» »

SLK-947U, SLK-900U, SLK-900A-Kateri je boljši??

SLK-947U, SLK-900U, SLK-900A-Kateri je boljši??

gabl136 ::

Hladilnike sem gledal na Thermalrightovi strani.

Glede na to, da se specifikacije za vse tri skoraj enake me zanima, kateri je najboljši??

Lahko mi pa predlagate še kakšen drug hladilnik! Važen mi je SAMO preformance! Cena in glasnost nasta važna!

A se mogoče dobi kakšen test, kjer te tri hladilnike primerjajo??

Hvala za odgovore!

gabl136 ::

Kaj pa Thermaltakeovi 7+, 10+, 11 in 11+??

frenk ::

v tvojem prvem postu so našteti best of the best zračni coolerji, v drugem pa colerji z dobri razmerjem price/performance...mogoče bi loh dodal še sk7, ker je tud zlo vredu...nekje zlo blizu slk900 ampak cenovno bolj ugoden...je pa res da teli coolerji k si jih v prvem postu naštel nimajo venta in ga morš dodatno kupt, prav tako ga nima sk7(pomoje)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: frenk ()

gabl136 ::

Kaj pa razlika med vsemi SLK-9xxx??

gabl136 ::

Opazil sem, da SLK-947U pri na thermalrightovi strani sploh ni v ceniku! Zalaj??

humanoid ::

Razlika med 900U in 900A je ta, da je A različica namenjena za Socket A procesorje (tudi 900U lahko hladi AMD-je), ker ima samo zatiče za priklop in ne vijakov. Vsaj to so mi odgovorili pri Thermalrightu.
MOgoče kdo ve, kje bi lahko v SLO nabavil SLK 900A???
LP

gabl136 ::

Kaj pa SLK-947U??

kuglvinkl ::

Kolkr sem gledal je to naslednik SLK-900 z rahlo drugačno postavitvijo reber in drugačno obliko, da paše na več MB.Ampak to tko, zelo površno.
Your focus determines your reallity

kuglvinkl ::



he differences, while not radical, are nonetheless noticeable, and bode well for the unit's ability to fit on a wider variety of AMD motherboards. The fin orientation is the same as the 900U, which is to say that it is rotated 90º from the design used on the SLK-800A and 900A. The heat sink body incorporates many of the same design changes as we saw in our review of the SLK-900A, such as slightly reduced length, and the re-contoured fins offer much more clearance around the processor socket for tall capacitors, which was a major problem for the 900U.

he mounting bracket design has changed as well. The 900U had cutouts at each corner, ostensibly to provide some extra clearance. These cutouts are gone on the 947U. The corners are now square, and offer an extra set of mounting holes. This change could cause a problem if you have a motherboard with capacitors located very close to the corners of the processor socket, but it is also this change that allows the heat sink to fit on P4 systems without using the standard P4 heat sink retention bracket. All in all, that's not a bad trade-off.

Just for reference, we test-fit the 947U on several AMD motherboards, which are listed below. It fit on all of them, whereas the 900U only fit the NF7-S and the 8RDA+.

Abit NF7-S 2.0
Epox 8RDA+
Epox 8KHA+
Abit AT7
ECS K7S5A




To je iz reviewja na systemcooling.com
Your focus determines your reallity

Zgodovina sprememb…

humanoid ::

Meni pa noben ni odgovoril kje se te hladilnike lahko kupi. Pri Mlacomu imajo na ceniku SLK800 in 900U (na zalogi svetega nikoli). Mene pa zanim, če je kdo kje videl tega SLK947U ali SLK 900A??? JE NUJNO!!!!!!!!!

BaRtMaN ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BaRtMaN ()

humanoid ::

He he, redrat-store ima samo 4 hladilnike, med njimi ni titi en SLK model ;)

BaRtMaN ::

Ups... :8)
Se mi je zdelo, da sem ga videl enkrat na ceniku pa sem ti samo link pastal. Oprosti za napako.

boštjan ::

He he, redrat-store ima samo 4 hladilnike, med njimi ni titi en SLK model

slk900 je bilo možno kupiti pri rdeči podgani.najbolje da jih pokličeš in pobaraš


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

CPU hladilnik

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
221815 (1321) pitagora
»

slk900a vs silentboost

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
101289 (1065) boha
»

Iščem thermalright slk 900a

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
211596 (1312) burkiburke
»

THERMALRIGHT ALX800 vs Slk900a vs barton 2500+ box cooler

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
141152 (922) OZZY
»

ThermalRight ALX 800

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
462612 (1507) boštjan

Več podobnih tem