» »

Kje objaviti kratko zgodbo?

Kje objaviti kratko zgodbo?

Mitja11 ::

Zanima me če obstaja kakšna spletna stran, natečaj ali kaj podobnega kjer bi lahko objavil kratko zgodbo. Bolj za hec kot za res, ampak zakaj pa ne. Pišem pa bolj grozljivke, tako da verjetno težek žanr sploh za slovensko publiko.

kuglvinkl ::

objavi tu ;).
Your focus determines your reallity

pegasus ::

Rtv ves čas objavlja neke natečaje za kratke zgodbe ... Probaj, mogoče celo dobiš za kako kosilo.

dunda ::

Mislim, da ima tudi "Ona" neke natečaje za kratke zgodbe.
https://www.kacnje.eu

Gagatronix ::

dunda je izjavil:

Mislim, da ima tudi "Ona" neke natečaje za kratke zgodbe.


Rece se jim "Pisma bralk". :))

dunda ::

He, he. Tudi :-)
Ampak imajo res nekaj. Ravno prejšnji teden sem videl, da je v sredini bilo objavljenih nekaj zgodb.
https://www.kacnje.eu

Cruz ::

Spremljaj JSKD, tvoj najboljši bet. Če si študent imaš malo morje literarnih natečajev, ampak predvidevam, da nisi.

Na meji nevidnega prav tako organizira literarni natečaj(rok bil do 9. avgusta, škoda) in bi verjetno bili odprti do tvoje zvrsti. So pa letos imeli že pripravljene osnutke(če je to ovira), mislim da je lani ali predlani bilo brez omejitev.

Zgooglaj "literarni natečaji 2019" in boš sigurno našel kakšnega, v katerega bi lahko porinil grozljivko. Da pa bi se kak natečaj osredotočil izključno na grozljivke, pa pozabi.

Ne verjamem, da bi bile (dobre) grozljivke težek žanr za širšo publiko. Razen, če gre res za kakšno nišno zadevo.
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

Ivana3 ::

Jaz sem lani objavila v Oni Plus in je bila zgodba izbrana med prvih deset. Letos sem zgodbo prijavila tudi na Ono in na Radio SLO tretji program, pa kot kaže je bila konkurenca prehuda.

Matek ::

Preveri še LUD Literatura.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako izboljšat sbvojo pismenost

Oddelek: Šola
233408 (2694) nurse013
»

Knjiga v nastajanju

Oddelek: Loža
436468 (5232) leiito
»

Nikon natečaj

Oddelek: Loža
372928 (1695) enadiz
»

POZOR vsi ljubitelji znanstvene fantastike! (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
8317126 (12298) Tanja.C
»

Haiku

Oddelek: Loža
201891 (1678) kuzifix

Več podobnih tem