ljudi.

Glavni point aplikacije je, da lahko vsak posameznik, sam zase, skrije največje trolle. Slo-tech dejansko postane bolj ZEN in molj prazen/dolgočasen. :)

Imate kake predloge za nadgradnjo?
  • spremenilo: </head> ()

</head> ::


Tole me neskončno zabava...

c3p0 ::

</head> je izjavil:


Tole me neskončno zabava...


In kje pridemo do te skripte? Sem že bil na tem da bi jo sam naredil, but lazy/no time/hungry. Seveda bi na njo pritrdil par drugih mandeljcev.

martincek1 ::

Tudi jaz se ponudim za beta testerja, če je možno :)
Dodal bi funkcionalnost, ki skrije novo temo uporabnika, ki se je registriral v zadnjih par dneh in uporabi besede kot so 'samomor', 'tepejo me' itd.

Rias Gremory ::

:)) Zanimivo. OP dej link do kode.
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

zmist ::

</head> je izjavil:

Nisem prvi, ki bi rad od tega foruma nekaj več. Mogoče ne bo novih funkcij na forumu, ampak lokalno je pa vse mogoče...

Nisem prvi, ki bi se tega lotil: Slo-Tech userscripts

Pozor: Uporabljam svetlo temo :))
Pa vseeno. Takole pri meni izgleda povprečni thread v Loži:



Opis: S T R B C L bumbi so : Shitlist, Troll, Red, Blue, Cool, Legend.
Shitlist userji so obarvani drekasto in so njihovi posti skriti, ko se stran naloži. Z gumbom se jih da prikazat. Po tem imamo roza trole, Red in Blue sta random barvi za označevanje določenih podskupin. Po tem imamo pa Cool in Legend.
Note knof je za zabeležko na posameznega userja. Recimo "antivaxer", "Janševc", "shintaro" itd..

Krog okrog avatarja kaže starost računa. Roza za račune mlajše od 14 dni, rdeča za mlajše od 3 mesece in bold za starejše od 5 let. Hkrati kaže datum pridružitve na slo-tech zraven.

Na teli sliki se vidi xtruc, ki je frišen troll (inženir), ki trolla EV debate, in ostale komentatorje, ki so old school člani (bold avatarji) in BW, ki je cool guy, čeprav nas vse skupaj briše zarad trolov :))



Glavni point je, da se za app uporablja lokalna baza (IndexedDB), kar pomeni, da je aplikacija povsem personalna/lokalna/privatna.
Imam narejeno live/online verzijo, ki preko githuba izmenjuje skupno bazo, ampak ne čutim potrebe po tem. Pejte na Reddit, če bi radi downvoteali ljudi.

Glavni point aplikacije je, da lahko vsak posameznik, sam zase, skrije največje trolle. Slo-tech dejansko postane bolj ZEN in molj prazen/dolgočasen. :)

Imate kake predloge za nadgradnjo?


Ce app laufa lokalno, mu ni za zaupat. Naredi zadevo v obliko skript kot ostali.

</head> ::

Mi je malo žal, da sem prišel v thread po tem, ko so admini imeli čistilno akcijo. :))

Prva verzija bo do naslednjega vikenda voljo za uporabo. Zadeva je userscripta za Tampermonkey plugin. Konkretno testirana na Tampermonkey na Firefoxu.
Feature requesti gredo v pipeline in se implementirajo kako deževno soboto.

Ena ideja za feature je tudi, da vzameš dva userja in izvede primerjavo podobnosti komentarjev. Moram potestirat, kako to deluje na vsebinah v slovenskem jeziku.
Čaprev bi to v resnici lahko bil ločen app.

Rias Gremory ::

A ni bolj pametno kar zbrisat/zaklenit temo kot jo pa polovico pobrisat?
Svašta. 8-O8-O
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

Skylord ::

Ja kaj si pa pričakoval od naših moderatorjev.
Vse za zbrcat iz foruma. IQ na nivoju ribce.

mtosev ::

Na starem slotechu je bil datum registracije na forumu pogled nicka. Si takoj opazil kdo je nov.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri font

Oddelek: Pomoč in nasveti
151287 (780) harvey
»

Kaj se dogaja s Slotechom (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Slo-Tech
14218189 (7867) VaeVictis
»

IP kamera IR svetloba žužki

Oddelek: Pomoč in nasveti
383999 (2266) b3D_950
»

Dobro narejene spletne strani

Oddelek: Izdelava spletišč
263616 (1832) Colby

Več podobnih tem