» »

#SheToo

#SheToo

Temo vidijo: vsi
«
1
2

poweroff ::

Znana pevka obtožena spolnega nadlegovanja... Iz članka (https://siol.net/trendi/svet-znanih/kat...

Maneken Josh Kloss, ki je pred več leti skupaj s priljubljeno pevko snemal videospot za njeno pesem Teenage Dream, je na Instagramu razkril, da se je zvezdnica do njega neprimerno vedla.

Opozoril je na to, da niso samo vplivni moški tisti, ki izkoriščajo svoj položaj in moč ter se neprimerno vedejo, temveč enako počnejo tudi vplivne ženske.

"Takrat sem bil še vedno malce zagledan vanjo. A ko sem se obrnil stran od nje, da bi ji predstavil prijatelja, mi je hlače s spodnjicami vred potegnila dol, in to pred svojimi prijatelji in pred vso množico, zbrano tam. Da so vsi videli moj penis. Si lahko predstavljate, kako patetično in osramočeno sem se počutil? To zdaj razkrivam zato, ker se dandanes družba ukvarja z dokazovanjem, kako so vplivni moški perverzni, a ženske z močjo so prav tako odvratne," se je glasil del zapisa.


Seveda se je podobno, kot v primeru, da nadleguje moški, takoj našel nekdo, ki se je spravil na žrtev:

Kmalu po objavi se je oglasil tudi omenjeni pevkin stilist Johnny, ki je stopil pevki v bran.


To je sedaj že drugi primer, ki je prišel v javnost. V prvem primeru je bila oseba, ki je zlorabljala mladoletnica, celo glasna pripadnica gibanja #MeeToo...

Mogoče... mogoče pa ni problem v partiarhalni družbi. Mogoče je pa problem moč in vpliv. Da osebe z močjo in vplivom spolno nadlegujejo. Ne osebe določenega spola.

Skratka, rešitev ni bitka med spoloma, pač pa več socialne enakosti?
sudo poweroff
  • zaklenil: BigWhale ()

Vazelin ::

Zanima me predvsem mnenje hipatije.

Moje mnenje: da, osebe z močjo in vplivom, spol nima veze izgleda.


Kmalu po objavi se je oglasil tudi omenjeni pevkin stilist Johnny, ki je stopil pevki v bran.

Dobro, čeprav tukaj je jasno, da je pevkin stilist stopil delodajalki v bran saj bi ga drugače čakala knjižica
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Vazelin ::

Itak da bo tako, da se dela norca iz žrtve - klasičen tovrstni odziv - moški ne more biti posiljen ali spolno nadlegovan - to je zelo zakoreninjeno v bučah. Stavim da je po forumih žrtev že označena za "phaggota".
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

49106 ::

Stavim da je po forumih žrtev že označena za "


Ja, a ni?

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: FTad ()

111111111111 ::

Primer, ko se nihče ne razburja, pa gre za spolno nadlegovanje:
https://edition.cnn.com/2018/03/15/ente...

Če bi bilo obratno bi bil verjetno totalni kaos.

49106 ::

Ta desc je vsaj priznal, da ni šlo za spolno nadlegovanje.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: neverlucky ()

jb_j ::

111111111111 je izjavil:

Primer, ko se nihče ne razburja, pa gre za spolno nadlegovanje:
https://edition.cnn.com/2018/03/15/ente...

Če bi bilo obratno bi bil verjetno totalni kaos.


Podobna scena je bla s Lady Gaga.

Vazelin ::

111111111111 je izjavil:

Če bi bilo obratno bi bil verjetno totalni kaos.

I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Vazelin ::

aha in če hoče posiliti ženska, ki ni vsaj 8/10. bi še pustil mr. pametni jbl?:))
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

jb_j ::

Vazelin je izjavil:

aha in če hoče posiliti ženska, ki ni vsaj 8/10. bi še pustil mr. pametni jbl?:))


Sj bi bla aplikacija za to, če rečeš ne, je pač ne.

Pa kaj se delaš finga, če bi te Pamela Anderson na ta starejša leta posilila.
A bi jo prjavu policiji?
A bi vprašu, kdaj se zmenta za drugič?

Enostavno vprašanje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jb_j ()

Raptor F16 ::

To ne vem če ravno sodi pod spolno nadlegovanje. Prej poniževanje.

Roko na srce, ženska je pač nesramna prasica.
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

Pika na i ::

Hja, manekenska kariera gre proti koncu, potrebuje malo reklamice.

49106 ::

Raptor F16 je izjavil:

To ne vem če ravno sodi pod spolno nadlegovanje. Prej poniževanje.

Roko na srce, ženska je pač nesramna prasica.



Exactly. Nič več, nič manj!

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: neverlucky ()

Pika na i ::

Tipček išče pozornost, ne ženska. Ženska jo ima dovolj.

Ne jezim se, zabavam se.
Manjka samo še, da je bil opit in ga je izkoristila, prasica ena.

nagobčnik ::

111111111111 je izjavil:

Primer, ko se nihče ne razburja, pa gre za spolno nadlegovanje:
https://edition.cnn.com/2018/03/15/ente...

Če bi bilo obratno bi bil verjetno totalni kaos.


Zanimiv primer, vsekakor neprijetna situacija za gledat, ker ji ni ravno mar za njegovo počutje, ampak bolj za šov. Ponavadi so take zadeve sicer precej v domeni raznih babic na družinskih srečanjih.

Kako se primerja npr. s tem oz. kje vidiš bistvene razlike?



Spuščanje hlač pred drugimi se mi v vsakem primeru zdi hujše nadlegovanje od obojega.

Cruz ::

Meh, se strinjam, da maneken išče pozornost. Samo dejanje opisano v novici ne bi štel za nadlegovanje(zakaj bi zlorabljali tako grozno besedo za vsako malenkost?), čeprav bi verjetno v obratni situaciji glasno povedali, da gre za spolno nadlegovanje. To je zgolj želja po relevantnosti, ki smo jo bili deležni tudi s strani žensk. Dejanski, resni primeri zaradi takih osebkov potem trpijo. He is here just to ride the wave.

Vprašanje, če se je sploh dejanje zgodilo. Če se je, se lahko Katy lagano zgovarja na to, da je bila pijana in je iz heca storila opisano. Morda je res bilo iz heca. Dandanes so ljudje brez humorja in snežinkice. :) Vsekakor pa ni bilo primerno.
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Cruz ()

no comment ::

poweroff je izjavil:


To je sedaj že drugi prime...

ŽE DRUGI (2!!!) PRIMER!!!

Že prvi primer je popolnoma dovolj, da napovemo vojno ženskam, drugi je pa že morje čez rob!

Vazelin ::

Kdo bi si mislil da je Kate Perry ženski Kevin Spacey. Pa tako zaupanja vredna je izgledala
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

poweroff ::

No, saj primerov je gotovo več. Gre za drugi primer v zadnjem času, kjer si je žrtev sploh upala spregovoriti. Večina jih je očitno tiho...

Cruz je izjavil:

Vprašanje, če se je sploh dejanje zgodilo. Če se je, se lahko Katy lagano zgovarja na to, da je bila pijana in je iz heca storila opisano. Morda je res bilo iz heca. Dandanes so ljudje brez humorja in snežinkice. :) Vsekakor pa ni bilo primerno.

Pijanost ne opravičuje niti prometne nesreče, kaj šele posilstva.
sudo poweroff

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: poweroff ()

poweroff ::

Tukajle imamo eno izpoved žrtve, ki ni želela na policijo:
https://qr.ae/TWr2Th

Kot pravi, se to množično dogaja v njihovi državi.

Some people are commenting that why did not i go to the police when i had the evidence. See, this is the harsh reality when you are a male in India, that when you have the evidence, you cannot even go to the police against the woman. What if, the girl had said that when she got exposed, i actually touched her inappropriately and asked her to do sexual favours. What if she had said that i tried to blackmail her on the basis of that clip.Maybe the police would have let her go with a warning. But my life would have got ruined.


Zanimiva zgodba.
sudo poweroff

Invictus ::

Vazelin je izjavil:

Kdo bi si mislil da je Kate Perry ženski Kevin Spacey. Pa tako zaupanja vredna je izgledala

Mene ne bi nič motilo, če bi me malo nadlegovala ;).
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Vazelin ::

Primer: doma imaš ženo, otroka. Zaposlen si pri kate perry. Ona te spolno nadleguje, ti gre na qurac (tudi dobesedno). Kaj boš naredil? Trpel ali bil pogumen kot moški iz te teme in tvegal da si za vedno zapre vrata shiwbiznisa, ker je perryeva zelo vplivna?
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Pika na i ::

poweroff je izjavil:

Tukajle imamo eno izpoved žrtve, ki ni želela na policijo:



Zanimiva zgodba.

Lej, če te katera nadleguje ali te je, stopi na policijo. Ne čakaj deset let ali do penzije.
Seveda pa ne pričakuj, da ti bodo verjeli. Glej čudo, tudi ženskam ne prav radi.

P.s.
Če se ti je ena ženska tako zamerila, res ne vem zakaj serješ po vseh in odpiraš take debilne teme.

stara mama ::

Pika na i je izjavil:


Lej, če te katera nadleguje ali te je, stopi na policijo. Ne čakaj deset let ali do penzije.
Seveda pa ne pričakuj, da ti bodo verjeli. Glej čudo, tudi ženskam ne prav radi.

Tudi ženske čakajo po 10 in več let, potem se pa nenadoma spomnijo, da so bile posiljene.

Pika na i ::

stara mama je izjavil:

Pika na i je izjavil:


Lej, če te katera nadleguje ali te je, stopi na policijo. Ne čakaj deset let ali do penzije.
Seveda pa ne pričakuj, da ti bodo verjeli. Glej čudo, tudi ženskam ne prav radi.

Tudi ženske čakajo po 10 in več let, potem se pa nenadoma spomnijo, da so bile posiljene.

Seveda in jim takrat (sploh moški) radi verjamejo, ne?
Nehajte nakladat.

GupeM ::

Tale maneken si je povsem sam kriv. Jaz vedno nosim pas v hlačah. Tako mi nihče ne more na tako preprost način potegniti hlač dol. Če kdo poskusi, pa ga lahko še s pasom pretepem.

Saj najstnice so tudi same krive, da jih posilijo, ker nosijo prekratka krila.

poweroff ::

Pika na i je izjavil:


Seveda pa ne pričakuj, da ti bodo verjeli. Glej čudo, tudi ženskam ne prav radi.

V bistvu je bil namen te teme pokazati kako so razni borci za pravičnost (karkoli naj bi to pomenilo) v bistvu dvolični.

Namreč, zanimivo se mi zdi, da nekdo v določenih primerih zagovarja določena stališča, v ostalih istovrstnih primerih pa ne, oziroma kar obrne stališča.

Recimo zgoraj si zapisala da "tipček išče pozornost, ne ženska". Ko so vloge obrnjene, pa verjetno ne trdiš tega, kajne? Še več, če se najde kakšen šovinist, ki reče, da "ženska išče medijsko pozornost", se boš verjetno konfrontirala z njim.

Precej verjetno bi bil prispevek takega šovinista tudi promptno izbrisan - kar se mi zdi prav.

A ko so vloge obrnjene, poslušamo drugo pesem. Takrat od žensk, ki opozarjajo na spolno nadlegovanje poslušamo dobesedno isto izrazoslovje, kot ga širijo razni moški šovinisti in skrajni desničarji. Za bruhat, če ne bi bilo pravzaprav že smešno. Pri tem pa kar ne morem verjeti, da ti je v resnici kaj mar za žrtve spolnega nadlegovanja, če jih obravnavaš tako selektivno.

Pika na i je izjavil:

P.s.
Če se ti je ena ženska tako zamerila, res ne vem zakaj serješ po vseh in odpiraš take debilne teme.

Hahaha, zdaj ti pa očitno zmanjkuje argumentov. V eni drugi temi je nekdo tudi začel ad-hominem, da očitno si ne znam najti ženske, itd... naj te pomirim. To ni nič novega. Pobrskaj po 10+ let starih prispevkih, ko sem pisal novice o zasebnosti.

Tam so me v istih temah napadali, da sem skrajen levičar in skrajen desničar - hkrati. :)) Pa da širim paranojo... no, ko se pa komu kaj zgodi, pa hodijo okrog jokat, če se da kako pomagat. ;)

Sicer pa o meni ne veš nič, lahko samo ugibaš in trosiš neumnosti, tako kot jih nekateri glede Hipatije (da je srednješolka - kaj je to relevantno za debato??).
Ampak se tudi tukaj kaže nek vzorec. Ad-hominem je po Pravilih prepovedan, pa da moderatorji v določenih primerih precej redko ... prepoznajo.
sudo poweroff

jype ::

Novo je to, da je štetje trupel nenadoma nepopularno, ker jasno kaže, da gre za asimetrijo, ki je ne moreš razložiti drugače, kot s priznanjem mizoginije.

fikus_ ::

Te prijave 10 let ali več kasneje se dogajajo zato, ker se žrtve v trenutku zlorabe počutijo nemočne, niso sposobne to naznanit. Večkrat se dogaja, da ko ena žrtev prijavi storilca, se še druga opogumi, tretja, . . . Ali ni bilo nekaj takšnega pri npr. Billu Cosbyu.

Za ta konkreten primer omenjen na začetku; Sedaj verjetno res išče pozornost. Je pa dejanje isto, kot če bi bila spola zamenjana. Vsekakor je pa potrebno priti zadevi do dna.

Pika na i ::

Ja matthai, tvojih ad hominem res bolj malo prepoznajo.....

Temo si odprl zato, da serješ po ženskah.
Bodi dec, in to priznaj.

poweroff ::

Pika na i je izjavil:


Bodi dec, in to priznaj.

Bodi ženska in priznaj, da ti je za pravice žensk v resnici malo mar. Da je v ozadju neka druga agenda.

;)
sudo poweroff

Vazelin ::

https://www.24ur.com/popin/tuja-scena/d...

Da vidimo če bodo tudi Perryevi odpovedovali koncerte
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

desni_jype ::

Kot je povedalo osem pevk in ena plesalka, jih je spolno nadlegoval v 80. letih prejšnjega stoletja. Ena od njih je povedala, da ji je segel pod krilo, tri pa so povedale, da jim je izsilil poljub. Nekatere so še izrazile občutek, da je njihova kariera utrpela škodo, ker so ga zavrnile.

Zdaj mi pa povejte, a sem jaz mal nor, ali so SJW in #metoo postali absurdni...
Izsiljen poljub 40 let nazaj je posilstvo?

Zgodovina sprememb…

fikus_ ::

Vplivi raznih substanc, alkohola niso izgovor. Ker že pred začetkom uporabe se moraš zavedat, da te zadeve vplivajo na obnašanje!



Ne omenjate H..., vas bodo brisali, tako kot mene! Menda je bilo osebno obračunavanje.

Ta post bo tudi hitro brisan.

poweroff ::

desni_jype je izjavil:

Kot je povedalo osem pevk in ena plesalka, jih je spolno nadlegoval v 80. letih prejšnjega stoletja. Ena od njih je povedala, da ji je segel pod krilo, tri pa so povedale, da jim je izsilil poljub. Nekatere so še izrazile občutek, da je njihova kariera utrpela škodo, ker so ga zavrnile.

Zdaj mi pa povejte, a sem jaz mal nor, ali so SJW in #metoo postali absurdni...
Izsiljen poljub 40 let nazaj je posilstvo?


Veš kaj je največji štos?

Tole: https://edition.cnn.com/2018/03/15/ente...

Tukaj imamo direkten posnetek izsiljenega poljuba s strani Kate Perry. Skratka, ista finta kot z Domingom.

Zdaj pa pripravimo kokice, se vsedimo v fotelj in glejmo, ali se bo tudi okrog Perryeve začelo dogajati isto... :))
sudo poweroff

Pika na i ::

poweroff je izjavil:

Pika na i je izjavil:


Bodi dec, in to priznaj.

Bodi ženska in priznaj, da ti je za pravice žensk v resnici malo mar. Da je v ozadju neka druga agenda.

;)

Meni je mar za pravice vseh, tebi in tebi podobnim, pa samo za moške. Seveda zgolj na internetu. V resnici vam pa dol visi, tako za ene kot za druge.
Važno da se žogate z bedarijami in preganjate dolgčas.

poweroff ::

Pika na i je izjavil:

Meni je mar za pravice vseh

Iz tvojih norčavih prispevkov tega ni videt.

Pika na i je izjavil:

tebi in tebi podobnim, pa samo za moške.

Tole boš pa zelo težko dokazala. Ker preprosto ni res.

Je pa res, da me boš težko videla blejat.
sudo poweroff

Invictus ::

Vazelin je izjavil:

Primer: doma imaš ženo, otroka. Zaposlen si pri kate perry. Ona te spolno nadleguje, ti gre na qurac (tudi dobesedno). Kaj boš naredil? Trpel ali bil pogumen kot moški iz te teme in tvegal da si za vedno zapre vrata shiwbiznisa, ker je perryeva zelo vplivna?

Zraven povabiš še ženo.

Saj je ponavadi ženskam njena glasba všeč ;).
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

jype ::

poweroff je izjavil:

Tole boš pa zelo težko dokazala. Ker preprosto ni res.
Seveda je res. Ženske žrtve nasilja, ko so storilci moški, kolektivno označuješ za lažnivke.

gruntfürmich ::

poweroff je izjavil:

V bistvu je bil namen te teme pokazati kako so razni borci za pravičnost (karkoli naj bi to pomenilo) v bistvu dvolični.

to pripisujem posledicam feminizma, ker so jih feministke že oprale in jim vcepile v glavo da smo moški vedno krivci in nikoli žrtve.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

jype ::

gruntfürmich je izjavil:

to pripisujem posledicam feminizma, ker so jih feministke že oprale in jim vcepile v glavo da smo moški vedno krivci in nikoli žrtve.
To je statistično dejstvo, poleg tega, da ste tisti, ki ste žrtve, tudi pičkice. Jebiga, mačizem je tak, sprijaznite se.

poweroff ::

jype je izjavil:

poweroff je izjavil:

Tole boš pa zelo težko dokazala. Ker preprosto ni res.
Seveda je res. Ženske žrtve nasilja, ko so storilci moški, kolektivno označuješ za lažnivke.

To preprosto ni res. Dopuščam možnost, da površno bereš.

Kar sem jaz vedno izrecno zagovarjal je bilo, da je treba stvari obravnavati INDIVIDUALNO. In da je krivda vedno individualna in NE kolektivna. Za razliko od nekaterih, ki se s tem niso strinjali.

Zato sem opozarjal na to, da obstajajo tudi lažne obtožbe. In to ne nek zanemarljiv procent - čeprav je že ena nepravična obsodba preveč.

In odgovor?

Odgovore na konkreten primer Liama Allana (ki ga je neka ženska lažno obtožila posilstva), si prebrskaj sam.

Skratka, ne podtikaj mi nečesa, česar ne samo da ne zagovarjam, ampak sem aktivno proti temu.
sudo poweroff

jype ::

poweroff je izjavil:

To preprosto ni res. Dopuščam možnost, da površno bereš.
O, seveda je res. Vedno najdeš dober razlog, da se žrtvi ne sme verjeti, v tej temi pa ti razlogi nenadoma izpuhtijo in te nič ne skrbi, da je žrtev v resnici lagala, čeprav moški to ves čas počnete.

poweroff je izjavil:

Skratka, ne podtikaj mi nečesa, česar ne samo da ne zagovarjam, ampak sem aktivno proti temu.
Tvoja dejanja govorijo glasneje od tvojega pisanja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

xmetallic ::

Vazelin je izjavil:

Zanima me predvsem mnenje hipatije.

Mizoginisti bi radi revico poslali na zatožno klop ker jo je zasrbelo med nogami in se je potešila. Maneken si je sam kriv.
Saj je vendar moški. Ne more biti drugače. radical.feminism.press

OT: Pričakujem enak odziv založb, sponzorjev kot je bil pri vplivnih igralcih. Preklic pogodb in odpoved sodelovanja. Aja, ne bo se zgodilo, dvojna merila pa to...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: xmetallic ()

tikitoki ::

jype je izjavil:

Novo je to, da je štetje trupel nenadoma nepopularno, ker jasno kaže, da gre za asimetrijo, ki je ne moreš razložiti drugače, kot s priznanjem mizoginije.


Dežurni dvolicnez se je oglasil.
Medtem strovnajaki pravijo, da je odnos, ki ga op izpostavlja problem.

fikus_ je izjavil:

Te prijave 10 let ali več kasneje se dogajajo zato, ker se žrtve v trenutku zlorabe počutijo nemočne, niso sposobne to naznanit. Večkrat se dogaja, da ko ena žrtev prijavi storilca, se še druga opogumi, tretja, . . . Ali ni bilo nekaj takšnega pri npr. Billu Cosbyu.

Za ta konkreten primer omenjen na začetku; Sedaj verjetno res išče pozornost. Je pa dejanje isto, kot če bi bila spola zamenjana. Vsekakor je pa potrebno priti zadevi do dna.


LOL. Točno obratno velja. Moški tega ne prijavijo zaradi cepcev, ki jih obravnavajo diskriminatorno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tikitoki ()

BlaY0 ::

Po moje ni v tem problem... pri takšnih deliktih ni bistveno, da osebi verjameš na besedo, ampak da jo zaščitiš. Če je od posilstva minilo 13 leto jo težko zaščitiš, predvsem pa je bistveno oteženo ugotavljanje ali se je to res zgodilo ali ne.

jype ::

Drži. Debata je v resnici o mehanizmih, zaradi katerih žrtve zločina ne prijavijo. Mednje sodi tudi ta, da se žrtve sramoti, se javno sprašuje o njihovi kredibilnosti in namiguje na to, da gre za izmišljotine iz koristoljubja. Vse to zmanjšuje možnosti, da bodo resnične žrtve prijavile resnične zločince.

Matthai žrtvam otežuje prijavo in se tega zaveda, zato je dejstvo, da ženske sovraži. Če jih ne bi, ne bi počel reči, ki v več kot 98% primerov prizadanejo ženske.

BlaY0 ::

Amapk diskreditacija ni domena moških, enako jo znajo uporabljato tako ženske kot moški. Je pa res (ali pa imamo samo tak občutek) da se ženske prej umaknejo in s tem za "mir" plačujejo visoko ceno. Mal res bedno zgleda, ko se moški bunijo, med tem ko je statistika 95% proti 5% (ali še več kot navajaš) v (ne)prid ženskam, ampak če se gremo egaliteto potem se pejmo dejansko egaliteto ne pa revanšizma...

jype ::

BlaY0 je izjavil:

Amapk diskreditacija ni domena moških, enako jo znajo uporabljato tako ženske kot moški.
Ja, saj nihče ni impliciral, da je drugače.

BlaY0 je izjavil:

Je pa res (ali pa imamo samo tak občutek) da se ženske prej umaknejo in s tem za "mir" plačujejo visoko ceno.
Dva pomembna mehanizma sta: En je, da moški ženske lažje umorijo (namenoma ali ponesreči), ker so v povprečju fizično močnejši, drugi pa, da so ženske v patriarhalnih družbah vzgojene tako, da ne ugovarjajo moškim.

BlaY0 je izjavil:

Mal res bedno zgleda, ko se moški bunijo, med tem ko je statistika 95% proti 5% (ali še več kot navajaš) v (ne)prid ženskam, ampak če se gremo egaliteto potem se pejmo dejansko egaliteto ne pa revanšizma...
Matthai ne navija za egalitarnost - če bi, potem bi se zavzemal za žrtve tudi takrat, ko to niso moški, pa se ne.

poweroff ::

jype je izjavil:

Matthai žrtvam otežuje prijavo in se tega zaveda, zato je dejstvo, da ženske sovraži. Če jih ne bi, ne bi počel reči, ki v več kot 98% primerov prizadanejo ženske.

Temu se v psihologiji reče projekcija. Ne svojih težav projecirat name, no. ;)
sudo poweroff
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Velika Britanija: žrtve posilstev bodo morale policiji predati mobilne telefone (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
26638020 (33570) vostok_1
»

Spolno nadlegovanje? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
17939416 (34593) Pyr0Beast

Več podobnih tem