» »

prenosni zvočnik

prenosni zvočnik

Picero ::

Prosim za nasvet za nakup prenosnega zvočnika - BT, USB, možnost predvajanja s kartice ali audio kabla... Če ima možnost radia še toliko bolje.
Budget do okoli 50 EUR.
Da se ne zahvaljujem kasneje, že sedaj hvala lepa! ;)

SlyCrespo ::

Jaz imam Xplore iz Big banga, ki ima vse to. Zanj sem dal 40 EUR. Model je XP8351. Ima tudi led lučke po celotni površini in v temi je prav fajn vklopit te svetlobne efekte. Pa še valjaste oblike je in paše na nosilec za bidon na kolesu.

primozzzz ::

NI PODPISA

Filip8 ::

imam tega anker, le glej, da lahko preživiš brez radia ter igranja iz sd kartice.. za 50 eur je pa zvok top!

buttcrack ::

tega sem imel zadnjič na testu in je zvok odličen, sem ga pa testiral samo dobro uro tako da kaj veliko o bateriji ne morem povedati - https://www.banggood.com/BlitzWolf-BW-A... s kodo BGBWNEW ga dobiš za dobrih 40$ (ni aff link!)

mambli ::

Zdravo,

jaz pa iščem kakšno malo močnejšo variatno. Kaj podobnega kot: https://www.bigbang.si/karaoke-sistemi/...

Ima kdo kaj izkušenj? Nekateri imajo tudi Ibizo zvočniki, samo se mi zdi, kot da se umikajo iz naših trgovin in me potem malo skbri glede servisa.
Rabim pa za manjše prireditev - mikrofon, bluetooth, baterijo in da je malo močnejši.

LP

ge ::

mambli je izjavil:

Zdravo,

jaz pa iščem kakšno malo močnejšo variatno. Kaj podobnega kot: https://www.bigbang.si/karaoke-sistemi/...

Ima kdo kaj izkušenj? Nekateri imajo tudi Ibizo zvočniki, samo se mi zdi, kot da se umikajo iz naših trgovin in me potem malo skbri glede servisa.
Rabim pa za manjše prireditev - mikrofon, bluetooth, baterijo in da je malo močnejši.

LP



Kaj pa kaj takega ? Je tudi 15" zvočnik in res glasen.

https://www.mimovrste.com/bluetooth-pre...
Ge

Bellzmet ::

Hm 80 W RMS (verjetno ene 50-60 RMS realnih) ne more bit "res glasen".

Yossarian ::

Bom malo obudil to temo. Iščem prenosni zvočnik, nič kaj zahtevna uporaba. Bi tale bil v redu?
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

robo125 ::

Še jaz obujam temo. Kupljen je bil manjši cenejši prenosni zvočnik priznanega velikega proizvajalca. Ob odprtju embalaže se na pritisk 'on' sploh ni nič odzival (niti opozorilo prazne baterije). Zato sem ga napolnil (baterija je bila očitno čisto izpraznjena pod vsako mejo). Po testiranju (3 kratnem) izgleda da je kapaciteta baterije vsaj 20% nižja od deklarirane, če pa gledam teste na youtube tudi 30% in več.
Kako naj ga vrnem v trgovino, da si ne zakompliciram vse skupaj? Samo odnesem tja in rečem da ne ustreza in nič ne povem zakaj? Ali uveljavljam stvarno napako? Garancije ne bi uveljavljal...
Od nakupa so minili 3je dnevi. Zvočnik je bil kupljen v akciji in na internetu sem razbral, da naj bi jih izdelovali nekje 2018.

Kakšen nasvet?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: robo125 ()

robo125 ::

robo125 je izjavil:

Še jaz obujam temo. Kupljen je bil manjši cenejši prenosni zvočnik priznanega velikega proizvajalca. Ob odprtju embalaže se na pritisk 'on' sploh ni nič odzival (niti opozorilo prazne baterije). Zato sem ga napolnil (baterija je bila očitno čisto izpraznjena pod vsako mejo). Po testiranju (3 kratnem) izgleda da je kapaciteta baterije vsaj 20% nižja od deklarirane, če pa gledam teste na youtube tudi 30% in več.
Kako naj ga vrnem v trgovino, da si ne zakompliciram vse skupaj? Samo odnesem tja in rečem da ne ustreza in nič ne povem zakaj? Ali uveljavljam stvarno napako? Garancije ne bi uveljavljal...
Od nakupa so minili 3je dnevi. Zvočnik je bil kupljen v akciji in na internetu sem razbral, da naj bi jih izdelovali nekje 2018.

Kakšen nasvet, da si ne zakompliciram?

svecka ::

za nakup preko interneta lahko vrneš izdelek v roku 14 dni brez obrazložitve, zakaj ga vračaš in ti vrnejo denar nazaj.

Če si kupil fizično pa lahko uveljavljaš stvarno napako.

robo125 ::

Plačal sem fizično v trgovini, poslali pa so iz trgovine na drugi lokaciji direktno na moj naslov (izdelek sem videl šele ko sem ga dobil preko pošte). To potem šteje za internetni nakup ali ne?

G_mAn ::

Pozdravljeni,

da ne odpira nove teme bom kar tukaj vprašal.

Namreč iščem prenosni BT zvočnik, ki ima dober sprejem radijske frekvence. Najbolj optimalno bi seveda bilo DAB, saj običajno te vgrajene FM antene ne najdejo več kot 4-5 radijskih postaj.
Vse kar sem uspel najti, da ima DAB je tale Sony ( Sony MHC-V13 ), vendar ima pomanjkljivost, da nima lastne baterije in mora biti na napajanju.

Torej sprašujem ali morda kdo še pozna kakšno podobno varianto oz. uporablja kakšen zvočnik, ki ima odličen sprejemnik.

Hvala.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: G_mAn ()

floyd1 ::

Če ne najdeš drugega in imaš doma kaj od "aku Makite", je dobra opcija tudi makitin radio, uporabiš pa polnilec in baterije od orodja - dela tako na 12V kot 18V. Novejši modeli imajo DAB, tudi starejši pa so imeli na FM dober sprejem. Kljub njihovi velikosti so tudi precej glasni, kvaliteto zvoka pa težko ocenim, vedno so igrali na "baušteli" potisnjeni nekam v kot. Dab modela sta npr. MAKITA DMR112, DMR115.

G_mAn ::

Pravzaprav imamo sedaj ravno starejši model Makite in se nekako strinjam, da je odličen radio. Sedaj sem širil zunanjo teraso in bi se rad tudi na tem področju malce moderniziral. Načeloma sem že gledal Makito DMR115 ampak mi tudi po izgledu res sede bolj za bauštelo :D Nekako bi morda raje pozabil na baterijo in vzel Sony-a..

Hvala za super predlog.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kakšen bluetooth zvočnik? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Zvok in slika
18645729 (3416) Pithlit
»

Pametni zvočnik (brez mikrofona)

Oddelek: Zvok in slika
61010 (862) Zimonem
»

Prenosni zvočnik

Oddelek: Zvok in slika
278010 (6976) Gregex
»

Zvočnik

Oddelek: Strojna oprema
5531 (476) xda develope
»

Prenosni zvočnik

Oddelek: Zvok in slika
308142 (6183) Vanich

Več podobnih tem