» »

oneplus oxygen os in nlb

oneplus oxygen os in nlb

mikrctmk ::

Zdravo,

ima kdo oxyggen os oz onepus telefon in klikin od nlb? Noče mi skenirat qr kode na nobene računu

krop ::

Meni dela na drugi banki

mikrctmk ::

krop je izjavil:

Meni dela na drugi banki

sej če grem pisat na nlb, ne bojo vedl kaj je oneplus

Gagarin ::

In zakaj bi morali vedeti? Če dela na mainstream androidih (samaung, google,...) je to problem oneplus in ne nlb...

mikrctmk ::

Gagarin je izjavil:

In zakaj bi morali vedeti? Če dela na mainstream androidih (samaung, google,...) je to problem oneplus in ne nlb...


Wrong. Več kot očitno je napaka v appu, sej sm sprobu vsaj 20 appov ki berejo qr kodo in vse delajo

Gagarin ::

Wrong, na stock androidu zadeva dela. Zakaj ne dela na oneplus? Čigav je to problem ?

mikrctmk ::

Gagarin je izjavil:

Wrong, na stock androidu zadeva dela. Zakaj ne dela na oneplus? Čigav je to problem ?


tvoji komentarji mi čisto nič ne pomagajo čist tko btw. Kaj pa je oxygen druzga kot stock?

negot ::

one plus 5t, android 9, oxygenos 9.0.8, dela vse kot mora, lp

Gagarin ::

mikrctmk je izjavil:

Gagarin je izjavil:

Wrong, na stock androidu zadeva dela. Zakaj ne dela na oneplus? Čigav je to problem ?


tvoji komentarji mi čisto nič ne pomagajo čist tko btw. Kaj pa je oxygen druzga kot stock?


Lol, oxygen ni stock android, kot ni samsungov ampak je skin androida. Stock je pixel ali pa android one. Če ti osnove niso jasne...

nwave ::

OnePlus 6, Android 9, OxygenOS 9.0.8
Plačevanje položnic preko skeniranja qr kod deluje BP.

mikrctmk ::

A ma kdo 9.5.11 že? Očitno je kle problem

WizzardOfOZ ::

nlb klikin meni deluje brez problema tudi na oneplus one s sistemom lineageOS, tako da ne vem zakaj ti na enem skinu nebi delovalo. Preveri raje kaka dovoljenja imaš v aplikaciji. Verjetno si pozabil dodeliti pravice, da lahko aplikacija uporablja kamero za branje qr kod.

mikrctmk ::

WizzardOfOZ je izjavil:

nlb klikin meni deluje brez problema tudi na oneplus one s sistemom lineageOS, tako da ne vem zakaj ti na enem skinu nebi delovalo. Preveri raje kaka dovoljenja imaš v aplikaciji. Verjetno si pozabil dodeliti pravice, da lahko aplikacija uporablja kamero za branje qr kod.


mam vse permissione pržgane

WizzardOfOZ ::

Ne vem kaj bi še bilo lahko narobe. Definitivno pa bo napaka v tvoji kameri, če vsem ostalim deluje brez problemov.

Sami ::

OnePlus 6, 9.0.8, skeniranje v NLB kliku dela bp.

OxygenOS ni stock, je derivat...stock imaš na bivših Nexus in aktualnih Pixel napravah ter Android One.
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

mikrctmk ::

WizzardOfOZ je izjavil:

Ne vem kaj bi še bilo lahko narobe. Definitivno pa bo napaka v tvoji kameri, če vsem ostalim deluje brez problemov.

v kameri ni problema, ker mi vsi ostlai qr readerji delajo bp

Karen ::

A je možno da ti blokira delovanje app-a ker imaš rootan telefon (nekaj so grozili da bo sistem zaznal root in en bo dovolil uporabe, lahko pa da je bilo na kaki drugi aplikaciji - imam več app-ov za banke in ne vem katera mi je že zatežila da imam rootanega in ne bo delovala pravilno) - sam imam na 5T in normalno dela, je pa res da imam Magisk in te app-e pod Magisk hide, tako da se jim "predstavi" kot unroot-an.
Mogoče ni to fora, ampak vse ostalo so že predhodniki bolj ali manj obdelali.

negot ::

Odstrani in ponovno namesti klikin nlb, lp

errhec ::

Pa še root preveri, če je rootano namesti hidemyroot
dd

Infinity ::

Problem je v klikin aplikaciji. Za branje QR kode uporabljajo neko knjižnico, ki se ne razume dobro z kamera modulom na op7pro, saj dela odčitavanje iz RAW fotke (48MP resolucija), ki povzroči neko tiho sesutje knjižnjice. Enako knjižnico uporablja mBills applikacija, kjer so jo nadgradili in od takrat deluje normalno.

EDIT: Baje bojo v bližnji prihodnosti zrihtali.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Infinity ()

mikrctmk ::

Infinity je izjavil:

Problem je v klikin aplikaciji. Za branje QR kode uporabljajo neko knjižnico, ki se ne razume dobro z kamera modulom na op7pro, saj dela odčitavanje iz RAW fotke (48MP resolucija), ki povzroči neko tiho sesutje knjižnjice. Enako knjižnico uporablja mBills applikacija, kjer so jo nadgradili in od takrat deluje normalno.

EDIT: Baje bojo v bližnji prihodnosti zrihtali.


LEgenda, hvala za odgovor. Roota pa nimam za une k so pisal. Sm vedu da bo en mojster kle gor :D

mikrctmk ::

Evo zadeva deluje, so poštimal. Še celo an android 10 deluje


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Oneplus X (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
63897917 (34902) cryptozaver
»

OnePlus predstavil Šestico (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
5517546 (11196) Nesta
»

OnePlus Two (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
34667342 (36054) Yossarian
»

Oneplus - neodzivnost servisa

Oddelek: Pomoč in nasveti
314977 (3569) Heisenberg
»

Zamenjava za Gnex

Oddelek: Mobilne tehnologije
152276 (1707) klinker

Več podobnih tem