» »

dediščina hitro vprašanje

dediščina hitro vprašanje

Temo vidijo: vsi

nanoM4TERIAL ::

na zelo kratko, mama bo pustila nepremičnino meni in bratu.

Mam polbrata, s katerim se ne razumem in nima nobene veze z mamo, je sin očeta ki je preminil 1994.
Živel je tam kot otrok nekaj let. 1984 - 1993.


In zdej nam je povedala soseda da kr hodi na to posest neki v prazno lol. V glavnem nam ni v redu (sej ne da smo skregani, ampak niti da se razumemo)

Ima on kako pravico do te nepremičnine, da ne bo neki sanjaril ta človek? On moji mami je nič. In tudi poudarjam vsem da je polbrat, ker je velika razlika od nas.
Sm predlagal da se predčasno prepiše na mene in brata, da se tudi dedovanje zaključi pred smrtjo mame.


In moje mnenje je da nima kaj tam delat, še manj pravice pa do niti 0.00001% procenta tega. (To je od nonotov mame l.1880)

To vse skupaj brezveze se sploh sekirat?
  • predlagal izbris: amacar ()

Timurlenk ::

On je podedoval, kar je, od očeta z njegovo smrtjo. Z vašo mamo in njeno lastnino nima nič.

also, polbrat ni velika razlika do vas, je kar precej blizu glede na vse ostale ljudi, s katerimi si ne deliš očetovega dela dnk :D
Demokracija je zdej v drugem planu, to je vendar jasno.

Zgodovina sprememb…

nanoM4TERIAL ::

Timurlenk je izjavil:

On je podedoval, kar je, od očeta z njegovo smrtjo. Z vašo mamo in njeno lastnino nima nič.

also, polbrat ni velika razlika do vas, je kar precej blizu glede na vse ostale ljudi, s katerimi si ne deliš očetovega dela dnk :D

mama je to dobila leta 2004, oče je umrl 1994. Torej razumem zdej ja. Ja hvala bogu mam DNK mame, saj je visoko izobražena in od nje sm pobral marsikaj- misliš da se da s ćlovekom ki naklada o veri 24 24 govorit? nope.

Mehmed ::

A ga je mama kdaj posvojila ali je zivel z vami 9 let kot gost?

nanoM4TERIAL ::

Mehmed je izjavil:

A ga je mama kdaj posvojila ali je zivel z vami 9 let kot gost?

kot gost, ko je dopolnil 18 je mogel na svoje. (nima staršev)

Zgodovina sprememb…

r3dkv1c4 ::

Če mu bo pripadalo kaj po zakonu, mu pač bo....pa se ti lahko obesiš.
Tako pač je.
Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!

borut_p ::

po smrti očeta bi moral biti dedič po njegovi strani. delno tvoja mama, ti, brat in polbrat. torej je takrat dobil kar je bilo zakonsko določeno.
če ga mama ni nikoli posvojila, potem mu po njeni smrti ne priprada nič.
ne vem pa kaj nekdo omenja 9 let - to še nisem slišal


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Problemi v druzini.

Oddelek: Loža
499926 (8088) Vikking
»

Dediščina in prodaja stanovanja. Kako in kaj brez nategov?

Oddelek: Loža
4914447 (12897) St235
»

Dediščina in izkoriščevalski dedek (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
17734225 (29339) erkgheoruugh
»

Prepis hiše - oče>sin

Oddelek: Loža
227940 (7576) Okapi

Več podobnih tem