» »

I Am Mother (2019)

I Am Mother (2019)

Kurzweil ::



I AM MOTHER (2019)

A teenage girl is raised underground by a kindly robot "Mother" -- designed to repopulate the earth following the extinction of mankind. But their unique bond is threatened when an inexplicable stranger arrives with alarming news.


Žanr: Sci-fi, Drama, bojda Horror
Režiser: Grant Sputore
Scenarij: Michael Lloyd Green
Igralci: Clara Rugaard, Hilary Swank, Rose Byrne (glas Mother), Luke Hawker (glas Mother)
Produkcija: Netflix
Povezave: IMDB (6.8) | Rotten Tomatoes (90 / 73)

Trailer:



Moje skromno mnenje:

Film sem šel gledat povsem brez pričakovanj, dejansko nalašč (kar mnogokrat storim) nisem pogledal niti opisa, ocene, da si seveda ustvarim svoje, bolj objektivno mnenje, brez vsiljenega mnenja drugih. Moram reči, da sem bil precej pozitivno presenečen! Film vsekakor ni neka all-time mojstrovina, ima pa svoje momente, potencial, da bi bil še nekaj več in tudi premisa ni slaba. Seveda se najde kakšen feler, cvetka in stvar bi lahko bila bolj globoka in dodalana, ampak lahko rečem, povsem soliden sci-fi, če pa pomislim, da je to dejansko prvi film režiserja GRANTA SPUTOREJA, pa bi ga za njegov prvenec samo pohvalil. Glede na nizek budget proper soundtrack, renderji, CGI, igralska zasedba ni nek blazen presežek, ampak ko pomislim na te novodobne igralce v raznih sci-fi filmih, me ne moti prav nič. Vsekakor film, ki bi mu dal oceno višjo od 6.8, kot jo ima trenutno na IMDBju. Ima pa film precej neizkoriščenega potenciala, ampak kot rečeno za prvenec zelo soliden film!

O sami (konkretni) vsebini filma pa še nebi, da ne bo kakšnih spoilerjev, počakajmo kakšen teden...

Egidij88 ::

Se strinjam, povsem soliden sci-fi.

Kurzweil ::

Kul video, kjer se vidi, kako je almighty Weta Workshop delala robota:

2dark ::

Kurzweil je izjavil:



O sami (konkretni) vsebini filma pa še nebi, da ne bo kakšnih spoilerjev, počakajmo kakšen teden...


Ta film je zunaj že skoraj 3 mesece.

Kurzweil ::

2dark je izjavil:

Kurzweil je izjavil:



O sami (konkretni) vsebini filma pa še nebi, da ne bo kakšnih spoilerjev, počakajmo kakšen teden...


Ta film je zunaj že skoraj 3 mesece.


Dejansko dobra dva meseca... nisem zasledil, da bi bil pri nas v kinu... vsi pa vemo, od kdaj naprej je relavantno...

2dark ::

Kurzweil je izjavil:



Dejansko dobra dva meseca... nisem zasledil, da bi bil pri nas v kinu... vsi pa vemo, od kdaj naprej je relavantno...


Od 7.6.

Gagatronix ::

Se mi zdi da Savage vedno bolj pali na blesave filme, ki vizualno in s stalisca prop-makerja (kar on je) izpadejo impresivno, ampak so bolj kot ne povprecni (I Am Mother) ali poden (Mortal Engines).

Kurzweil ::

2dark je izjavil:

Kurzweil je izjavil:



Dejansko dobra dva meseca... nisem zasledil, da bi bil pri nas v kinu... vsi pa vemo, od kdaj naprej je relavantno...


Od 7.6.


Daj ne fantaziraj... tule imaš črno na belem... pa še vedno ne vem, če se je pri nas to sploh vrtelo v kinu... tako, da ga pošteno sekaš mimo...

Gagatronix ::

Netflix filmi se ne vrtijo v kinu.

ahac ::

Včasih so nekateri filmi v ZDA v kinu, pri nas na Netflixu ali pa obratno.
Tega pri nas na Netflixu očitno ni...
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Machete ::

Malce mu manjka, je pa OK gledljiv. Glede na zelo majhno SciFi bero trenutno, vseeno dobrodošel film.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

2dark ::

Machete je izjavil:

Malce mu manjka, je pa OK gledljiv. Glede na zelo majhno SciFi bero trenutno, vseeno dobrodošel film.


Manjka mu precej, ker je zgodba šibki člen filma, morala bi biti pa najmočnejši.

Sarkozy ::

Machete je izjavil:

Malce mu manjka, je pa OK gledljiv. Glede na zelo majhno SciFi bero trenutno, vseeno dobrodošel film.


točno tako

jaz sem užival
mogoče na koncu nedorečeno
ampak vseeno bi stisnil 8/10
priporočam

 I am Mother

I am Mother

Ils sont fous ces Slovenes!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Stargate Universe in druge Sci-fi serije (strani: 1 2 3 466 67 68 69 )

Oddelek: Sedem umetnosti
3427553825 (3349) Pithlit
»

Prometheus (strani: 1 2 3 422 23 24 25 )

Oddelek: Sedem umetnosti
1219209856 (48522) Gury
»

Dobre grozljivke?

Oddelek: Sedem umetnosti
355044 (3922) c3p0
»

Gravity (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
9422304 (17852) dronyx
»

animeji

Oddelek: Sedem umetnosti
112208 (1853) jizzer

Več podobnih tem