» »

Peg perego igrače

Peg perego igrače

Terminathor ::

Ali kdo ve, če je možno te peg perego igračke na baterije predelat, da bi lahko dal močnejšo baterije noter?

Gre pa za tole


Trenutno je noter 12v baterija, katera zdrži tam slabo uro delovanja. Polni pa se tam 12h +. Otroc pa veste, da bi tole gnal tam 24/7...

Ali obstajaj kakšne boljše baterije, ki imajo vsaj hitro polnjenje?

Zanimive so mi baterije kot jih ima makita, polni pol ure, delaš pa cel dan :D

Daliborg ::

Potem probaj te baterije od makite :)) Sicer pa preveri pri proizvajalcu in glej za večjo kapaciteto (mAh) baterije ?

Daliborg je izjavil:

Potem probaj te baterije od makite :)) Sicer pa preveri pri proizvajalcu in glej za večjo kapaciteto (mAh) baterije ?

Lahko pa po serijski številki baterije iščeš po internetu če se kaj najde?
Format life:
Warning all life will be erased!
Do you want to continue?(y/n) Y_

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Daliborg ()

fikus_ ::

Verjetno bi bila boljša varianta zamenljive baterije. Ene polniš, z drugimi se igrajo otroci.

AndrejS ::

Vgradiš pedale - pa naj otrok še malo na kondiciji trenira

matobeli ::

Vsako napravo na baterijo je možno predelat. Za 12V se da ali 3 ali 4 li-on/li-po celične baterije.

So pa li-ion/li-po baterije lahko precej bolj nevarne od svinčevih, zato ni priloročljivo da se dela nekaj na pol.

Poldy ::

Če se ne motim je notri svinčena baterija - takšna kvadratna, ki ima na vrhu dve sponki?
Preveri oz. preberi kakšno vrednost ima mAh. Če je okoli nje dovolj prostora, lahko kupiš večjo z več mAh v trgovinah z moto ali avto opremo.

Edino glede polnjenja sem malce paranoičen - če ima avto posebno vtičnico preko katere polniš, bi jaz večjo baterijo raje polnil posebej z univerzalnim polnilcem svinčenih akumulatorjev.

mat xxl ::

Sem jaz že to delal za nekoga. V glavnem :

Prvič sramota, da gre za svinčene kislinske baterije in ne svinčene AGM baterije, ki imajo veliko boljše lastnosti in pred vsem, ne morejo nikakor poškodovati otrok, sicer so tudi vse kislinke zaprte pa vseen....., mojemu otroku sem kupil Forda Rangerja, ki kljub pol nižji ceni poseka izdelke Peg Perego.

Torej preverite kaka baterija je noter v Rangerjih v našem je AGM 12V 10Ah , potem preverite še prostor fizični in temu primerno kupite baterijo, ki gre fizično noter a ima več Ah , če pa to ne gre , pa lahko dve manjše vežete vzporedno.

Avto, ki ga ima sin je takle : http://www.izvirnadarila.si/igrace/avto... napram Peg Perego ima še radio, mp3, 4 kolesni pogon, usnjene sedeže, gumi kolesa, led luči, vzmetenje .... in ja narejen je noro dobro, ko gledam, kako otrok vse zvija se samo čudim, da se nič ne polomi....

Peg perego je za 12V uporabljal in 8Ah in 12Ah baterije.

https://www.akumulator.si/katalog/142/o...

Tule ena ugodna dvojno močna baterija, samo če je kje prostor za njo : https://www.ebay.de/itm/Bleiakku-12V-20...

Kot vidim, lahko seveda če je prostor vzamete vsako baterijo in samo priključke prilagodite .......

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mat xxl ()

Sebastian_H ::

Peg Perego otroški avti so zakon in samo ti vam bodo delali še po 10 letih. Prav tako dobite še tudi dele. Za Forda probajte najdite rezervne dele in vse vam bo jasno.

"Kitajci" zelo napredujejo a so še daleč od peg Perega. Radio, glasba in luči ne morejo pomeniti boljše kvalitete od Peg Perega. Edina resna prednost je daljinski upravljalnik in tu se prednost konča.

Če kdo potrebuje bolj obširno razlago naj me kontaktira na ZS.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: fikus_ ()

velikBrokoli ::

A tako zgleda ChatGPT odgovor? ;((

</head> ::

Folk misli, da je tak spam koristen... Očitno so že dovolj biznisa izgubili proti kitajcem, pa jih stiska.

matobeli ::

Toj klasičen seo


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

vezje za električni avto otroški

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
192555 (281) Domen14
»

Slike vasih otroških vozičkov in obvezna oprema (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6816235 (13605) black ice
»

Overcharge in polnilne baterije (strani: 1 2 )

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
6411993 (4189) int47
»

Sanyo Eneloop - kje kupiti (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
21964826 (39257) McLuzo
»

Motorček za otroški avtomobilček?

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
359307 (8096) ReBi

Več podobnih tem