» »

Huawei pripravlja telefon z lastnim operacijskim sistemom

1
2
»

Mr.B ::

Phantomeye je izjavil:

Mr.B je izjavil:

Phantomeye je izjavil:

Mr.B je izjavil:

Phantomeye je izjavil:

Looooooka je izjavil:

Instagram je bil poskus zadrzanja mladih. Zal majo mladi tam profile samo se zato, da jih starsi vidijo...aktivnost pa se seli na tiktok in ostale video aplikacije. Vse te platforme se definitivno ne bodo prodale Facebooku. Sledi jim konec rasti ali pa ponovna pateticna kraja idej, kar bo slej ko prej pregnalo tudi obstojece uporabnike. Jeba, ko point posla postane to, da mora biti vsako leto rast...


To je bolj facebook. Instagram je še vedno popular med mladimi, samo mladi niso na eni plaformi. Tik-tok je zdej IN, ampak niso vsi za video. Tako kot niso bili vsi na Vine-u (ki je crknil, ker niso zdal tržit platforme).

https://www.businessinsider.com/top-soc...
A ni isti lastnik...



wat? tko zgori sem napisal, da je fb kupil instagram, da bi lovil populacijo, ki jo zgublja.

Ta ko kot bi rekel ni monopola nad hrano....isti lastnik druga storitev ista baza podatkov


Resnično, ne vem, kaj mi skušaš povedat? Govora je o tem, da se facebook zaveda, da izgubljajo mlade uporabnike, zato kupujejo druge platforme (Instagram, WhatsApp).
Je druga platfora, uporabnik dela isto, backend analiza podatkov se gradi in karavana gre dalje....
Ja v redu...
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

zmaugy ::

Upam da bojo uspešni in da cela Kitajska šutne Google v rit. To bi lahko opogumilo še kakšno alternativo in prisililo Google, da izboljša svoje kriminalne poslovne prakse.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Bellzmet ::

Hehe katere izjave. Dobrodosla konkurenca? lol Tale harmonyOS bo se 1000x bolj kot Google "harmoniziral" vse vase zasebne podatke...

Ganon ::

Bellzmet je izjavil:

Hehe katere izjave. Dobrodosla konkurenca? lol Tale harmonyOS bo se 1000x bolj kot Google "harmoniziral" vse vase zasebne podatke...


Sem kliknil na 24ur.com?

Mr.B ::

Bellzmet je izjavil:

Hehe katere izjave. Dobrodosla konkurenca? lol Tale harmonyOS bo se 1000x bolj kot Google "harmoniziral" vse vase zasebne podatke...

A sej vemo applu je google dal 10 mijard, no vsako leto to naredim da je privzeti brskalnik. pa se apple po prsih teolce nam je zasebnost prva..... vsak ki se gre zasebnost, bi storitve tipa google, fb like derivatov sploh nebi smel uporabljati. in tebe skrbijo kitajci? Kaj bos dobil targetirano oglasevanje z aliexpresa.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

xmetallic ::

SeMiNeSanja je izjavil:

Gledaš samo polovico enačbe. Drugo polovico pa si povsem spregledal.

Recimo, da imaš prav in z nevem kakšnim izgovorom uspejo prepovedati prodajo Čajna-droida na ozemlju USA.

Kaj pa vsi tisti kitajci in prijatelji kitajcev drugod po svetu, ki bodo kupovali Čajna-droid telefone, ki jim ne bodo mogli več tako preprosto podtakniti backdoor, kot če bi uporabljali USA-droid OS?

Sami sebi kopljejo jamo...oz. svojim obveščevalnim službam, ki jim otežujejo delo. Saj ne da bi se bilo bat za obveščevalce, da nebi imeli še dosti drugih orodij, a ravno telefon je tako krasna naprava za vohljanje, da si res bedak, če 'sovražniku' daš zagon, da pospeši razvoj rešitve, ki tvoje vohljače pusti pred vrati.

Drži. Kitajcem in prijateljem Kitajcev ne bodo več mogli Googla podtikat. No, saj Kitajcem ga že sedaj ne morejo. Jaz sem se sicer osredotočil predvsem na zahodni svet in (ne)varnost uporabe kitajskih operacijskih sistemov pri nas. Na zahodu bi ti operacijski sistemi lahko doživeli omejevanje. Tudi če EU ne bi uvedla prepovedi je doseg ZDA dovolj velik, da posredno prisilijo tudi evropska podjetja, da ne omogočijo uporabe teh operacijskih sistemov.

xmetallic ::

Mr.B je izjavil:

A sej vemo applu je google dal 10 mijard, no vsako leto to naredim da je privzeti brskalnik. pa se apple po prsih teolce nam je zasebnost prva..... vsak ki se gre zasebnost, bi storitve tipa google, fb like derivatov sploh nebi smel uporabljati. in tebe skrbijo kitajci? Kaj bos dobil targetirano oglasevanje z aliexpresa.

Nad Googlom imamo vsaj nekakšen nadzor, ga lahko prislimo, da omogoči vploged v svoje sisteme, in ga lahko kaznujemo z milijardnimi globami. Kitajskim podjetjem ne moremo nič, ker dostopa do njihove infrastrukture nimamo, ga nikoli ne bomo imeli, kitajska partija pa tudi ne bo dovolila brskanja po podjetjih v katerih ima država velik vpliv.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: xmetallic ()

zmaugy ::

Bellzmet je izjavil:

Hehe katere izjave. Dobrodosla konkurenca? lol Tale harmonyOS bo se 1000x bolj kot Google "harmoniziral" vse vase zasebne podatke...


Nima veze. Glavno da Google izgubi tržni delež, manj močen Google, manj hudoben Google. Jaz ne bom kupil Huawei telefona.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Mr.B ::

xmetallic je izjavil:

Mr.B je izjavil:

A sej vemo applu je google dal 10 mijard, no vsako leto to naredim da je privzeti brskalnik. pa se apple po prsih teolce nam je zasebnost prva..... vsak ki se gre zasebnost, bi storitve tipa google, fb like derivatov sploh nebi smel uporabljati. in tebe skrbijo kitajci? Kaj bos dobil targetirano oglasevanje z aliexpresa.

Nad Googlom imamo vsaj nekakšen nadzor, ga lahko prislimo, da omogoči vploged v svoje sisteme, in ga lahko kaznujemo z milijardnimi globami. Kitajskim podjetjem ne moremo nič, ker dostopa do njihove infrastrukture nimamo, ga nikoli ne bomo imeli, kitajska partija pa tudi ne bo dovolila brskanja po podjetjih v katerih ima država velik vpliv.

A ti verjames te pravljici. Si kdaj resnicno prebral, preden si kliknil i do / se strinjam.
Nikakrsnega vpogleda nimas, tudi te komisije ninajo nekega resnega pogleda. Prisilis lahko, potem imas FB prestavo in karavana gre dalje, kako pa milsis da bi lahko tako enostavno profilirali tebe kot osebo.

zmaugy je izjavil:

Bellzmet je izjavil:

Hehe katere izjave. Dobrodosla konkurenca? lol Tale harmonyOS bo se 1000x bolj kot Google "harmoniziral" vse vase zasebne podatke...


Nima veze. Glavno da Google izgubi tržni delež, manj močen Google, manj hudoben Google. Jaz ne bom kupil Huawei telefona.

Da tretji bo zagotovo kitajc, brez gugla, ker se mi res ne da ukvarjati da vso to nesnago odstranim in onemogocim, ter upam da nisem kje kaj pozabil.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mr.B ()

MrStein ::

Mr.B je izjavil:


Da tretji bo zagotovo kitajc, brez gugla, ker se mi res ne da ukvarjati da vso to nesnago odstranim in onemogocim, ter upam da nisem kje kaj pozabil.

Ja, ker Googla in Kitajce prvenstveno zanima, kaj se tebi da...
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Mr.B ::

MrStein je izjavil:

Mr.B je izjavil:


Da tretji bo zagotovo kitajc, brez gugla, ker se mi res ne da ukvarjati da vso to nesnago odstranim in onemogocim, ter upam da nisem kje kaj pozabil.

Ja, ker Googla in Kitajce prvenstveno zanima, kaj se tebi da...

Vazno da nasi vejo kdaj bom dobil trdeco, da pravocasno zacno z reklamami. Ostali pa padajo na vedno nove obraze.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

jype ::

SeMiNeSanja je izjavil:

Recimo, da imaš prav in z nevem kakšnim izgovorom uspejo prepovedati prodajo Čajna-droida na ozemlju USA.
Ne morejo. Ustava jim tega ne dovoli. Z republikanskim ustavnim sodiščem sicer lahko mutijo, a le za kratek čas.

xmetallic je izjavil:

Nad Googlom imamo vsaj nekakšen nadzor
Ne, _nobenega_ nadzora nimate nad Googlom.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

GRT ::

jype je izjavil:


xmetallic je izjavil:

Nad Googlom imamo vsaj nekakšen nadzor
Ne, _nobenega_ nadzora nimate nad Googlom.

Mi ne. Ima ga pa Trump, pa še kdo. Samo ti to ne razumeš;)
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Huaweijevi prihajajoči telefoni brez Googlovih storitev in aplikacij? (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / NWO
7215624 (11368) Reycis
»

Huaweijev operacijski sistem HarmonyOS je tu

Oddelek: Novice / Android
349079 (4830) Mr.B
»

ZDA Huawei obtožujejo vohunjenja, prevare in kršitve sankcij

Oddelek: Novice / Tožbe
106977 (4969) Mr.B
»

Huaweijeva finančna direktorica obtožena izmikanja sankcijam zoper Iran

Oddelek: Novice / Tožbe
268812 (6941) tikitoki

Več podobnih tem